برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
بررسی دوم: یکی دیگه از دلایل افت آمار بازدید سایتها و وبلاگها اعتیاد برخی وبگردها به بازیهای آنلاینه نامردا عوض اینکه بیان از سایتامون دیدن کنن نشستن کلش آو کلنز بازی میکنن، تمام اینایی که کلش آو کلنز بازی میکنن اگه 200 سال قبل به دنیا میومدن کدخدای دهشون میشدن

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
حالا کدخدا شدن زیاد مهم نیست. مورد داشتیم تو سایت pars-cup.com لیگ دسته ۱۰ بازی میکنه٬ ازش بپرسی فکر میکنه مربیه. :D
حیف این وقتی که برای این بازیا میذارن ماه قبل سوار قطار مترو شده بودم شلوغ بود تکیه دادم به در روبرویی که باز نمیشه یه ایستگاه بعدش 3تا پسر اومدن با جیغوداد گفتن آقا آقا جا باز کنید طوری گفتن که فکردم یه جانباز 99.9 درصد بینشونه میخوان به جایی تکیه ش بدن سریع کشیدم کنار آقایون شاسکول اومدن تکیه دادن به در موبایلاشون رو دراوردن شروع کردن کلش بازی کردن شبیه دیونه ها هم بودن مثلا یکیشون میگفت من یه اکانت دیگه هم دارم تا چند دقیقه مثل اسب میخندیدن در کل خدا شفاشون بده

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
@l3est
اینو دیشب درست کرده بودم ، خواب میومد دیگه اینجا نزاشتمش :دی
یک نمونه خیلی ساده ، با استفاده از جی کوئری ایجکس داده ها رو از Json میگیره و تو یک لیست انتخاب نشون میده.
https://jsfiddle.net/vhvqkpdb/

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
بررسی دوم: یکی دیگه از دلایل افت آمار بازدید سایتها و وبلاگها اعتیاد برخی وبگردها به بازیهای آنلاینه نامردا عوض اینکه بیان از سایتامون دیدن کنن نشستن کلش آو کلنز بازی میکنن، تمام اینایی که کلش آو کلنز بازی میکنن اگه 200 سال قبل به دنیا میومدن کدخدای دهشون میشدن
اصلا وبگردارو بیخیال
یارو هنوز نمیدونه اینترنت چیه٬ رفته یه گوشی گرفته یه خط ایرانسلم گذاشته روش و بدون هیچ پیش زمینه ای از اینترنت یه راست وصل شده به این بازی :android30:
چندتا از فامیلای دورمون که زیاد نمیشناختمش عید اومده بودن خونمون٬ پسر و دخنرش حدودا ۷ سالشون بود٬ با مادرش نشسته بودن وسط مهمونی کلش بازی میکردن
ps: به منم میگفت امل٬ چون اینترنت پرسرعت دارم و این بازی و بازی های مشابه رو نمیشناسم :general503:

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
یه سایت امریکایی نحوه درامدش رو نوشته بود که چطور تونسته در عرض یه ماه 10 هزار دلار بزنه

یه pdf نوشته بود در مورد بدنسازی و تناسب اندام

و میخواست از طریق تبلیغات فیسبوک بفروشه اول میره تبلیغات میخره با کلمات کلیدی توی فیسبوک ولی مثلا 800 دلار میفروشه فقط

اما بعدش یه افزونه همکاری در فروش روی وردپرس نصب میکنه و ایندفعه با کلمات بازاریابی هم تبلیغات میخره و این ما 10 هزار دلار میفروشه

حالا اگه ایران بود همون نفر اول مثلا میخرید 20 تومن بعد میزاشت توی سایت خودش 19 تومن برای فروش نفر دوم میخرید 19 تومن و 18 برای فروش میزاشت تا بعد از 20 روز رایگانش بیاد بیرون :D
و این چنین طرف بدبخت میشد

از مصائب وبمستر های ایرانی
10 هزار دلار برای یک pdf بدنسازی؟ چند صفحه بود؟ :general208:
از سایت لینک داری؟

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
از سایت لینک داری؟
منظورش جمعا فروشش به شماری از بازدید کننده هاش در یک ماه ۱۰هزار دلا بوده٬ منحصر به یک فروش نبوده

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
از سایت لینک داری؟

بله عزیز البته یک pdf بدن سازی رو 20 دلار بود که 500 بار فروش رفته

• Like
Reactions: M+J

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
اصلا وبگردارو بیخیال
یارو هنوز نمیدونه اینترنت چیه٬ رفته یه گوشی گرفته یه خط ایرانسلم گذاشته روش و بدون هیچ پیش زمینه ای از اینترنت یه راست وصل شده به این بازی :android30:
چندتا از فامیلای دورمون که زیاد نمیشناختمش عید اومده بودن خونمون٬ پسر و دخنرش حدودا ۷ سالشون بود٬ با مادرش نشسته بودن وسط مهمونی کلش بازی میکردن
ps: به منم میگفت امل٬ چون اینترنت پرسرعت دارم و این بازی و بازی های مشابه رو نمیشناسم :general503:

باور کن تا چند وقت دیگه طوری میشه باید تو جمع تقیه کرد گفت منم کلش بازی میکنم وگرنه به عنوان داعش شناخته میشیم

• Like
Reactions: Dex

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
من تا الان یه جوری رفتار کردم که کلا کسی درباره کامپیوتر و گوشی باهام کل کل نمیکنه :D
وایبر و لاین و ... رو همه بهم میگفتن چرا نصب نمیکنی میگفتم همین فیسبوک و توییتر بسه وقتمو به اندازه کافی میگیره. اکثرا هم نمیدونن فیلتر شKن چیه فیسبوک نمیان.
بهت نمیگن برای منم فیسبوک درست کن؟ :D

• Like
Reactions: cms

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
منم بازی میکنم البته :D میخواستم بفروشمش، چند وقت پیش تاپیک فروش زدم کسی به قیمت نخواست تاپیک هم حذف شد. الان شاید روزی 10-15 دقیقه بازی کنم. در حد دو سه تا اتک سنگین :D
اونایی که توی مترو دیدی Heroes of the storm بازی کنن سکته مغزی میزنن :general711:
.
اوه اوه این Heroes یه چند تا ویدیو از گیم پلی'ش دیدم خیلی حال کردم ( گرچه کلش هم بد نیس:D)
چی میخواد برای بازی ؟ ببینم اگه این لپ تاپ میکشه بزارم دانلود !

• Like

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
وبمسترون بنزین هم گرون شد خبر دارید :general602:
دیشب تا دیدم بنزین تک نرخی شده رفتم پنل فروش دامنه هام قیمت چندتاشو از 2 میلیون کردم 5 میلیون تومان

LNfGd.jpg

فاز سوم هدفمندی یارانه ها با تک نرخی شدن بنزین از راه رسید و بر این اساس بنزین با قیمت 1000 تومان عرضه خواهد شد.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
ممنون.
فقط یه مشکل عجیب هست، دفعه اول که بازش کردم result خالی بود، رفرش کردم درست شد.
اینترنت من یا JQuery یکیشون بگیر نگیر داره.
پ.ن : api خیلی چیز خوبیه ، backend طراحی میکنی خیلی راحت میتونی frontend رو بدی به یکی دیگه انجام بده.
این سایت myjson.com بگیر نگیر داره ، حتما به خاطر همونه.

کلا هدف اصلی REST API همین بود ، جدای کردن Backend و Frontend ، شاید تو کارهای کوچیک اونقدر به چشم نیاد ، اما تو کارهای بزرگ خیلی کاربرد داره ، قدیما که مثلا به صورت API نبود ، وقتی تیم برنامه نویسیی یک تغییری تو کدش میداد ، احتمال اش وجود داشت که تو کار تیم طراحی ریده بشه و باز تیم طراحی هم مجبور به تغییر میشد ، اما الان هر دو جدا هستن و هر کی هر غلطی دلش بخواهد میکنه :android06:

پ.ن: آقا من تا بحال یکبار هم این کلش و اینجور بازی رو بازی نکردم ، یحتمل زندگیم به فنا رفته ، الان دارم میرم یکم بنزین پیدا کنم و این زندگی خفت بار رو پایان بدم .

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
دیشب تا دیدم بنزین تک نرخی شده رفتم پنل فروش دامنه هام قیمت چندتاشو از 2 میلیون کردم 5 میلیون تومان

LNfGd.jpg

فاز سوم هدفمندی یارانه ها با تک نرخی شدن بنزین از راه رسید و بر این اساس بنزین با قیمت 1000 تومان عرضه خواهد شد.
حاژی نگو قلبمون گرفت
تک نرخی شده ؟
همه ماشینا؟ وانت نیسانم شده ؟

• Like

Dex

Registered User
لایک‌ها
314
پ.ن: آقا من تا بحال یکبار هم این کلش و اینجور بازی رو بازی نکردم ، یحتمل زندگیم به فنا رفته ، الان دارم میرم یکم بنزین پیدا کنم و این زندگی خفت بار رو پایان بدم .
بنزین نگیر گرون شده
برو چوب بری ها٬ چوب مفتکی برا آتیش دارن
خاستی بگو آدرس بدم

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
من نیز همچنین :||

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
این سایت myjson.com بگیر نگیر داره ، حتما به خاطر همونه.

کلا هدف اصلی REST API همین بود ، جدای کردن Backend و Frontend ، شاید تو کارهای کوچیک اونقدر به چشم نیاد ، اما تو کارهای بزرگ خیلی کاربرد داره ، قدیما که مثلا به صورت API نبود ، وقتی تیم برنامه نویسیی یک تغییری تو کدش میداد ، احتمال اش وجود داشت که تو کار تیم طراحی ریده بشه و باز تیم طراحی هم مجبور به تغییر میشد ، اما الان هر دو جدا هستن و هر کی هر غلطی دلش بخواهد میکنه :android06:

یا همین حالا کلش نصب میکنی یا اخطار بدمت بن بشی یا نه ؟ :D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بنزین نگیر گرون شده
برو چوب بری ها٬ چوب مفتکی برا آتیش دارن
خاستی بگو آدرس بدم
یک کپسول گاز مایع تو زیر زمین دارم ، همون کارم رو راه میندازه
من نیز همچنین :||
بنزین اگه نداری ، بیا خودتو به همین کپسول من ببند ، کارتو راه میندازه.
یا همین حالا کلش نصب میکنی یا اخطار بدمت بن بشی یا نه ؟ :D
تهدید میکنی ؟ کاری نکن من و @M+J بیاییم به صورت انتحاری کپسولمون رو تو دفترت بترکونیم :android18:

پ.ن: دوست های دیگه هم میخوان به جنبش کپسول بپیوندند باید قبلش نوبت بگیرند ، خانوما تو الویت اند :android06:

Hamidreza23

Registered User
لایک‌ها
4,509
یک کپسول گاز مایع تو زیر زمین دارم ، همون کارم رو راه میندازه

بنزین اگه نداری ، بیا خودتو به همین کپسول من ببند ، کارتو راه میندازه.

تهدید میکنی ؟ کاری نکن من و @M+J بیاییم به صورت انتحاری کپسولمون رو تو دفترت بترکونیم :android18:

پ.ن: دوست های دیگه هم میخوان به جنبش کپسول بپیوندند باید قبلش نوبت بگیرند ، خانوما تو الویت اند :android06:
منم تا حالا کلش آو کلنز بازی نکردم ، اصلا خوشم نمیاد. بیام؟ :D
فقط یه چیزی باید قبلش با پیکانت یه سلفی بگیریما :D

cms

Registered User
لایک‌ها
1,237
حاژی نگو قلبمون گرفت
تک نرخی شده ؟
همه ماشینا؟ وانت نیسانم شده ؟

عباس کاظمی مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به جلسه برگزار شده در زمینه تعیین و تکلیف قیمت بنزین، گفت: در جلسه یاد شده تصمیم بر این شد که قیمت بنزین با نرخ هزار تومان تک نرخی شود.

وی افزود: دارندگان سهمیه ۷۰۰ تومانی که ماه‌های پیشین به کارت‌شان واریز شده بود می‌توانند تا پایان شهریورماه سهمیه خود را مصرف کنند.

معاون وزیر نفت همچنین اظهار داشت: نرخ بنزین سوپر نیز ۱۲۰۰ تومان و گازوئیل ۳۰۰ تومان تعیین شده است.

ساعتي قبل برخی‌ رسانه های خبر گمانه زنی‌هایی درباره گران شدن بنزين را منتشر كرده بودند. در همين راستا، یک منبع آگاه در گفتگو با کیمیانیوز گفت: بنزین از ساعت ۲۴ سه شنبه تک نرخی و با قیمت یک هزار تومان عرضه خواهد شد.

براساس این گزارش سهمیه های ۷۰۰ تومانی باقیمانده در کارت های سوخت خودروهای سواری شخصی و موتورسیکلت ها تا شهریور ماه معتبر خواهد بود و دارندگان کارت های سوخت می توانند این سهمیه ها را با همان نرخ ۷۰۰ تومانی قبلی از جایگاه ها دریافت کنند.

بالا