برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

chama

Registered User
لایک‌ها
241
بنده حالا منظورم اینا نبودن ولی تا اونجایی که اطلاع دارم اینده هنوز مجوز نگرفته!
بلاخره چی شد الان روز شمار 22 درصد کجا خوبه؟یعنی هر موقع بخوام بدون جریمه بتونیم ببندیم.
شما اگه 22 درصد میخواید باید امروز قوامین باز میکردید،فردا معلوم نیست باز کنن یا نه!
فردا اگر باز کردند باز کنید،اگه نکنید شاید مجبور بشید 20 درصد باز کنید.

rt912

Registered User
لایک‌ها
392
دوستان حساب 23 درصد کوتاه مدت آینده که از قبل بوده هنوز پابرجاست؟ (بالای 5 میلیونی)

hidavidi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دیروز طرح یکساله 4 قوامین باز کردم 22درصد گواهی سپرده برای اون2میلیون نداد فقط دفترچه حساب داد گفتم سودش گفت توخودش میاد درسته نمیخواد برم بگم چرا گواهی سپرده ندادید؟

halfblod

Registered User
لایک‌ها
189
حالا چه 20درصد چه 24 درصد, ما رو که میلیاردر نمی کنه!
فقط باعث می شه که ارزش پولم هرسال با نرخ تورم و ... کمتر از اونی که هست نشه یه چندرغاز روش بیاد.
ولی اصل اینه که پول خوابیدهس و هیچ فعالیتی روش نمیشه بدتره. , شاید من با این 50-60ای که خوابوندم یک کار کوچیک راه انداختم و شش ماهه شد دوبرابر؟

من که این چندسال حقوق بخورنمیری که از شرکت می گرفتمو سرمایه گذاری کردم بانک, هر ماه هم 90درصد حقوق و کل سود رو دستش نمی زدم میذاشتم کوثر.
آخرش که چی؟

میخوام شغلمو عوض کنم....
دیگه نمی خوام قطعه بیارم که چهل درصد از یک درصد مبلغشو پورسانت بهم بدن در صورتیکه همه زحمت سفارش گرفتنو منبع یابی و... خودم می کشم. فقط شرکت سرمایه گذاری می کنه و حداقل17درصد بدون مالیات روی هر جنسی سود برای خودش میکشه.

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
دیروز طرح یکساله 4 قوامین باز کردم 22درصد گواهی سپرده برای اون2میلیون نداد فقط دفترچه حساب داد گفتم سودش گفت توخودش میاد درسته نمیخواد برم بگم چرا گواهی سپرده ندادید؟

جدا؟واسه ما که گواهی سپرده دادن.به نظرم برید بگیرید.خودشون میگن این یه سپرده است نه روزشمار.بگیرید مدرکه.قوامین هر روز یه چیزی داره میگه...

971

Registered User
لایک‌ها
318
روی حسابهای روزشمار ثامن چقدر میشود حساب کرد که سود را پایین نیاورند؟ آیا سودهای روزشمار قبلی را پایین آورده بود یا نه؟ کارتش را کدام بانکها قبول میکنند؟

shooshijoon

Registered User
لایک‌ها
110
ظاهراً گواهی سپرده این حساب فرمالیته است. به من هم ندادن. وقتی رفتم شعبه گفت مهم نیست ولی اگه میخوای بهت میدیم. من حساب رو با 2200 باز کردم و یه گواهی 2200 بهم داد.

971

Registered User
لایک‌ها
318
بانک مرکزی بالاخره بخشنامه نرخ سود را ابلاغ کرد
بانک مرکزی «دستورالعمل ناظر بر سیاست های پولی و اعتباری در سال ۹۴ » را به شبکه بانکی ابلاغ و تأکید کرد این سیاست ها باید از ۱۶ اردیبهشت ماه در **** بانکی اجرایی شوند.

بانک مرکزی پیرو نشست اخیر شورای پول و اعتبار، «دستورالعمل ناظر بر سیاست های پولی و اعتباری در سال ۱۳۹۴ » را به کلیه بانکها ابلاغ کرد.

دستور العمل فوق از تاریخ ۱۶/۲/۱۳۹۴ در **** بانکی کشور لازم الاجرا خواهد بود.

برای دسترسی به دستور‌العمل فوق ، اینجا را کلیک کنید.

بعد از آنکه با تصمیم شورای پول و اعتبار در هفته گذشته نرخ سود بانکی تغییر کرد از سوی بانک مرکزی اعلام شد که این نرخ‌ها از ۱۵ اردیبهشت در **** بانکی اجرایی خواهند شد.
http://www.akhbarbank.com/vdchxxnx.23nx-dftt2.html

با توجه به این خبر فردا آخرین فرصت برای افتتاح حساب با سود 22 و 25 درصد است.

ahesard

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من امروز آینده بودم 23٪ هنوز تغییری نکرده
رفتم برای احتیاط قوامین 22٪ که 2 م میومنه تهش باز کردم تا جایگزین داشته باشم
یه حساب هم تو نور باز کردم 25٪ با 10 هزار که روز مبادا بدرد بخوره شاید و چاره ایی جز ریسک نباشه
همه اینها که گفتم روز شماره و کوثر از نظر من در شرایط فعلی اصلا بدرد نمیخوره ...

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
این بخش نامه که دادن خبری از موسساتی که مجوز ندارن نیست.به نظرتون ثامنم سودشو کم میکنه؟یکساله 25 درصد به نظرتون خوبه فردا باز کنم؟امروز پرسیدم گفت اگه قبل از یکسال ببندی 22 میشه .

pzs

Registered User
لایک‌ها
72
دوستان برای زیر 50م موسسه نور چقدر سود میده ؟؟؟ اگر سودش رنج هم داره بگید

man_utd

Registered User
لایک‌ها
58
با سلام

دوستان بنده یک حساب روز شمار 20 درصد همراه بانک رفاه آخر سال 92 باز کردم بعد از چند ماه دیگه ازش استفاده نکردم آیا هنوز این حساب هنوز 20 درصد روز شماره؟

912

Registered User
لایک‌ها
472

mehdi9271

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سپرده 1 ساله داشتم که تاریخش دیروز بوده با همون نرخ خودش 25درصد 1 ساله تمدید شد

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
دوستان یه بنده خدایی یه حساب 27 درصد قدیم از بانک آینده داره که سررسیدش برای 3 سال دیگست ... پولش رو احتیاج داره میخاد انتقال بده با دریافت یه مبلغی ... تا 3 سال دیگه این حساب همینقدر سود میده دیگه مشکلی نداره ؟ کتبا بهش برگه ارائه سود 5 ساله رو دادن که 27 درصد باید سود بدن بهم نشون داد ... تا الان هم من تراکنش حسابش رو دیدم سر ماه سودش رو واریز کرده بودن براش .... موجودیش بالای 100 تومنه

آیا ارزش داره حسابش رو برداریم ؟

Last edited:

971

Registered User
لایک‌ها
318
دوستان یه بنده خدایی یه حساب 27 درصد قدیم از بانک آینده داره که سررسیدش برای 3 سال دیگست ... پولش رو احتیاج داره میخاد انتقال بده با دریافت یه مبلغی ... تا 3 سال دیگه این حساب همینقدر سود میده دیگه مشکلی نداره ؟ کتبا بهش برگه ارائه سود 5 ساله رو دادن که 27 درصد باید سود بدن بهم نشون داد ... تا الان هم من تراکنش حسابش رو دیدم سر ماه سودش رو واریز کرده بودن براش .... موجودیش بالای 100 تومنه

آیا ارزش داره حسابش رو برداریم ؟
اگر بخواهد پول اضافی از شما بگیرد فکر نمیکنم ارزش داشته باشد چون این انتقال به نفع 2 طرف است نه فقط به نفع شما، اگر بخواهد فسخ کند حداکثر از 22 درصد حساب میکنند و 5 درصد سود اضافی که در این 2 سال گرفته را از اصل پولش کم میکنند.
ضمنا هنوز نام بانک آینده در سایت بانک مرکزی وجود ندارد، اگر نخواهید ریسک کنید امروز بانک قوامین با 25 درصد سپرده یکساله افتتاح میکند و اگر بخواهید ریسک کنید موسسات نور و آرمان به سپرده های 1 تا 5 ساله 28 تا 32 درصد سود میدهند.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,808
سایت رسمی بانک مرکزی
http://www.cbi.ir/showitem/13069.aspx
اگه فایلpdf رو دانلود کنید، نوشته:
مدیر عامل بانکهای دولتی و غیر دولتی
و موسسات توسعه، عسکریه وکوثر

بالا