برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام
آقا قضیه کش گتر چیه؟؟ باید دوخته شه یا همینطوری رو شلوار گره بزنیم؟؟
یک کش مشکی رنگه که دور ساق پا قرارمیگیره تا پاچه شلوار رو که تا میزنید به بالا رو نگه داره
دوخته هم نمیشه و دو قطعه کش 30سانتی که دو سرش رو به هم گره میزنید و دایره شکل میشه
ذهنتونو درگیره این چیزا نکنید الان،میرید یاد میگیرید...
از چیزیم نترسید

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
چرا لباسا این رنگی شده :eek:
پلنگی می شد بهتر بود

Ammiirr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام-دوستانی که آموزشیشون تموم شده و تقسیم شدن میخواستم بدونم این گروه ب چیه؟ مزایا و معایبش چیه؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام-دوستانی که آموزشیشون تموم شده و تقسیم شدن میخواستم بدونم این گروه ب چیه؟ مزایا و معایبش چیه؟
تو اموزشی یسری سوال های روانشناسی هست که بر مبنای اون به دو گروه الف(شرایط روانی مناسب)وگروه ب(غیرمناسب) تقسیم میشن
مزایای گروه ب بیشتره چون مسعولیت های حساس و سخت مثل دژبانی رو بهشون نمیدن

Ammiirr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا من تا قبل از اردو گروه الف بودم و به واسطه پارتی قرار شد میدون تیر نرم.بعد دیدم تو برگه تقسیمم زده گروه ب هیچ مشکلی ام ندارم.یه وقت به فنا نریم؟تو کارت پایان خدمت هم میخوره؟

Ammiirr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو اموزشی یسری سوال های روانشناسی هست که بر مبنای اون به دو گروه الف(شرایط روانی مناسب)وگروه ب(غیرمناسب) تقسیم میشن
مزایای گروه ب بیشتره چون مسعولیت های حساس و سخت مثل دژبانی رو بهشون نمیدن
والا من تا قبل از اردو گروه الف بودم و به واسطه پارتی قرار شد میدون تیر نرم.بعد دیدم تو برگه تقسیمم زده گروه ب هیچ مشکلی ام ندارم.یه وقت به فنا نریم؟تو کارت پایان خدمت هم میخوره؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
چون تیراندازی،نکردی شما گروه ب شدی
نه عزیز من هیچ اتفاقی نمیفته،ازخداتونم باشه گروه ب شدی
من همین الان حاضرم هزینه کنم گروه ب بشم!

keyvanjj

Registered User
لایک‌ها
8
بچه ها چظورید!!
من تاریخ 12/92 اعزام شدم آموزشی خضرایی بودم و الانم 15 ماه خدمتم تو همین خضرایی.
سوالی بود در خدمتم

Ammiirr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام - من ا
بچه ها چظورید!!
من تاریخ 12/92 اعزام شدم آموزشی خضرایی بودم و الانم 15 ماه خدمتم تو همین خضرایی.
سوالی بود در خدمتم
سلام من افتادم ستاری.میشه جا مو با کسی که دوره کد خورده تو خضرایی عوض کنم؟ مثلا اتش نشانی؟ من دوره کد نخوردم.

keyvanjj

Registered User
لایک‌ها
8
سلام
خیر. کسی که دوره کد خورده با کسی که نخورده نمیتونه جابجا کنه

ma-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خب هفته اول تموم شد.تقریبا میتونم بگم تا الآن بدترین دوران زندگیم بود و اصلا با اون چیزی که بچه ها تا الآن گفته بودن در مورد خضرایی که هتل هواییه و... جور در نمیاد. نمیدونم شایدم همونجور که دوستان گفتن چون هفته اول بود اینطور بود ولی معلوم نیست ولی در کل خیلی تحقیرمون کردن و اذیتمون کردن. البته میدونم که بقیه جاها بدتره ولی با این اوصاف بگم اینجا هتل نیست

hhrrbb

Registered User
لایک‌ها
39
هوراااااا هفته اول تمومید، من افتادم افسریه
روز اول و دوم یکم سخت بود اما بعدش واقعا یه هتل هوایی شد بدون سختی، توهین، تحقیر، و هر چیزبد در یک مکان با صفا و عالی.
راضی بودم از هفته اول خیلی

ma-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هوراااااا هفته اول تمومید، من افتادم افسریه
روز اول و دوم یکم سخت بود اما بعدش واقعا یه هتل هوایی شد بدون سختی، توهین، تحقیر، و هر چیزبد در یک مکان با صفا و عالی.
راضی بودم از هفته اول خیلی
شما کدوم گروهانی که اینقد راضی هستی!!تحقیر و توهین کجا نبود این همه همه حرف زدن این همه تهدید که ما فلانتون میکنیم بسارتون میکنیم پس اینا چی بودن!! افسریه دیگه کجاست!!

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
خب هفته اول تموم شد.تقریبا میتونم بگم تا الآن بدترین دوران زندگیم بود و اصلا با اون چیزی که بچه ها تا الآن گفته بودن در مورد خضرایی که هتل هواییه و... جور در نمیاد. نمیدونم شایدم همونجور که دوستان گفتن چون هفته اول بود اینطور بود ولی معلوم نیست ولی در کل خیلی تحقیرمون کردن و اذیتمون کردن. البته میدونم که بقیه جاها بدتره ولی با این اوصاف بگم اینجا هتل نیست
ایراد نداره دوست عزیز...درست میشه کم کم...
کدوم گروهان افتادید شما؟

llvllafiia

Registered User
لایک‌ها
5
این بچه های دوران کجا هستن پس؟
مخصوصا آرمان ارشد سلف شورا که ارادت داریم خدمتش :-D

hhrrbb

Registered User
لایک‌ها
39
شما کدوم گروهانی که اینقد راضی هستی!!تحقیر و توهین کجا نبود این همه همه حرف زدن این همه تهدید که ما فلانتون میکنیم بسارتون میکنیم پس اینا چی بودن!! افسریه دیگه کجاست!!

گروهان شهید اردستانی
گردان شهید دستغیب
یک گردان از کل 5 گردان شهید خزرایی در مرکز آموزش امیر واقع در اسلامشهر آموزش میبینن.
شنیده بودم تو خزرایی خیلی سخت میگیرن...
موفق باشید

keyvanjj

Registered User
لایک‌ها
8
بچه ها شما تو پادگانید
نظامی هستید
معلومه که سفت و سخت باهاتون حرف میزنن
اینجا کسی نازتون رو نمیکشه
شمایی که تو خضرایی هستید من تقریبا" هر روز موقع رفت و برگشت از مسجد میبینمتون
شما مناطق نظامی دیگه رو ندیدید
قدر بدونید. خضرایی خیلی خیلی هتله براتون
بعدم تا 15 روز اول باید هم تهدید کنن و سمبه رو پر روز بگیرند. فکر کردید کنترل چند صد نفر آدم راحته؟

jamshidisol

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه های دوران دمتون گرم با شعار دادنتون:general703::general703: عقبگرد،گروهان،دوران،عقبگرد !!!!!!

ma-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تا اونجایی که خودم دیدم تو گروهان دوران هم سخت گیری میشه و هم شوخی و هم خنده . هم فرمانده ها ضربه شصت نشون میدن هم با سربازا شوخی میکنن ولی ما که تو یاسینی هستیم کوچکترین خنده ای باعث تنبیه بچه ها شده. بیشترین چیزی هم که اذیت میکنه حرفاشونه که ما فلان میکنیم بسار میکنیم آخر هفته معمون مایی بالاخره با روان آدم بازی میکنن. از همه بدتر هم این هستش که از خود 4 صبح تا 10 شب فک نکنم 30 دقیقه بیشتر واسه خودت وقت داشته باشی. یا داری پا میکوبی با با سرعت و استرس کارای دیگه . همه بچه ها قبل از 4 بیدارن چون ایترس دارن. خوش به حال هرکی رفت اسلامشهر. بخدا خضرایی اگرچه تمرینات سخت بدنی بعضی پادگانارو نداره اما از لحاظ روانی خیلی تحت فشار قرارت میدن. کاش حداقل همون دوران میفتادم

بالا