برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
بازم سلام ...مرسی از جواب هاتون خیلی لطف کردید .
ببخشید یه سوال دیگ هم داشتم ...من روز اعزام باید برم **** وظیفه یا خودم باید برم؟آخه تا پادگان یکی دو ساعت راه هست
تو برگه سفیدم نوشته **** نیرو دریایی احمدبن موسی (ع) ادرسم زیرش نوشته و زده ساعت ۷ ،کد هم نزده

به همین ادرس که توی برگ سفیدتون نوشته تشریف ببرید.
همون ساعت 7 اونجا باشید.

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
در حال پر کردن 17 .خدایا چرا تموم نمیشه
idgafpsycho.png

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان من الان در حال پر کردن ماه 4 خدمت هستم در گردان پاسداری پایگاه هوایی مهرآباد (نیروی هوایی = نیروی الهی :دی) حالا قضیه از این قراره که یکی از دوستانه بنده عید به من گفت آشنا داره 10 ماه کسری برام بگیره (6 ماه بسیج و 4 ماه جبهه پدر) تا الان هم گرفته برا کسی و به من هم پیشنهاد داده . اولش گفتم نه بابا میرم تمومش می کنم اما الان میبینم واقعا مسخره بازی و وقت تلف کردنه !!!!! یعنی واقعا نمیدونم اون کسی که میگه همه باید برن خدمت توش چی دیده ؟!!!!!
حالا سواله بنده اینه که 4 ماه جبهه پدر تا چه سالی هستش ؟ متولد 72 هستم (6 فروردین) . چون شنیدم تا سال 72 کسری میخوره . یعنی شامل حال خود 72 هم میشه ؟

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
میل خودته. اما این یعنی یه عمر ترس . هر لحظه اون لو بره شما هم متعاقبا میترکی و چون تقلب کردی جریمه ها و مجازاتت سنگینه .
سال 72 رو جبهه شامل میشه . حداقل تو ارتش میشد.
دوستان من الان در حال پر کردن ماه 4 خدمت هستم در گردان پاسداری پایگاه هوایی مهرآباد (نیروی هوایی = نیروی الهی :دی) حالا قضیه از این قراره که یکی از دوستانه بنده عید به من گفت آشنا داره 10 ماه کسری برام بگیره (6 ماه بسیج و 4 ماه جبهه پدر) تا الان هم گرفته برا کسی و به من هم پیشنهاد داده . اولش گفتم نه بابا میرم تمومش می کنم اما الان میبینم واقعا مسخره بازی و وقت تلف کردنه !!!!! یعنی واقعا نمیدونم اون کسی که میگه همه باید برن خدمت توش چی دیده ؟!!!!!
حالا سواله بنده اینه که 4 ماه جبهه پدر تا چه سالی هستش ؟ متولد 72 هستم (6 فروردین) . چون شنیدم تا سال 72 کسری میخوره . یعنی شامل حال خود 72 هم میشه ؟

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170

در خصوص جانبازان زیر ۳۰ درصد به ازای هر درصد جانبازی یا هر ماه حضور پدر در جبهه، فرزند آن‌ها می‌تواند از ۹ روز کسر خدمت برخوردار شود.

sajadlovely

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام یه سوال داشتم لطفا جواب بدید مهمه :
اگه یک سرباز متاهل برای تعیین شهر محل خدمت مدارک شو ارایه بده و به طور مثال شهر تهران رو انتخاب کنه برای خدمت بعدا میتونه دوباره درخواست بده تا شهر محل خدمتش رو تغییر بدن و مثلا از تهران به شیراز انتقالش بدن؟؟؟؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام یه سوال داشتم لطفا جواب بدید مهمه :
اگه یک سرباز متاهل برای تعیین شهر محل خدمت مدارک شو ارایه بده و به طور مثال شهر تهران رو انتخاب کنه برای خدمت بعدا میتونه دوباره درخواست بده تا شهر محل خدمتش رو تغییر بدن و مثلا از تهران به شیراز انتقالش بدن؟؟؟؟

سلام
شما دعا کنید همون شهر خودتون بندازن خیلی لطف کردن! دیگه بعد از اون باز درخواست انتقالی بدین همینجوری انتقال نمیدن مگه اینکه یکی رو توی شهر مقصد پیدا کنید که بخواد با شما جابجا کنه و اونو معرفی کنید و در صورتی که فرمانده قبول کنه میتونی جابجا کنید.

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
دوستان اگه کسی کسری داشته باشه فرمانده میتونه اجازه ترخیص اون سرباز رو نده ؟ یا دست اون نیست ؟
به من گفتن برم آموزش پرورش منطقه 3 (مدرسم) برگه مقدماتی بسیج رو بگیرم . چی چی هست ؟ :دی

datalife2

Registered User
لایک‌ها
16
آقا به دادم برسید
دقیقا همین الان پیام اومد به گوشیم نوشته به دلیل تکمیل ظرفیت تاریخ اعزام شما از تیر به شهریور 94 موکول گردید
چه کنم
بدبخت شدم
اول بهمن دفترچه پر کردم دادم تحویل باید شهریور سال بعد برم اموزششی خدا لعنتشون کنه که هیچ کارشون قانون و منطق نداره
برای اول تیر برای سرباز معلمی ثبت نام کردم ولی با توجه به این پیام اونم از دستم میره
خدا همشونو لعنت کنه که یه ذره قاعده و قانون تو کاراشون نیست
دو سال تموم که تو سربازی وقت ادمو هدر میدن قبلشم تا شش ماه ادمو الاف میکنن
خدایا تو خودت میدونی من آدم بدی نیستم و چقد به اعتقادات دینیم پایبندم پس چه دلیلی داره این بلاهارو به سر من میاری

hossein esfandiari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان منم مشکل datalife2 را دارم صبح برام این پیام امد گفته خدمت شما افتاده برج 6 در صورتی که برگه ای که پلیس+10 داده زده برج چهار منم 29 بهمن 93 مدارک فرستاده بودم دوستان اگه اطلاع دارید کمک کنید. ممنون
اینم متن پیامک(ضمن تشکر از معرفی به موقع تاریخ اعزام جدید شما به دلیل تکمیل ظرفیتبه شهریور ماه سال 1394 موکول گردیده است. سازمان وظیف عمومی ناجا)

sarbaztobe

Registered User
لایک‌ها
32
سلام دوستان منم مشکل datalife2 را دارم صبح برام این پیام امد گفته خدمت شما افتاده برج 6 در صورتی که برگه ای که پلیس+10 داده زده برج چهار منم 29 بهمن 93 مدارک فرستاده بودم دوستان اگه اطلاع دارید کمک کنید. ممنون
اینم متن پیامک(ضمن تشکر از معرفی به موقع تاریخ اعزام جدید شما به دلیل تکمیل ظرفیتبه شهریور ماه سال 1394 موکول گردیده است. سازمان وظیف عمومی ناجا)
اینجا آخه از دست کسی‌ چه کمکی‌ بر میاد. اعزام شما شده شهریور بد بختانه. کاریش نمی‌شه کرد. مگه اینکه یه دعا‌ نویس اینجا باشه که یه وردی بخونه و دوباره یه اس‌ام‌اس دیگه بیاد که اعزام شما به تیر برگشت.

ولی‌ جالب اینه که من هم ۲۴ بهمن پست کردم. اردیبهشت اعزام شدم.

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
آموزشی الان چه مدتی هست؟ 2ماه یا 3ماه؟ (2حدیث مختلف شنیدم :/)
توی آموزشی مرخصی داریم؟ چند روز؟
امکان استفاده از عینک آفتابی با لنز طبی هست؟
این مدلی: sawfly.jpg (اگه این مدلی نمیشه، با لنز شفاف Sawfly_Clr_RX_1024x1024.jpg میشه؟ )

Last edited:

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
سلام
آموزشی الان چه مدتی هست؟ 2ماه یا 3ماه؟ (2حدیث مختلف شنیدم :/)
توی آموزشی مرخصی داریم؟ چند روز؟
امکان استفاده از عینک آفتابی با لنز طبی هست؟
این مدلی: مشاهده پیوست 798875 (اگه این مدلی نمیشه، با لنز شفاف مشاهده پیوست 798876 میشه؟ )

آموزشی 2 ماه.
بستگی به یگانت داره.
ممکن بدن ممکنه ندن.
ولی یه میان دوره احتمالا وسط آموزشی میدن یه 2-3 روزی.
هیچ قانونی ننوشته شده که مثلا عینک آفتابی یا طبی ممنوع... ولی ممکنه فرمانده بگه عینک نزن... شما نمیتونی حرفی بزنی.عینک ببر حالا دیدی طرف گیر بود دیگه نزن.
مثال: من انگشتر دارم ... فرمانده تو یگان خدمتی که بودم میگفت تو رژه انگشتر دستت نباشه؟ هیچ قانونی هم وجود نداشت در این مورد ولی وقتی میگفتی نباید دست میکردم ...
البته من انگشتر تو رژه هم داشتم :) نافرمانی...

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
آقا به دادم برسید
دقیقا همین الان پیام اومد به گوشیم نوشته به دلیل تکمیل ظرفیت تاریخ اعزام شما از تیر به شهریور 94 موکول گردید
چه کنم
بدبخت شدم
اول بهمن دفترچه پر کردم دادم تحویل باید شهریور سال بعد برم اموزششی خدا لعنتشون کنه که هیچ کارشون قانون و منطق نداره
برای اول تیر برای سرباز معلمی ثبت نام کردم ولی با توجه به این پیام اونم از دستم میره
خدا همشونو لعنت کنه که یه ذره قاعده و قانون تو کاراشون نیست
دو سال تموم که تو سربازی وقت ادمو هدر میدن قبلشم تا شش ماه ادمو الاف میکنن
خدایا تو خودت میدونی من آدم بدی نیستم و چقد به اعتقادات دینیم پایبندم پس چه دلیلی داره این بلاهارو به سر من میاری

چه بلایی برادر.
شما که به اعتقادات دینیت پایبندی.
پس وقتی جور نشده حتما خدا نخواسته.
شما که تلاشتو کردی.

پ.ن:اگه حوصله داری تا انتها بخون.

ضمنا یه مورد میگم خدمت تا بدونی...
من و دوستم. واسه خدمت میخواستیم امریه **** بگیرم.... من خیلی دنبالش بودم حتی خدمتم به تعویق انداختم.
ولی جور نشد.هرکاری کردم نشد.حتی وظیفه **** کل هم رفتم.
خلاصه نشد.
ما افتادیم ارتش شهر دیگه
دوستمون افتاد **** شهر خودمون.
من تو بهترین یگان خدمت افتادم.... مرخصی ... کار ... تو بخش رایانه بودم ... کار مرتبط بی دردسر ...مرخصی میخواستم مسئولمون سریع میداد ... خدمت میکردم ولی راحت بودم.بی دردسر
دوستم **** شهر خودمون بود ... شکلی باهاش برخورد میشد که از خدمت زده شده بود .... و متاسفانه تو میدون تیر اشتباهی یه نفر شلیک کرد بهش. الان پاش فلجه.
ببخشید یه کم طولانی شد.

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
2 ماهه خدمتم تموم شده، استعلام که میگیرم هنوز زده "وضعیت: اعزام به خدمت" :|

چی به چیه داستانش؟ تجربه‌ای چیزی؟

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
دوستان عزیز من بیماری لیکن پلان دارم که بیماری پوستی هست
شانس من تا فکر اقدام به برای معافی به سرم زد انگار خوب شدم خخخخ
الان از اون وضع شدید رسیده به جزیی ولی این بیماری درمان نداره و هی در طول زمان خوبو بد میشه
به نظرتون برم خدمت توی خدمت اقدام کنم برای معافی ؟
تو دفترچه بنویسم اینو دارم یا نه ؟
یه راهنمایی کنید ممنون

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
یه سوال دیگه کسی که امریه داره وسط خدمت می تونه معافیت پزشکی بگیره ؟

بالا