برگزیده های پرشین تولز

دکتر فوق تخصص جراحی بینی عالی سراع دارید؟

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73

yasmin_1984

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دکتر مسعود اسماعیلی رو کسی میشناسه دوستان ؟هزینه عملش چقدره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

helm 63

Registered User
لایک‌ها
42
سلام دوستان عمل بینی رو فقط به یه جراح پلاستیک بسپارید همین و بس دکترای گوش و حلق و بینی گزینه خوبی برایاینکار نیستن چون پای زیبایی هم درمیونه دکتر کلانتر واقعا عالیه

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
بچه ها یه سوال من باید اورتودنسی کنم و عمل بینی هم همچنین .
کلا میخوام صورت رو کامل پیاده کنیم یه جدیدشو بسازم :D
حالا سوالی که اینجا پیش میاد اول اورتودنسی کنم یا عمل بینی؟؟؟ خودم دوست دارم اول بینی رو عمل کنم بعد اورتودنسی !!! اینم بگم هر دکتری ساز خودش رو میزنه و میخواد کار خودش زودتر انجامبشه !!
حالا چیکار کنم ؟؟؟
اگه جراحی فک هم همراه اردتودنسیت هست اول ارتو، بعد جراحی فک، بعد بینی.
ولی اگه ارتو خالی داری، فرق نمی کنه اول بینی رو بکوبی از نو بسازی یا دندونا رو.

eeeeeeehsan

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان یکی هم منو راهنمایی کنه؛
من یزدم، پارسال جراحی فک همراه ارتودنسی انجام دادم، چون فک بالام اومد جلو دماغم بزرگ شده.
تو یزد دکتر جراح بینی خوب کسی سراغ نداره؟ میخوام طبیعی و با حفظ شکل ظاهری عمل بشه. مردونه باشه.

hamidrezatarkhan

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
اینجا دکتر های خیلی زیادی معرفی شدن که گفته شده خوب هستند اما من یک دکتری رو معرفی میکنم که خوب نیست! اگر کسی احیانا تصمیم گرفته پیش این دکتر بره بهتره دکترش رو عوض کنه
برادرم پیش دکتر حسن فیروزی عمل کرده با اینکه بینیش استخونی و غضروفی بوده که نسبتا باید عملش بهتر از بقیه در بیاد اما پستی بلندی داره انگار یک قسمت رو بیشتر سوهان کشیده یک قسمت رو کمتر!

narjes_d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

از شما عزیزان می‌خواستم یک دکتر فوق متخصص جراجی زیبایی بینی معرفی کنید
یکی از دوستان در یک حادثه دماغش شکسته است، به یک دکتر غیر معروف مراجعه می‌کند
برای جا انداختن بینی، بعد از عمل مشخص می‌شود آن دکتر اصلن درست جا نیانداخته، دماغ
رفیق ما هنوز کج است، از لحاظ تنفسی هم دچار مشکل است همچنین امکان و زمان جاانداختن
هم بینی گذشته است. برای همین باید به یک پزشک فوق متخصص خیلی خوب مراجعه تا عمل جراحی
روی بینی او انجام شود بعد از آن عمل هم دیگر می‌ترسد به هر دکتری مراجعه کنید.

حالا اگر شما لطف کنید یک یک دکتر فوق متخصص جراجی زیبایی بینی که تعریفش را شنیده‌اید
در (تهران) به ما معرفی کنید سپاس‌گذار شما می‌شوم

با احترام
از لینک زیر برای پیدا کردن جراح زیبایی استفاده کن، اطلاعات مطب و ... هاشون هم هست :
http://pezeshkekhoob.com/doctors/find/specialty_id:22/city:0

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140

neeeshaaattt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیز من میشناسم شمارشم فک کنم ت گوشیم دارم ونک هست کل فامیل ماهم رفتن پیش ایشون اون لیستی که دوستمون نوشته بود گشتم دیدم نیس اسمشون من فکر کنم یه دکتر دولتشاهی نامی هم هست که کارش عالیه ولی من کارای بلاجی رو دیدم عالین بخوام عمل کنم میرم احتمالا پیش همین دکتر.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
شما كاراي دكتر بلاجي رو ديدين !؟ طبيعيه كاراشون!؟ درسته!؟ من مي خوام پيشه ايشون عمل كنم ، نمي دونم تا چه حد مطمئن هستند

neeeshaaattt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:(
كسي اطلاعاتي راجع به دكتر بلاجي نداره !؟ :((

tebroom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام

برای جا انداختن بینی، بعد از عمل مشخص می‌شود آن دکتر اصلن درست جا نیانداخته، دماغ
رفیق ما هنوز کج است، از لحاظ تنفسی هم دچار مشکل است همچنین امکان و زمان جاانداختن
هم بینی گذشته است. برای همین باید به یک پزشک فوق متخصص خیلی خوب مراجعه تا عمل جراحی

حالا اگر شما لطف کنید یک یک دکتر فوق متخصص جراجی زیبایی بینی که تعریفش را شنیده‌اید

با احترام
با سلام
دکتر محمد صادقی جراح و متخصص گوش ، حلق و بینی بسیار عالی هستن مطبشون توی سعادت اباد بلوار فرحزادی نرسیده به دریا بوستان دوم شرقی است.

طب روم :خانه پزشکی و سلامت ایرانیان)

samira_niazi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
پیشنهاد می‌کنم یک جلسه حضوری برای مشاوره پیش دکتر عبدل زاده برید

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ونک، خیابان بابک بهرامی، پلاک 7، طبقه اول، واحد ۳

http://drabdolzade.com/fa/

دختر حرفه ای

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

با احترام
سلام
من خودم پیش دکتر ابیانه عمل کردم. اگر تخصص یک جراح رو جزوء اصول کاری اون در نظر بگیریم متوجه می شیم که خوب عمل کردن یک وظیفه است. اما در کنار این وظیفه دکتر جراح باید بتونه امتیازات دیگه ای رو هم به متقاضی جراحی بده.
1- مشاوره منصفانه: خیلی از دکترا به بینی ای هم که واقعا نیاز به عمل نداره یه عیب هایی میذارن که طرف حتما عمل کنه. این دکتر ابیانه رو دیدم که خیلی از بیماراشو منصرف کرده از عمل کردن.
2- خوش اخلاقی: این که وقت بذاره برای شما. با توجه به این که خانم هستین ادبش رو حفظ کنه. چشم پاک باشه. خوش خلق باشه و ...
3- قیمت مناسب: یادمه دکتر ابیانه قیمت پارسالش 3 میلیون تومن بود. البته سال پیشش 2500 می گرفت. 18 میلیون و 20 میلیون و ... واسه چی باید هزینه کرد اخه!
4- مراقبت های بعد از عمل: تمام جلسات معاینه و مشاوره بعد از عمل دکتر ابیانه رایگانه.

به این موارد علاوه بر تخصص هم باید دقت کرد.
این سایتشون : بهترین جراح بینی

دختر حرفه ای

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

با احترام
دکتر ابیانه رو دیدی؟

بالا