برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

h.m.taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
در صورتی که دو درصدو واریز نکنه به شخصه حسابو میبندم و پولو واریز میکنم به حساب قوامین. چون هم عابر بانک داره و هم قابلیت واریز و برداشتش خیلی آسونتره، مجوز هم داره و معتبرتر هم هست. البته ی جنجال درست و حسابی هم تو شعبه راه میندازیم. چند نفری رو میشناسم که منتظر این دو درصد هستن.
کلاه برداریه اشکاره,ازون روزی میترسم عین بانک سپه تبدیل به بلند مدت یکساله کنه,بخوای بگیری ماهانه ۱۰% حساب کنن!!!!
خرداد منم میکشم بیرون,اگه ۲۲ بخوان بدن همه میکشن بیرون دیگه حتی نور کم هم کنه دیگه ۲۵ رو میدن که

971

Registered User
لایک‌ها
318
با سلام
دوستان قوامین هنوز این حساب 22 درصد روز شمار با کف 2 میلیون رو باز میکنه؟ اگه سودها کم بشن شامل حال این حساب قوامین میشه یا نه؟
امروز پرسیدم باز میکردند ولی ضمانتی برای کم نشدن سود نمیکنند.

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
حساب ذینفع کوثر حسابی است یکساله با قابلیت واریز و برداشت که در پایان سال قبل ابتدا با 24 درصد و سپس با 22 درصد باز میکردند که خیلی از مشتریان نتوانستند باز کنند.
حساب یکساله قوامین 2 نوع است:
1- هر ماه 22 درصد سود واریز میشود و قابلیت برداشت پس از یک ماه بدون جریمه دارد و بعد از یک سال 3 درصد سود به مبلغ مانده در پایان سال تعلق میگیرد.
2- حداقل با 50 میلیون تومان افتتاح میشود و هر ماه 25 درصد سود میدهد اما اگر زودتر از یک سال بخواهید برداشت کنید سودتان را با نرخهای بانک مرکزی حساب میکنند و مابتفاوت سودهای پرداختی را از حسابتان کم میکنند.
بهتر است به شعبه های دیگر نور هم سر بزنید چون خیلی از شعبه ها تا 30 درصد یکساله و 32 درصد 5 ساله سود میدهند.
حساب اولی قوامین چه طور ۳ درصد بیشتر میدن؟متوجه نشدم

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
حساب ذینفع کوثر حسابی است یکساله با قابلیت واریز و برداشت که در پایان سال قبل ابتدا با 24 درصد و سپس با 22 درصد باز میکردند که خیلی از مشتریان نتوانستند باز کنند.
حساب یکساله قوامین 2 نوع است:
1- هر ماه 22 درصد سود واریز میشود و قابلیت برداشت پس از یک ماه بدون جریمه دارد و بعد از یک سال 3 درصد سود به مبلغ مانده در پایان سال تعلق میگیرد.
2- حداقل با 50 میلیون تومان افتتاح میشود و هر ماه 25 درصد سود میدهد اما اگر زودتر از یک سال بخواهید برداشت کنید سودتان را با نرخهای بانک مرکزی حساب میکنند و مابتفاوت سودهای پرداختی را از حسابتان کم میکنند.
بهتر است به شعبه های دیگر نور هم سر بزنید چون خیلی از شعبه ها تا 30 درصد یکساله و 32 درصد 5 ساله سود میدهند.
این 22 درصدیه همین طرح 4 هست ش اخر سال 3درصد میده؟؟؟

971

Registered User
لایک‌ها
318
حساب اولی قوامین چه طور ۳ درصد بیشتر میدن؟متوجه نشدم
مثلا اگر با 50 میلیون حساب را افتتاح کنید و تا پایان یکسال برداشت نکنید 3 درصد آن یعنی 1.5 میلیون سود اضافی در پایان قرارداد به شما پرداخت میشود ولی اگر مثلا 20 میلیون از پول را برداشته باشید فقط 3 درصد 30 میلیون باقیمانده که 900 هزار تومان میشود به شما پرداخت میشود(ملاک آخرین مانده در پایان یکسال است با توجه به اینکه این حساب امکان واریز ندارد)

971

Registered User
لایک‌ها
318
این 22 درصدیه همین طرح 4 هست ش اخر سال 3درصد میده؟؟؟
طرح ربیع 3
دوستان توجه کنن حسابهای سود دار قوامین سه نوع هستند که دقیق میگم براتون:
1. طرح یکساله 4 روزشمار 22 درصد باقابلیت برداشت از روز افتتاح با رعایت شرط کف دو میلیون تومان. روز واریز اولین سود یکم ماه بعد. (یعنی مثلا اگه شما از یکم تا 31 فروردین حسابو بازکنید، اولین سود روز 1 خرداد به حسابتون واریز میشه و...)
2. طرح ربیع 3 روزشمار 22 درصد
قابلیت برداشت از حساب یک ماه بعد از افتتاح حساب. بدون قابلیت واریز.
پاداش ویژه:3 % پاداش بعد از یکسال به حداقل مانده حساب.
یعنی اگه مثلا شما 10 میلیون حساب باز کرده باشی بعد تا یکسال اصلا ازش برداشت نکنی 3% به کل 10 تومن تعلق میگیره که میشه 300 هزار تومن. اگه مثلا 4 تومن برداشت کرده باشه فقط به 6 تومن باقی مانده تعلق میگیره که میشه 180.
3. حساب یکساله 25 درصدی
این حساب نه قابلیت واریز داره و نه برداشت.
در وصرتی که شما هر زمان قبل از یکسال بخواین برداشت کنید باید جریمه بدید.
نحوه واریز سود که احتمالا به صورت یک 22 درصدی و یک 3 درصدی در هرماه هست. (اینو سوال کنید دقیق نمیدونم.)

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوستان چرا کسی جواب من رو نمیده ؟
کسی درباره موسسات اعتباری توسعه و عسکریه اطلاعی داره ؟
نرخ سود ؟ اعتبار ؟
کسی تا حالا سپرده داشته اینجاها ؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان با توجه به اینکه میخوان سودو کم کنند
بهتره قرارداده یک ساله ببنیدیم 2ساله یا5ساله توی نور؟؟
یک 28 درصد دوساله 29 و 5سال30 درصد بهم گفتند
دوم اینگه من میخوام یک حساب قوامین باز نم وسود نور رو مقدارییشو بریزم توی تون و بعنوان مصارف روزانم یعنی خرید از فروشگاهها و .. استفاده کنم مثلا ماهی 200هزار تومن
چه حسابی باید بازکنم چون الان 2 تون کف رو ندارم وپولامو بردم نور
الان باز کنم چند ماه دیگه از2 تومن شد 22 درصد رو بهم میدند؟برای زیر2میلیون چند درصد میدند؟

Last edited:

971

Registered User
لایک‌ها
318
دوستان با توجه به اینکه میخوان سودو کم کنند
بهتره قرارداده یک ساله ببنیدیم 2ساله یا5ساله توی نور؟؟
یک 28 درصد دوساله 29 و 5سال30 درصد بهم گفتند
دوم اینکه من میخوام یک حساب قوامین باز کنم وسود نور رو مقدارییشو بریزم توی اون و بعنوان مصارف روزانم یعنی خرید از فروشگاهها و .. استفاده کنم مثلا ماهی 200هزار تومن
چه حسابی باید بازکنم چون الان 2 تون کف رو ندارم وپولامو بردم نور
الان باز کنم چند ماه دیگه از2 تومن شد 22 درصد رو بهم میدند؟برای زیر2میلیون چند درصد میدند؟
به نظر من بهتر است 5 ساله باز کنید، البته به من 32 گفتند، اگر زودتر هم ببندید نیم درصد کمتر از سود آن مقطع حساب میکنند، مثلا بعد از 1 سال اگر ببندید از 27.5 درصد حساب میکنند و 4.5 درصد سود اضافی پرداخت شده را از شما میگیرند. البته با در نظر گرفتن اینکه به 4 درصد سود اضافی پرداخت شده در هر ماه در حساب روزشمار 25 درصد سود تعلق میگیرد، این نیم درصد جریمه هم جبران میشود.
طرح یکساله 4 قوامین 22 درصد با کف 2 میلیون میدهد، شما میتوانید 2 میلیون از نور به قوامین منتقل کنید و این حساب را باز کنید، با کمتر از 2 میلیون با سود 10 درصدی افتتاح میکنند.

Last edited:

971

Registered User
لایک‌ها
318
دوستان چرا کسی جواب من رو نمیده ؟
کسی درباره موسسات اعتباری توسعه و عسکریه اطلاعی داره ؟
نرخ سود ؟ اعتبار ؟
کسی تا حالا سپرده داشته اینجاها ؟
اگر کسی جواب نداده یعنی اینکه این موسسات نه از نظر سود، نه از نظر اعتبار، نه از نظر تعداد شعبات و نه از نظر امکاناتی مانند اینترنت بانک و کارت شتابی، بهتر از بانکی مثل قوامین نیستند. مثلا عسکریه یکساله 25 درصد سود میداد، توسعه هم فکر میکنم بیشتر از 22 درصد سود ندهد. هر دو مجوز از بانک مرکزی دارند ولی کارت شتابی ندارند.

Last edited:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
  • Like
Reactions: pzs

pzs

Registered User
لایک‌ها
72
سود سپرده رو شاید 18 کنن
ولی تسهیلات !!!!!
این بانک ها جایی نمیخوابن که زیرشون آب بره
اون زمان که سود سپرده 22 % بود ...سود تسهیلات نزدیک 30% بود
حالا بیان فقط 2% سود تسهیلات بیشتر از سپرده بگیرن !!!!

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
من امروز نور بازکردم
15 تومن بانرخ 32 و دوساله
الان دنیال یک بانک یا موسسه ای هستم که سود نور رو بریزم توش و ازکارتش استفاده کنم
فرصت نشد برم قوامین بپرسم
قوامین روز شمار موجدیدتو یواش یواش زیاد کنی چند درصد سود میده؟

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
من امروز نور بازکردم
الان دنیال یک بانک یا موسسه ای هستم که سود نور رو بریزم توش و ازکارتش استفاده کنم
قبل دو سال ببندی چقد میشه؟

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
من امروز نور بازکردم
نور کارسازان یا مشیز یا پیشگامان بود؟ تهران یا شهرستان؟
سود 1 ساله و 5 سالش چقدر بود؟ برای مبالغ مختلف بالا یا پایین تر سودش فرق هم میکنه؟

Last edited:

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
شعبه نور توی تهران کجاست؟ طرفای تخت طاووس شریعتی

971

Registered User
لایک‌ها
318
من امروز نور بازکردم
الان هیچ حساب شتابی نیست که به کمتر از 2 میلیون سود بالاتر از 10 درصد بدهد، یک حساب بانک مسکن هم هست که فقط تا فردا میتوانید افتتاح کنید که اگر موجودی کمتر از 10 میلیون باشد 10 درصد و اگر بیشتر باشد 22.2 درصد سود میدهد، حداقل مبلغ برای افتتاح این حساب 10 میلیون است ولی شما میتوانید یک فیش پرداخت 10 میلیونی و یک فیش برداشت 9.9 میلیونی پر کنید و با 100 هزار تومان این حساب را افتتاح کنید.
شما به هر حال باید هر ماه یکبار به موسسه نور مراجعه کنید تا سود سپرده بلند مدت را بگیرید و 15 درصد سود حساب روزشمار که به یک حساب قرض الحسنه واریز شده است را به حساب روزشمارتان منتقل کنید، میتوانید مبلغ مورد نیازتان برای 1 ماه را برآورد کنید و به یک حساب شتابی که از قبل دارید واریز کنید و بقیه پول را بگذارید در حساب روزشمار 25 درصدی نور بماند، اگر شعبه ای از موسسه نور سر راهتان وجود دارد و خلوت هست، میتوانید در بازه های زمانی کوتاه تر این کار را انجام دهید.
این نکته را هم یادآوری کنم که این پولی که موسسات و بانکها به سپرده های ما میدهند در اصطلاح سود است و در واقع حتی جبران ارزش از دست رفته پولمان را هم نمیکند، در ضمن از نظر شرعی هم احتمالا مشکل دارد چون نرخ آن از قبل تعیین شده است.

Last edited:

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
چه پیشنهادی برای سرمایه گذاری در سپرده با مبلغ پنجاه میلیون تومان دارید؟ همه اش روتو یه حساب بزارم یا خیر؟ ممنون

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
قبل دو سال ببندی چقد میشه؟
والا اینو نپرسیدم ولی بهم گفت یکساله بهت28 میدم و دوساله30وبااصرار 32درصد قبول کرد چون مبلغم زیر30تومن بود احتمالا ما بتفاوت یکساله ودوساله رو میگیرند ازتیعنی همون 2درصد و نیم درصد جریمه

نور کارسازان یا مشیز یا پیشگامان بود؟ تهران یا شهرستان؟
سود 1 ساله و 5 سالش چقدر بود؟ برای مبالغ مختلف بالا یا پایین تر سودش فرق هم میکنه؟
من شهرستانم موسسه نور شعبه کارسازان
سود یک ساله رو گفت28 دوساله 29 و ..... 32درصد 5ساله
من پرسیدم گفتم سود بیشتر ار22 درصد هم دارین گفت نه ولی شاید برای برای مبالغ بالای 1میلیارد تومن!!!!!! تا35 هم میشه داد

بالا