برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام
دلیلش این هست که 1080 و بالاتر جزء اون دسته کیفیتهایی هستند که از مبداء در خود یوتیوب فاقد صدا هستند.
یوتیوب برای کیفیت های 1080p و بالاتر، و همینطور کیفیت 480p، به این صورت عمل می کنه که فایلهای صدا و تصویر برای اون ویدئوی موردنظر رو بصورت دو فایل جدا از هم برای دانلود در اختیار می گذاره، اما پلیر یوتیوب این دو فایل جدا از هم رو با هم تلفیق می کنه و صدا و تصویر رو شما با هم دارید، از این رو توی فایل گیر برای این کیفیتها که صدا و تصویرشون جدا از هم هست، فقط این امکان وجود داره که فایل ویدئو و فایل صدا بصورت جدا جدا دانلود بشه (در قسمت انتخاب کیفیت گزینه اول یعنی مشاهده حجم و کیفیتهای موجود رو بزنید) که بعد می تونید توی فایل منیجر فایل گیر با استفاده از ابزار تعبیه شده برای همین کار، فایل ویدئوی 1080 رو با فایل صدا با هم ترکیب کنید و یک فایل کامل صوتی تصویری 1080 داشته باشید و راحت دانلود کنید، البته خب تایید می کنم که برای تعداد فایلهای زیاد یک مقدار برای کاربر راحت نیست، این مورد رو سعی می کنیم در آینده بتونیم به شکلی در بیاریم که کار دانلود فایل صدا و تصویر و ترکیب اون دو همه بصورت خودکار توسط فایل گیر انجام بشه و از این روش فعلی که سه مرحله ای هست خلاص بشید.
با سپاس

متاسفانه حتی این قابلیت رو هم نداره که بشه بدون صدا دانلود کرد و پیغام "
فرمت درخواستی شما برای این ویدئو وجود ندارد، فرمت دیگری را انتخاب کنید.
داده میشه در صورتی که اون ویدیو از طریق سایت به صورت 1080p پخش میشه..شما خودتون یه تست بزنید متوجه میشید..چندین ویدیو که 1080p بودن رو زدم ولی متاسفانه امکان دانلود نیست و همش همون پیغام میاد.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
متاسفانه حتی این قابلیت رو هم نداره که بشه بدون صدا دانلود کرد و پیغام "
فرمت درخواستی شما برای این ویدئو وجود ندارد، فرمت دیگری را انتخاب کنید.
داده میشه در صورتی که اون ویدیو از طریق سایت به صورت 1080p پخش میشه..شما خودتون یه تست بزنید متوجه میشید..چندین ویدیو که 1080p بودن رو زدم ولی متاسفانه امکان دانلود نیست و همش همون پیغام میاد.
نه خب دقت نکردید، عرض کردم وقتی تیک گزینه انتخاب کیفیت رو می زنید، بذارید رو همون گزینه پیش فرض یعنی این: "مشاهده حجم و کیفیت های موجود برای ویدئوی درخواستی" باشه.
توی مرحله اول اگر 1080 رو انتخاب کنید فقط دنبال 1080 های کامل صوتی و تصویری می گرده که برای اغلب ویدئوهای دو بعدیش 1080 کامل صوتی و تصویری وجود نداره و همون پیغام رو دریافت می کنید.
اما اگر همین گزینه مشاهده حجم و کیفیت های موجود برای ویدئوی درخواستی رو بزنید، اونوقت با چیزهای جدیدی روبرو میشید، به صفحه ای منتقل میشید که کامل از بالا تا پایین صفحه رو نگاه کنید، جواب سوالتون رو حتما خواهید گرفت.
با سپاس

somesara

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام نام کاربری من somesara هستش و این فایلو نیاز دارم بشدت ولی هروقت میزنم وسط قطع میشه

http://pan.baidu.com/s/1ntn003n

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
دانلود گروهی کار نمیکنه
قبلا خیلی زود فایل انتقال میداد الان طول میکشه
سلام
سرعت انتقال (یا همون لیچ شدن) به سرعت سرور مبداء میزبان فایل بستگی داره، هر چقدر که سرور مبداء سرعت داشته باشه فایل با همون سرعت به فایل گیر منتقل میشه.این نکته نیز حائز اهمیت هست که هر هاستی برای خودش سرورهای متعددی داره که لزوما سرعت همه سرورهای یک هاست با هم برابر نیستند، برای همین شما ممکن هست دو لینک مختلف از یک هاست (مثل رپیدگیتور) رو مستقیم کنید یکیش سرعت خوبی داشته باشه و یکی دیگه سرعت بسیار ضعیفی، همه چیز به اون سروری که فایل رو میزبانی کرده بستگی داره، اگر اون سرور به هر دلیلی نتونه آپ استریمش با سرعت عمل کنه دیگه هیچکس در اون زمان از هر جای دنیا که باشه نمیتونه بالاتر از سرعتی که اون سرور در اختیار میذاره ازش دانلود کنه.
با سپاس

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
قبلا خیلی زود انتقال میداد
من با لیچر دیگه هم امتحان کردم زودتر از مال شما آورد
به هرحال مشکلی بود که من گفتم

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
قبلا خیلی زود انتقال میداد
من با لیچر دیگه هم امتحان کردم زودتر از مال شما آورد
به هرحال مشکلی بود که من گفتم
با سپاس از شما
اگر احساس می کنید مشکلی از سمت فایل گیر هست و به لینک مبداء مربوط نمیشه، می تونید نمونه لینکی که این مشکل رو باهاش داشتید برامون ارسال کنید تا دقیق تر بررسی کنیم.

caixa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
69
سلام برادر
من همیشه از سایت شما استفاده میکنم
ولی پسورد یوزر قبلی یادم رفته بود
یه یوزر جدید درست کردم ,10 گیگ حجم خریدم ولی موقع بازگشت از بانک سایت با مشکل مواجه شد و اکانت شارژ نشد
کد پیگیری :710490
یوزر:caixa
--------------------------
حالا دوباره میخوام 10 شارژ کنم
ولی شما این 10 گیگ که از دست رفته هم اعمال کنین;):D

caixa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
69
خرید دومی موفق بود و اکانت شارژ شد
کد پیگیری :
812207
-----------------------------
ولی خرید اولی هنوز اعمال نشده

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام برادر
من همیشه از سایت شما استفاده میکنم
ولی پسورد یوزر قبلی یادم رفته بود
یه یوزر جدید درست کردم ,10 گیگ حجم خریدم ولی موقع بازگشت از بانک سایت با مشکل مواجه شد و اکانت شارژ نشد
کد پیگیری :710490
یوزر:caixa
--------------------------
حالا دوباره میخوام 10 شارژ کنم
ولی شما این 10 گیگ که از دست رفته هم اعمال کنین;):D
سلام
شارژ خرید اولی هم الان به اکانتتون اضافه شد.
در مورد یوزر قبلی که داشتید، اون رو هم خیلی راحت می تونید پسوردش رو بازیابی کنید، در این قسمت:
http://www.filegir.com/sign/pwdremind.php
البته قبلش باید از اکانت فعلی خودتون خارج بشید.

caixa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
69
تشکر از ساپورت عالیتون
نه اون دیگه واسم مهم نیست چون شارژ نداشت و 20 روزی میشد ازش استفاده نکرده بودم به خاطر همین دیگه هیچ لینکی توش نبود که به کارم بیاد.

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
با سلام خدمت شما و شکر از سایت فوف العادتون.
من سالیان سال از سیستمهای خارجی استفاده کردم.
اینو به جرات میگم که هیچ کدوم به گرد پای شما نرسیدن.
چه قیمت چه کیفیت.
الان هم که اینجا اومدم یه مشکل کوچیک دارم.
من از لینک زیر کنسسسرت یاانی رو میخوام دانلود کنم.
حجمش تقریبا 10 گیگه.
اولا سرعت دانلود به سرور شما 300 کیلو هست.
تا اینجا ایراد نداره.
مشکل زمانی پیش اومده که فایل رو برای بار اول گذاشتم دان بشه. از 35 درصد به بعد دیگه دانلود نمیشه به سرور شما.
فایل رو هم همون 35 درصد به من میده.
از اکانتم هم 10 گیگ رو کم کرد.
امرو برای بار دوم گذاشتم. باز تو همون درصد منتها یه کوچولو کمتر همون مشکل پیش اومد.
البته باز 10 گیگ رو از اکانتم کم کرد.
اطلاعات هر چی لازم باشه بفرمایید تا پ خ کنم.
ممنونم

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
ممنون از نظر مثبت شما
در خصوص انتقال ناقص یک فایل، علتش تنها کیفیت بسیار بد و قطع شدن سرور مبداء میزبان فایل در حین انتقال فایل هست.
در اینگونه موارد شما کافی هست به ما اطلاع بدین تا فایل ناقص رو طبق درخواستتون یا ترمیمش کنیم یا اینکه حذفش کنیم و حجمش رو به اکانتتون برگردونیم.
نام کاربری تون در فایل گیر چی هست؟

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
با سلام خدمت شما و شکر از سایت فوف العادتون.
من سالیان سال از سیستمهای خارجی استفاده کردم.
اینو به جرات میگم که هیچ کدوم به گرد پای شما نرسیدن.
چه قیمت چه کیفیت.
الان هم که اینجا اومدم یه مشکل کوچیک دارم.
من از لینک زیر کنسسسرت یاانی رو میخوام دانلود کنم.
ممنونم

منم از سرویس ایشون استفاده میکنم لینکت بده (اگر امکان داره)

gafaneh

Registered User
لایک‌ها
286
سلام
از سایت idup.in قبلا با سرعت خوب میشد مستقیم کرد الان یکی دو ماهی هست که شروع میکنه به مستقیم کردن لینک ولی با سرعت فوق العاده کم (حدود دو سه کیلو بایت) و ۱۷-۱۸ ساعت بعد به صورت ناقص ۶۰-۷۰ درصد متوقف میشه
چون تنها در حال حاضر تنها لینکهای قابل لیچ گانول از همین سرور هست لطف کنید اصلاحش کنید (اگر هم امکانش نیست از لیست سایتهای ساپورت فایل گیر خارح کنبد که هربار کلی حجم پای فایلهای این سایت نگذاریم)

همچنین اگر میشه قابلیت توقف مستقیم کردن هم اضافه کنید که اگر دیدیم موقع مستقیم کردن سرعت پایین هست همونجا متوقف کنیم و فایل را پاک کنیم نه اینکه چند ساعت منتظر بشیم و بعد از دیت دادن حجم ۶۰-۷۰ درصد تازه بتونیم فایل رو پاک کنیم.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
idup.in مثل هز سایت آپلودسنتر دیگه ای برای ذخیره سازی فایلها سرورهای متعددی داره، اما سرعت انتقال فقط به سرعت سرور مبداء میزبان فایل بستگی داره، ممکن هست بعضی سرورهای idup سرعت فوق العاده پایینی داشته باشند و بعضی شون سرعت بسیار خوبی، این هست که سرعت انتقال فایل می تونه خیلی متغیر باشه، به هر حال این موضوع بسته به کیفیت سرویس دهی این سایت داره و چگونه به سرورهاش رسیدگی می کنه.
در حال حاضر ظاهرا کیفیت اکثر سرورهای این هاست شدیدا افت کرده و بهتر هست فعلا لینکهای این سایت رو فقط در صورتیکه ناچار هستید مستقیم کنید.
البته که اگر فایل ناقص منتقل شد همونطور که در پست قبلیم گفتم، کافی هست به ما اطلاع بدین تا فایل ناقص رو طبق درخواستتون یا ترمیمش کنیم یا اینکه حذفش کنیم و حجمش رو به اکانتتون برگردونیم.
قابلیت توقف و کنسل کردن انتقال یک فایل هم متسافانه در اسکریپت فایل گیر امکان پذیر نیست و نمیشه از طریق وب انتقال یک فایل رو کنسل کرد، در این مورد هم اگر دیدید سرعت انتقال یک فایل شدیدا پایین هست، می تونید به ما اطلاع بدین بدین تا اون رو بصورت دستی از توی سرور حذف کنیم و حجمش رو به اکانتتون برگردونیم.
با سپاس

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
سلام
ممنون از نظر مثبت شما
در خصوص انتقال ناقص یک فایل، علتش تنها کیفیت بسیار بد و قطع شدن سرور مبداء میزبان فایل در حین انتقال فایل هست.
در اینگونه موارد شما کافی هست به ما اطلاع بدین تا فایل ناقص رو طبق درخواستتون یا ترمیمش کنیم یا اینکه حذفش کنیم و حجمش رو به اکانتتون برگردونیم.
نام کاربری تون در فایل گیر چی هست؟

با سلام مجدد.
ممنونم به خاطر پاسخگویی سریعتون.
ایدی من اینه ironman13
تو پروفایلم اگه برین 2 تا فایل اخیر هستن.
من دلم میخواد این فایل رو داشته باشم. اگر امکان تعمیر یا هر چیزی داشته باشه ممنون میشم.
لینک هم اینه :
http://turbobit.net/4g6z8lsokq92.html

البته یه لینک دیگه هم داره. ولی سایت شما میگه به سرور وصل نشد. نمیدونم جزو ساپورت شما هست یا نه.

http://fileplanet.com.ua/dywtbsc1yhhn/Yanni.Live.Concert.Event.2006.BDRip.1080p.DTS-HD.-CMEGroup.mkv

یه درخواست دیگه هم دارم.
موقع دانلود از یوتوووب اخرین کیفیت با صدا 720 هست.
1080 و 4k بدون صدا هستن.
اون امکان ترکیب فایل و صدا خیلی خوبه. منتها وقتی تعداد ویدیوها زیاده قاطی میشن. مخصوصا که اسم ویدیوها هو شبیه به هم باشه.
امکان داره حتی الامکان 1080 رو هم مثل 720 فایل صدا دارش رو مستقیم کرد یا نه ؟

ممنونم

منم از سرویس ایشون استفاده میکنم لینکت بده (اگر امکان داره)

لینک ها رو بالا گذاشتم. مال کنسرت سال 2006 هست.

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
سلام یه سوال داشتم
بنده قبل از مستقیم کردن اخرین فایل هم نزدیک به 5 گیگ ترافیک داشتم ، اومدم امشب 4 تا پارت رو مستقیم کردم که تقریبا 1.2 گیگ میشد الان که چک کردم دیدم 700 مگ برام مونده ، الان قضیه اون 3-4 گیگ چی شده؟ چطوری این ترافیکا مصرف میشه مگه؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام مجدد.
ممنونم به خاطر پاسخگویی سریعتون.
ایدی من اینه ironman13
تو پروفایلم اگه برین 2 تا فایل اخیر هستن.
من دلم میخواد این فایل رو داشته باشم. اگر امکان تعمیر یا هر چیزی داشته باشه ممنون میشم.
لینک هم اینه :
http://turbobit.net/4g6z8lsokq92.html

البته یه لینک دیگه هم داره. ولی سایت شما میگه به سرور وصل نشد. نمیدونم جزو ساپورت شما هست یا نه.

http://fileplanet.com.ua/dywtbsc1yhhn/Yanni.Live.Concert.Event.2006.BDRip.1080p.DTS-HD.-CMEGroup.mkv

یه درخواست دیگه هم دارم.
موقع دانلود از یوتوووب اخرین کیفیت با صدا 720 هست.
1080 و 4k بدون صدا هستن.
اون امکان ترکیب فایل و صدا خیلی خوبه. منتها وقتی تعداد ویدیوها زیاده قاطی میشن. مخصوصا که اسم ویدیوها هو شبیه به هم باشه.
امکان داره حتی الامکان 1080 رو هم مثل 720 فایل صدا دارش رو مستقیم کرد یا نه ؟

ممنونم
سلام

فایل موردنظر در پنلتون ترمیم شد، همچنین اون فایل ناقص تکراری از پنلتون حذف و حجمش به اکانتتون برگردونده شد.

سایت fileplanet در فایل گیر ساپورت نمیشه، برای سایتهایی که در فایل گیر ساپورت نمیشن، اگر شما یک لینک غیرمستقیم از اونها رو به سیستم بدهید، فقط کدهای html اون پیج دریافت میشه که در حد چند کیلوبایت بیشتر نیست. اما خب این لینیک که از fileplanet دادید کلا خراب هست و توی مرورگرتون هم اگر بازش کنید پیغام خطای Server not found دریافت می کنید در مرورگر، برای همین توی فایل گیر هم پیغام خطای عدم برقراری ارتباط با سرور مبداء میزبان فایل رو بهتون میده.

درخصوص کیفیت 1080 یوتیوب، یوتیوب برای کیفیت های 1080p و بالاتر، و همینطور کیفیت 480p، به این صورت عمل می کنه که فایلهای صدا و تصویر برای اون ویدئوی موردنظر رو بصورت دو فایل جدا از هم برای دانلود در اختیار می گذاره، اما پلیر یوتیوب این دو فایل جدا از هم رو با هم تلفیق می کنه و صدا و تصویر رو شما با هم دارید، از این رو توی فایل گیر برای این کیفیتها که صدا و تصویرشون از مبداء جدا از هم هست، فقط این امکان وجود داره که فایل ویدئو و فایل صدا بصورت جدا جدا دانلود بشه (که همونطور که خودتون اشاره کردید در قسمت انتخاب کیفیت گزینه اول یعنی "مشاهده حجم و کیفیتهای موجود برای ویدئوی درخواستی" رو بزنید) که بعد می تونید توی فایل منیجر فایل گیر با استفاده از ابزار تعبیه شده برای همین کار، فایل ویدئوی 480 رو با فایل صدا با هم ترکیب کنید و یک فایل کامل صوتی تصویری 480 داشته باشید و راحت دانلود کنید، البته صحبت شما رو تایید می کنم که برای تعداد فایلهای زیاد یک مقدار برای کاربر راحت نیست، این مورد رو سعی می کنیم در آینده بتونیم به شکلی در بیاریم که کار دانلود فایل صدا و تصویر و ترکیب اون دو همه بصورت خودکار توسط فایل گیر انجام بشه و از این روش فعلی که سه مرحله ای هست خلاص بشید.

با سپاس

بالا