برگزیده های پرشین تولز

عطر و ادکلن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nazilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من شهرستانم
چطور اعتماد سازی میکنید چون کاربریتون تازه وارد زده
شما از 2 روش میتوانید واریز نمایید اگر از طریق سایت باشد که مراحل واریز را مثل خریدهای اینترنتی انجام میدهید و به شما فاکتور الکترونیکی میدهد ضمن اینکه بانک هیچوقت درگاه پرداخت الکترونیکی به کسی یا شرکتی که معتبر نباشد نمیدهد و به محض واریز شما برای ما که فروشنده ایم اسم اس واریز وجه میرسه . ولی گاهی ادکلن مورد نظر شما خاص است و شاید ما هنوز در سایت نگذاشته باشیم در این صورت شماره تماس میدهیم تا سرعت ارسال ادکلن مورد نظر شما بالا رود . که در صورت دوم فاکتور را هم همراه محموله برای شما ارسال میکنیم یا عکسش را وایبر یا ایمیل میکنیم

masuod2008

Registered User
لایک‌ها
7
اگه لطف کنید چون باره اوله که ازتون خرید میکنم
ده میل واسم بفرستید در صورت رضاییت دفعات لعد 30 یا 50 میلشو بردارم

nazilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در صورت واریز نهایتا ظرف 24 ساعت بدست شما خواهد رسید .
من شهرستانم
بانک قبلا از صحت و صقم شرکت و شخص و کالا باخبر میشه بعد درگاه پرداخت میدهد ضمن اینکه ما در روز حداقل 50 تا ادکلن به همه جا ارسال میکنیم شماره تماس هم خدمت شما ارائه کردم چون بعضی ادکلنها ممکنه تو سایت نباشه و شما تلفنی سفارش میدهید و ما ارسال میکنیم و فاکتورش رو ایمیل یا وایبر میکنیم
من شهرستانم
من شهرستانم
من شهرستانم

OyamaO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
ادکلنهارو عمده هم میدید؟
لطف کنید قیمت عمده و شمارتونو پ خ کنید

nazilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه لطف کنید چون باره اوله که ازتون خرید میکنم
ده میل واسم بفرستید در صورت رضاییت دفعات لعد 30 یا 50 میلشو بردارم
ما ادکلن میفروشیم دوست گرامی اسپری داره شیشه عطرها معمولا 10 گرمی دارند . اسپری های ما قبلا خریداری شده و 30 و 50 و 100 میلی گرم هست اسپری 10 گرمی ندارم ضمن اینکه قیمتها رو کاهش دادیم و مبنای حداقل رو 30 میل گذاشتیم . به شما هم حق میدم ولی همین قدر به شما بگم خیلی ها در سطح کشور از ما میخرند و تازه میفروشند و سود هم میکنند چون مثلا ادکلن 2 میلیونی رو خریده 200 هزار و فروخته 300 هزار و ما برای همه ارسال میکنیم .

hadi2073

Registered User
لایک‌ها
30
ببخشید من درست متوجه شدم .شما اسانس این ادکلنهارو میفروشید نه خود ادکلنها؟درسته؟پس چرا میگید ادکلن 1 میلیونی رو ما میدیم 100تومن ؟!شما اسانسشو میفروشید که مطمینا مثل خود ادکلن نیست و در کل کپی از رایحه اصلی میباشد
در ضمن دلیل گرون بودن اسانساتون چیست؟گرونترین اسانسهایی که من دیدم هر میل 3 تومن بوده ولی شما در کل همرو بالای 3 تومن میدید چرا؟البته انشااله که دلیلش گرون فروشی وعدم آگاهی دیگران نباشه چون تو این سایت بعضیها از این روش استفاده میکنند

nazilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببخشید من درست متوجه شدم .شما اسانس این ادکلنهارو میفروشید نه خود ادکلنها؟درسته؟پس چرا میگید ادکلن 1 میلیونی رو ما میدیم 100تومن ؟!شما اسانسشو میفروشید که مطمینا مثل خود ادکلن نیست و در کل کپی از رایحه اصلی میباشد
در ضمن دلیل گرون بودن اسانساتون چیست؟گرونترین اسانسهایی که من دیدم هر میل 3 تومن بوده ولی شما در کل همرو بالای 3 تومن میدید چرا؟البته انشااله که دلیلش گرون فروشی وعدم آگاهی دیگران نباشه چون تو این سایت بعضیها از این روش استفاده میکنند
نه ما ادکلن را مانند اصل بدون تفاوت بو میسازیم . اسانس که همه جا هست گرمی 1 2 3 هزار و گاهی نهایتا 6000 نثل بلک افغان اصل و بعضی دیگه

nazilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نه ما ادکلن را مانند اصل بدون تفاوت بو میسازیم . اسانس که همه جا هست گرمی 1 2 3 هزار و گاهی نهایتا 6000 نثل بلک افغان اصل و بعضی دیگه
ضمنا به نظر شما چرا مثلا ادکلن کرید اونتوس اصل 800 هزار تومنه . ادکلن موادی دارد بجز اسانس که موجب پراکندگی بو در اطراف و تثبیت بو و عدم چرب شدن یا لک شدن لباس میشود و بعضا این مواد افزودنی از خود اسانس گرانترند
برای آشنایی با برند های اصل و قیمتهاشون به سایت عطر افشان برید و هر چی بخواهید را قیمت روز بگیرید اگه شیشه براتون مهم هست
اگر بو و رایحه و پخش بو و ماندگاری براتون مهم هست با قیمت مناسب و ارزان در بسته بندی و اسپری ادکلن پاژ در خدمتتون هستم .

hadi2073

Registered User
لایک‌ها
30
ضمنا به نظر شما چرا مثلا ادکلن کرید اونتوس اصل 800 هزار تومنه . ادکلن موادی دارد بجز اسانس که موجب پراکندگی بو در اطراف و تثبیت بو و عدم چرب شدن یا لک شدن لباس میشود و بعضا این مواد افزودنی از خود اسانس گرانترند
برای آشنایی با برند های اصل و قیمتهاشون به سایت عطر افشان برید و هر چی بخواهید را قیمت روز بگیرید اگه شیشه براتون مهم هست
اگر بو و رایحه و پخش بو و ماندگاری براتون مهم هست با قیمت مناسب و ارزان در بسته بندی و اسپری ادکلن پاژ در خدمتتون هستم .
ممنون دوست عزیز از پاسختون ولی این حق را دارم که قانع نشم چون دلیل گرونی یک عطر هنر عطر ساز وبرند تولید کننده آن هست والا ادکلنهای ریو و اسمارت تقریبا دارای رایحه مشابه میباشند ولی کیفیت ساخت و نوتهای این عطرها کجا و عطز اصل کجا و در کل گرونی یک عطر مال اسانس اصلی شرکت سازنده است والا برای پخش که بیشتر از الکل استفاده و برای ماندگاری وبوی تافن نگرفتن از فیکساتورها و اگر اسانهای شما مال شرکت اصلی سازنده ادکلن بود فرمایش شما درست که در واقعیت اینگونه نیست
در کل بیشتر منظور من اینه که گرونی زیاد ادکلنهای شما دلیل خاصی نداره وکاهش قیمت باعث افزایش مشتری خواهد شد

nazilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درودی دیگر دوست گرامی .
آره تا حالا بیشتر سازندگانِ فیک از الکل استفاده میکرده اند ولی بنده ماده ای را با فناوری ها و دانش شیمی بعد از 30 میلیون بار آزمون و خطا تولید کردم که میتواند
در آن واحد بخوبی جای الکل را گرفته و ضمن ماندگاری اکسترکت بالایی هم داشته باشه چون فوق العاده سبک هست از لحاظ (فرار بودن) از الکل 90 بار سبک تراست ( طبق آنالیز دستگاههای تستر ) ولی افزودنی هایی دارد که ماندگاری بو را هم حفظ میکند . ضمنا اسانس اغلب ادکلنهای معروف یا ضعیفتر ( به لحاظ قیمت ) کم و بیش موجود هست . قیمتی هم ندارند حالا گرمی 1000 تا بعضا 6000 تومان بسته به شرکت و سایر وِیژگیهاش . چیزی که هست اینه که ما ادکلنی که در بازار اصلش 100 هزار تومن هست را هم شبیه سازی میکنیم که حتی ماندگاری و پخش بوش هم بیشتر باشه ( چون تنظیمش دست خودمونه ) ولی قیمت ما نهایتا 80 هزار تومنه برای مشتری. زمانی بیشتر میصرفه که ادکلن بالای 400 هزار تومن را خریداری کند تا طعم صرفه جویی را بچشد . به شما هم حق میدم اما بدانید ادکلن ما تحت هر شرایطی علاوه بر اسانس ماده ی گرانتری دارد ( محلول ) اسپری دارد ( 5 تا 20 هزار تومان بسته به حجم و جنس ) جعبه ی بیرونی دارد ( 10 تا 20000 تومان ) هزینه ارسال هم دارد ( 10 تا 20 هزار تومان ) بسته به گرم ادکلن دارد سود هم حق هر تولیدکننده و فروشنده هست .
با تمام اینها ما از بازاریابان هم استقبال میکنیم 10 تا 15 در صد بسته به نوع ادکلن 09120356955

nazilla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
40000 اسپری ادکلن ( خالی ) موجودست در بیش از 30 مدل
سفارش کلی پذیرفته میشود

نمونه اسپری موبایلی 30 گرم در 4 رنگ

فایل های ضمیمه

• 1.jpg
    1.jpg
    138.7 KB · نمایش ها: 13

nazilla