برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
چه عجب !

يکشنبه 03/03/1394 ساعت : 18:30
هفته 38 ليگ برتر انگليس : هال سيتي - منچستريونايتد
زنده از شبکه سه

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
منطقی ازانتقال دخیا نباید چیز دندون گیری از رئال گیرمون بیاد اونها زرنگ تر از این حرفان ما ون پرسی رو با بیست میلیون خریدیم چون یک سال از قرار دادش مونده بود درسته سنش به نسبت دخیا بالاتر بود ولی اون مهاجم بود مگر اینکه خود دخیا کمک کنه و بخواد این کار انجام بشه من فکر میکنم گرفتن بیل و دادن مبلغی اضافه به اضافه ی دخیا وخرید چک بهترین راه حله بیل از این جهت که توی جزیره نشون داده که میتونه خیلی خوب باشه و بازیکنهای دیگه با این سرعت فوتبال جزیره و بی رحمیش تضمینی برای خوب بودنشون نیست حالا باید دید چی میشه سان که گفته ممکنه دخیا در نهایت تصمیم بگیره که در منچستر بمونه که این خودش میتونه بهترین خبر باشه ولی اگر تصمیم گرفت بره ما باید تهدید جدایی دخیا رو به بهترین فرصت‌ برای‌جدا کردن یک بازیکن خوب از رئال تبدیل کنیم در کل بدترین اتفاق ممکن جدایی اون در قبال مبلغی پوله اینجوری خیلی خوش به حال رئال میشه اما چیزی که امیدوار کننده است اینه که وودی داره‌خوب خودش رو نشون میده و معلومه چونه زنی بلده فکر کنم رفته بازار ایران دوره دیده
اگر گیل بود آخرش دخیا رو میدادیم کاسیاس و میگرفتیم یک چیزی هم سر میدادیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب دیگه الان فکر میکنم دوستان اسم قاتل شیک پوش و از این جور چیزارو فراموش کرده باشن...
مهاجمی که ارزشش اونقدر پایین اومده که باشگاههایی مثل فنرباغچه و لخویا میخوانش، یه مدت هم شایعه شده بود که رئال میخوادش که فکر میکنم هیچ کس همچین شایعه ای رو باور نکرد...
این از فن پرسی و اون هم از فالکائو و مهاجم دیگمون هم ویلسون 18 ساله!!!!
رونی هم که واقعا اصلا رو فرم نبود این فصل، ولی من بعید میدونم که افت شدید این همه بازیکن دلیلی جز سرمربی داشته باشه، ولی با این همه مشکل مدافع و مهاجم و مصدومیتها، باید گفت که این فصل بد هم نتیجه نگرفتیم، البته دلیلش بدون شک ضعف و افت تیمهای دیگه مثل اورتون، لیورپول، سیتی، آرسنال و سوتون بوده!!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خوب دیگه الان فکر میکنم دوستان اسم قاتل شیک پوش و از این جور چیزارو فراموش کرده باشن...
مهاجمی که ارزشش اونقدر پایین اومده که باشگاههایی مثل فنرباغچه و لخویا میخوانش، یه مدت هم شایعه شده بود که رئال میخوادش که فکر میکنم هیچ کس همچین شایعه ای رو باور نکرد...
رونی هم که واقعا اصلا رو فرم نبود این فصل، ولی من بعید میدونم که افت شدید این همه بازیکن دلیلی جز سرمربی داشته باشه، ولی با این همه مشکل مدافع و مهاجم و مصدومیتها، باید گفت که این فصل بد هم نتیجه نگرفتیم، البته دلیلش بدون شک ضعف و افت تیمهای دیگه مثل اورتون، لیورپول، سیتی، آرسنال و سوتون بوده!!!
لیورپول که تیمی نبود بخواد افت کنه :D
سوتون هم که پدیده امساله و قبلش تهدیدی نبود، میمونه سیتی و آرسنال که جفتشون بالای ما هستن الان هم، در کل فصل بدی نبود، خوب هم نبود، ولی به شخصه امید دارم به آینده :)
مورینیو هم یه جورایی دوباره به یونایتد چراغ سبز داده و گفته بعد چلسی تو انگلیس مربی گری میکنه، همه هم میدونن علاقش به یونایتد رو.
البته گفته تا وقتی آبراموویچ بخوادش میمونه، ایشالا که به پای هم پیر میشن :D

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
من هنوز موندم تو چه دشمنی با رابین داری :D بابا بدبخت یه پنالتی خراب کرد :general210:
اون هافبکای بدرد نخور یه توپ درست به این فلک زده رسوندن؟:general507:

اون تیما که تو فرم همیشگی خودشون بودن فقط ما افت کردیم متاسفانه

---------

دخیا معلوم نیست برسه به بازی امروز (ناز داره بچه) رونی هم به ترکیب برگشته

رویایی فکر بکنیم با یه برد 7-0 و باخت ارسنال ما سوم میشیم که فقط 0.01% امکان وقوع یه همچین اتفاقی هست!
بیان غیرت به خرج بدن به احترام کینگ اریک که امروز تولدشه 7-0 ببرن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من هنوز موندم تو چه دشمنی با رابین داری :D بابا بدبخت یه پنالتی خراب کرد :general210:
:D:D:D:general304::general304::general304::general304:
نه والله، دشمن نیستم، فقط دارم میگم که تیم ما باید خونه تکونی بکنه، هدفم هم این هستش که ذهن بچه هارو آماده کنم برای جدا شدن فن پرسی...;);)
خوب کلا فن پرسی 2 فصل برای ما خوب بود و بعداز اون فقط پسرفت داشت، درسته فصل پیش خط هافبک ما موقعیت سازیش جالب نبود ولی دلیل نمیشد که مهاجمها اون موقعیتهایی که گیرشون میومد رو بهمین راحتی خراب کنند، بازی با تاتنهام رو اصلا از خاطرم نمیره...
آمار گل زنیش رو هم نگاه کنیم، فقط 3تا گل بیشتر از ماتا زده در دقایق حضور تقریبا برابر...
اما من یه چیزی اعتقاد دارم و اون اینه که مهاجمهای یک تیم توی لیگ باید هر 3-2 سال یک بار عوض بشن یا شیوه بازی یک تیم بطور کامل عوض بشه، و گرنه اون قدرت خودشون رو از دست میدن...

Last edited:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اون هافبکای بدرد نخور یه توپ درست به این فلک زده رسوندن؟:general507:

اون تیما که تو فرم همیشگی خودشون بودن فقط ما افت کردیم متاسفانه

---------

دخیا معلوم نیست برسه به بازی امروز (ناز داره بچه) رونی هم به ترکیب برگشته

رویایی فکر بکنیم با یه برد 7-0 و باخت ارسنال ما سوم میشیم که فقط 0.01% امکان وقوع یه همچین اتفاقی هست!
بیان غیرت به خرج بدن به احترام کینگ اریک که امروز تولدشه 7-0 ببرن
هال سیتی هم برای فرار از سقوط تلاش می کنه هر تیمی در چنین وضعیتی خطرناک میشه!
سومی رو هفته ی پیش به آرسنال باختیم , تو الدترافورد

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
:D:D:D:general304::general304::general304::general304:
نه والله، دشمن نیستم، فقط دارم میگم که تیم ما باید خونه تکونی بکنه، هدفم هم این هستش که ذهن بچه هارو آماده کنم برای همچین جدا شدن فن پرسی...;);)
خوب کلا فن پرسی 2 فصل برای ما خوب بود و بعداز اون فقط پسرفت داشت، درسته فصل پیش خط هافبک ما موقعیت سازیش جالب نبود ولی دلیل نمیشد که مهاجمها اون موقعیتهایی که گیرشون میومد رو بهمین راحتی خراب کنند، بازی با تاتنهام رو اصلا از خاطرم نمیره...
آمار گل زنیش رو هم نگاه کنیم، فقط 3تا گل بیشتر از ماتا زده در دقایق حضور تقریبا برابر...
اما من یه چیزی اعتقاد دارم و اون اینه که مهاجمهای یک تیم توی لیگ باید هر 3-2 سال یک بار عوض بشن یا شیوه بازی یک تیم بطور کامل عوض بشه، و گرنه اون قدرت خودشون رو از دست میدن...

موافقم افت کرده ولی لایق یه فرصت دیگه هست
مطمئنم فصل بعد با برگشتمون به لیگ قهرمانان دوباره اوج میگیره
یادمون نره میلیتو و فورلان با سن بالاشون چطور دوباره به دوران اوجشون برگشتن

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
موافقم افت کرده ولی لایق یه فرصت دیگه هست
مطمئنم فصل بعد با برگشتمون به لیگ قهرمانان دوباره اوج میگیره
یادمون نره میلیتو و فورلان با سن بالاشون چطور دوباره به دوران اوجشون برگشتن
بعید میدونم...
کلا فن پرسی از قبل از جام جهانی با اون مصدومیتش رفت تو پسرفت و هنوز نتونسته حتی به نصف اون فن پرسی اوایل فصل پیش برسه...
کلا خرید کین رو گزینه بهتر میدونم، با اینکه تاتنهام نمیخواد به ما بفروشتش و انگار قصد داره یه فصل دیگه نگهش داره تا از طرف رئال یه پیشنهاد 100 میلیونی دیگه بگیره...
کلا مهاجم تو سبک فن پرسی اصلا پیدا نمیشه که تو همه چیز قدرتمند باشه، ولی فن پرسی دیگه فن پرسی بشو نیست...
من هم مثل مهدی، بعید میدونم که ما بتونیم بازی امروز رو ببریم...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
همون موقعی که ون پرسی رو خریدیم آمادگیش رو داشتم بعدی دو سه فصل افت کنه شدید، ولی با اون بازی های فوق العادش تو فصل اول گفتم نه، ممکن نیست!
منتها متأسفانه فرگی یهویی فیلش یاد هندستون کرد و بازنشست شد! هنوزم دلم واسه رابین میسوزه سر این قضیه،
البته به چیزی که این همه سال تو آرسنال دنبالش بود تو همون فصل اول با ما رسید و اونم قهرمانی لیگ بود، از این نظر فکر نکنم پشیمون باشه.
ولی با افشین موافقم ،باید در کنار خرید یه مهاجم رابین رو این فصل هم نگه داریم و بهش فرصت بدیم، هرچند که واقعاً ناامید کننده بوده این فصل، ولی خب... it's Robin Van Fu**n' Persie God damn it :D
بازی آخر فصل رو هم با هم میبینیم، امیدوارم فصل رو با دل خوش تموم کنیم:)

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
همون موقعی که ون پرسی رو خریدیم آمادگیش رو داشتم بعدی دو سه فصل افت کنه شدید، ولی با اون بازی های فوق العادش تو فصل اول گفتم نه، ممکن نیست!
منتها متأسفانه فرگی یهویی فیلش یاد هندستون کرد و بازنشست شد! هنوزم دلم واسه رابین میسوزه سر این قضیه،
البته به چیزی که این همه سال تو آرسنال دنبالش بود تو همون فصل اول با ما رسید و اونم قهرمانی لیگ بود، از این نظر فکر نکنم پشیمون باشه.
ولی با افشین موافقم ،باید در کنار خرید یه مهاجم رابین رو این فصل هم نگه داریم و بهش فرصت بدیم، هرچند که واقعاً ناامید کننده بوده این فصل، ولی خب... it's Robin Van Fu**n' Persie God damn it :D
بازی آخر فصل رو هم با هم میبینیم، امیدوارم فصل رو با دل خوش تموم کنیم:)
دقیقا
رابین یکی از ارکان اصلی قهرمانی دو فصل پیش بود
بازنشستگی رئیس نابودش کرد.بخاطر پول نیومد یونایتد. دنبال این بود که با منچستر قهرمان لیگ و چمپیونز لیگ بشه وگرنه با حقوق بیشتر میرفت سیتی و با اونا به قهرمانی لیگ میرسید
فرگی در حق خیلی از بازیکنا بد کرد که بحثش طولانیه

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
باز هم بلیند ثابت کرد که هافبک دفاعی نیست...
جالب اینجاست که دفاع چپ هم، شاو خیلی بهتر بازی میکنه...

بالا