برگزیده های پرشین تولز

کم شدن لینک های ایندکس شده در گوگل

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام دوستان خسته نباشید
نمیدونم برا شما هم پیش اومده یا نه اما من اولین باره همچین چیزی برام پیش میاد نزدیک به یه سال هست سایت رو مرتب ابدیت میکنم و تا امروز هر روز تعداد لینک های ایندکس شده تو گوگل افزایشی پیدا میکرد ولی نمیدونم چی شد که امروز یه نگاه که کردن 20 تا لینک کاهش پیدا کرده بود دلیلی میتونه داشته باشه یا یه چیز عادیه؟چون شنیدم گوگل موارد ارزش گذاری سایت ها رو تغییر داده میگم شاید به خاطر اون باشه

alikh1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام برای سایت بنده link:karajkala.com در گوگل نمایش داده نمیشه هیچی معنیش چی میتونه باشه؟
در حالی که برای site:karajkala.com یعنی تعداد صفحات ایندکس شده 10 صفحه میاره توی گوگل
ممنون میشم راهنماییم کنید

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
شما بفرمایید آخرین باری که ایندکساتونو چک کردین ایندکسای سایتتون چندتا بودن؟
قبل از اینک 20 تا کم بشه

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
منظورم site:example.com هست
با link:example.com که اصلا لینکی رو نشون نمیده هر سایتی رو که با این دستور سرچ کردم هیچی نشون نمیده.
قبل از اینکه ایندکس ها کم بشن 2100 تا بودن ولی بعد شد 2080 تا بعد صبحش باز که نگاه کردم شده بود 2190 تا امروزم ظهر شده بود 2280 تا ولی الان باز شده 2190 تا ولله قاطی کردم این دیگه چه جورشه از کشه یا اینکه گوگل داره اینجوری میکنه رو نمیدونم تست کردم از کش هم نبود اخه

m.Mosibat

Registered User
لایک‌ها
86
منظورم site:example.com هست
با link:example.com که اصلا لینکی رو نشون نمیده هر سایتی رو که با این دستور سرچ کردم هیچی نشون نمیده.
قبل از اینکه ایندکس ها کم بشن 2100 تا بودن ولی بعد شد 2080 تا بعد صبحش باز که نگاه کردم شده بود 2190 تا امروزم ظهر شده بود 2280 تا ولی الان باز شده 2190 تا ولله قاطی کردم این دیگه چه جورشه از کشه یا اینکه گوگل داره اینجوری میکنه رو نمیدونم تست کردم از کش هم نبود اخه
دوست عزیز این یه چیز کاملا طبییعیه و اصلا نباید نگرانش باشید

ممکنه به این دلیل باشه که اطلاعات گوگل از سرورهای مختلف متفاوت باشه و در هر لحظه یه اختلاف جزیی با هم داشته باشن.

اینم که یکی از دوستان گفتند با link.example.com هیچی برای سایتشون نمایش داده نمیشه به دلیل پیچیده بودن الگوریتم گوگل در این زمینست که هر بک لینکی رو در این قسمت نمایش نمییده و مثل الکسا همه چیزو ثبت نمیکنه. این دستور فقط برای بک لینک های بسیار قوی و طولانی مدت کاربرد داره. الان خیلی از سایت های بزرگ با اینکه بک لینک های زیادی دارن با دستور link.example.com هیچ نتیجه ای نمیگیرن.

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
ممنون عزیز.
یه نگرانی دیگه هم دارم به نظرتون اینکه قالب سایتم اختصاصی نیست و یکی از قالب های موجود در وردپرس هست مشکلی برا سایت ایجاد میکنه؟اخه چند بار در گذشته تعویض قالب انجام دادم و کل زحمت هام هدر رفته و چون اطلاعات برنامه نویسیم کمه جرات ندارم قالب سایت رو عوض کنم چون تازه سایت داره راه میوفته تقریبا هر ماه بازدید 2 برابر میشه لینک ها هم یه ساعته ایندکس میشن دلم نمیاد تغییری توی قالب و تنظیمات سایت ایجاد کنم چون موضوع سایت رقابت خیلی شدیدی با سایت های بزرگ داره خیلی طول میکشه تا ورودی مناسبی داشته باشم.بازدید کننده دایمی هم بد نیست تقریبا 1000 نفر بازدید کننده دایمی سایت هستند ولی چند نفر از دوستان اینجا گفتن تا قالب سایت رو عوض نکنی به جایی نمیرسی خودم که از لحاظ منطقی میگم اخه چه ربطی داره؟ولی میخوام نظر بقیه رو هم بدونم جای تعویض قالب همین قالب رو یه کم از لحاظ ظاهری رو به راه تر کنم بهتر نیست؟

birmusical

Registered User
لایک‌ها
253
سلام

در مورد ایندکس هاتون خیلی نگران نباشید. بهترین مرجع هم برای بررسی کردن ایندکس همون وب مستر تولز هست. link:.... رو هم به این راحتی ها نمیشه دید تو هرجایی. چون شما باید لینک هایی که به سایتتون میاد رو بررسی کنید. که این کارو از وب مستر تولز میتونید انجام بدید. یعنی هر کسی برای سایت خودش میتونه این کارو انجام بده و واسه سایت دیگران عملی نیست :general105:

قالبتون هم به نظر من زیبا هست. هیچ وقت هم از ترس پسرفت با یک قالب کار نکنید. این حق هر کسیه که تنوع داشته باشه. ام اگه هر سال بیشتر از 1 بار قلب عوض کنید مقداری غیر متعارف میشه :confused:

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
راستش الان ابدیت قالب اومده اما جرات ندارم ابدیتش کنم چون تغییرات خیلی زیادی برای افزایش سرعت و بهینه کردن قالب روش انجام دادم یه هفته کامل روش کار کردم ابدیت کنم همه چی میپره.به نظرتون همینجوری بمونه و ابدیت نکنم مشکلی پیش میاد؟

بالا