برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL فن آوا

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
ببخشیذ منظورم فروم p30world بود نه پرشین تولز.

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
با سلام

هیچکس (نه تنظیم مقررات و نه ....) اینها رو مجبور نکرده . شما در فروم پرشین تولز که برید خود نماینده فناوا علنا داره میگه که سیاستهای شرکت عوض شده که حتی به گفته این نماینده بدون اطلاع به نمایندگان فروش و یک شبه بوده (مثل خیلی چیزهای دیگه در این مملکت). دوستانی اونجا بودند که به مدیریت مرکزی هم رجوع کرده اند ظاهرا مدیریت شرکت بعد از عید عوض شده و اینها تماما سیاستهای مدیریت جدید شرکته و برای درآمد بیشتر با استفاده از سرویسهای حجمی هست.
نمیدونم این مصادفت اتفاقی هست یا از پیش برنامه ریزی شده، ولی تا قبل از تمدید دوره ی جدید، از این قانون خبری نبود، درست روز بعد از تمدید سرعت رو کاهش دادن.
به هر حال سیاست های جذب مشتری این شرکت ها هم برای خودش داستان مسخره ایه.
جالب اینجاست که سرعت بعد از اعمال محدودیت مصرف منصفانه (سرعت تک کانکشن) به شدت افتضاحه در حد 5 کیلوبایت، یعنی تو یه وبگردی ساده، کاملا دچار مشکل میشید.

• Like
Reactions: MRM

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
بله . متاسفانه این قانون اجرا شده. به این صورت هست که در روز تا یک گیگ با سرعت بالا دانلود میشه ولی بعد از اون با سرعت تقریبا یک هشتم
یعنی چی؟ مگه میشه یک شبه تصمیم بگیرند قانون بگذارند؟! لااقل قانون جدید باید برای مشتری جدید باشه ماهی 65 هزار تومن از مشتری گرفتن با این شرط که سرویس نامحدود بدن بعد یک شبه تصمیم میگیرند قانون رو عوض کنند؟!
عجب سرزمینی شد این سرزمین

Last edited:

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
نمیدونم این مصادفت اتفاقی هست یا از پیش برنامه ریزی شده، ولی تا قبل از تمدید دوره ی جدید، از این قانون خبری نبود، درست روز بعد از تمدید سرعت رو کاهش دادن.
به هر حال سیاست های جذب مشتری این شرکت ها هم برای خودش داستان مسخره ایه.
جالب اینجاست که سرعت بعد از اعمال محدودیت مصرف منصفانه (سرعت تک کانکشن) به شدت افتضاحه در حد 5 کیلوبایت، یعنی تو یه وبگردی ساده، کاملا دچار مشکل میشید.
شانس شما بوده . در یک تاریخی فکر کنم حدود 27 یا 28 اردیبهشت اینکار رو کرده اند. در p30 افرادی بودند که کمی قبلش پول اشتراک 1 ساله نامحدود رو یکجا ریخته بودند به حساب اینها!

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
ما که تو این 10 12 سال تجربه کردیم و بیشتر از یک ماه سرویس های قیمت بالا رو تمدید نکردیم و نمی کنیم ولی این مسئولیت اخلاقی و قانونی یک سرویس دهنده هست که اعمال هر تغییری رو به گوش مصرف کننده برسونه.
امیدوارم کسی که دنبال فیدبک برای سرویس های نامحدود فن آوا میگرده، فقط پست های قبلیم که همش تعریف و تمجید بوده رو نخونه.

این درسته واقعا، الان نزدیک امتحانی، برام دغدغه درست شده که سرویس بعدی رو چی کار کنم؟

ma3743

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان کسی سرویس DP-1024-3g-NF رو نگرفته؟
اینکه نوشته شبانه رایگان واقعا رایگانه یا این هم الکیه؟
از 2 تا 7 صبح همون 120 کیلوبایت رو میده یا نه؟

ممنون

2hid

Registered User
لایک‌ها
198
در کل از نظر بنده هر کس از این شرکت داره سرویس میگیره دیگه تمدید نکنه.. چون سرعت ها اصلا مصداق نداره
سرعت های 1 ریت دانلود روی 80 و 90 هست..
باور کردنی نیست.
خود بنده مبلغ 4 ماه جلوتر داده بودم و کنسل کردم
بدون اطلاع تصمیم گیری کردند..
حرومشون باشه پول هایی که گرفتند

MRM

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان کسی سرویس DP-1024-3g-NF رو نگرفته؟
اینکه نوشته شبانه رایگان واقعا رایگانه یا این هم الکیه؟
از 2 تا 7 صبح همون 120 کیلوبایت رو میده یا نه؟

ممنون

با سلام

اول اینکه سرویس 1مگ 3گیگ با شبانه مخصوص شهرستان ها هست نه تهران. درتهران سرویس 1مگ , 6 گیگ و شبانه دار رو میفروشند.
قبل از از این اوضاع , در سرویس های 1 مگ اگر که مرکز خلوت بود در حد 180 کیلو و تقریبا پیوسته میداد. (من خودم هم سرویس 1 مگ محدود دارم) .بعد از این بازی ها فقط دیشب بود که مثل سابق شده بود و الا شبهای قبلش نوسان شدید داشت و میانگین در رنج 90-100 بود. مثلا در 1 ساعت 25 مگ میگرفت در 1 ساعت بعدی 600 مگ!!

naeimm

Registered User
لایک‌ها
3
منم سرویس رو کنسل کردم ...

زنگ زدم میگفتن سیاست جدید مدیر جدید این داستانا.شما ها هم کنسل کنید بلکه عقل این مدیر جدیده برسه همین طوری تصمیم نگیره وقتی حالیش نیست ...

masuod-67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سرویس های نامحدود محدود فن اوا واقعا مسخره است

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
سرویس های نامحدود محدود فن اوا واقعا مسخره است
مسخره نیست اخوی منتها یه قانونی لحاظ شده محدودیت دانلود گذاشتن واینم شامل اکثر شرکتها میشه
من خودم تا دیروز نامحدود بودم اما الان حجمی گرفتم شبانه رایگان بهتره

boby4u

Registered User
لایک‌ها
65
سرویس 512 نامحدود برنزی فناوا بعد از 12 13 گیگ دانلود در ماه به سرعت ثابت 6 الی 7 کیلو بایت تبدیل شد که یک دهم سرعت ثابت ماه های قبله برای من از امروز اینطور شده زنگ زدم پرسیدم گفتن این سرویس قبلا از مصرف منصفانه مستثنی بود الان 13 گیگ باسرغت 60 کیلو بایت در ماه دانلود میکنی بعدش سرعتت یک هشتم 60 کیلو میشه تو طول ماه . میخوام از فناوا برم فقط نمیدونم الان کدوم شرکت اینترنتی نامحدود 512 واقعی با سرعت ثابت دانلود بالای 50 کیلو بایت میده کسی میدونه؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
مسخره نیست اخوی منتها یه قانونی لحاظ شده محدودیت دانلود گذاشتن واینم شامل اکثر شرکتها میشه
من خودم تا دیروز نامحدود بودم اما الان حجمی گرفتم شبانه رایگان بهتره
برا یه ماه 70 تومن ازت میگیرن، هر روز بعد از 1 گیگ مصرف سرعتت از دایال آپ هم مزخرف تر میشه، تازه باید هر شب مودم رو خاموش و روشن کنی تا سرعتت برگرده.
به من اعتماد کن برادر این سرویس واقعا مسخره هست.

من دو ماه پیش یه سرویس یه ماهه از آسیاتک گرفتم 512 با محدودیت 700 مگ در روز، بعد از رسیدن به حد نصاب سرعتم بین 20 و 30 میرسید، قیمتش هم 40 تومن بود. تازه بعضی وقتا تو یه روز، دو سه گیگ دان میکردی و سرعت افت نمی کرد.
سرویس 512 نامحدود برنزی فناوا بعد از 12 13 گیگ دانلود در ماه به سرعت ثابت 6 الی 7 کیلو بایت تبدیل شد که یک دهم سرعت ثابت ماه های قبله برای من از امروز اینطور شده زنگ زدم پرسیدم گفتن این سرویس قبلا از مصرف منصفانه مستثنی بود الان 13 گیگ باسرغت 60 کیلو بایت در ماه دانلود میکنی بعدش سرعتت یک هشتم 60 کیلو میشه تو طول ماه . میخوام از فناوا برم فقط نمیدونم الان کدوم شرکت اینترنتی نامحدود 512 واقعی با سرعت ثابت دانلود بالای 50 کیلو بایت میده کسی میدونه؟
پیشگامان تو بعصی شهرها سرویس نامحدود بدون مصرف منصفانه داره، البته قیمتش یه مقدار بالاست.
آسیاتک مصرف منصفانه اش روزانه محاسبه میشه، پارس آنلاین ماهانه، هر دوشون به نظر من تو سرویس های به ظاهر نامحدود، خوبن.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
برا یه ماه 70 تومن ازت میگیرن، هر روز بعد از 1 گیگ مصرف سرعتت از دایال آپ هم مزخرف تر میشه، تازه باید هر شب مودم رو خاموش و روشن کنی تا سرعتت برگرده.
به من اعتماد کن برادر این سرویس واقعا مسخره هست.

من دو ماه پیش یه سرویس یه ماهه از آسیاتک گرفتم 512 با محدودیت 700 مگ در روز، بعد از رسیدن به حد نصاب سرعتم بین 20 و 30 میرسید، قیمتش هم 40 تومن بود. تازه بعضی وقتا تو یه روز، دو سه گیگ دان میکردی و سرعت افت نمی کرد.

پیشگامان تو بعصی شهرها سرویس نامحدود بدون مصرف منصفانه داره، البته قیمتش یه مقدار بالاست.
آسیاتک مصرف منصفانه اش روزانه محاسبه میشه، پارس آنلاین ماهانه، هر دوشون به نظر من تو سرویس های به ظاهر نامحدود، خوبن.
چرا جو میدی اخوی ما 4سال هست مشترک فن واو هستم مشتری امروزش نیستم که داری به من توضیح میدی چی به چیه
خیلی هم عالی هست من 11روز مونده بود سرویس نامحدودم تموم بشه سرویس جایگزین کردم 1024 با حجم 6گیگ شبانه رایگان میشد حسابم 30500 اما 9تومن برگشت دادن و4گیگ هم حجم اضافه ریت دانلودم در اسعات غیر رایگان نزدیک 400 هست و درساعت رایگان 220 بسیار هم عالی حتی نامحدودشم داشتم عالی بود تا همین چندروز پیش والا ما مودم هم خاموش روشن نمیکنیم سرعتمون تنظیم شه من کلا سالی 2بار زنگ میزنم فن اوا فقط صدای کارشناساش رو بشنوم همین
شما اومدی تبلیغ اسیا تک کنی اینجا جاش نیست من چه تو سرویس مجدود چه نامحدود به هیچ وجه افت کیفیت نداشتم ایرادی هم بوده بعضا از مخابرات منطقه بوده وبس

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
اون موقع که میخواستم سرویس 1 مگ نامحدود فن اوام رو جمع آوری کنم، طرف گفت چرا سرویس 512 برنمیداری که مصرف منصفانه نداره!
مشخصا نمیشه به این شرکت ها و سرویس هاشون در دراز مدت اعتماد کرد، مخصوصا فن آوا که سابقش هم به خاطر محدود کردن بی اطلاع سرویس های نامحدود 1 مگ به بالاش خراب بود.
اگه جایی زندگی میکردیم که نظارت و قانون اونجور که باید و شاید انجام و رعایت میشد، میدیدیم مدیری به این راحتی جرأت تغییر سیاست یکباره داره یا نداره؟

در ضمن خطاب به دوست دیگه که متوجه نشدن بحث در مورد سرویس های نامحدود هست، بهتره پست های چند صفحه قبل من رو بخونن، آسیاتک هم تا زمانی که سرویس های نامحدودش راضی کننده باشه، چرا که نه هر جا که بخوام در مقایسه با سرویس های اون تاپیک ازش تعریف می کنم، تا به نوعی برای دوستان فیدبک هم محسوب بشه، اما وقتی سرویس هاش بی کیفیت بشه که دور از ذهن هم نیست، اونموقع از خجالتش مثل سرویس های نامحدود فنآوا در میام.

boby4u

Registered User
لایک‌ها
65
من حدود 6 سال از سرویس اسیاتک استفاده کردم قبلشم از شهراد سرویس میگرفتم رییس شرکت این اسیاتکم قبل از اینکه بارشو ببنده دقیقا از نزدیک میشناسم چون سالهای 82 83 رییس همین شرکت کوچک اینترنتی به نام شهراد شبکیه توی بلوارفردوس شرق بود چون یه بار برام رفت مرکز مخابراتی همین فردوس برروی شمارم تغییراتی داد تا ای دی اس الم وصل شه بعد این شرکت رفت زیر توابع اسیاتک بعد از اینکه اسیاتکو باز کرد اون اسیاتک از این فناوا کلاهبردارتره وکلن همه این شرکتها با هم هیچ فرقی ندارن ومن از اسیاتک به خاطر اینکه روی سرویس های نامحدودش قانون مصرف منصفانه گذاشت سرویسم رو جمع اوری کردم بعدش من اومدم این شرکت فناوا حدود یک سال و نیم قبل تازه این اسیاتک حجم دزدی هم میکرد اون موقع برای کلاهبرداریش پیج هم درست کردم هم تو لیون هم تو پی تی ولی دیگه نیست تو فروم فکر کنم حذفش کردن البته تو این کشور اکثریت دارن با کلاهبرداری و دزدی امرار معاش میکنن چون ادم ساده و کسی که بخواهد کس سر دیگه رو کلاه نزاره کلاهش پس معرکه هستش همه میخوان سرش کلاه بزارن

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
این چه وضعشه؟
تماس با 82185 که میگیری هر داخلی که میزنی خانومه میاد میگه: "با تشکر از تماس شما" بعد پشت بندش یه خانوم دیگه میگه: " با تشکر خدا نگهدار" !!!!!!!!!
کلا به صورت گویا هم پشتیبانی میکنن هم فروش و هم تمدید و هم پیشنهاد و انتقاد و سلام و تشکر و خداحافظ! :)) !!!!

rasool1363

Registered User
لایک‌ها
46
سلام
مصرف منصفانه برای نامحدود فقط هست یا برای شبانه رایگان هم هست؟

سید ایرج

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شیطون زد پشت سرم و اومدم سرویس از فن آوا گرفتم بخاطر قيمتش اول از همه بهم گفتن شرکت فن اوا توپ توپه و واقعا هم هستش هيچ مشكلي نداره اين شرکت سرويس 1 مگ نامحدود با قيمت 175 و با شير 1 به 6 يعني سرعت دانلود زير 170 نمياد خيلي باحاله - ما هم گول خورديم رفتيم خريديم الان مثل ... توي گل مونديم

بالا