برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
دوستان کوثری
این موسسه کارت عضو شتاب داره؟ روزشمازش چند درصده؟
حداقل موودی چقدر باید باشه؟

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان کوثری
این موسسه کارت عضو شتاب داره؟ روزشمازش چند درصده؟
حداقل موودی چقدر باید باشه؟
کارت عضو شتاب داره. ی سری از حساباش 24 و ی سری 22. ولی بعید میدونم جدید دیگه باز کنن.

Princess of the world

Registered User
لایک‌ها
51
نه کوثر جدیدن دیگه روزشمار ۲۲ و ۲۴ باز نمیکنه
اونایی هم که از قبل همچین حسابی دارن فقط تا ۱۵ اردیبهشت امکان واریز و اضافه کردن موجودی دارن بعد از ۱۵ ام دیگه نمیشه واریز کرد

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
کارت عضو شتاب داره. ی سری از حساباش 24 و ی سری 22. ولی بعید میدونم جدید دیگه باز کنن.
کف مبلغ چقدر باید باشه
مثل قوامین باید2تومن کفش باشه؟
تو فروشگاه ها با کارتخوان و وخرید اینترنتی میشه کرد؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
اونایی هم که از قبل همچین حسابی دارن فقط تا ۱۵ اردیبهشت امکان واریز و اضافه کردن موجودی دارن بعد از ۱۵ ام دیگه نمیشه واریز کرد

پس بااین حساب الان کجا بهتره؟یعنی مشتریان کوثر میخوان کجا برن؟

Princess of the world

Registered User
لایک‌ها
51
بانک مسکن دیروز و امروز روز شمار ۲۲ درصد باز میکرد با امکان واریز و برداشت با شرط حداقل موجودی ۱۰ تومن که خوب بود
اما چند صفحه آخر دوستان در مورد فرشتگان و نور هم گفتن شرایطش رو بخون شاید به دردت بخوره
من خودم به شخصه ریسک نمیکنم پولم رو توی موسسه هایی که از اعتبارش مطمعن نیستم نمیذارم
حساب کتاب نداره که معلوم نیست دو روز دیگه به هر دلیلی تقی به توقی بخوره تکلیف پولای مردم چی میشه

inoora

Registered User
لایک‌ها
75
به حسابهای کوتاه مدت روز افتتاح سود نمیدن.این که یکسالس.
سلام
همانطور که قبلا هم گفته بودم ، آرمان-فرشتگان برای سپرده های سالانه ، سود روز افتتاح را نیز میدهد.
لطفا اطلاعات درست بدهید.
ممنون

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
والا منم تو ک
پس بااین حساب الان کجا بهتره؟یعنی مشتریان کوثر میخوان کجا برن؟
والا منم تو کوثر دارم که اگه بعد از شهریور تمدید نشه یا بخان ببندن حساب کوثر طلایی را فکر کنم خیلی ها از کوثر بکشن و حجم زیادی از سرمایشونا از دست بدهندنمیدونم برنامه خاصی داره یا نه ؟؟من فعلا 22قوامین را جایگزین کردم ...الان بین خوف و رجام که 1مقدار از پولما ببرم نور و 1حساب باز کنم 27یکساله فعلا بحث اعتماده که موندم ببرم یا نه چون تو بحث 24 درصد از کوثر میگرفتیم نمیخام کمتر بشه و 11جایی باشه که حداقل مساوی یا بیشتر باشه فعلا تو تحقیقم که کجا بزارم 1مقدارشا کسی نظری داره بهترین گزینه را بگه ممنون

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
والا منم تو ک
والا منم تو کوثر دارم که اگه بعد از شهریور تمدید نشه یا بخان ببندن حساب کوثر طلایی را فکر کنم خیلی ها از کوثر بکشن و حجم زیادی از سرمایشونا از دست بدهندنمیدونم برنامه خاصی داره یا نه ؟؟من فعلا 22قوامین را جایگزین کردم ...الان بین خوف و رجام که 1مقدار از پولما ببرم نور و 1حساب باز کنم 27یکساله فعلا بحث اعتماده که موندم ببرم یا نه چون تو بحث 24 درصد از کوثر میگرفتیم نمیخام کمتر بشه و 11جایی باشه که حداقل مساوی یا بیشتر باشه فعلا تو تحقیقم که کجا بزارم 1مقدارشا کسی نظری داره بهترین گزینه را بگه ممنون
تو قوامین حساب داری؟
راضی هستی خدماتش اینا؟
24درصد یه؟

momoeb671

Registered User
لایک‌ها
200
تو قوامین حساب داری؟
راضی هستی خدماتش اینا؟
24درصد یه؟
عزیزم 22 درصده نوشتم که 22 ......
من تازه باز کردم خوبه شتاب داره واریز برداشت 2تومن کف و 1ساله کارت شتاب دیگه این قوامین از بس گفتن همه تکراریه سوال تکراری نپرسین لطفا

savoj

Registered User
لایک‌ها
289
اونی که بعد 15 امکان واریز نداره حساب کلید طلایی هست. وگرنه حساب ذینفع امکان واریز داره.

Princess of the world

Registered User
لایک‌ها
51
اونی که بعد 15 امکان واریز نداره حساب کلید طلایی هست. وگرنه حساب ذینفع امکان واریز داره.
بله منظورم همون حساب اصلی طلایی ۲۴ درصدی بود
حساب ذینفع چند درصده سودش؟

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468

tayef

Registered User
لایک‌ها
17
آقا کسی دیروز و امروز توی بانک مسکن اون حساب روز شماری که سود ۲۲ درصد بهش تعلق میگیره باز کرده؟
امروز من باز کردم با کف ده ملیون سودش 22 درصد و روز شماره
اسم سپرده اش طرح نوروزی هستش
دو تا شعبه هم رفتم جفت شعبه ها همچین طرحی داشتن
راستی اینم بگم واسه افتتاح حساب باید ده ملیون نقد داشته باشی نمتونی تو خود شعبه کارت بکشی مثل بانک قوامین و گردشگری

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
دوست عزیز شما میگی بانک ملی پشت این موسسه است اما توی خود سایت موسسه زده بانک صادرات

http://fereshtegan-fci.ir/

به گزارش خبرنگار «اخبار بانك»، با بررسي هاي صورت گرفته از سوي بانك مركزي، در نهايت تصميم بر اين شد كه بانك صادرات ايران تعهدات موسسه ميزان را انجام خواهد داد.سپرده گذاران اين موسسه از اين پس مشتري بانك صادرات محســـــوب خواهند شد .

از سوي ديگر موسسه اعتباري آرمان توانست تعهدات خود را نزد بانك مركزي انجام دهد و براي همين نظر مثبت بانك مركزي براي برگزاري مجمع عمومي پس از تعطيلات ســال نو را جلب كرده است.

اين مجمع براي بررسي اساسنامه و اعضاي هيات مديره پيشنهادي و ساير مسائل بعد از تعطيلات ســـــال جديد برگزار خواهد شد.

عزیز میشه بگی کجای سایت زده پشتیبانش بانک صادراته؟ خودت که نوشتی اینجا! میگه موسسه میزان! نه فرشتگان.
اون یه خبره که توی سایتش اومده. ربطی به فرشتگان نداره. خواسته خبرو کامل بزاره.
شما بری حساب باز کنی متوجه میشی که همه کارش با بانک ملیه.

inoora

Registered User
لایک‌ها
75

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
عزیز میشه بگی کجای سایت زده پشتیبانش بانک صادراته؟ خودت که نوشتی اینجا! میگه موسسه میزان! نه فرشتگان.
هر شعبه ای تو یک یا دو بانک حساب داره.
من شعبه ای که حساب داشتم تو تجارت و ملت حساب داره.
این دلیل بر این نیست که مثلا ملت پشتشه.

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بله درسته
حالا این فرشتگان مورد اعتماده؟ من میخام 50 تومن بزارم و باید هر ماه با کل سودش قسط بپردازم

babialex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
این آرمان فرشتگان و آرمان فردوسی چه فرقی باهم دارن؟

بالا