برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

negin.far

Registered User
لایک‌ها
39
درود گرامی

بله متاسفانه باید جلبریک باشید تا از دنیای اپل لذت ببرید :general307:
اما نگران نباشید رویداد بزرگ اپل WWDC 2015 از 18 خردادماه آغاز میشه که مطمعنن با معرفی iOS9 همراه میشه و یک روز بعد از این رویداد معمولن نسخه 8.4 طبق روال همه ساله در دسترس عموم قرار میگیره پس تا 19 خرداد صبر کنین

وقتی که یه فایلی رو از اپ استور میخرید یا دانلود میکنین یه برچسبی به نام اپل آی دی خوده شما به فایل میچسبه که فقط شما میتونین از اون فایل استفاده کنین چون به نوعی شما صاحب اون فایل هستید
حالا اگه یه فایلی رو از یه جایی به غیر از اپ استور دانلود کنین ممکنه که برچسب اپل آی دی یکی دیگه بر روش باشه و شما چون اپل آی دی صاحب فایل رو ندارید پس نمیتونین ازش استفاده کنین به هیچ وجه مگر اینکه جلبریک باشید و توییک AppSync رو نصب کرده باشید.
پس با این تفاسیر و دو جوابی که دادید باید کاملا منتظر بمونیم نسخه 8.4 بیاد
و اینکه دوست من ، ایفون 6 اس همین خرداد ماه میاد ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
درود گرامی
بله همینطوره منتظر 8.4 و بعدش جلبریکش باشید
خیر آیفون 6اس خرداد نمیاد اما امکان داره که مث همه ساله اپل یه سورپرایزی واسه مردم داشته باشه و اون هم شاید همین 6s یا 6c باشه و شاید هم iPad Pro !
اما در این تاریخ فقط ممکنه معرفی بشه و فروشش از اسفندماه آغاز بشه

negin.far

Registered User
لایک‌ها
39
ممنونم از شما
خیلی لطف کردید
فقط جیلبریک کردن راحته ؟ایشالله که همینطور باشه و 6 اس بیاد

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
درود گرامی

سلام ،نه عزیز جیل نیستم .برنامه دانلودر زیاد هست اما فایلها رو چجوری باید به کامپیوتر انتقال بدم و مورد بعدی اینکه بشه وقتی صفحه خاموش هست برنامه در بکگراند به دانلود ادامه بده،چنین برنامه ای سراغ دارید ؟ تشکر
اگه جلبریک بودی میشد با توییک Media Downloader فایل ها رو دانلود کرد و با توییک iFile مدیریت کرد

MXRX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
82
ممنون عزیز به نظر برنامه خوبیه خریداری میکنم. فقط دانلودهایی که باهاش میکنم و چه جوری به کامپیوتر باید انتقال بدم؟ با آیتونز فکر نکنم امکانش باشه. جیلبرک هم نیستم.
با نرم افزار iFunBox قسمت Managing App Data یا بوسیله خود آیتونز قسمت file Sharing میتوانید به پوشه ها و فایلهای برنامه مورد نظر دسترسی داشته باشید ضمنا" برای اینکار و استفاده از برنامه iFunBox برای دسترسی به فایلها ، نیاز نیست دیوایس شما حتما" جیلبریک باشد.

r3374

Registered User
لایک‌ها
254
سلام
من تازه ایفون پنج گرفتم و این اولین تجربه ios منه
فقط الان اپل ایدی ندارم خواستم بسازم ظاهرا باید با چیز پی ان بسازیم
لطفا اگه ادرس چیز پی ان دارین که چیز پی ان تستی بده که بتونم اپل ایدی بسازم ممنون میشم
اگه راهی هم هست که بشه بدون چیز پی ان اپل ایدی درست کرد هم بگین
راستی من چند تا چیز پی ان از سایتهای خارجی رو تست کردم که هیچکدوم جواب نداد لطفا اگه ادرس چیز پی ان میدین خودتون تست کنین ببینین کار میکنه
اگه آموزش کاملی هم هست لینک بدین تا دوباره بخونم ببینم مراحلشو درست رفتم
راستی یه اپدیت داشت زدم اپ شد الان ورژنش 8.3 شدش
در ضمن من اپل ایدی رو میخواستم با گوشی بسازم در کل میشه با گوشی هم ساخت دیگه اره؟ اگه شرایط خاصی داره ممنون میشم توضیح بدین

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام
من تازه ایفون پنج گرفتم و این اولین تجربه ios منه
فقط الان اپل ایدی ندارم خواستم بسازم ظاهرا باید با چیز پی ان بسازیم
لطفا اگه ادرس چیز پی ان دارین که چیز پی ان تستی بده که بتونم اپل ایدی بسازم ممنون میشم
اگه راهی هم هست که بشه بدون چیز پی ان اپل ایدی درست کرد هم بگین
راستی من چند تا چیز پی ان از سایتهای خارجی رو تست کردم که هیچکدوم جواب نداد لطفا اگه ادرس چیز پی ان میدین خودتون تست کنین ببینین کار میکنه
اگه آموزش کاملی هم هست لینک بدین تا دوباره بخونم ببینم مراحلشو درست رفتم
راستی یه اپدیت داشت زدم اپ شد الان ورژنش 8.3 شدش
در ضمن من اپل ایدی رو میخواستم با گوشی بسازم در کل میشه با گوشی هم ساخت دیگه اره؟ اگه شرایط خاصی داره ممنون میشم توضیح بدین
http://www.apple-nic.com/blog/130-چگونگی-ساخت-اپل-آی-دی-رایگان.html

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
فرق وای فای و 4 جی ایپد تو سیمکارت خور بودنش و gps هست ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
جی پی اس رو که نمیدونم ولی بعید میدونم ایپد 4جی gps داشته باشه
اما تفاوتشون در همین سیمکارت خور بودنشونه که فقط میتونین بصورت دیتا ازش استفاده کنین gprs

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
سلام دوستان .
وضعیت برنامهای اجتماعی (تلگرام-واتس اپ و لاین و ...)در ایپد چطوره ؟یعنی مدل وای فای کانتکت داره ؟نداره ؟چطوری
بعد الان ios 9 جیل نشده .یعنی برنامهای پولی هیچ رقمه نمیشه نصب کرد .ورشکست میشیم که اون موقعه .مخصوصا بازیها

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
درود گرامی
وضعیت برنامهای اجتماعی (تلگرام-واتس اپ و لاین و ...)در ایپد چطوره ؟
برنامه های اجتماعی همشون روی ایپد نصب میشه ایپد مینی من همشون رو نصب میکنه اما در واتس آپ فک کنم مشکل داره که میگه جی پی آر اس نداره ولی باقیش رو بدون مشکل کار میده

یعنی مدل وای فای کانتکت داره ؟ن
مدل وای فای کانتکت داره
بعد الان ios 9 جیل نشده
iOS9 هنوز نیومده و قراره iOS8.4 در 18خرداد معرفی بشه و به امید خدا بعد چند روز هم جیل میشه :)
یعنی برنامهای پولی هیچ رقمه نمیشه نصب کرد .ورشکست میشیم که اون موقعه .مخصوصا بازیها
نه اگه جیل بشه مشکلی نداره و به راحتی نصب میشه فقط باید دقت کنین که برنامه ای که مدنظرتونه بصورت in-App purchase نباشه

mahyar77gh

Registered User
لایک‌ها
19
٦ اس خرداد نمياد. iOS 9 خرداد معرفى ميشه.
٦ اس مرداد/شهريور مياد

mahyar77gh

Registered User
لایک‌ها
19
من ٢ سال جيلبريك كردم نسخه هاي ٥ و ٦ رو
از وقتى ٧ به بعد اومد ديگه جيلبريك نكردم الانم واقعا راضيم. با جيلبريك حال نميكردم.

max2280

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام خدمت دوستان .. یه سوال از حظور بکس گل به نظر شما الان با وجود iphone 6 --6 plus کار اشتباهی هست برای خرید iphone 5s؟؟؟
لطفا از همه جوانب توضیح وراهنمایی بدید ممنون
منتظر نظرات شما دوستان هستم

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام خدمت دوستان .. یه سوال از حظور بکس گل به نظر شما الان با وجود iphone 6 --6 plus کار اشتباهی هست برای خرید iphone 5s؟؟؟
لطفا از همه جوانب توضیح وراهنمایی بدید ممنون
منتظر نظرات شما دوستان هستم
درود گرامی
بنظر بنده خیر اتفاقن کار بسیار خوبی هم هست
اول از نظر اندازه صفحه که هرچی بزرگتر باشه کنترلش با یک دست سختر میشه
دوم از لحاظ استحکام هست یعنی هرچی بزرگتر باشه استحکامش کمتر میشه که دیده شده ایفون6 تو جیب شلوار کج شده
سوم از لحاظ نیاز سخت افزاری هست که 6 خیلی از دیدگاه سرعت نسبت به 5اس برتری نداره
درنهایت هم اگه مقایسات دوربینهای اپل رو بررسی کنین میبینید که ایفون5اس دوربین بهتری داره

new sadra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
باسلام خدمت عزیزان حاضر و عرض خسته نباشید. یه سوال مهم داشتم که کمترجایی پاسخ درست داده میشه بهش.
بی نهایت ممنون میشم اگر کمک کنین.

ایفون چند مدل انلاک داره, اگر گوشی لاک رو تو ایران انلاک بکنیم مشکلی پیش میاد یا نه؟ و قیمتش چطور فرق میکنه یا نه در مقایسه با ایفون انلاک فکتوری.

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
باسلام خدمت عزیزان حاضر و عرض خسته نباشید. یه سوال مهم داشتم که کمترجایی پاسخ درست داده میشه بهش.
بی نهایت ممنون میشم اگر کمک کنین.

ایفون چند مدل انلاک داره, اگر گوشی لاک رو تو ایران انلاک بکنیم مشکلی پیش میاد یا نه؟ و قیمتش چطور فرق میکنه یا نه در مقایسه با ایفون انلاک فکتوری.
سلام
آیفون ها به دو صورت فروخته میشن :
1.با قرارداد (Contract) با اپراتور ها (مانند At&T و یا T-mobile) ---> که این ها به اصطلاح لاک هستند .(یعنی با سیم کارت و شبکه اون شرکت فقط سازگاری دارند. )
2.بدون قرارداد (Contract Free / Without Contract) ----> این ها همون آنلاک فکتوری هستند که سیم کارت های 2جی، 3جی و 4جی تمام اپراتور ها سازگاری دارند.
داخل سایت اپل دو مدل آنلاک وجود داره ..یکی با سیم تیم موبایل و بدون سیم کارت
اگر منظورتون پارت نامبر ها باشه :
آیفون
Germany:N/A Japan:J/A Spain:Y/A Ireland /UK:B United States:LL/A Australia:X/A Canada:C/A Hong Kong:ZP/A Italy:p/A New Zealand:X/A Singapore:ZA/A Sweden:KS/A South Africa:SO Turkey:TU Thailand:TH Taiwan:TA Slovakia:SL Russia:RS Romania:RO Philippines:pP Poland:pL Belgium Luxembourg France:NF Hungary:MG Argentina:LE Czech Republic:CZ United Arab Emirates:AE Egypt /Saudi Arabia /United Arab Emirates:AB Mexico:E Estonia:EE Greece:GR India:HN Finland/Sweden:KS Malaysia:MY/a Austria, Liechtenstein, Switzerland:FD United Kingdom:B/A
که توی بازار ایران معمولا LL/A و ZP/A و AE به فروش میره.
پارت نامبر چیست ؟ پارت نامبر مشخص میکند که گوشی شما برای وارد شدن به بازار کدام کشور است . پارت نامبر ها تفاوت عمده ای به غیر از نوع سوکت شارژر ها ندارند . ولی تا چندین وقت پیش پارت نامبر امارات فیس تایم نداشت. هیچ کدومشون با هم تفاوتی دیگه ندارند. (کیفیت و...)

*درمورد آنلاک کردن هم اگه آنلاک به صورت قانونی انجام بشه (پرداخت مبلغی به اپراتور مربوط) هیچ مشکلی ندارد. روش های دیگه زیاد توصیه نمیشه.

**چگونه میخواین آیفون لاک تهیه کنید ؟!
***در مورد هزینه کلی فکر نکنم زیاد فرقی بکنه. (اگه آنلاک به صورت قانونی باشه)

****یه سوالی که شاید براتون پیش اومده ... چرا آیفون های لاک ارزون تر هستند ؟
همونطور که در بالا گفتم اون آیفون ها تحت قرارداد با اپراتوری هستند و میبینیم که با قیمت های 199و299و399 (دلار ،برای آیفون 6) به فروش میرن! خب داستان چی هست ؟
گوشی هایی که لاک هستن ..تحت قراداد با اپراتوری هستن که باید از پلن های سرویس هایش یکی رو انتخاب کنند. یعنی شما به مرور زمان دارین اندازه قیمت آیفون آنلاک پول پرداخت می کنین ولی با شرایط اقساطی ( البته گرون تر هم در میاد براتون در آخر )

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
بله عزیز
ورژن وای فای جی پی اس نداره + سیم کارت هم نمیخوره.
r2yj39crv009axqd7h9j.png

• Like
Reactions: prn

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
سلام دوستان .
وضعیت برنامهای اجتماعی (تلگرام-واتس اپ و لاین و ...)در ایپد چطوره ؟یعنی مدل وای فای کانتکت داره ؟نداره ؟چطوری
بعد الان ios 9 جیل نشده .یعنی برنامهای پولی هیچ رقمه نمیشه نصب کرد .ورشکست میشیم که اون موقعه .مخصوصا بازیها
سلام دوست عزیز
اون زمان که من از آیپدم برای شبکه های اجتماعی ، بسیاریشون برای آیپد بهینه نشده بودند. ولی الان تلگرام نسخه آیپد داره. هیچ مشکلی نیست فقط شما باید ورژن آیفونشون رو دانلود کنی و برای اکتیو کردن اونایی که کد فعال سازی میفرستن شماره یک سیمکارتت رو بده که توی گوشی هست و کد رو از اون وارد کن.
حتما که نباید جیلبرک کرد ، روش های دیگه ای هم هست ..مثل 25 PP یا Sibapp و.. + ios 9 الان ورژن دولوپر ( توسعه دهنده ها ) هاش اومده و کاربرای عادی دسترسی ندارن بهش. شما میتونی همین ورژنی رو که الان داری نگه داری و آپدیت نکنی تا زمانی که جیلبرک ios 9 بیاد.

• Like
Reactions: prn
بالا