برگزیده های پرشین تولز

فروش دی لینک چندکاره DIR-505 روتر، اکسس پوینت، وای فای هات اسپات....

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
با سلام به دوستان پی تی
قصد فروش این دستگاه چندکاره روتر، اکسس پوینت، وای فای هات اسپات و ریپیتر دی لینک رو دارم. لینک مشخصات و تشریح کارکرد این دستگاه: لینک
دستگاه تقریبا بدون استفاده بوده (شاید در حد 10 تا 20 ساعت کار کرده) و کاملا نو هست و یکسالی خوابیده بوده. کلیه متعلقات هم موجوده
دستگاه از دی جی کالا خریداری شده و تا 94/10/24 گارانتی ایزی داره (نماینده رسمی دی لینک در ایران).
بیست هزار تومن هم بن کارت تخفیف خرید سرویس های ADSL آسیاتک رو داره

فروخته شد

Last edited:

yaghoot60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان پی تی
قصد فروش این دستگاه چندکاره روتر، اکسس پوینت، وای فای هات اسپات و ریپیتر دی لینک رو دارم. لینک مشخصات و تشریح کارکرد این دستگاه: لینک
دستگاه تقریبا بدون استفاده بوده (شاید در حد 10 تا 20 ساعت کار کرده) و کاملا نو هست و یکسالی خوابیده بوده. کلیه متعلقات هم موجوده
دستگاه از دی جی کالا خریداری شده و تا 94/10/24 گارانتی ایزی داره (نماینده رسمی دی لینک در ایران).

قیمت پایه و فوری: 67تومن (بیش از 30درصد پایینتر از قیمت نو)
هزینه ارسال با پست سفارشی هم به عهده خودم هست. ارسال بعد از واریز وجه انجام می شه

عکس با رعایت قوانین:

سلام من میخوام از این به عنوان دستگاه ریپیتر استفاده کنم ایا قدرت گیرندگی سیگنالش برای محلهایی با انتن دهی ضعیف مناسب و بالا هست.؟ممنون. شماره تلفن و شماره حساب هم در صورت امکان بفرمایید

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
سلام من میخوام از این به عنوان دستگاه ریپیتر استفاده کنم ایا قدرت گیرندگی سیگنالش برای محلهایی با انتن دهی ضعیف مناسب و بالا هست.؟ممنون. شماره تلفن و شماره حساب هم در صورت امکان بفرمایید
سلام دوست عزیز، والا گیرندگی سیگنالش خوبه، البته خوب بودن نسبیه.. معمولا جایی که نوت بوک یک آنتن داره یا بگیر نگیر داره، این به راحتی سیگنال رو می گیره. بعد هم که repeate کرد یا با همون SSID و یا با SSID جدید تکرار می کنه. امشب با یکی از دوستان پی تی قرار گذاشتم بیاد دستگاه رو ببینه. اگه منصرف شد یا نپسندید، باهاتون هماهنگ می کنم. موفق باشید

yaghoot60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان پی تی

قیمت پایه و فوری: 67تومن (بیش از 30درصد پایینتر از قیمت نو)
هزینه ارسال با پست سفارشی هم به عهده خودم هست. ارسال بعد از واریز وجه انجام می شه

عکس با رعایت قوانین:

لطفا اگر اوکی شد خبر بدید که هماهنگ کنیم .منمتاسفانه در گیر کارهای زیادی هستم فرصت نمیکنم بیام زیاد در صورت امکان به این شماره خبر بدید که با هم هماهنگ کنیم 09127644886

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
.:: دستگاه همچنان موجوده ::.

yaghoot60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من خریدارم اگه رندش بکنی 60 تومان و بن تخفیف کالاش رو هم میتونید نگه دارید چون من استفاده ندارم.شماره حسابتون رو لطفا به شماره بنده -09127644886-پیامک کنید که هماهنگی برای ارسالش صورت بگیره .من فعلا جنوبهستم ولی 20 روز دیگه ماموریتم تموم میشه مجددا عازم تهران میشم.به نظرم اگر به جنوب ارسال کنید برام بهتره. فقط آیا دستگاه کاملا سالمه. من برای تقویت سیگنال لازمش دارم چون سیگنال اطرافم ضعیفه نیاز به یک دستگاه جیبی دارم.این گزینه مناسبیه.ممنون

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
سلام من خریدارم اگه رندش بکنی 60 تومان و بن تخفیف کالاش رو هم میتونید نگه دارید چون من استفاده ندارم.شماره حسابتون رو لطفا به شماره بنده -09127644886-پیامک کنید که هماهنگی برای ارسالش صورت بگیره .من فعلا جنوبهستم ولی 20 روز دیگه ماموریتم تموم میشه مجددا عازم تهران میشم.به نظرم اگر به جنوب ارسال کنید برام بهتره. فقط آیا دستگاه کاملا سالمه. من برای تقویت سیگنال لازمش دارم چون سیگنال اطرافم ضعیفه نیاز به یک دستگاه جیبی دارم.این گزینه مناسبیه.ممنون
سلام عزیز، اگه بتونین حضوری تهران تحویل بگیرید، همون 60 تومن می تونم تقدیم کنم. من 7تومن رو واسه پست کنار گذاشتم. بنابراین اگه بخواید براتون پست بشه، امکان تخفیف نداره.
دستگاه کاملا سالم هست. خیالتون راحت.

yaghoot60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام باشه چند روزه به دست من میرسه؟ با چه نوع پستی ارسال میشه؟شماره حساب شما رو هم هنوز ندادید که مبلغ رو واریز کنم.لطفا به شماره تلفنم شماره حساب رو ارسال کنید که همین امروز کارای ارسالش انجام بشه.ممنون

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
سلام باشه چند روزه به دست من میرسه؟ با چه نوع پستی ارسال میشه؟شماره حساب شما رو هم هنوز ندادید که مبلغ رو واریز کنم.لطفا به شماره تلفنم شماره حساب رو ارسال کنید که همین امروز کارای ارسالش انجام بشه.ممنون
سلام مجدد، براتون سفارشی می کنم. کدرهگیری هم بعد از ارسال واستون sms می شه. بقیه موارد هم براتون PM کردم

bigbang741

Registered User
لایک‌ها
85
فروخته شد به کاربر yaghoot60 و براشون ارسال شد.
ختم تاپیک

بالا