برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
بارگذاری دامنه ads.virlan که مربوط به تبلیغات کلیکی هست ، زمانی که افزونه adblock فعال است بسیار طول میکشد و تا افزونه را غیر فعال نکنیم ، امکان ارسال پاسخ به موضوع وجود ندارد
بررسی گردد

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
منم چندین ماهه که همین مشکل رو دارم یکی درست کنه!

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
با درود خدمت مدیران محترم،
در سیستم جدید اینباکس کجاست و چطور میشه خالیش کرد؟ من میخوام به یک نفر پیام بدم اما با این خطا مواجه میشم، چندتا از گفتگوهای قبلی رو هم پاک کردم اما فایده ای نداشت :
انجمنهای پرشین تولز - خطا
Your inbox is full. Therefore, you cannot start a new conversation!

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با درود خدمت مدیران محترم،
در سیستم جدید اینباکس کجاست و چطور میشه خالیش کرد؟ من میخوام به یک نفر پیام بدم اما با این خطا مواجه میشم، چندتا از گفتگوهای قبلی رو هم پاک کردم اما فایده ای نداشت :
انجمنهای پرشین تولز - خطا
Your inbox is full. Therefore, you cannot start a new conversation!
سلام
کاربر گرامی اکانت شما چک شد و در سیستم مشکلی وجود ندارد.
در کنار گفتگو ها یک باکس مربعی وجود دارد با کلیک بر روی آن و زدن تیک میتوانید پیام های خود را حذف نمایید.

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
منم چندین ماهه که همین مشکل رو دارم یکی درست کنه!
نام کاربری خود را ارسال کنید
سلام، بنده مثل اینکه قبلاً یه اکانت داشتم و حواسم نبوده و این رو ساختم. خواهشاً اون قبلی رو پاک کنید که سوء تفاهم نشه برای دوستان.
http://forum.persiantools.com/members/fpsdoug.292596/
انجام شد

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
بارگذاری دامنه ads.virlan که مربوط به تبلیغات کلیکی هست ، زمانی که افزونه adblock فعال است بسیار طول میکشد و تا افزونه را غیر فعال نکنیم ، امکان ارسال پاسخ به موضوع وجود ندارد
بررسی گردد
مشکل شما حل شد ؟

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
مشکل شما حل شد ؟
خير با كامپيوتر كه ميخوام پست بذارم ، بايد افزونه adblock در كروم رو غير فعال كنم در غير اين صورت اون دايره بارگذاري در كنار عنوان صفحه متوقف نميشود و دائم ميچرخد و قسمت ارسال پاسخ بارگذاري نميشود

Sent from my iPad

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
خير با كامپيوتر كه ميخوام پست بذارم ، بايد افزونه adblock در كروم رو غير فعال كنم در غير اين صورت اون دايره بارگذاري در كنار عنوان صفحه متوقف نميشود و دائم ميچرخد و قسمت ارسال پاسخ بارگذاري نميشود

Sent from my iPad
این موضوع بررسی میشود.

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
این موضوع بررسی میشود.
فروم منیجر عزیز شما قبلن هم گفتین بررسی می کنید ولی نکردید.
انجمن شده معدن تبلیغ، از سر و کولش داره تبلیغ می باره. شاید یکی مث ما راحت نباشه بالا و پایین و بین هر پستی اینهمه بنر تبلیغاتی رو مشاهده کنه. تکلیف چیه؟
اد بلاک اگه غیر فعال باشه این تبلیغات کلافمون می کنن. اگه قعال باشه انواع و اقسام مشکلات که قبلن هم مطرح شده.
خواهشن یه فکر اساسی بردارید.

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
فروم منیجر عزیز شما قبلن هم گفتین بررسی می کنید ولی نکردید.
انجمن شده معدن تبلیغ، از سر و کولش داره تبلیغ می باره. شاید یکی مث ما راحت نباشه بالا و پایین و بین هر پستی اینهمه بنر تبلیغاتی رو مشاهده کنه. تکلیف چیه؟
اد بلاک اگه غیر فعال باشه این تبلیغات کلافمون می کنن. اگه قعال باشه انواع و اقسام مشکلات که قبلن هم مطرح شده.
خواهشن یه فکر اساسی بردارید.

Sent from my iPad

کاربر محترم، تبلیغات پرشین تولز سالهاست که هست و برای کسی مشکل ساز نبوده و اینکه اگر کسی هم با این مساله مشکل داشته باشه راهکار راحتی برای هست که همانجوری که خودتون گفتین میتونین از اد بلاک استفاده کنید و استفاده از این برنامه هیچ مشکلی به وجود نمیاره و تنها موضوعی که مطرح است برای بلاک کردن بعضی از تبلیغات باید آدرس درست را به اد باکتون بدهید چون یکسری از این تبلیغات از سایت خودشون فعال میشن نه از پرشین تولز و باید شما اون سایت را بلاک کنید تا مشکلتون حل بشه.
امیدوارم مشکل برطرف بشه

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
کاربر محترم، تبلیغات پرشین تولز سالهاست که هست و برای کسی مشکل ساز نبوده و اینکه اگر کسی هم با این مساله مشکل داشته باشه راهکار راحتی برای هست که همانجوری که خودتون گفتین میتونین از اد بلاک استفاده کنید و استفاده از این برنامه هیچ مشکلی به وجود نمیاره و تنها موضوعی که مطرح است برای بلاک کردن بعضی از تبلیغات باید آدرس درست را به اد باکتون بدهید چون یکسری از این تبلیغات از سایت خودشون فعال میشن نه از پرشین تولز و باید شما اون سایت را بلاک کنید تا مشکلتون حل بشه.
امیدوارم مشکل برطرف بشه
مدیریت محترم ، فکر میکنم من رو اشتباهی کوت کردید ؛ بنده با تبلیغات زیاد مشکلی ندارم ؛ چون خودم هم سایت دارم و درجریان هزینه ها هستم و این حق رو به شما میدم که آگهی درج کنید در سایت خودتون ؛ بنده هم از نسخه قدیم ویبولتین فروم از این افزونه استفاده میکردم تا به امروز ... منتهی اخیراً این مشکل بوجود آمده که امیدوارم حل شود.

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
امیدوارم مشکل برطرف بشه
من هرکاری کردم نتونستم اد بلاک رو فعال داشته باشم و ادیتور رو هم کنارش داشته باشم.
برای آدرس دادن هم با سه مدل اد بلاک تست کردم، اثر بخش نیست. اگه روش خاصی داره ممنون میشم به اشتراک بذارید.

farzaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سلام
چه جوری میتونم یه موضوع جدید ایجاد کنم؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
چه جوری میتونم یه موضوع جدید ایجاد کنم؟
سلام
در پایین هر بخش گزینه ای وجود دارد با عنوان ایجاد موضوع جدید با کلیک بر روی آن میتوانید تاپیک خود را ایجاد نمایید.

farzaad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
امکان حذف ارسال خودمون توی فروم وجود نداره؟
نمیتونم ارسال خودم رو پاک کنم؟

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
امکان حذف ارسال خودمون توی فروم وجود نداره؟
نمیتونم ارسال خودم رو پاک کنم؟
سلام دوست من
درحالت عادی بعد از گذشت مدت زمان کمی (گمان کنم حدود 30 دقیقه) امکان ویرایش و حذف پست های بجز پست اول وجود نداره.
البته در بازارچه با خرید امکانات ویژه بازارچه می تونید این قابلیت رو داشته باشید.
در غیر این صورت در صورتی که ارسال شما مشکلی داره با گزارش تخلف اون رو مطرح کنید تا مدیران و همکاران اون بخش به مشکل شما رسیدگی کنن.
موفق باشید

Dark.Knight

Registered User
لایک‌ها
745
من هر وقت پی تی میومدم احساس میکردم شبه!
الان با تغییر قالب همش فکر میکنم روزه :دی
این یکی بهتره ...

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
319
ترکیب رنگ جدید اصلا خوب نیست
رنگ زمینه از قبلی تیره تره

و رنگ دوم از قبلی روشن تر!
تشخیص رو سخت میکنه

بالا