برگزیده های پرشین تولز

پراید111 se یورو4 با کلی لوازم

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
موتور euro 4
دو ایربگ.ای بی اس
مدل 8.93
بیمه بدنه و ثالث 8 ماه
بی رنگ بدون خط و خش

کلاچ برقی اتوماتیک
کمک و فنر ریس کوتاه kds
با تری پوما 66 امپر
رینگ اسپرت تایوانی
لاستیک 175 بریجستون
کامپیوتر حرفه ای با دیاگ(جایگزین ساعت)
سنسور دنده عقب با ال سی دی
فیلتر هوای اسپرت k&n اصل
شمع سوزنی ngk اورجینال
روکش چرم فابریک
کنسول چرم قابل تنظیم
مه شکن فابریک اصل
شیشه دودی uv امریکایی
چراغ عقب دودی
سر اگزوز استیل درج یک

تمام لوازم فوق با فاکتور و گارانتی و جعبه موجود است.(4 میلیون لوازم)

فروش فقط مصرف کننده!!!!!
فروش فقط با لوازم!!!

فقط برای ادرس تماس بگیرید!!!!!!
به هیچ عنوان مسج جواب نمیدم!!!!!!!

قیمت 22.500.000 مقطوع !!!!!!

09354625502

فایل های ضمیمه

• 20150417_151857.jpg
    20150417_151857.jpg
    963.8 KB · نمایش ها: 91
  • 20150417_151925.jpg
    20150417_151925.jpg
    938.8 KB · نمایش ها: 87
  • 20150417_152001.jpg
    20150417_152001.jpg
    778.1 KB · نمایش ها: 92
  • 20150417_185552.jpg
    20150417_185552.jpg
    880.9 KB · نمایش ها: 101
  • 20150417_152026.jpg
    20150417_152026.jpg
    695.5 KB · نمایش ها: 94
Last edited:

al2

Registered User
لایک‌ها
3,251
150 تومن فیلتر هوا :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
پول لوازم رو هم حتما باید خریدار بده
یعنی اگه اونارو نخاد نمیشه؟؟؟؟

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
تو عمرت مارک k&n شنیدی که میخندی

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
150 تومن فیلتر هوا :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
پول لوازم رو هم حتما باید خریدار بده
یعنی اگه اونارو نخاد نمیشه؟؟؟؟
اون ب کنار
حساب شدن پول روکش(!!!) باطری شمع سنسور و لاستیک (؟؟؟؟؟) لنت :)|)با خریدار در نوع خودش جای تعجب داره
چه بسا اپشن های واقعی تو سرش میخوره و هیچ وقت خریدار اونو ب قیمتی ک پرداخت شده نمیخره اگه ی پولیم بده جای شکر داره
لاستیک ک اپشن نیس مثلا مگه ماشین بدون لاستیک میدن :|

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
اون ب کنار
حساب شدن پول روکش(!!!) باطری شمع سنسور و لاستیک (؟؟؟؟؟) لنت :)|)با خریدار در نوع خودش جای تعجب داره
چه بسا اپشن های واقعی تو سرش میخوره و هیچ وقت خریدار اونو ب قیمتی ک پرداخت شده نمیخره اگه ی پولیم بده جای شکر داره
لاستیک ک اپشن نیس مثلا مگه ماشین بدون لاستیک میدن :|

مرد حسابی شمع که 120 هزار تمنه لاستیکی که جفتی 350 روکشی که چرم درجه یک 250 خزار تومن نباید پولشو گرفت که میگی جنسای دوقزونی نبوده که بگی میزاری رو ماشین در ضمن این ماشین صفر نه خودش نه لوازمش کار کرده مگه احمقم مفت بدم یکی دیگه حال کنه یا بخنده به ریشمون یا بره گرونتر بکنه تو پاچه یکی دیگه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
مرد حسابی شمع که 120 هزار تمنه لاستیکی که جفتی 350 روکشی که چرم درجه یک 250 خزار تومن نباید پولشو گرفت که میگی جنسای دوقزونی نبوده که بگی میزاری رو ماشین در ضمن این ماشین صفر نه خودش نه لوازمش کار کرده مگه احمقم مفت بدم یکی دیگه حال کنه یا بخنده به ریشمون یا بره گرونتر بکنه تو پاچه یکی دیگه
مگه ماشین خودش شمع نداره؟ الان این همه شمع سوزنی میندازن اولین باره میشنوم برای جنسی ک مصرفیه پول بگیرن تازه از این که شمع سوزنی رو کوئل فابریک تقویت نشده تاثیر نداره و حتی فشار میاره بگذریم...
ماشین مگه خودش لاستیک نداره ی حرفا میزنی الان هر کی ماشین میگیره میره لاستیکاشو میفروشه لاستیک خوب میخره پول لاستیک ک نمیگیرن :| تازه اصن نکنه ماشین ده هزار تا کارکرد باس دو جفت لاستیک در حد نو روش باشه مگه میشه نباشه
روکش و کفپوش هم چیزیه همه میکنن هرکیم نکنه ادم خلاصیه معلومه ماشین براش مهم نیی همچین میگی چرم انگار ما نداریم نمیفهمیم این چیزارو
ببخشید ماشین ده هزار تا کارکرد صفره؟؟؟؟ درست خوندم؟
موفق باشید

totti4007

Registered User
لایک‌ها
151
من نشنیدم تا حالا کسی پول لوازم اضافی و تعویضی ماشین بده البته به عنوان یه مزیت تو ذهن خریدار ممکنه بمونه و به فروش کمک کنه :general601:
ضمنا توصیه میکنم با همین ادبیات با خریدار احتمالی صحبت نکنید

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
من نشنیدم تا حالا کسی پول لوازم اضافی و تعویضی ماشین بده البته به عنوان یه مزیت تو ذهن خریدار ممکنه بمونه :general601:
اقا این هیچی الان دیدم فروشنده محترم اون نوشته ده هزار تا کارکرد ماشین رو از داخل متن پست استارت تاپیک پاک کرده!!!!!!(همچنین زده ویرایش شده 5 دقیقه قبل اینم مدرک)
نمیدونم هدفشون از این کارا چیه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اینم مدرک من برای مدیران ک ایشون نوشته بوده 10.000 کارکرد
c90bdc854273655ada4258f6ce18204f.jpg

اون پایین ببینید از قبل مونده وبرایش تاثیری نداشته توش...

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
مگه ماشین خودش شمع نداره؟ الان این همه شمع سوزنی میندازن اولین باره میشنوم برای جنسی ک مصرفیه پول بگیرن تازه از این که شمع سوزنی رو کوئل فابریک تقویت نشده تاثیر نداره و حتی فشار میاره بگذریم...
ماشین مگه خودش لاستیک نداره ی حرفا میزنی الان هر کی ماشین میگیره میره لاستیکاشو میفروشه لاستیک خوب میخره پول لاستیک ک نمیگیرن :| تازه اصن نکنه ماشین ده هزار تا کارکرد باس دو جفت لاستیک در حد نو روش باشه مگه میشه نباشه
روکش و کفپوش هم چیزیه همه میکنن هرکیم نکنه ادم خلاصیه معلومه ماشین براش مهم نیی همچین میگی چرم انگار ما نداریم نمیفهمیم این چیزارو
ببخشید ماشین ده هزار تا کارکرد صفره؟؟؟؟ درست خوندم؟
موفق باشید

اول من نمیفهم تو که خریدار نیستی چرا بحث بیخود میکنی دوما تو که نرف نمیفهمی چرا اسرار گیکنی این اشعالیی که رو فابریکش میزارن با اینایی که من گذاشتم یکی میکنی برو ببین شمع سوزنی یورو 4 اصلا تو عمرت دیدی دستی 140 ازار تومنه ngk ژاپن لاستیک کویر اشعالی با بریجستون مقایسه میکنی میدونی مشکلت جیه چون تو عمرو مول این مور چیزا ندادی فکر میکنی همه چی مفتی

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
من نشنیدم تا حالا کسی پول لوازم اضافی و تعویضی ماشین بده البته به عنوان یه مزیت تو ذهن خریدار ممکنه بمونه و به فروش کمک کنه :general601:
ضمنا توصیه میکنم با همین ادبیات با خریدار احتمالی صحبت نکنید
شما وقته منو الکی میگری وقتی خریدار نیستی ادبیات من با کسی که نمیفهمه همینجوریه مام نیست بخره یا نخره برای اینکه از رحن حرفات معلوما دلالی اگا مصرف کننده بودی فرقش و میفامیدی کا روکش داریم 50 تومن با روکش چرم 250 چه فرقی داره

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اول من نمیفهم تو که خریدار نیستی چرا بحث بیخود میکنی دوما تو که نرف نمیفهمی چرا اسرار گیکنی این اشعالیی که رو فابریکش میزارن با اینایی که من گذاشتم یکی میکنی برو ببین شمع سوزنی یورو 4 اصلا تو عمرت دیدی دستی 140 ازار تومنه ngk ژاپن لاستیک کویر اشعالی با بریجستون مقایسه میکنی میدونی مشکلت جیه چون تو عمرو مول این مور چیزا ندادی فکر میکنی همه چی مفتی
اره راس میگی تو
لاستیک خود ماشینو فروختی لاستیک و رینگ خریدی میگی 1.500 دادم حالا این پول رینگ لاستیک فابریک ماشین چرا کم نشده ازش خدا داند(!!!!)
برو عمو یکم در مورد شمع سوزنی تخصصی بخون بعد بیا ب من گوشتزد کن
زمانی ک شما نمیدونستی شمع چیه من شمع بوش مینداختم رو 206 به ملت میگفتم فرق شمع هاش با بقیه چیه ضمنا این شمع یورو 4 از خودت در اوردی خخخخ یورو چهار چیه به شمع چسبوندی o_O
راستی چرا کارکرد ماشین ویرایش کردی؟ حرکت جدیده نه؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اینم مدرک من برای مدیران ک ایشون نوشته بوده 10.000 کارکرد
c90bdc854273655ada4258f6ce18204f.jpg

اون پایین ببینید از قبل مونده وبرایش تاثیری نداشته توش...

لطفا شفاف سازی بشه....

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
اره راس میگی تو
لاستیک خود ماشینو فروختی لاستیک و رینگ خریدی میگی 1.500 دادم حالا این پول لاستیک فابریک ماشین چرا کم نشده ازش خدا داند(!!!!)
برو عمو یکم در مورد شمع سوزنی تخصصی بخون بعد بیا ب من گوشتزد کن
زمانی ک شما نمیدونستی شمع چیه من شمع بوش مینداختم رو 206 به ملت میگفتم فرق شمع هاش با بقیه چیه ضمنا این شمع یورو 4 از خودت در اوردی خخخخ یورو چهار چیه به شمع چسبوندی o_O
راستی چرا کارکرد ماشین ویرایش کردی؟ حرکت جدیده نه؟

اون تویی که نمیفهمی من خودم رشتم مکانیک خودرو داداش اون موقع به سیب زمینی میگفتی دیب دمینی ما اینکارو میکردیم برو اطلاعاتو زیاد کن ببین یورو 4 چیه بعد بحرف شمعاش دستی 140 پولش زنگ بزن نمایندگی ngk بپرس البته اگه بوونی چیه

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
اون تویی که نمیفهمی من خودم رشتم مکانیک خودرو داداش اون موقع به سیب زمینی میگفتی دیب دمینی ما اینکارو میکردیم برو اطلاعاتو زیاد کن ببین یورو 4 چیه بعد بحرف شمعاش دستی 140 پولش زنگ بزن نمایندگی ngk بپرس البته اگه بوونی چیه
چهرارتا لاستسیکاشو ازم 400 خریدن 1 ملیون اضافه دادم اینارو خریدم

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
470284cbd511789c6d7ccaed28ea9455.jpg

ما از اخر نفهمیدیم شمع ngk هست یا بوش o_O
کارکردشم نفهمیدیم صفره یا 10000!!!!

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
470284cbd511789c6d7ccaed28ea9455.jpg

ما از اخر نفهمیدیم شمع ngk هست یا بوش o_O
کارکردشم نفهمیدیم صفره یا 10000!!!!

تو فهمت بیر بالا میفهمی یکم ماهی یا میگو بخور فسفر داره برای مغزت خوبه ماشینی که 10 رفته در حد صفره ngk ننوشتم چون خیلیت نمیشناسن
برو یکم درمورد گرمایش سرمییش شمع و hex size theead size تحقیق کن بعد باهات حرف میزنم

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
تو فهمت بیر بالا میفهمی یکم ماهی یا میگو بخور فسفر داره برای مغزت خوبه ماشینی که 10 رفته در حد صفره ngk ننوشتم چون خیلیت نمیشناسن
برو یکم درمورد گرمایش سرمییش شمع و hex size theead size تحقیق کن بعد باهات حرف میزنم
heat range gap thread hex bebein ina chie baramam boro sham soozani biar maleh euro 4 bad mihardim

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
مارو گرفتی یا خودتو مینویسی ماشین صفره سریع زدی پستتو ویرایش کردی اثری از ده هزار تا کارکرد نمونع!!!!
یا نوشتی شمع بوش بعد میگی ngk! اقا این دزدیه یعنی چی نمیشناسن مگه ملت بی عقلن؟
واگذرات میکنم به بالایی ادمی ک اینجا دروغ میگه معاملش چی میشه:|
موفق باشید

Mindazi

Registered User
لایک‌ها
7
مارو گرفتی یا خودتو مینویسی ماشین صفره سریع زدی پستتو ویرایش کردی اثری از ده هزار تا کارکرد نمونع!!!!
یا نوشتی شمع بوش بعد میگی ngk! اقا این دزدیه یعنی چی نمیشناسن مگه ملت بی عقلن؟
واگذرات میکنم به بالایی ادمی ک اینجا دروغ میگه معاملش چی میشه:|
موفق باشید

تو برو سراغ دلالیت بجای اینقدر خپحرق زدن اطلاعات علمیتو زیاد کن ببین چرا بعضی شمع پایه کوتاهن بعضیا بلند ببین فرق موتور سورو 4 با معمولیش چیه نگران جیبه مردم نباش

بالا