برگزیده های پرشین تولز

آنالیز و عیب‌یابی رایگان سئوی وب‌سایت شما - پاریسنا

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
وقت همگی بخیر

به زودی دور جدیدی از درخواست‌ها اجرا خواهد شد.
هم‌چنین برای ثبت سفارش آنالیز و عیب‌یابی خارج از نوبت می‌توانید با ایمیل SEO [@] Parisna [Dot] com در تماس باشید.

مرسی

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
وقت بخیر
آنالیز مربوط به کاربر mr.hanzaleh انجام شد و به صورت پیام خصوصی ارسال شد.
SEO [@] Parisna [Dot] com

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
وقت همگی بخیر
به زودی دور جدیدی از درخواست‌ها اجرا خواهد شد.
هم‌چنین برای ثبت سفارش آنالیز و عیب‌یابی خارج از نوبت می‌توانید با ایمیل SEO [@] Parisna [Dot] com در تماس باشید.
مرسی
پی‌نوشت:
به تازگی مطلبی در پاریسنا منتشر کرده‌ام با عنوان ۱۰ نکته برای تشخیص سئوکار از آماتورهای پر ادعا. در این مقاله کاربردی، ده نکته کاملا عملی برای تشخیص سئوکار حرفه ای از آماتورهای کم‌سواد و پرادعای نت فارسی معرفی و آموزش داده شده است.
برای مشاهده این مطلب به مجله اینترنتی پاریسنا یا به تاپیکی که با همین عنوان در فروم پرشین‌تولز ایجاد شده مراجعه کنید.

Last edited:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
درود
هنوز انجام میدین؟

momojon

Registered User
لایک‌ها
18
درود
لطفا سایت بنده رو هم انالیز بفرمایید
tehranmusic.pro

nima_18sal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
سپاسگزارم اگه لطف کنین یه نگاهم به ساین بنده بندازین
topcoach.ir

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
سلام
لطفا سایت من رو هم بررسی کنید
motarjeminiran.com

داخل سایتتون نوشتین که قول تضمینی یعنی سئو کار حرفه ای نیست.پس شما چجوری کار می کنید؟ اگر ممکنه پیشنهادتون رو با نحوه ی پرداخت و ضمانت(اگر میدین) برام بفرستین
مرسی

ebiii

Registered User
لایک‌ها
56

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
با سلام
واقعا کار پسندیده ای انجام میدید.
وب سایت آچار دانلود رو در صورت امکان چک بفرمایید
با تشکر - AcharDownload.ir

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
وقت همه‌ی دوستان بخیر

حجم درخواست‌ها به حدی زیاد شده است که بنده اگر تمام تایمم را بگذارم هم نمی‌رسم همه‌ی درخواست‌ها را آنالیز کنم. حال این‌که من فرصتم خیلی خیلی محدودتر از این صحبت‌هاست برای آنالیزهای رایگان.
تا امروز در این تاپیک ۶۰ درخواست و از طریق سایت پاریسنا ۱۲۳ درخواست ثبت شده است که جمعا به حدود ۳۷ تا از آن‌ها پاسخ داده شده است.
پس لطفا این نکته را در نظر بگیرید که بنده شغلم ارائه‌ی خدمات سئو است و نمی‌توانم تمام زمانم را برای این امر صرف کنم. این را گفتم چون گاها برخی پیام‌های نامهربانانه دریافت می‌کنم که از بنده‌ی حقیر، طلب ارث پدری دارند انگار و گمان می‌کنند که وظیفه‌ی بنده است که همه‌ی زندگی‌ام را ول کنم و زمانم را دربست در اختیار ایشان بگذارم.
این را به عزیزانی که با محبت درخواست آنالیز وب‌سایت‌شان را داشتند نمی‌گویم. من مخلص همه‌ی دوستان هم هستم. فقط برخی افراد گاها انتظارات عجیب و خارج از تحملی دارند که باعث شد مجبور بشوم این مساله را این‌جا روشن کنم.
:)
نکته ۱: اولویت با درخواست‌های ثبت شده از طریق صفحه درخواست آنالیز سئو در پاریسنا است.
نکته ۲: لطفا از ارسال پیام خصوصی برای آنالیز رایگان خارج از نوبت خودداری بفرمایید. آنالیزهای رایگان تنها به ترتیب ثبت درخواست صورت می‌پذیرند و اگر عزیزی نیاز به آنالیز فوری و پیشرفته‌تر دارد بایستی از طریق ایمیل زیر هماهنگ بکند: [email protected]
موفق باشید

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
سلام

آدرس سایت من:

Maktabestan.ir

سپاس

shomal-pet

Registered User
لایک‌ها
72
zibavila.ir با تشکر فراوان

ninimaster

Registered User
لایک‌ها
174
سلام عزیز
جهت همکاری در یک پروژه پیام بدین اگر وقت دارین
با تشکر

4ortke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
وقت بخیر

بنده، مهدی ملک‌زاده، حدودا ۴ سالی هست که در زمینه‌ی بهینه‌سازی مطالعه می‌کنم و تجربه‌هایی کسب کرده‌ام.
مدت‌ها بود حس می‌کردم منابع نت فارسی‌زبان، در حوزه‌ی علم سئو، بسیار محدود، قدیمی و گاها ناشیانه و از روی کم اطلاعی هستند. از این رو تصمیم گرفتم مقالات جامعی در مباحث مختلف این حوزه منتشر کنم؛ که این کار را در وب‌سایت جدیدم، مجله اینترنتی پاریسنا و در زیرمجموعه‌ی سئو در بخش وبمستر، انجام می‌دهم. دوستان علاقه‌مند می‌توانند از طریق فید آر‌اس‌اس، خبرنامه ایمیلی یا خود وب‌سایت، مقالات را دنبال و بنده را از نظراتشان بهره‌مند سازند.

در این تاپیک قصد دارم برای افزایش تجربیات شخصی‌ام، برای مدت محدودی به صورت رایگان از وب‌سایت‌های دوستان عیب‌یابی کنم. دوستانی که تمایل داشته باشند، در همین تاپیک اعلام کنند تا وب‌سایتشان را آنالیز کرده و ایرادها و معایب اساسی سئوی وب‌سایتشون را گوشزد کنم. مشکلاتی که قطعا با برطرف کردن آن‌ها، قدم‌های بزرگ و موثری در بهبود و پیشرفت شرایط وب‌سایتشان برداشته خواهد شد.

با تشکر
سلام دوست گرامی
لطف می کنید سایت من رو بررسی کنید
4ortke.ir

بالا