برگزیده های پرشین تولز

معرفی روش جدید کار در نئوباكس با درآمد ماهیانه بین 60 تا 120 دلار

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
برای شما هم پیش اومده قندشکن تون قطع بشه با آی پی ایران رفرش کنید؟
بنظرتون مشکلی پیش میاد؟ فیشر دیگه نمیاد؟
نه پیش نیومده! ولی با ریفرش فکر نکنم مشکلی پیش بیاد! باز بستگی به سیستم خود کراد داره . . .
ولی چیزی که ازش مطمئن هستم این که به ازای انجام هر فیشر، آی‌پی شما تو سیستمشون ثبت میشه (دقیقا همون اول تسک که روی دکمه نارنجی کلیک می‌کنید این اتفاق میفته!)
پس کافیه فقط یدونه فیشر با آی‌پی کشوری غیر از کشور ثبت‌نامی بزنید تا سیستم برای شما آی‌پی دو کشور رو ثبت بکنه و بهانه بدید دست کراد . . .

راستی یک فرضیه وجود داره که میشه بدون مشکل، فیشر چند کشور رو انجام داد، اون هم به این صورت که شما ابتدا کشور رو تغییر داده ریفرش می‌کنید تا لیست تسک‌ها عوض بشه و فیشرهای جدید بیاد، بعدش اون‌ها رو باز می‌کنید، ولی قبل از انجام هر فیشر، کشور رو دوباره برمی‌گردونید به کشور اصلی و کلیک رو دکمه نارنجی رو با آی‌پی کشور اصلی‌تون انجام می‌دید، بعدش باز دو انتخاب پیش میاد :
۱. اینکه آی‌پی رو دوباره برگردونید به کشور دوم و ادامه تسک رو برید . . .
۲. آی‌پی رو دیگه دست نزنید و با همون کشور اصلی اکانت ادامه بدید. (در واقع تو این حالت شما به کشور دوم می‌رید تا فیشر‌هاشون بیاد تو لیست و بازشون کنید، ولی اونها رو با آی‌پی کشور اصلیتون انجام می‌دید . . .)

از دوستان کسی این موارد رو امتحان کرده؟ من خودم چندکشوره ندارم که تست کنم.

Last edited:

EFG

Registered User
لایک‌ها
37
سلام دوستان
میخواستم از حرفه ای های این تاپیک بپرسم این اکانت چقدر ارزش داره؟
Balance 30
Points 30000
neobux4.jpg
متشکرم

فایل های ضمیمه

• neobux2.jpg
    neobux2.jpg
    22.8 KB · نمایش ها: 18
  • neobux2.jpg
    neobux2.jpg
    22.8 KB · نمایش ها: 15

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
کسی از دوستان 2 اکانت یا بیشتر توی یک ویندوز داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مشکلی داشته تا حالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یک اکانت با آیپی ایران با مرورگر فایرفاکس و یک اکانت با آی پی آمریکا با مرورگر کروم دارم و از هر دو هم برداشت داشتم اگه بخوام توی مرورگر اپرا هم اکانت با آیپی آمریکا بسازم به نظرتون نئوباکس متوجه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

pathzad

Registered User
لایک‌ها
101
  • Like
Reactions: EFG

omidamit

Registered User
لایک‌ها
297
کسی از دوستان 2 اکانت یا بیشتر توی یک ویندوز داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مشکلی داشته تا حالا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یک اکانت با آیپی ایران با مرورگر فایرفاکس و یک اکانت با آی پی آمریکا با مرورگر کروم دارم و از هر دو هم برداشت داشتم اگه بخوام توی مرورگر اپرا هم اکانت با آیپی آمریکا بسازم به نظرتون نئوباکس متوجه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
خطریه به ریسکش نمی ارزه

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
کد میده میزنی قبول نمیکنه!

واسه منم بار اول اینطوری بود یه کد دو رقمی داد که قبول نکرد بعد با یه اکانت فیسبوک دیگه وارد شدم تا تستاش رو جواب بدم یه کد 6 7 رقمی داد که قبول کرد

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
نه پیش نیومده! ولی با ریفرش فکر نکنم مشکلی پیش بیاد! باز بستگی به سیستم خود کراد داره . . .
ولی چیزی که ازش مطمئن هستم این که به ازای انجام هر فیشر، آی‌پی شما تو سیستمشون ثبت میشه (دقیقا همون اول تسک که روی دکمه نارنجی کلیک می‌کنید این اتفاق میفته!)
پس کافیه فقط یدونه فیشر با آی‌پی کشوری غیر از کشور ثبت‌نامی بزنید تا سیستم برای شما آی‌پی دو کشور رو ثبت بکنه و بهانه بدید دست کراد . . .

راستی یک فرضیه وجود داره که میشه بدون مشکل، فیشر چند کشور رو انجام داد، اون هم به این صورت که شما ابتدا کشور رو تغییر داده ریفرش می‌کنید تا لیست تسک‌ها عوض بشه و فیشرهای جدید بیاد، بعدش اون‌ها رو باز می‌کنید، ولی قبل از انجام هر فیشر، کشور رو دوباره برمی‌گردونید به کشور اصلی و کلیک رو دکمه نارنجی رو با آی‌پی کشور اصلی‌تون انجام می‌دید، بعدش باز دو انتخاب پیش میاد :
۱. اینکه آی‌پی رو دوباره برگردونید به کشور دوم و ادامه تسک رو برید . . .
۲. آی‌پی رو دیگه دست نزنید و با همون کشور اصلی اکانت ادامه بدید. (در واقع تو این حالت شما به کشور دوم می‌رید تا فیشر‌هاشون بیاد تو لیست و بازشون کنید، ولی اونها رو با آی‌پی کشور اصلیتون انجام می‌دید . . .)

از دوستان کسی این موارد رو امتحان کرده؟ من خودم چندکشوره ندارم که تست کنم.
جواب نمیده تسکه انجام میشه اما پولشو نمیده بالا به جای 1 صفر میزنه یعنی پولی پرداخت نشد قبلا تست شده

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
وقتی یک اکانت قدیمی به حد انفجار پر میشه ولی نمیشه تسک‌هاش رو زد (Complete میدن :general208:) :

فایل های ضمیمه

• 2015-04-28 21_39_23.png
    2015-04-28 21_39_23.png
    80.5 KB · نمایش ها: 21

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
وقتی یک اکانت قدیمی به حد انفجار پر میشه ولی نمیشه تسک‌هاش رو زد (Complete میدن :general208:) :

واسه منم همینطوری شدش دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟ یعنی یکی دیگه زده تسک هارو

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
واسه منم همینطوری شدش دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟ یعنی یکی دیگه زده تسک هارو
اون هم می‌تونه دلیلش باشه ولی برای من این‌طور نیست!
برای من دلیلش این هست خودم قبلا تو یکی دیگه از اکانت‌هام اون تسک‌ها رو زدم!

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
پس باید خشکش کنی دوتا از اکانتام که اکتیو شده بودن فقط تسکای 10سنتی رو زدم بعد چند روز دیدم همه 8 سنتیا پریدن
حتما ایپیت تکراریه یا باهاش توی اکانت دیگه تسک زدی

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
حتما ایپیت تکراریه یا باهاش توی اکانت دیگه تسک زدی
منظور شما رو از تکراری بودن آی‌پی متوجه نشدم، ولی باید بگم که آی‌پی این اکانت اختصاصی خودش هست، و این‌که الان چند ماهه فقط با همون یدونه آی‌پی توش تسک زدم!
برای اکانت‌های دیگه هم به همین صورت هست . . . ویندوزهاشون هم جداست! واقعا نمی‌دونم چه دلیلی میتونه داشته باشه!

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
حتما دو تا 89 سنتیا رو زدین تا حالا .بازم اگه کسی نزده بره بزنه

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
حتما دو تا 89 سنتیا رو زدین تا حالا .بازم اگه کسی نزده بره بزنه
فقط یکیش رو شد بزنم و دومی رو همون اولش گفت که قبلا انجام شده!
ظاهرا لینک یکی از نظرسنجی‌ها به اون یکی ریدایرکت میشه و در واقع یک نظرسنجی بیشتر نیست!

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
نه جفتش انجام میشه با دو کد متفاوت . یکی در مورد مارکتینگه یکی در مورد مدرسه و اینا

Chipot

Registered User
لایک‌ها
324
نه جفتش انجام میشه با دو کد متفاوت . یکی در مورد مارکتینگه یکی در مورد مدرسه و اینا
چه جالب! پس چرا واسه من فقط مارکتینگ میاد؟ اون مدرسه هم کلیک میکنم ریدایرکت میکنه به آدرس مارکتینگ و میگه قبلا انجام شده! o_O
شما هم مثل من هر دو تا تسک رو با هم باز کردید (از لیست کراد) ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا