برگزیده های پرشین تولز

نقد و بررسی و انباکسنیگ گوشی Xiaomi mi3

perojaaa

Registered User
لایک‌ها
44
اصلا گوشی دست اصفهانی جماعت بدی خراب میکنه میده دستت این اقا کیانوشم درصدش از بارثا هرماه واریز میشه قبلا از اقای زارع در صد میگرفت حالا زده تو بارثا ازمن هم یه یه فروشنده جز هستم در صد میخواست نداشتم خلاصه الانم به من برچسب میزنه تو واتز اپ چه ادمهایی پیدا میشن میبینید [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
اصلا گوشی دست اصفهانی جماعت بدی خراب میکنه میده دستت این اقا کیانوشم درصدش از بارثا هرماه واریز میشه قبلا از اقای زارع در صد میگرفت حالا زده تو بارثا ازمن هم یه یه فروشنده جز هستم در صد میخواست نداشتم خلاصه الانم به من برچسب میزنه تو واتز اپ چه ادمهایی پیدا میشن میبینید [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

خجالت بکش اول از سنی که داری دوم از دروغایی که میگی!
فکر نمیکنم این نوشته ها و طرز شوخیش جاش اینجا باشه ها!!!!
آخه تو فروشنده یی اونم با این امتیازت؟! :))))))
خخخخخ
بیارشون بگن من درصد میگرفتم
عجب آدمی هستیا برو خوب شو رضا برو:general107::D

Last edited:

perojaaa

Registered User
لایک‌ها
44
متاسفم برات که معنی شوخی وجدی حرفا رو متوجه نمیشی اقا کیانوش باشه من عذر خواهی میکنم از شما و جناب حامد عزیز مزاح و شوخی ربطی سن وسال نداره و با این لحن گفتار شما بیشتر توهین امیز هست تا شوخی مزاح بنده با جنابعالی حرفاتون باعث شد هم از پرشین تولز و هم از گروه واتس اپ جنابعالی لفت بدم فکر نمیکردم اینجوری با این لحن جواب بدین خدا نگهدارتون

kianoush_jooon

Registered User
لایک‌ها
640
متاسفم برات که معنی شوخی وجدی حرفا رو متوجه نمیشی اقا کیانوش باشه من عذر خواهی میکنم از شما و جناب حامد عزیز مزاح و شوخی ربطی سن وسال نداره و با این لحن گفتار شما بیشتر توهین امیز هست تا شوخی مزاح بنده با جنابعالی حرفاتون باعث شد هم از پرشین تولز و هم از گروه واتس اپ جنابعالی لفت بدم فکر نمیکردم اینجوری با این لحن جواب بدین خدا نگهدارتون

دوست عزیز شوخی جا و مکان داره
هرحرفی رو هرجا نباید زد شما بزرگ مایی باید به ما درس بدی نه...
توی واتس اپ همه همو میشناسیم شوخی بشه موردی نداره
اما اینجا یه مکان عمومیه نباید هر حرفی رو زد بقیه که نمیدونن شما با ما حساب شوخی داری که..
الانم من توهینی نکردم ج شوخی رو باشوخی دادم همین...

Hamed-M1

Registered User
لایک‌ها
171
همانگونه که در خبر ها هفته پیش اعلام کرده بودیم 20 خرداد ماه مراسم رونمایی از محصولات جدید شرکت شائومی و کنفرانس خبری برگزار میگردد.

امروز این مراسم برگزار شد و جدیدترین محصول شائومی روتر وای فای با 1 ترابایت و 6 ترابایت حافظه داخلی است.

همچنین چراغ خواب هوشمند شاوئمی نیز معرفی شد
منبع : شائومی ایران

143394327378892.jpg

143394544930843.jpg

بالا