برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون بخش بازارچه

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
مدیران عزیز چرا بنده مجاز به استفاده از بخش بازارچه نیستم ؟ برای اعتبار سازی چیکار باید کرد ؟
سلام
در کدام یک از قسمت های بازارچه عدم دسترسی دارید؟

4rash

Registered User
لایک‌ها
229
http://forum.persiantools.com/members/dark-knight.196280

این کاربر در فضای عمومی فروم به من گفت "گوسفند"
پستش رو گزارش دادم تا حالا اتفاقی نیافتاده
قانون در مورد همه یکسان اجرا میشه یا باید خودمون شخصا اجرا کنیم ؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
http://forum.persiantools.com/members/dark-knight.196280

این کاربر در فضای عمومی فروم به من گفت "گوسفند"
پستش رو گزارش دادم تا حالا اتفاقی نیافتاده
قانون در مورد همه یکسان اجرا میشه یا باید خودمون شخصا اجرا کنیم ؟
سلام
کاربر گرامی توهین به یکدیگر طبق قوانین ممنوع میباشد.
در صورتی که کاربری پستی مبنی بر توهین برای شخصی قرار دهد حتما برخورد لازم صورت میگیرد.

Datashop

Registered User
لایک‌ها
44
اقامن نظر سنچی ایجاد کردم، میخواستم بدونم چطور میشه حذفش کرد یا کلا تغیرش داد ؟
کسی میدونه ؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
اقامن نظر سنچی ایجاد کردم، میخواستم بدونم چطور میشه حذفش کرد یا کلا تغیرش داد ؟
کسی میدونه ؟
سلام
لطفا از طریق گزارش تخلف در خواست خود را اعلام نمایید تا رسیدگی های لازم صورت بگیرد.

"AmirHesam"

Registered User
لایک‌ها
439
سلام
خوب هستید ؟
من متاسفانه واسه شروع اومدم واسه موضوعاتم 3 تا تاپیک باز کردم که اشتباه احمقانه ای بود و باعث شد تاپیکام بینشون فاصله بیوفته و کمتر دیده بشه
و خواستم از نو شروع کنم و همرو تو یه تاپیک در بیارم ولی گفتم این همه پست گذاشتن دوستا و تائید کردن بنده رو ، حیفم اومد
یه خواهشی دارم میشه تاپیکهای دیگه منو رو یه تاپیک بیارید و پستها ی اونارو ادغام کنید تو یه تاپیکم . واقعا ممنون میشم . نمیخوام از نو شروع کنم. مرج کنید عالی میشه
واقعا اگه این کارو کنید خوشحال میشم و همیشه سپاسگذار شما هستم
امیدوارم خوشحالم کنید

klidsam

Registered User
لایک‌ها
251
@Forum Manager
با سلام .
یکی از همکاران و دوستانم که داخل پی تی تاپیک دارن از دیروز به مشکل خوردن و نمیتونن پیام خصوصی بفرستن یا به مشتریانشون در تاپیکشون جواب بدن و با پیغام
(شما دسترسی کافی برای ارسال پاسخ را ندارید.) مواجه میشوند . حتی داخل تاپیک های دیگر نظیر اینجا هم نمیتونن پیام بزارن . و از من خواستن که مشکلشون رو اینجا قرار بدم تا بررسی بشه
یوزر
chinship.ir
لینک پروفایلشون
http://forum.persiantools.com/members/chinship-ir.320512/
لینک تاپیک
http://forum.persiantools.com/threads/کمترین-قیمت-خرید-کالا-از-سایت-های-خارجی-aliexpress-pandawill-alibaba-tvc-mall-و-دارای-نماد.531855/
لطفا بررسی نمائید

mr-secret

Registered User
لایک‌ها
120
سلام
در قسمت زیر دوست عزیز مجوز لازم رو ندارم

IYMsH.jpg

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
سلام خسته نباشید
من یه تاپیک تو بخش بازارچه برنامه نویسی داشتم ( برای سفارشات برنامه نویسی PHP ) یکی از مدیران محترم پاکش کردن و دلیلش رو نوشتن
Your thread برنامه نویسی اسکریپت های خاص با PHP was deleted. دلیل: فقط در قسمت رزومه برنامه نویسان میتوانید پست بزنید

با توجه به اینکه همین الان 100 تا تاپیک سفارش خرید و برنامه نویسی ، تو بخش های آموزشی مثل بخش برنامه نویسی و تحت وب هست و به اونها کسی رسیدگی نمیکنه ، چه دلیلی داره تاپیک من پاک بشه ؟ چه مشکلی داشته و کجای قوانین سایت گفته یه نفر نمیتونه تاپیک خودش رو داشته باشه و باید توی یه تاپیک دیگه خدماتش رو معرفی کنه ؟

لطفا بررسی کنید . با تشکر

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام خسته نباشید
من یه تاپیک تو بخش بازارچه برنامه نویسی داشتم ( برای سفارشات برنامه نویسی PHP ) یکی از مدیران محترم پاکش کردن و دلیلش رو نوشتن
Your thread برنامه نویسی اسکریپت های خاص با PHP was deleted. دلیل: فقط در قسمت رزومه برنامه نویسان میتوانید پست بزنید

با توجه به اینکه همین الان 100 تا تاپیک سفارش خرید و برنامه نویسی ، تو بخش های آموزشی مثل بخش برنامه نویسی و تحت وب هست و به اونها کسی رسیدگی نمیکنه ، چه دلیلی داره تاپیک من پاک بشه ؟ چه مشکلی داشته و کجای قوانین سایت گفته یه نفر نمیتونه تاپیک خودش رو داشته باشه و باید توی یه تاپیک دیگه خدماتش رو معرفی کنه ؟

لطفا بررسی کنید . با تشکر
سلام
کاربر گرامی در هنگام ایجاد تاپیک به بخش آن توجه نمایید.
در صورتی که تاپیک در جایگاه مناسبی قرار نداشته باشد بدون دادن تذکر حذف میشود.
قوانین برای تمامی کاربران به صورت یکسان است.
اگر تاپیکی در بخش نامناسب قرار دارد در اسرع وقت رسیدگی میشود...

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
سلام
کاربر گرامی در هنگام ایجاد تاپیک به بخش آن توجه نمایید.
در صورتی که تاپیک در جایگاه مناسبی قرار نداشته باشد بدون دادن تذکر حذف میشود.
قوانین برای تمامی کاربران به صورت یکسان است.
اگر تاپیکی در بخش نامناسب قرار دارد در اسرع وقت رسیدگی میشود...
سلام . با تشکر . ممکنه بفرمائید من با یه " انسان " دارم صحبت میکنم یا با یه " ربات " . ( سوالم جدی هست و قصد توهین یا تمسخر ندارم . )
پاسخ ارائه شده جواب پست من نیست و فقط یه پاسخ کلیشه ای و از پیش تعریف شده است .
من با چند نفر از مدیران در پیام خصوصی صحبت کردم قرار شده در بخش مدیران مطرح بشه و رسیدگی کنن . اگر نیاز هست توضیحات کامل رو اینجا هم بنویسم .

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام . با تشکر . ممکنه بفرمائید من با یه " انسان " دارم صحبت میکنم یا با یه " ربات " . ( سوالم جدی هست و قصد توهین یا تمسخر ندارم . )
پاسخ ارائه شده جواب پست من نیست و فقط یه پاسخ کلیشه ای و از پیش تعریف شده است .
من با چند نفر از مدیران در پیام خصوصی صحبت کردم قرار شده در بخش مدیران مطرح بشه و رسیدگی کنن . اگر نیاز هست توضیحات کامل رو اینجا هم بنویسم .

نیاز به توضیحات در این بخش نمی باشد.
رسیدگی های لازم صورت میگیرد...

masou-D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام
اطلاعات مربوط به بند ت شامل چه چیزهایی است . تاپیک من به چه علت پاک شده است ؟

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
من با pcکلا نمیتونم پست بزارم یا امتیاز بدم با هیچ مرورگری کار نمیکنه الانم با تبلت اومدم
پیام خصوصی هم نمی تونم بدم

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام
اطلاعات مربوط به بند ت شامل چه چیزهایی است . تاپیک من به چه علت پاک شده است ؟

اطلاعات مربوط به بند ت
ت - قانون عکس از کالا
  1. فروشنده‌ موظّف است عکس(های) کالای در اختیار خود را (چه نو، چه کارکرده) با مشخصات قانونی (که عبارتند از : 1- نام کاربری فروشنده(به طور کامل و با تمام حروف) 2- نام و یا آدرس انجمن پرشین تولز 3- تاریخ گرفتن عکس) تهیه و در پست اوّل تاپیک قرار دهد.
    • تبصره 1: نام کاربری روی کاغذکنار کالابه صورت مجزا و مشخص، وجود و مالکیت آن را اثبات می‌کند، نام یا آدرس انجمن مانع سوء استفاده از تصاویر سایر انجمن‌ها می‌شود و تاریخ نشان‌دهنده وضعیت ظاهری کالا در زمان فروش می‌باشد. بنابراین وجود هر سه مشخصه اجباری و الزامی‌ است و اگر هر کدام از آنها موجود نباشد، تاپیک خلاف قانون خواهد بود.
    • تبصره 2: در صورت هرگونه جعل یا دستکاری در عکس به منظور گمراه کردن کاربران، دسترسی متخلّف به طور دائم محدود می‌شود.
    • تبصره 3: اگر تاپیک فروش کالا فاقد عکس با نام کاربری و مشخصات باشد، به محض مشاهده حذف خواهد شد. تهیه تصویر مذکور قبل از ارسال تاپیک الزامی است و به درخواست مهلت یا اشاراتی با محتوای اینکه این عکس بزودی قرار داده خواهد شد، توجهی نخواهد شد. (ایجاد تاپیک فروش کالا بدون عکس قانونی از آن، تخلّف محسوب می‌شود.)
    • تبصره 4: متخلّفین از این قانون در مرحله اول با حذف فوری تاپیک، در مراحل بعدی حذف تاپیک و اخطار با نمره منفی و در صورت اصرار بر ادامه تخلّف، با محدودیّت دسترسی جریمه خواهند شد.
    • تبصره 5: در برخی از بخش‌های بازارچه، مواردی از رعایت قانون عکس مستثنی شده‌اند، این موارد در قانون اختصاصی همان بخش ذکر شده‌اند.
  2. در صورتی که در یک تاپیک چندکالا برای فروش قرار داده شود، قرار دادن عکس قانونی از هر کالا الزامی است. قرار دادن تمام کالاها در یک تصویر با رعایت بند 1 بلامانع است.
    • تبصره: در صورتی که تمام کالاهای یک تاپیک مشابه و نو (آکبند) باشند، فروشنده می‌تواند از تمام یا برخی از آن کالاها عکس قانونی تهیه و ارائه کند، در این حالت نیاز به قرار دادن عکس قانونی از تک تک کالاها نیست.
  3. فروشنده موظّف است در صورت لزوم یا به تشخیص مدیران و همکاران بازارچه و یا به درخواست کاربران عکس‌های بیشتر یا از زوایای دیگر تهیه و در نوشته اول تاپیک قرار دهد.
  4. در صورت وجود عیب ظاهری در کالا، ارائه عکس واضح از آن عیب الزامی است. همچنین در مورد کالاهای نو، عکس باید در حد عرف نشان دهنده نو و دست‌نخورده بودن کالا باشد.
  5. عکس با نام کاربری و مشخصات نباید خیلی حجیم باشد.
    • تبصره: برای آموزش کاهش حجم عکس و نحوه آپلود آن به این تاپیک مراجعه کنید.
  6. عکس با مشخصات قانونی می‌بایست در خود انجمن آپلود شود اما سایر عکس‌ها را می‌توان در آپلودسنترهای دیگری آپلود کرد.

قوانین بخش بازارچه : http://forum.persiantools.com/threads/قوانين-فعاليت-در-بازارچه-پرشین-تولز.47542/

Niki-Kidi1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من تازه امروز عضو فروم پی تی شدم.
می خواستم ببینم توی بخش بازارچه می تونم تاپیک ایجاد کنم؟
مرسی

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام دوستان
من تازه امروز عضو فروم پی تی شدم.
می خواستم ببینم توی بخش بازارچه می تونم تاپیک ایجاد کنم؟
مرسی
سلام دوست عزیز بله میتونید تاپیک ایجاد کنید اما حتما قبل از ایجاد تاپیک قوانین رو مطالعه بفرمایید :
قوانین بخش بازارچه : http://forum.persiantools.com/threads/قوانين-فعاليت-در-بازارچه-پرشین-تولز.47542/

بالا