برگزیده های پرشین تولز

مسابقه انتخاب عکس اعضاء پی تی (قوانین در پست اول)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
حاج محمود عجیج، یه سوالی همیشه ذهن منو درگیر میکنه:
وقتی 2 نفر از دوستان در یه امتیاز مشترکن،یکیشون انتخاب و اون یکی کلاً از صفحه ی روزگار محو میشه؟ :p
الان طبق اصول، شما باید مدال نقره بگیرید و به عمو میکاییل هم هیچی نرسه :D
در این جور مواقع مدال به صورت مساوی بین دو نفر تقسیم میشه (البته این به صورت مساوی خودش ماجرا داره! به طور مثال اگر کسی با سرگئی مساوی کرده باشه ممکنه سرگئی با زور و تهدید 99 درصد مدال رو از چنگ طرف بیرون بکشه، یا مثلا اگر با من مساوی باشه خود کاربر داوطلبانه 99 درصد مدال رو به من بده، ولی در بقیه موارد تقسیم عادلانه انجام میشه)! :دی

مثلا دو نفر تو بالاترین امتیاز مساویند مدال طلا بین شون تقسیم میشه و نفرات بعدی نقره و برنز می گیرند. :D

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
در این جور مواقع مدال به صورت مساوی بین دو نفر تقسیم میشه (البته این به صورت مساوی خودش ماجرا داره! به طور مثال اگر کسی با سرگئی مساوی کرده باشه ممکنه سرگئی با زور و تهدید 99 درصد مدال رو از چنگ رف بیرون بکشه، یا مثلا اگر با من مساوی باشه خود کاربر داوطلبانه 99 درصد مدال رو به من بده، ولی در بقیه موارد تقسیم عادلانه انجام میشه)! :دی

مثلا دو نفر تو بالاترین امتیاز مساویند مدال طلا بین شون تقسیم میشه و نفرات بعدی نقره و برنز می گیرند. :D
سرگئی وحید رو که ما ارادت خاص خدمتشون داریم. شما هم که همه داوطلبانه عاشق تقدیم مدال هاشونن به شما اما من میخوام یه جوری بشه که عمو میکاییل هیچی نگیره :D
همیشه وقتی عمو میکاییل مدال میگیره، من یاد مسابقه ی بهترین میوه ی پاییزی میفتم که بین اون همه میوه ی زیبا و رمانتیک، چطور یه کدو قهرمان شد!!!!!!! :general304:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
این مشکل زمانی ایجاد شد که سیستم فروم از وی بولتن به زنفورو تغییر پیدا کرد، و متاسفانه کلیه لینک های قدیمی انجمن از کار افتادند. ولی الان باید لینک های 60-50 هفته آخر مسابقه سالم باشند. می تونید اونها رو چک کنید.
نمیشه یک جای دیگه همه عکسهای برنده آپلود شن؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
نمیشه یک جای دیگه همه عکسهای برنده آپلود شن؟
اگر می خواست این کار بشه باید از اول می شد. الان بسیاری از عکس ها ممکنه دیگه موجود نباشند (آپلودسنترشون از بین رفته باشه) و اونهایی هم که هنوز باقی موندند بیرون کشیدنشون از لابلای 200 هفته و 475 صفحه تاپیک بدون لینک بسیار مشکل و وقت گیره.

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342
تبریک میگم جناب برزویان
======================================================================================================================
123.jpg

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
سلام به همه ی دوستان :)
این هم تصویر من:
untitled.jpg

توضیح اینکه این حجم گسترده ی عملیات برداشت معمولاً در شرایط خاص انجام میشه. یکی از اون شرایط خاص، وقتی هست که گندم ها آماده ی برداشت هستن و ناگهان قراره که بارندگی شروع بشه. اگر باران به گندم های کاملاً رسیده برسه(بخصوص وقتی همراه باران، وزش باد هم داشته باشیم)، باعث خم شدن گندم ها میشه، این خم شدن در کنار رطوبت، عملیات برداشت رو بسیار سخت میکنه و در نهایت منجر به کپک زدن و نابود شدن بخش زیادی از محصول میشه...

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
سلام عجیجان.

امروز سه شنبه است و آخرین مهلت برای عکس گذاشتن. فراموش نگردد. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
اسپویلر این هفته:

تبریک میگم جناب برزویان
======================================================================================================================
123.jpg

این هم تصویر من:
مشاهده پیوست 809629

توضیح اینکه این حجم گسترده ی عملیات برداشت معمولاً در شرایط خاص انجام میشه. یکی از اون شرایط خاص، وقتی هست که گندم ها آماده ی برداشت هستن و ناگهان قراره که بارندگی شروع بشه. اگر باران به گندم های کاملاً رسیده برسه(بخصوص وقتی همراه باران، وزش باد هم داشته باشیم)، باعث خم شدن گندم ها میشه، این خم شدن در کنار رطوبت، عملیات برداشت رو بسیار سخت میکنه و در نهایت منجر به کپک زدن و نابود شدن بخش زیادی از محصول میشه...

مشغول امتیازدهی بشید تا آخر پنجشنبه. :)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه دوستان!
من یه نسخه متفاوت از عکس سعید عزیز @saeid.kh دارم که کیفیت خیلی بهتری داره. الان که میخوام نمره بدم نمیدونم به نسخه ای که خودم دارم نمره بدم یا نسخه ی موجود در مسابقه؟!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
سلام به همه دوستان!
من یه نسخه متفاوت از عکس سعید عزیز @saeid.kh دارم که کیفیت خیلی بهتری داره. الان که میخوام نمره بدم نمیدونم به نسخه ای که خودم دارم نمره بدم یا نسخه ی موجود در مسابقه؟!
سلام.

شما لطفا همیشه به عکسی که دوستان می گذارند نمره بدید. :)

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
در ضمن امروز هم پنجشنبه است و آخرین مهلت امتیازدهیه. فراموش نگردد. :)

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
bitcomet=8
M1V=9
mahi58=8
saeid.kh=00000
8= دل آهنگ