برگزیده های پرشین تولز

درمان موخوره

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام بچه ها، کسی میدونه برای درمان موخوره چه کار کنم؟ یا برای اینکه موهام موخوره نزنه چه شامپویی رو استفاده کنم؟

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
شامپو بچه بزن و بعدش ازشامپو نرم کننده استفاده کن.
مورد مهمتر از شامپو استفاده از سرم مو هست.بهتر موخوره رو درمان میکنه

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
ممنون از راهنماییتون:) به نظرتون چه مارکی سرم موش خوبه؟

pegahii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
اگه الان موخوره دارین برای درمانش یه شامپویی استفاده کنید که مخصوص موهای خشک باشه بعدش هم حتما از یه محصول ترمیم کننده استفاده کنید.
اگر هم هدفتون فقط پیشگیری از موخوره س یه سرم مو فکر میکنم کافی باشه. من برای موهای خودم کرم ترمیم کننده سینره خریدم با سرم نرم کننده خیلی خوب بود. بوی خوبی هم داشت:)

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اگه الان موخوره دارین برای درمانش یه شامپویی استفاده کنید که مخصوص موهای خشک باشه بعدش هم حتما از یه محصول ترمیم کننده استفاده کنید.
اگر هم هدفتون فقط پیشگیری از موخوره س یه سرم مو فکر میکنم کافی باشه. من برای موهای خودم کرم ترمیم کننده سینره خریدم با سرم نرم کننده خیلی خوب بود. بوی خوبی هم داشت:)
ممنونم از راهنماییتون
فقط ببخشید میشه بگید حدودا قیمتشون چنده؟

pegahii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
ممنونم از راهنماییتون
فقط ببخشید میشه بگید حدودا قیمتشون چنده؟
با چندتا چیز دیگه خریدم. اما فکر میکنم حدوده 10 اینا کرم بود و سرم هم 18و19 البته دقیق یادم نیست قیمت رو

mehdeejay2020

Registered User
لایک‌ها
570
سرم بهترین مارک هاش انرژی و کریستال هستن
ولی از من میشنوید من همه رو امتحان کردم یکیش خیلی بهتر بود این مارک هست
samsovita
روش نوشته ساخت ژاپن.من گرفتم 18 تومن.اکثرا سرم ها بین 15 تا 25 هستن قیمتشون.
اگه نازکه موهاتون در کنارش ویتامین های کافی به بدنتون برسونید مخصوصا کمبود روی میتونه عاملش باشه
اگه زیاد نمیخواید هزینه کنید قرص اکوفن یا ویتامین های گروه ب و زینک رو مصرف کنید.اگه هزینه زیاد میکنید hairvit _هیرویت انگلیسی هست تو داروخونه ها موجوده 30 کپسول میشه 55000
من خودم موارد بالا رو استفاده کردم.یه پیشنهاد میکنم.قبلش برید ارایشگاه موخوره ها رو تا حدی رفع کنه و بچینه.بعدش اینا رو مصرف کنید برای جلوگیری از موخوره در اینده

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
اگه مشکلت رنگ قرمزشه با قهوه مخلوطش کن میشه قهوه ای

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
واااااای گیج شدم.... الان باید من چی کار کنم؟؟؟

pegahii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
واااااای گیج شدم.... الان باید من چی کار کنم؟؟؟
ااااا گیج شدن نداره که، ببین بذار من راهنماییت کنم، اول از همه موهاتو یه کم کوتاه کن تا این موخوره ها از بین برن. بعدش اینکه من محصولات دیگه رو زیاد امتحان نکردم از خارجیا فقط کریستال استفاده کردم. کیفیتش بد نبود اما برای مصرف طولانی قیمتش خیلی زیاد بود. اون کرم و سرم سینره که گفتم خیلی خوب بود. یه خوبیش اینه که هر دوتاش واسه ماها که زیاد سشوار میکشیم خوبه چون از مو در مقابل گرمای سشوار محافظت میکنه .

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
گیاهیه عایا؟

لااله

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
بچه ها راه حل هایی که اینجا نوشته به نظرم جالب بود;)
هیچ بلایی به اندازه شاخه‌شاخه شدن نوک موهای بلند اعصاب آدمو خرد نمی‌کنه. موخوره به حالتی می‌گن که نوک موها چند شاخه و خرد می‌شن. این اتفاق به خاطر خشکی مو اتفاق می‌افته و البته مثل هر مشکلی راه‌حل خودشو داره.

اولین راهش اینه که دور شامپوهایی که موهاتون رو خشک می‌کنه خط بکشید. این شامپوها به سرعت هر تار مو رو به چند تار مو تبدیل می‌کنن.

هر شامپویی که دارید، از هر برندی که هست باید ملایم و دارای PH مناسب سر، یعنی ۵ تا ۵/۵ باشه.

تا وقتی اوضاع موهاتون خوب نشده و موخوره‌ها از بین نرفتن موهاتون رو رنگ و فر نکنید.

همین طور برای یه مدت از حرارت دادن مو با اتو، سشوار، بابلیس و … خودداری کنید. راه‌های سالم‌تری برای آرایش مو وجود داره که امتحان‌شون ضرر نداره.
از نرم‌کننده مناسب موهای خشک استفاده کنید.

برس کردن مو یک یا دو بار در طول شبانه روز کافیه. با برس بیش از حد به موهاتون آسیب نزنید.

ماسک‌های ترمیم‌کننده موی سر، بعد از حمام می‌تونه به داد موهای آسیب دیده‌تون برسه. این ماسک رو از موهاتون دریغ نکنید.

نوک موها رو کوتاه کنید و بعد از از بین رفتن موخوره همچنان به این مراقبت‌ها پابند باشید تا سلامت موهاتون حفظ بشه.

منبع : http://rangirangi.com/trichoptilosis-treatment/

بالا