برگزیده های پرشین تولز

>> ███ چــرا ســایــت شــمــا صــفــحــه اول گــوگــل نـــبــاشــد؟! ███ << SEO IN ACTION

AminArjmand

Registered User
لایک‌ها
281
درود
ممنون از اظهار نظرتون
دوست عزیز ما پیام و سوالی از طرف شما دریافت نکردیم
"فقط همون روش امگاش جدید بود مابقی که اطلاع داشتم " پس شما بصورت تخصصی سئوکار میکنید :)
درضمن کتابی پیدا نمکنید که پشتیبانی داشته باشد. امیدوارم انتظار نداشته باشید که با پرداخت مبلغ 15 هزارتومان پشتیبانی مادام العمر سئو دریافت کنید. با اینحال ما درحد توان به سوالات پاسخ میدیم
کتابهای برایان تریسی حدود 20 دلار هستند ولی برای یک ساعت مشاوره درخصوص همان مطالب کتاب باید چند هزاردلار پرداخت کنید.

موفق باشید
کار میکنم یا نمیکنم ربطی به این نداره که من چیزی در مورد سئو باشه و نخرم! هر چیزی یه بهایی داره به نظر من هم انسان برای بروز کردن اطلاعات یا بدست آوردن اطلاعات باید بهاشو بپردازه بدون پرداخت بها چیزی بدست نمیاره
من کتاب کاغذی زیاد نمیخونم ولی همون کاغذی ها یا همین الکترونیکیش هم هر کتابی رو که خوندم در مورد هر موضوعی که صحبت کرده حداقل کم کمش یک دونه مثال کوچیک زده! اما شما فقط اومدین روش ها رو گفتین و بدون مثال @ بعد انتظار دارین کسی هم سوالی نداشته باشه!
اون کتابایی که شما میگین در مورد هر بحثی که صحبت کرده کاملا بطور واضح صحبت کرده و خواننده براحتی منظور نویسنده رو درک میکنه اما کتاب شما شدیدا نیاز به مثال عملی داره حداقل تصویری مثلا همون روش امگا یه نمونه مثال حداقل باید ذکر میکردین بعدشم خودتون هم ذکر کردین که برای مشاوره در مورد کتاب باید هزاران دلار پرداخت بکنند!!! خب کی مشاوره خواست دوست عزیز شما اگر مطالب کتابت رو بطور واضح و با مثال نوشته باشین کسی نیاز به مشاوره پیدا نمیکنه سوال من هم مشاوره نبود فقط خواهان ذکر یک مثال بودم
به هر حال هر کسی نظری داره به نظر من هم کتاب شما ارزش یک ریال هم نداره چون حاضر نیستین یک نمونه مثال بزنین و میگین درخواست مشاوره کردم !
موفق و سلامت و شاد باشید

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
کار میکنم یا نمیکنم ربطی به این نداره که من چیزی در مورد سئو باشه و نخرم! هر چیزی یه بهایی داره به نظر من هم انسان برای بروز کردن اطلاعات یا بدست آوردن اطلاعات باید بهاشو بپردازه بدون پرداخت بها چیزی بدست نمیاره
من کتاب کاغذی زیاد نمیخونم ولی همون کاغذی ها یا همین الکترونیکیش هم هر کتابی رو که خوندم در مورد هر موضوعی که صحبت کرده حداقل کم کمش یک دونه مثال کوچیک زده! اما شما فقط اومدین روش ها رو گفتین و بدون مثال @ بعد انتظار دارین کسی هم سوالی نداشته باشه!
اون کتابایی که شما میگین در مورد هر بحثی که صحبت کرده کاملا بطور واضح صحبت کرده و خواننده براحتی منظور نویسنده رو درک میکنه اما کتاب شما شدیدا نیاز به مثال عملی داره حداقل تصویری مثلا همون روش امگا یه نمونه مثال حداقل باید ذکر میکردین بعدشم خودتون هم ذکر کردین که برای مشاوره در مورد کتاب باید هزاران دلار پرداخت بکنند!!! خب کی مشاوره خواست دوست عزیز شما اگر مطالب کتابت رو بطور واضح و با مثال نوشته باشین کسی نیاز به مشاوره پیدا نمیکنه سوال من هم مشاوره نبود فقط خواهان ذکر یک مثال بودم
به هر حال هر کسی نظری داره به نظر من هم کتاب شما ارزش یک ریال هم نداره چون حاضر نیستین یک نمونه مثال بزنین و میگین درخواست مشاوره کردم !
موفق و سلامت و شاد باشید

درود
عزیز تمامی مباحث با مثال توضیح داده شدند. اگر منظور شما این هست که سایت مشتریان به عنوان مثال در کتاب معرفی کنیم باید عرض کنم هرگز چنین کاری نخواهم کرد. حریم خصوصی مشتریان برای بنده خیلی بیشتر از این کتاب هست.
مطالب بصورت کاملا روشن و صریح بیان شده به طوری که از مجموعه 360 خریدار کتاب فقط 7 نفر در فهم مطالب مشکل داشتند. در ابتدای کتاب هم عرض شده درصورتی که با مسائل سئو آشنا نیستید باید کتاب راهنمای سئو رایگان که معرفی شده رو مطالعه کنید.

موفق و پیروز باشید

13msh

Registered User
لایک‌ها
10
سئو اسراری ندارد ایشون یک چیزی سر هم کرده میخواد بفروشه کسب درآمد کنه هههه دوستان برای آشنایی کامل سئو و بهینه سازی سایت فقط سایت وبسیما

http://websima.com/category/blog

all of

Registered User
لایک‌ها
416

13msh

Registered User
لایک‌ها
10
شما راست میگید من یکم روک بودم عذر میخوام :general408:

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91

13msh

Registered User
لایک‌ها
10
درود
راه درستی برای تبلیغات انتخاب نکردید.

درود بر شما سلامت باشی دوست عزیز

ببخشید من فقط سایتو معرفی کردم و علاقه به سئو دارم شدید و شما چه تضمینی میکنید که من محصول شما را بخرم و صفحه اول گوگل برم؟؟؟؟؟

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
درود بر شما سلامت باشی دوست عزیز

ببخشید من فقط سایتو معرفی کردم و علاقه به سئو دارم شدید و شما چه تضمینی میکنید که من محصول شما را بخرم و صفحه اول گوگل برم؟؟؟؟؟
دوست عزیز اگر کسی در هنگام سئو کردن سایت شما به شما تضمین داد که فلان رتبه رو میگیرید ، همونجا قرار داد رو فسخ کنید. در سئو تضمینی وجود نداره (تقریبا در هیچ کاری تضمین وجود نداره)
پ.ن: دیروز از استارتر این کتاب خریداری شد و مختصر برسی کردم کتاب خوبی به نظر میرسه و راه های تجربی خوبی رو معرفی کردن ، ممنونم

malek1620

Registered User
لایک‌ها
65
من این کتاب رو خریدم . اکثر آموزش رو بلد بودم . در حد حرفه ای نبود . برای کسی که چیزی از سئو نمی دونه خوبه .
15 ت برای این کتاب زیاده

gamer_saeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مطمئنی شما تازه وارد تو این سایت ثبت نام کردی که همین رو بخری و تبلیغ کننده استاتر باشی؟!!!
ببخشید که گرفتار بودم نتونستم بیام و جواب بدم
اولا من مثله بعضیا نیستم که رو حرفم تعصب داشته باشم و حتی اگه به اشتباهم پی بردم باز به جهل ادامه بدم
دوما من اگه چیز مورد انتقادی دیدم انتقاد میکنم و چیز مور تشویقی دیدم تشویق میکنم و بازم مثل بعضیا خودمو به .... ( استغفرالله)
سوما ما اگه خوده گوگلم بیاریم و بگه این کتاب معتبره باز شما قبول نمیکنید
چهارما استارتر محترم ذکر کردن که اگه فکر میکنی میخوای ریسک بکنی صفحه رو ببند دیگه اینجا واسه ما شرلوک هلمز نشو.

hamid_00a

Registered User
لایک‌ها
49
من این کتاب رو خریداری نکردم حتی احتیاجی هم ندارم به خریداری این کتاپ
تو این کتاب 100% باید نکاتی باشه که می تونه به یه مبتدی کمک کنه یعنی کسی امروز اومده یه دامنه ثبت کرده و یه سایت رو میخواد راه اندازی کنه ، شاید بدردش بخوره ولی کسایی که چند سال سایت دارن و هنوز اندر خم اینجور چیزان ، مشکل جای دیگس نه سئو
سایت بنده یه سایت آموزشی هست و بنده دارم روی کلمات پر رقابتی نزدیک به یک سال کار میکنم که بتونم برسونمشون صفحه یک گوگل ، مطمئننا تمامی این نکات رو رعایت کردم و دارم پله به پله میام جلو ، بعد از یک سال تازه من رسیدم به رتبه 10 تا 12 گوگل ، هرکاریم کردم همینایی بوده که تو همه سایت ها هست و منتشر کردن در خصوص بهینه سازی مطلب ، لینک و ... منم همونارو رعایت کردم الانم از سایتم رضایت کامل رو دارم یعنی تعداد کلماتی که در گوگل برای سایت من جستجو میشه و من رتبه دارم توشون بالای 800 کلمه هست اگر سایت من یه سایت دانلود و سرگرمی بود این ارقام الان فرق داشت ولی وقتی سایت تخصصی باشه امارش همینقدره
کسی که میخواد به یه نتیجه برسه باید یکی پشتکار داشته باشه یکی تلاش کنه و نا امید نشه ، اگر شما حوصله ندارید و سریع میخواین به نتیجه برسید بایت خرج کنید برای سایتتون نه فکر کنید منظورم ماهی 300-400 تومنه، برای اینکه بخواین برند بشید باید خیلی بیشتر از این مبالغ خرج کنید برای ساییتون یا اینکه صبر داشته باشید
با احترام با استارتر عزیز ولی قیمتی که شما دادید و تعداد صفحه که ذکر کردید این کتاب خیلی خیلی گرون هست ، چون چیز خاصی نیست ، تمامی این مطالبی که شما در کتابتون اوردین چکیده این از تمامی مطالبی هست که دارن تو این زمینه محتوا منتشر کردن که کاربر عام به راحتی میتونه با سرچ در گوگل به تمامی این نکات دست پیدا کنه
بنده سال 87 یک کتاب آموزشی متصور کامل در خصوص فتوشاپ منتشر کردم بالای 250 صفحه بود شاید اون زمان ارزش این کتاب 10-12 تومن بود ولی بنده رایگان در اختیار کاربرا قرار دادم و تا به الان بالای چندین میلیون دانلود داشته در خیلی از سایت ها منتشر شده
هدف آموزش بود برای کسایی که دانش این نرم افزار رو ندارن

پیشنهاد بنده البته تجربه شخصیم هست کسایی که میخوان رتبه بیارن در گوگل این چندتا کار رو انجام بدن مطمئن باشید ضرر نمیکنید

• اول اینکه اگر ورد پرس دارید حتما پلاگین وردپرس سئو یا همون Yoas رو نصب کنید چون اطلاعات خوبی بهتون در خصوص بهینه سازی محتوا بر اساس کلمه کیلیدتون میده
  • دوم اینکه یه جی میل بسازید و توسط همون اکانت سایت رو تو وب مستر گوگل ثبت کنید ، یه فایل روبات هم بسازید، سایت مپ بسازید و حتی بهتره توی سایت بینگ و اسک و الکسام هم ثبت کنید ، الکسا فعلا اجاز ثبت رو به ایرانیا نمیده برای اطلاع از چگونگی ساخت ایتا زحمت بکشید در گوگل سرچ کنید
  • سوم اینکه دنبال کلمات کلیدی مرتبط با سایتتون باشید که بهترین و ناب ترین گزینه گوگل کیورد هست ، تو انتخاب کلمه کلیدی دقت کنید که دست روی کلمه های رقابتی همون اول کار نزارید مثلا اگر سایت شما در خصوص دانلود هست نرید روی کلمه دانلود نرم افزار کار کنید برید روی کلماتی که رقابت کمتری دارن کار کنید مثلا نرم افزار رایگان x روی اون کلمه اومدین بالا بعد برید سراغ کلمات کلیدی دیگه تا گوگل به لینکاتون ارزش بده تا بتونید رو اون کلمات رقابتی مانور بدید
  • چهارم اینکه محتوای اختصاصی تولید کنید که بتونید کاربر رو نگه دارید به سایت و اگر هم از سایت بره دولاره به سایت سر بزنه چون میدونه این سایت داره مطالب اختصاصی تولید میکنه و مشابهش تو هیچ سایتی نیست
  • پنجم اینکه محتوایی که منتشر میکنید اون رو بر اساس کلمه کلیدتون بهینه کنید ، سعی کنید حتما کلمه کلیدی در عنوان ، در لینک و خط اول توضیحاتتون باشد و بهتره کلمه کلیدی رو بولد کنید ، یا اگر در توضیحات اشاره به مطلب دیگه ای دارید که در سایته به اون مطالب لینک بدید
  • ششم اینکه بعد از انتشار مطلب به وبمستر برید و مطلبتون رو برای اینکه سریع گوگل ایندکسش کنه Fetch کنیدتمامی این نکات و اموزشاش در گوگل هست فقط کافیه سرچ کنید
  • هفتم اینکه لینک سازی با کیفیت برای سایتتون بکنید
  • هشتم اینکه اگه اینکارارو کردید انتظار نداشته باشید سریع بیایید رتبه یک خوشاحال باشید که تو اون کلمه حداقل جز 100 تا هستید و همینجور دارید پیشرفت میکنید و بالاخره رو اون کلمه مد نظرتون بدونه هیچ هزینه این میرسید به رتبه یک و بعد از این همه تلاش و صبر اون موقع مزدش رو میگیرید و دیگه موقع درو فرا میرسه
  • اینا کل تجربیات من تو این چند سال بود
تمام !

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
من این کتاب رو خریداری نکردم حتی احتیاجی هم ندارم به خریداری این کتاپ
تو این کتاب 100% باید نکاتی باشه که می تونه به یه مبتدی کمک کنه یعنی کسی امروز اومده یه دامنه ثبت کرده و یه سایت رو میخواد راه اندازی کنه ، شاید بدردش بخوره ولی کسایی که چند سال سایت دارن و هنوز اندر خم اینجور چیزان ، مشکل جای دیگس نه سئو
سایت بنده یه سایت آموزشی هست و بنده دارم روی کلمات پر رقابتی نزدیک به یک سال کار میکنم که بتونم برسونمشون صفحه یک گوگل ، مطمئننا تمامی این نکات رو رعایت کردم و دارم پله به پله میام جلو ، بعد از یک سال تازه من رسیدم به رتبه 10 تا 12 گوگل ، هرکاریم کردم همینایی بوده که تو همه سایت ها هست و منتشر کردن در خصوص بهینه سازی مطلب ، لینک و ... منم همونارو رعایت کردم الانم از سایتم رضایت کامل رو دارم یعنی تعداد کلماتی که در گوگل برای سایت من جستجو میشه و من رتبه دارم توشون بالای 800 کلمه هست اگر سایت من یه سایت دانلود و سرگرمی بود این ارقام الان فرق داشت ولی وقتی سایت تخصصی باشه امارش همینقدره
کسی که میخواد به یه نتیجه برسه باید یکی پشتکار داشته باشه یکی تلاش کنه و نا امید نشه ، اگر شما حوصله ندارید و سریع میخواین به نتیجه برسید بایت خرج کنید برای سایتتون نه فکر کنید منظورم ماهی 300-400 تومنه، برای اینکه بخواین برند بشید باید خیلی بیشتر از این مبالغ خرج کنید برای ساییتون یا اینکه صبر داشته باشید
با احترام با استارتر عزیز ولی قیمتی که شما دادید و تعداد صفحه که ذکر کردید این کتاب خیلی خیلی گرون هست ، چون چیز خاصی نیست ، تمامی این مطالبی که شما در کتابتون اوردین چکیده این از تمامی مطالبی هست که دارن تو این زمینه محتوا منتشر کردن که کاربر عام به راحتی میتونه با سرچ در گوگل به تمامی این نکات دست پیدا کنه
بنده سال 87 یک کتاب آموزشی متصور کامل در خصوص فتوشاپ منتشر کردم بالای 250 صفحه بود شاید اون زمان ارزش این کتاب 10-12 تومن بود ولی بنده رایگان در اختیار کاربرا قرار دادم و تا به الان بالای چندین میلیون دانلود داشته در خیلی از سایت ها منتشر شده
هدف آموزش بود برای کسایی که دانش این نرم افزار رو ندارن

پیشنهاد بنده البته تجربه شخصیم هست کسایی که میخوان رتبه بیارن در گوگل این چندتا کار رو انجام بدن مطمئن باشید ضرر نمیکنید

• اول اینکه اگر ورد پرس دارید حتما پلاگین وردپرس سئو یا همون Yoas رو نصب کنید چون اطلاعات خوبی بهتون در خصوص بهینه سازی محتوا بر اساس کلمه کیلیدتون میده
  • دوم اینکه یه جی میل بسازید و توسط همون اکانت سایت رو تو وب مستر گوگل ثبت کنید ، یه فایل روبات هم بسازید، سایت مپ بسازید و حتی بهتره توی سایت بینگ و اسک و الکسام هم ثبت کنید ، الکسا فعلا اجاز ثبت رو به ایرانیا نمیده برای اطلاع از چگونگی ساخت ایتا زحمت بکشید در گوگل سرچ کنید
  • سوم اینکه دنبال کلمات کلیدی مرتبط با سایتتون باشید که بهترین و ناب ترین گزینه گوگل کیورد هست ، تو انتخاب کلمه کلیدی دقت کنید که دست روی کلمه های رقابتی همون اول کار نزارید مثلا اگر سایت شما در خصوص دانلود هست نرید روی کلمه دانلود نرم افزار کار کنید برید روی کلماتی که رقابت کمتری دارن کار کنید مثلا نرم افزار رایگان x روی اون کلمه اومدین بالا بعد برید سراغ کلمات کلیدی دیگه تا گوگل به لینکاتون ارزش بده تا بتونید رو اون کلمات رقابتی مانور بدید
  • چهارم اینکه محتوای اختصاصی تولید کنید که بتونید کاربر رو نگه دارید به سایت و اگر هم از سایت بره دولاره به سایت سر بزنه چون میدونه این سایت داره مطالب اختصاصی تولید میکنه و مشابهش تو هیچ سایتی نیست
  • پنجم اینکه محتوایی که منتشر میکنید اون رو بر اساس کلمه کلیدتون بهینه کنید ، سعی کنید حتما کلمه کلیدی در عنوان ، در لینک و خط اول توضیحاتتون باشد و بهتره کلمه کلیدی رو بولد کنید ، یا اگر در توضیحات اشاره به مطلب دیگه ای دارید که در سایته به اون مطالب لینک بدید
  • ششم اینکه بعد از انتشار مطلب به وبمستر برید و مطلبتون رو برای اینکه سریع گوگل ایندکسش کنه Fetch کنیدتمامی این نکات و اموزشاش در گوگل هست فقط کافیه سرچ کنید
  • هفتم اینکه لینک سازی با کیفیت برای سایتتون بکنید
  • هشتم اینکه اگه اینکارارو کردید انتظار نداشته باشید سریع بیایید رتبه یک خوشاحال باشید که تو اون کلمه حداقل جز 100 تا هستید و همینجور دارید پیشرفت میکنید و بالاخره رو اون کلمه مد نظرتون بدونه هیچ هزینه این میرسید به رتبه یک و بعد از این همه تلاش و صبر اون موقع مزدش رو میگیرید و دیگه موقع درو فرا میرسه
  • اینا کل تجربیات من تو این چند سال بود
تمام !
درود
جالبه! شما بدون این که کتاب رو بخونید مطالب داخلش رو حدس زدید. این یعنی پیشداوری! آفتی که وب ایران با اون دست و پنجه نرم میکنه و یکی از بزرگترین موانع تولید محتواست.
متاسفانه امکان انتشار لیست خریداران کتاب ندارم وگرنه متوجه میشدید که این کتاب فراتر از حدس و گمان شماست.

از نظر من افراد در زمینه سئو به 2 دسته تقسیم میشند
1. افرادی که وقت زیادی برای هدر دادن دارند و جرات کمی برای ریسک کردن. این دسته به وبمستری به عنوان شغل چندم نگاه میکنند نه اصلی
2. افرادی که برای وقت خودشون ارزش قائل هستند و میدونند موفقیت برپایه ریسک هست. برای بدست آوردن چیزی باید دیگری را رها کنید. افراد این دسته وبمستر تمام وقت هستند
کتاب problogger با قیمت 50 دلار و وجود هزاران سایت آموزش وبلاگ نویسی بیش از 100000 نسخه فروش داشت. مطمئنن اگر همه دیدگاه شما داشتند بیش از 1000 نسخه نمیفروخت
فرمودید قیمت کتاب نسبت به تعداد صفحات بالاست. دوست من تعیین کننده اررش کتاب محتوای داخل اون هست نه حجم و وزن اون! بازهم پبشداوری کردید
اگر کل اطلاعات چندساله شما از سئو درحد همین 7 نکته هست توصیه میکنم بیشتر مطالعه کنید
نکته ای که بارها گفتم و باز هم میگم اگر فکر میکنید این کتاب ارزش 15 هزارتومان نداره یا خرید اون ریسک هست خرید نکنید. از ابتدای فروش کتاب بیش از 15 سایت با دریافت هزینه آنالیز کردیم و به نظر من این یعنی ایمان مشتری به کتابی که شما "حدس میزنید" بی محتواست!
پ.ن : لطفا بحث ادامه ندید چون واقعا وقت کمی دارم به خصوص برای بحث ( جدل ) و :)

موفق باشید

hitup

Registered User
لایک‌ها
3,271
این کتاب رو بار اول که خوندم فقط ازش خوشم اومد و احساس کردم ارزشش هزینه ای رو که کردم داشت
اما بار دوم که خوندمش یه ایده خیلی خوب بهم داد
با این ایده
دو تا کلمه رو تو 5 روز آوردم لینک 1 و لینک 3 که حداقل آنلاینشون در لحظه 10 تاست ( پ ن : این کلمه ها چند ماه تو صفحه دو گیر کرده بودن و هر کاری می کردم نمی اومدن بالا )
از نویسنده کتاب ممنونم و به همین دلیل خودم رو موظف دونستم که متن بالا رو در تمجید از کتاب ایشون بنویسم

all of

Registered User
لایک‌ها
416
این کتاب رو بار اول که خوندم فقط ازش خوشم اومد و احساس کردم ارزشش هزینه ای رو که کردم داشت
اما بار دوم که خوندمش یه ایده خیلی خوب بهم داد
با این ایده
دو تا کلمه رو تو 5 روز آوردم لینک 1 و لینک 3 که حداقل آنلاینشون در لحظه 10 تاست ( پ ن : این کلمه ها چند ماه تو صفحه دو گیر کرده بودن و هر کاری می کردم نمی اومدن بالا )
از نویسنده کتاب ممنونم و به همین دلیل خودم رو موظف دونستم که متن بالا رو در تمجید از کتاب ایشون بنویسم
خب بگید ما هم استفاده کنیم:general705:

Erfan.TRIAL

Registered User
لایک‌ها
28

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

zoro1364

Registered User
لایک‌ها
49
خودتون هم پروژه سئو انجام میدید ؟ اگه آره قیمت لطفا

fayyazjahani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تازه دارم یه چیزایه جدیدی تو زندگیم میبینم

اون آقای http://websima.com/category/blog که گذاشته من یه طراحی وب ازشون دیدم که فوق العاده ضعیف کارکرده تو طراحی حتی در ضمینه قراردادن یه عکس مناسب هم برای مشتریش آماتور بوده .

آقا این سئو رو من بعدا روش کار میکنم میخوام فروشگاه اینترنتی بزنم .

بالا