برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
خدا رو 100000000 مرتبه شکر
خدمت ما تموم شد
2-3 روز آخری خیلی طول کشید کارم. اما بالاخره تموم شد :general210:
با تشکر از دوستان و عزیزان که در این تاپیک و جاهای دیگه به ما مشاوره دادن:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

picasso93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام،من 19 خرداد اعزامم اردکان یزد اموزشی
چه جور پادگانیه؟ دیپلمم یعنی دانشجو انصرافیم

armansh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام دوستان.
من به دلیل بیماری قلبی در سن یک سالگی عمل جراحی قلب انجام دادم. دقیقا نوعش رو نمیدونم ولی تا اونجا که خبر دارم بیماری های قلبی کلا معافه.
در ضمن کتفم هم حدود 7 8 بار در رفته از اونم میتونم معاف شم.
الان در حال تحصیل در دانشگاه هستم. میتونم برای معافی اقدام کنم؟ باید از کجا شروع کنم؟

__Jamaica__

Registered User
لایک‌ها
191
سلام دوستان.
من به دلیل بیماری قلبی در سن یک سالگی عمل جراحی قلب انجام دادم. دقیقا نوعش رو نمیدونم ولی تا اونجا که خبر دارم بیماری های قلبی کلا معافه.
الان در حال تحصیل در دانشگاه هستم. میتونم برای معافی اقدام کنم؟ باید از کجا شروع کنم؟

تا زمانیکه اشتغال به تحصیل دارید خیر نمیتونید یا فراغت از تحصیل یا انصراف
ابتدا هم تشریف میبرید +10 دفترچه میخرید و واکسن هارو میزنید و فرم مربوط به معافیت پزشکی و پر میکنید و پست میکنید.

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
سلام دوستان.

بله طبق قانون جدید برای معافیت پزشکی در طول تحصیل هم می تونید اقدام کنید.

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام
من اسفند ماه ثبت نام کردم ولی برای معافیت از رزم 3 ماه الاف شدم و اخر سر تاریخ اعزام ام ابان شد !! من میخواستم شهریور برم !!! به نظر شما اگر درخواست تعجیل بدم ! موافقت می کنند که شهریور اعزام بشم !!؟
سپاس

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
با سلام
من اسفند ماه ثبت نام کردم ولی برای معافیت از رزم 3 ماه الاف شدم و اخر سر تاریخ اعزام ام ابان شد !! من میخواستم شهریور برم !!! به نظر شما اگر درخواست تعجیل بدم ! موافقت می کنند که شهریور اعزام بشم !!؟
سپاس
اگه غیبت نداشته باشی می تونی شهریور بندازی خودت سریع تعجیل بزن

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
اگه غیبت نداشته باشی می تونی شهریور بندازی خودت سریع تعجیل بزن
ممنون دوست عزیز: غیبت که اصلا ندارم !! و هنوز 2 دل هستم باید شرایط بررسی کنم!!!دوستان به نظر شما شما شهریور بهتر هست یا ابان !! از نظر اب و هوا و.........!؟(تجربه)
راستی چند گزینه هم داشت!! ایا مهم هست که کدام گزینه را انتخاب کنبم؟ هیچ کدام جز شرایط من نیست!!
2h9q_1.png

Saul

Registered User
لایک‌ها
3,864
ممنون دوست عزیز: غیبت که اصلا ندارم !! و هنوز 2 دل هستم باید شرایط بررسی کنم!!!دوستان به نظر شما شما شهریور بهتر هست یا ابان !! از نظر اب و هوا و.........!؟(تجربه)
راستی چند گزینه هم داشت!! ایا مهم هست که کدام گزینه را انتخاب کنبم؟ هیچ کدام جز شرایط من نیست!!
2h9q_1.png

یه چیز تجربی بهت بگم اب و هوای بد و خوب هر دوش می گذره و مهم نیست
مهم عمر شما هست دو ماه زودتر بهتر
زمان ارزشش بیشتره
درباره گزینه ها هم اطلاع خاصی ندارم کدوم بهتره و یا بدتر و شما باید چیرو انتخاب کنی

armansh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوستان کسی از طریق بیماری قلبی معافی گرفته؟ از طریق دررفتگی مکرر کتف چطور؟

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
من که آموزشی بودم یه نفر به دلیل بیماری قلبی معاف دائم گرفت ولی متاسفانه فراموش کردم ازش بپرسم دقیقا بیماریش چی بود.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190

اگر مشکل قلبی در حد دریچه میترال خفیف هست احتمالا معاف از رزم میکنن که خودم داشتم دنبالش نرفتم
اگر کتف شما بی دلیل در میره احتمال بسیار زیاد معاف میشید . این مشکل رو خودم دارم یعنی بی دلیل بر اثر یه حرکت مخالف بدن کتفم در میره ولی من اصلا دنبالش نرفتم .سال پیش یکی از دوستان شنیدم این مشکل رو داشته و معاف شده

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
قطعا شهریور بهتره. حداقل من که تو دمای 25 درجه زیر صفرِ دی ماه پست دادم همچین نظری دارم.
ممنون دوست عزیز: من هم منظورم همین سرما هست که باهاش مشکل دارم
اگر مشکل قلبی در حد دریچه میترال خفیف هست احتمالا معاف از رزم میکنن که خودم داشتم دنبالش نرفتم
اگر کتف شما بی دلیل در میره احتمال بسیار زیاد معاف میشید . این مشکل رو خودم دارم یعنی بی دلیل بر اثر یه حرکت مخالف بدن کتفم در میره ولی من اصلا دنبالش نرفتم .سال پیش یکی از دوستان شنیدم این مشکل رو داشته و معاف شده
سلام: افتادگی دریچه میترال را الان معاف از رزم هم نمی کنند !!! جدیدا خیلی سخت می گیرند !!! و من با هزار تا بدبختی معاف از رزم گرفتم!!

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
ممنون دوست عزیز: من هم منظورم همین سرما هست که باهاش مشکل دارم

سلام: افتادگی دریچه میترال را الان معاف از رزم هم نمی کنند !!! جدیدا خیلی سخت می گیرند !!! و من با هزار تا بدبختی معاف از رزم گرفتم!!

سلام دوست عزیز
بالاخره هر سال شرایط سخت تر میشه
من 4 سال پیش سربازیم تموم شد اون موقع هم سخت میگرفتن
چون پدرم تکنسین قلب هست و آگاهی داشتم از قوانین اصلا سراغش نرفتم
معاف از رزم فقط برای مناطق دور خوب هست شاید از سنگینی کار کم کنه

HeSaM4388

Registered User
لایک‌ها
225
دوستان کسی با فشار خون معاف شده؟ شنیدم خیلیا مبرن آب نمک غلیظ میخورن قبل آزمایش و ادعا میکنن همیشه فشار خونشون بالاست!!! حقیقت داره که براحتی بشه معاف شد؟
(من خودم کارت خدمت دارم. صرفا جهت افزایش اطلاعات عمومی بود)

caspianhero

Registered User
لایک‌ها
25
دوستان چی میگه!!!! درخواست تعجیل دادم ولی این ارور را داد!!! یعنی هیچ راهی نداره!!
nw22_2.png

armansh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
مشکل قلبم مثل اینکه یک سوراخ بین بطنی بوده که تا 2 3 سال پیش که میرفتم واسه چک آپ بود و رفع شد و یکی از رگ ها به دلیل گرفتگی با رگ مصنوعی عوض شده. فک کنم واسه معافی کافیه دیگه...؟!
کتفم هم تا الان 6 7 بار دررفته. بیشتر وقتی بدمینتون بازی میکنم.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
مشکل قلبم مثل اینکه یک سوراخ بین بطنی بوده که تا 2 3 سال پیش که میرفتم واسه چک آپ بود و رفع شد و یکی از رگ ها به دلیل گرفتگی با رگ مصنوعی عوض شده. فک کنم واسه معافی کافیه دیگه...؟!
کتفم هم تا الان 6 7 بار دررفته. بیشتر وقتی بدمینتون بازی میکنم.

در هر صورت این مشکلات نرمالی نیست و میتونید پیگیر باشید و امیدوار باشید که معاف بشید

بالا