برگزیده های پرشین تولز

گفتگو در مورد سیستم امتیاز دهی به فعالان بازارچه

f8000

Registered User
لایک‌ها
167
با سلام من به کاربر Robert De Niro یه ساب فروختم ایشون بیست و چهارساعت بعد که تحویل گرفتن بهم زنگ زدن گفتم ساب تمیز نیست ولی نگفتم ساب رو پس بگیرم ولی ساب رو با همون وضع تحویل گرفتن بعد از اون تاریخ هم یک هفته بعد راجب مسئله دیگه باهم در ارتباط بودیم ولی صحبتی از ساب نکردن بعد یه هو بعد شانزده روز تماس گرفتن که ساب تعمیریه باید پس بگیرم منم بهش گفتم من از تعمیری بودن ساب خبر ندارم و مهلت تست و بازدید درست از کالا نهایت چهل و هشت ساعته خلاصه تا اینکه ایشون با تهدید و بدو بیرا گفتن می خواستن پول رو پس بگیرن ولی من ندادم حالا اومده امتیاز منفی داده و نوشته ایشون شارلاتان و دروغ گو هستن حالا من عفت کلام ندارم یا ایشون بعد امتیاز منفی من بهشون بخاطر تهمت دادم امتیاز ایشون پاک شده چرا نباید مال من پاک بشه?
لطفا رسیدگی کنید

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با سلام من به کاربر Robert De Niro یه ساب فروختم ایشون بیست و چهارساعت بعد که تحویل گرفتن بهم زنگ زدن گفتم ساب تمیز نیست ولی نگفتم ساب رو پس بگیرم ولی ساب رو با همون وضع تحویل گرفتن بعد از اون تاریخ هم یک هفته بعد راجب مسئله دیگه باهم در ارتباط بودیم ولی صحبتی از ساب نکردن بعد یه هو بعد شانزده روز تماس گرفتن که ساب تعمیریه باید پس بگیرم منم بهش گفتم من از تعمیری بودن ساب خبر ندارم و مهلت تست و بازدید درست از کالا نهایت چهل و هشت ساعته خلاصه تا اینکه ایشون با تهدید و بدو بیرا گفتن می خواستن پول رو پس بگیرن ولی من ندادم حالا اومده امتیاز منفی داده و نوشته ایشون شارلاتان و دروغ گو هستن حالا من عفت کلام ندارم یا ایشون بعد امتیاز منفی من بهشون بخاطر تهمت دادم امتیاز ایشون پاک شده چرا نباید مال من پاک بشه?
لطفا رسیدگی کنید
سلام
لطفا مشکل خود را از طریق گزارش تخلف اعلام نمایید.
در صورت بررسی از سوی مدیران اگر امتیاز مورد تایید نباشد حتما حذف میشود.

Bigkiller

Registered User
لایک‌ها
120
سلام
لطفا مشکل خود را از طریق گزارش تخلف اعلام نمایید.
در صورت بررسی از سوی مدیران اگر امتیاز مورد تایید نباشد حتما حذف میشود.
سلام و عرض خسته نباشید
من هم دقیقا مشابه مشکل دوستمون رو دارم.جنسی رو فروختم به طرف رسیده و تستاشو کرده و طرف امتیاز مثبت داده ولی بعد ۵ روز حالا خدا میدونه چرا با جنس حال نکرده یا فک کرده گر‌ون خریده اومده امتیاز منفی داده و تهمت دروغ گویی و خراب بودن زده.من هم امتیاز منفی دادم به ایشون ولی پاک شد یک ساعت بعد! ولی امتیاز منفی بی جایی که ایشون به من داده هنوز پابرجاست.خواهشا رسیدگی کنید
ممنون

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
سلام و عرض ادب و احترام با تشکر از مدیریت محترم انجمن مشکل ما رفع شد ممنون میشم امتیاز منفی ما پاک بشه ....

MoeinAkbari

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
54
آقایون چطوری باید فروشنده معتبر بشیم ؟ من سرچ کردم چیزی پیدا نشد...

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
با عرض سلام و خسته نباشید
این کاربر اوکتای همونجور که درجریان قضیه هستید بنده شاکی بودم و تاپتیک شکایت زده بودم همه چیز مثل روشنی روز گواه بود که گوشی دزدی بما انداختن تا اینکه ما اومدیم تاپتیک شکایت زدیم و همونجور که درجریان هستید بخاطر حفظ ابروی انجمن محترمون و وساطتت بعضی از دوستان ضمن احترام به کادر مدیریت محترم بنده گذشت کردم و نادید گرفتم که ایشون هم درتاپتیک هم در بیرون با طرز بیان خیلی بی ادبانه و واقعا ناجوری بابنده محاوره داشتن تا اینکه مسیله تموم شد و ما گذشت کردیم و ریپورت دادیم شما محبت کردید امتیاز منفی مارو پاک کردید باز امروز برداشته دوباره امتیاز منفی داده که خدارو گواه میگیرم شما درجریان ففعالیت تک تک کاربران سایت هستید بنده با این فعالیت و سابقم که الحمدالله الرب العالمین یکنفر شاکی نداشتم تا امروز ایشون از سر لجاجت و یکدنگی از کوتاهی ما دارن سواستفاده میکنن و همش دارن با شخصیت بنده بازی میکنن لذا خواهشمندم به عنوان یک کاربر باسابقه ی انجمن بااین کاربر برخورد و مجدد زحمت امتیاز منفی ما حذف گردد ... باتشکر از کادر مدیریت مجرب انجمن عزیز و دوستداشتنیمان پرشین تولز..

sajad70

Registered User
لایک‌ها
22
سلام من پست از 100گذشته ولی به کسی نمیتونم امتیاز بدم..میشه بگین چرا؟؟

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سلام من پست از 100گذشته ولی به کسی نمیتونم امتیاز بدم..میشه بگین چرا؟؟

سلام دوست عزیز زمانیکه یک ماه از عضویتتون بگذره میتونید امتیاز بدین !

Sanj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
من از سال 2013 عضو سایت هستم و تا الان هم 4-5 بار هم تو بازارچه خرید و فروش داشتم اما چون اهل پست دادن تو سایر قسمت های سایت(حتی خود همین قسمت بازارچه!) نیستم تعداد پستای من به اون حد مورد نظر نرسیده. امتیازای بازارچه خیلی برای من مهم نیستند اما الان دارم شرمنده دوستانی میشم که به من امتیاز می دند، ممکنه که این مسئله رو جوری حل کرد تا من بتونم به این دوستان امتیاز بدم؟

پ.ن: حقیقتش اصلا صورت خوشی نداره که من بخوام دوره بگردم تو انجمن و هر جا رسیدم پست بدم تا این محدودیتم برداشته بشه.

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
من از سال 2013 عضو سایت هستم و تا الان هم 4-5 بار هم تو بازارچه خرید و فروش داشتم اما چون اهل پست دادن تو سایر قسمت های سایت(حتی خود همین قسمت بازارچه!) نیستم تعداد پستای من به اون حد مورد نظر نرسیده. امتیازای بازارچه خیلی برای من مهم نیستند اما الان دارم شرمنده دوستانی میشم که به من امتیاز می دند، ممکنه که این مسئله رو جوری حل کرد تا من بتونم به این دوستان امتیاز بدم؟

پ.ن: حقیقتش اصلا صورت خوشی نداره که من بخوام دوره بگردم تو انجمن و هر جا رسیدم پست بدم تا این محدودیتم برداشته بشه.
سلام
کاربر گرامی قوانین به این صورت میباشد که باید registered user باشید تا بتوانید امتیاز دهید.
در غیر این صورت امکان امتیاز دهی نمی باشد.

goodjavan

Registered User
لایک‌ها
1,138
با عرض سلام و خسته نباشید
این کاربر اوکتای همونجور که درجریان قضیه هستید بنده شاکی بودم و تاپتیک شکایت زده بودم همه چیز مثل روشنی روز گواه بود که گوشی دزدی بما انداختن تا اینکه ما اومدیم تاپتیک شکایت زدیم و همونجور که درجریان هستید بخاطر حفظ ابروی انجمن محترمون و وساطتت بعضی از دوستان ضمن احترام به کادر مدیریت محترم بنده گذشت کردم و نادید گرفتم که ایشون هم درتاپتیک هم در بیرون با طرز بیان خیلی بی ادبانه و واقعا ناجوری بابنده محاوره داشتن تا اینکه مسیله تموم شد و ما گذشت کردیم و ریپورت دادیم شما محبت کردید امتیاز منفی مارو پاک کردید باز امروز برداشته دوباره امتیاز منفی داده که خدارو گواه میگیرم شما درجریان ففعالیت تک تک کاربران سایت هستید بنده با این فعالیت و سابقم که الحمدالله الرب العالمین یکنفر شاکی نداشتم تا امروز ایشون از سر لجاجت و یکدنگی از کوتاهی ما دارن سواستفاده میکنن و همش دارن با شخصیت بنده بازی میکنن لذا خواهشمندم به عنوان یک کاربر باسابقه ی انجمن بااین کاربر برخورد و مجدد زحمت امتیاز منفی ما حذف گردد ... باتشکر از کادر مدیریت مجرب انجمن عزیز و دوستداشتنیمان پرشین تولز..

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام
کاربران گرامی در این بخش لطفا سوالات شخصی را مطرح نکنید و فقط مسائل مربوط به سیستم امتیاز دهی و مشکلات که در سیستم به وجود می اید را مطرح نمایید...
سوالات شخصی را در رابطه با به مشکل بر خوردن با کاربران دررابطه با دادن امتیاز را میتوانید به صورت گزارش تخلف و یا پیام خصوصی با یکی از مدیران مطرح نمایید تا رسیدگی های لازم صورت گیرد...
با تشکر...

Codes

Registered User
لایک‌ها
411
سلام امروز برای من چندتا اطلاعیه درمورد امتیاز اومد
می خواستم بدونم این امتیازات برای چیه؟ و کاربردشون کجا بوده؟
ممنون

p.t.PNG

فایل های ضمیمه

• P.PNG
    P.PNG
    37.7 KB · نمایش ها: 6

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
فکر کنم سیستم امتیاز دهی جدید باشه
دارن تست میکنن فک کنم :)

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
جالبه برای همه امروز این پیغام اومده.برای منم اومد.خب حالا کاربردش کجاست؟

asadaga

Registered User
لایک‌ها
274
به نظرم تعداد لايك ها و امتياز دهى جديده

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
واسه بنده هم امده
هر چی هست چیزی خوبیه