برگزیده های پرشین تولز

اولین باری که عاشق شدی کی بود؟عاشق کی شدی؟

sam-ari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
اولین باری که عاشق شدی کی بود؟عاشق کی شدی؟
عشقای دوره راهنمایی خیلی خنده داره آدم شک میکنه اون موقع عقلم داشته یا نه

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
عشق ما به حضرت آقا اول و آخر ندارد

elyas98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
گفتی عشق کردی کبابم ... :D
ما هنوز نشدیم :general707:

phpir4659

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
عشق الان شده دقيقاً مثل چك هاي معوق ....

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
حالا همه واسه ما اومدن فیلسوف شدن و شکست عشقی خوردن ، اما چه بسا که همه از دم Virgin ...
پاسخ سوال : دوران دبیرستان

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

TAMBO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
اولین بار عاشق بقل دستیم شدم دوران راهنمایی :D

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
اولین بار عاشق بقل دستیم شدم دوران راهنمایی :D
هومو برادر ؟ یا مختلط می رفتی ؟ ( می دونم الان خیلی ها میان شروع می کنن می پرسن مختلط داریم یا نه ؛ بله. تا راهنمایی هم بعضی جاها مختلط هست که خیلی کمن )

TAMBO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
هومو برادر ؟ یا مختلط می رفتی ؟ ( می دونم الان خیلی ها میان شروع می کنن می پرسن مختلط داریم یا نه ؛ بله. تا راهنمایی هم بعضی جاها مختلط هست که خیلی کمن )
نه نه :general207: بقل دستی کلاس انگلیسی یه دخی خانوم خیلی ناز و خوشگل و فانتزی بووود :p:D

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
حالا همه واسه ما اومدن فیلسوف شدن و شکست عشقی خوردن ، اما چه بسا که همه از دم Virgin ...
پاسخ سوال : دوران دبیرستان

نه نه :general207: بقل دستی کلاس انگلیسی یه دخی خانوم خیلی ناز و خوشگل و فانتزی بووود :p:D
منم اولین دختری که خوشم اومد توی کلاس زبان دیدمش =)) فرانسه

TAMBO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
منم اولین دختری که خوشم اومد توی کلاس زبان دیدمش =)) فرانسه
خخخخخخخخخخخخ :general304:
آخه اولین جایی بود که مختلط کلاس بودیم تا قبل دانشگاه. کلا دوران خیلی خوبیه اون دوران. خوش به حال خارجیا که کلا مختلطن :rolleyes:

606060

Registered User
لایک‌ها
260
يه بار تو يك كلاسي بود از يكي از هم كلاسي هام ولي بعد فهميدم اي دل غافل طرف دوست پسر داره و كندم ازش

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
اون زمان دوران پیش دانشگاهی و بعد پشت کنکوری سایتی بود و هست به نام فارس کیدذ . آن زمان انجمن داشت که بنده حقیر آنجا پست و مقام و ارزش احترام بس والایی داشتم . دختری نیز با کاربری بنام dokhtarak روزی آمد و نمی دانم چه شد به بنده نیز پیام داد و در پخ دل از ما ربود و بعد مدتی شماره رد و بدل شد . او در تهران بنده در شهرستان دو سال حرف زدیم و بعد و چنان شکست عشقی بدی خوردم که تنم لرزید و گویی همانند کسی که در آفتاب بدنش پخته باشد در مقابل عشق بدنم پخته شد و از آن پس هیچوقت اجازه ندادم دختری به من ک***ر بزند و مرا عاشق خود نماید . بعد از 4 سال قیافه واقعی آن دختر را دیدم از طریق عکس و اون همچنان بعد از 6 سال هنوز در کف دیدن من هست .

حال و اکنون از آن شخص بچه شهرستانی گول زن بسیار سپاسگزار و متشکرم که بنده را اینگونه گا***د و موجبات جان سخت شدن بنده در بقیه مراحل زندگیم شد . بعضی وقتا ازش خبر دارم ولی عشق هرگز هرگز

elyas98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
اون زمان دوران پیش دانشگاهی و بعد پشت کنکوری سایتی بود و هست به نام فارس کیدذ . آن زمان انجمن داشت که بنده حقیر آنجا پست و مقام و ارزش احترام بس والایی داشتم . دختری نیز با کاربری بنام dokhtarak روزی آمد و نمی دانم چه شد به بنده نیز پیام داد و در پخ دل از ما ربود و بعد مدتی شماره رد و بدل شد . او در تهران بنده در شهرستان دو سال حرف زدیم و بعد و چنان شکست عشقی بدی خوردم که تنم لرزید و گویی همانند کسی که در آفتاب بدنش پخته باشد در مقابل عشق بدنم پخته شد و از آن پس هیچوقت اجازه ندادم دختری به من ک***ر بزند و مرا عاشق خود نماید . بعد از 4 سال قیافه واقعی آن دختر را دیدم از طریق عکس و اون همچنان بعد از 6 سال هنوز در کف دیدن من هست .

حال و اکنون از آن شخص بچه شهرستانی گول زن بسیار سپاسگزار و متشکرم که بنده را اینگونه گا***د و موجبات جان سخت شدن بنده در بقیه مراحل زندگیم شد . بعضی وقتا ازش خبر دارم ولی عشق هرگز هرگز
یه لحظه فکر کردم دارم داستان های عصر باستان رو میخونم !

Sent from my iPhone

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
عاشق هر کی شدیم . اون رفت سراغ یکی دیگه من هم رفتم دنبال یکی دیگه. کلا ما پایبند به چیزی نیستیم!

Mahlaa

Registered User
لایک‌ها
74
تا حالا نشدم عاشق! توفیقشو نداشتم ‏‎:D

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
سنم زیاد نبود راهنمایی بودم.خیلی بهم سخت گذشت.هنوز بعد از گذشت این همه سال هنوز از فکرم خارج نشده.ولی دیگه فایده نداره بی عقلی کردم و از دستم رفت...همش هم خودم مقصر بودم
بعد اون هم هنوز عاشق نشدم.

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
عشق واقعیم از 6 ماه پیش بود تا همین امروز!!

6 ماه انتظار خیلی زیاده نه!؟تو این مدت اصلا اجازه نداری نبینیش!شاید قابل درک نیست!شاید فکر میکنین احمقم

ولی هر لحظه بهش فکر کنی!تو رویاهات هست!میخوای زندگیت رو باهاش بسازی.باهاش ادامه بدی!

کل داشته و نداشته هات رو برای رسیدن بهش از دست بدی!هر لحظه دعا کنی و از خدا بخوای!نذر کنی و زیارت بری تا بتونی مال خودت کنیش

تو این 6 ماه گوشه نشینی،جنون،افسردگی،دیوانگی،ضعف اعصاب،ترک ورزش بخاطر عدم اعتماد به نفس،ترس از دست دادنش،دعوا و جدل با خانواده و نزدیک ترین کسات

تو یک کلام کل زندگیت باشه.همه چیزی که از این دنیا میخوای باشه.

تمام امیدت به خدائه و بهش اطمینان داری که همه چیز حله،درسته!؟اما...

اما امروز بهم گفت "نه".پدرش هم آب پاکی رو ریخت رو دستم!!

با این که میدونه تو این مدت چه دردهایی رو تحمل کردم و همه چیزمو دادم براش.6 ماه تمام به فکرش بودم،6 ماه جوونیمو دادم 6ماه ندیدمش و یجورایی چهرشو فراموش کردم که آخرش بهم بگه...

الانم دیگه به هیچکس اعتماد ندارم

برای من که عشقی وجود نداره...

بالا