برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
جالبه دیدم صحبت از محرومیت خانزاده و مکانی شده و حتی مقایسش کردن با محرومیت سایر بازیکنانی که به کل فدراسیون و فوتبال ایران بی احترامی کردن و اون حکم بسیار قاطع و شدیدا سنگین!! براشون بریده شد که هروقت قراردادش تموم شد دیگه بره خونش و این طرفها پیداش نشه و حالا چون قرارداد داره و تیم تحت قراردادش متضرر میشه و به پول بیت المال ضرر میرسه پس بمونه!! محرومیت چند جلسه ایش هم که بخاطر بی احترامی و حرفهایی بود که داور زد و چند جلسه محروم شد و تو تیم ما صادقیان دست زد به داور و 3 ماه محروم شد. به هر حال نمیخوام وارد بحث بازیکنهای دیگه به غیر از تیممون بشم و چون دیدم بصورت حق به جانب صحبتهای عضو کمیته انضباطی منعکس شده، خواستم مجددا تشکر ویژه ای داشته باشم از اعضای کمیته انضباطی که واقعا عدالت رو در حد اعلا اجرا کردن با این حکمهایی که صادر کردن.
من پرسپولیسی نظرم رو میگم که اصلا نگران محرومیت مکانی و خانزاده نیستم در صورتی که مکانی فحش نداد و با طرفدار میخواست درگیر بشه که کریم باقری جلوش رو گرفت ولی به هر حال کاملا از محرومیت این دو بازیکن استقبال میکنم و اگه مثل صادقیان از تیم هم اخراج بشن بنظر من کار درستی میکنن. اگه تا تابستون هم جزو تیم موندن امیدوارم هردوی این بازیکنها رو از تیم کنار بذارن.
از طرفی خدارو شکر برانکو فعلا نشون داده که تو مسائل انضباطی جدی هستش و گابریلی که اینهمه خوبه و یکی از بهترینهامون هست رو با یک اعتراض ساده در یک بازی خیلی مهم نیمکت نشین میکنه نه اینکه بیاد بگه همه تیم من گابریل هستش و مجبورم که بهش بازی بدم!!!
جانا سخن از زبان ما میگویی:)
یک کلام...اگه اینو ما نشنویم چیو باید بشنویم؟:D
صادقیان بدبخت 3 ماه محروم میشه و ... 3 تا بازی ! فهمش بسیار ساده است...
حالا هم نزدیک دربی هستیم و البته منم فقط و فقط از داوری دربی میترسم...;)

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
در راستای محرومیت خانزاده و مکانی که شده دغدغه ذهن بعضیها! طبق جستجویی که تو سایتها و شبکه های اجتماعی کردم، لازم به ذکره که تقریبا تمامی طرفداران پرسپولیس با کنار گذاشتن این دو بازیکن بصورت کامل موافقن و کافیه کامنتهای شبکه های اجتماعی و سایتها رو بخونید.
از طرفی خانزاده فعلا توسط باشگاه از همراهی تیم تا اطلاع ثانویه محروم شد و 30% هم از قراردادش کسر شد.
کار بسیار خوبی کردن بنظر من و دستشون هم درد نکنه. کمیته انضباطی هم هر تصمیمی دلش خواست بگیره، ما که عادت داریم به عدالت این کمیته عدالت گستر! اینهم روش، البته محرومیت این بازیکن رو خودمون هم خواستاریم. امیدوارم به منافع باشگاه فکر نکنن و محرومیتش رو به حالت کاملا کشکی و بعد از اتمام قراردادش!! درنظر نگیرن و از همین امروز محرومش کنن.

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
ننگ ابدی برای همه کسانی که بخاطر نفرت از یک نفر، پرسپولیس رو زدن تا به وضع امروز بیفته...

افشاگري علي دايي عليه هيات مديره پرسپوليس

قابل توجه کسانی که قصد توجیه دارن... سابقه نشون داده که دایی علیرغم همه ضغف هاش، بی سند و مدرک حرف نمیزنه...

پ ن : مایلی کهن هم دوباره در دکان پست و مقامش بسته شد، در دهانش رو باز کرد... در همه این روزهای نفرت انگیز پرسپولیس ساکت بود و حالا همراه با "عوامفریبی و ابله فرض کردن" همبازی سابقش شده : "درخشان پرسپولیس را در آسیا صدر نشین تحویل داد..." منتظرم زبان عده ای به اندازه گوشهاشون دراز بشه...
http://www.varzesh3.com/news/?itemid=1236829&title=افشاگري-علي-دايي-عليه-هيات-مديره-پرسپوليس

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
دایی مصاحبه کرده
دمش گرم خدایی
ننگ ابدی برای همه کسانی که بخاطر نفرت از یک نفر، پرسپولیس رو زدن تا به وضع امروز بیفته...

افشاگري علي دايي عليه هيات مديره پرسپوليس

قابل توجه کسانی که قصد توجیه دارن... سابقه نشون داده که دایی علیرغم همه ضغف هاش، بی سند و مدرک حرف نمیزنه...

پ ن : مایلی کهن هم دوباره در دکان پست و مقامش بسته شد، در دهانش رو باز کرد... در همه این روزهای نفرت انگیز پرسپولیس ساکت بود و حالا همراه با "عوامفریبی و ابله فرض کردن" همبازی سابقش شده : "درخشان پرسپولیس را در آسیا صدر نشین تحویل داد..." منتظرم زبان عده ای به اندازه گوشهاشون دراز بشه...
این مایلی کلنگ از کجا دکتری گرفته ؟!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
فقط به جهت روشن شدن سابقه انسانی که از اخلاق و اخلاق مداری دم میزنه اما خودش به موقع خودش بویی از این داستانها نبرده :

1982283_633288070113466_5475216193984025359_n.jpg
حکم محرومیت مربوط به اوایل دهه هفتاد و عکس مربوط به بازیهای آسیایی دهلی هست که ایشون به خاطر اهانت به داور اخراج و محروم شدن. حالا تا صدسال دیگه بیاد پاچه این و اون رو بگیره...

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بنگر،گابریل، اومانیا،عالیشا،نورالهی،طارمی باقی بسلامت پرپولیس خونه خاله نیست،،،یا پول دوستن باقی یا دنبال شهرت و حاشیه

پسره خوب

Registered User
لایک‌ها
2,159
خوب مثه اینکه نقشه خادم و دارو دستش از اول این بود که هیچ کسی نیاد واسه مزایده بعد سه سال تیما رو بدن دسته نزدیکایه خودشون به صورت اجاره ای! یعنی هم تیم رو نفروشن هم کلی پول بخورن !!
حالا فعلا که هدایتی در خواست خرید داده ببینیم اقایون چه بامبولیو میخوان رو کنن

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
4d9cf5ae6ed6a80884cc4db8d7b93a55_1076_.jpg

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
حسینی: ناراحتی‌ام از آقای بوتاکسی مسئله عجیبی نیست

چرا در این مدت قراردادت را با پرسپولیس فسخ نکردی؟

من به هواداران و تیم پرسپولیس علاقمند هستم و به همین خاطر هم هیچ‌وقت نه به مسئله مالی کار داشته‌ام نه فکر فسخ قرارداد بودم. هیچ‌وقت فکر جدایی از پرسپولیس را نکردم و می‌خواستم به این تیم کمک کنم

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دوباره؟

یک شایعه

تا فصل بعد صبر میکنیم. اما اگر با هر احتمالی این اتفاق افتاد (در واقع تکرار شد) دیگه نمیشه گذشته ها رو انکار کرد... و همه اونچه که در این فصل گذشت...

• Like
Reactions: usl

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749
از این بشر هیچ چی بعید نیست . . .
متسفانه همش هم ریشه در بچگیش داره و عقده ایش کرده!
بودن بازیکنهایی که شر بودن ولی تو جقله میدویی از تو نیمکت بازیکن عربستانو بزنی

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
من که آرزو میکنم باهاشون قرار داد ببنده
گذشته نشون داده بازیکن های چلاقی که از پرسپولیس خارج شدن ، از رونالدینیو تکنیکی تر شدن :|
حالا این بره استقلال خدا میدونه چی میشه :|

یا گند میزنه به تیمشون
یا بهترین بازی های خودشو مقابل ما انجام میده ، توی این سالها دیدم که میگم

• Like
Reactions: usl

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
گذشته نشون داده بازیکن های چلاقی که از پرسپولیس خارج شدن ، از رونالدینیو تکنیکی تر شدن :|
حالا این بره استقلال خدا میدونه چی میشه :|

یا گند میزنه به تیمشون
یا بهترین بازی های خودشو مقابل ما انجام میده ، توی این سالها دیدم که میگم
حرف شما متین ولی باز آرزو میکنم ببندن باهاش
شما هر دفعه توپ زیر پاش دیدین بگین قلیونی بقیش حله
قیافشو نگاه کن سر دو ماه اخیر تبدیل به چی شده کاملا مشخصه در پنجره میکشه واسه همین این اواخر کنترل مغزشو نداشته
به درک مسی هم شد بشه تیمی که از یه بازیکن بترسه تیم نیست

بالا