برگزیده های پرشین تولز

دزدیده شدن پست و محتوا

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
به تازگی یکی از پست های من توسط یکی از سایت معروف کپی شد بعد ۴۰، ۵۰ سایت دیگر هم مطلب رو کپی کردن. مشکل الان اینه که انگار گوگل منبع محتوا را٬ من نمیدونه و وقتی قسمتی از محتوا رو سرچ می کنم جزو omitted ها هستم.
من بعد از انتشار پست٬ سریعا با Google Fetch درخواست ایندکس دادم و الان هم گوگل تو صفحه نتیجه ها تاریخ انتشار من را ۴ روز پیش نشون میده در حالی که بقیه برای ۲ یا ۳ روز پیش هستن.
الان من باید چکار کنم؟
مگه گوگل انتشار دهنده ارجینال را از تاریخ ایندکس نمیفهمه؟

mohsen.unlimited

Registered User
لایک‌ها
340
این ایراد گوگل هست و درست میگید.یک حقیقت تلخ وجود داره، و اینه که منتشر کننده محتوا از خود محتوا برای گوگل مهمتره.اما چاره دست شماست اگر منبع رو ذکر نکردن،(اسم هم نبردن) گزارش DMCA رد کنید برای گوگل و همه کپی بردار ها رو بدید.من برای سئوی سایت های تازه تاسیس مشتریانم و خودم، خیلی گزارش رد کردم و بین 24 ساعت تا یک هفته از نتایج، دی ایندکس شدن و گاها هم سایت های معروفی بودند و حتی مواقعی که برخی سایت ها رو قبول نمیکنه و دی ایندکس نمی کنه، سایت منبع اصلی رو بالاتر قرار میده و کپی کنندگان رو میبره پایین(به شرطی که متوجه بشه شما صاحب اصلی مطلب هستید).
این ایراد به صورت الگوریتمی هست که شما می تونید به صورت دستی، حقتون رو بگیرید و به بهبود الگوریتم دزدان دریایی گوگل که هنوز که هنوزه داره گند میزنه، کمک کنید.همچنین به فچ تکیه نکنید.بلافاصله با ذکر لینک،در سایر شبکه های اجتماعی، به صورت Public منتشر کنید.به خصوص توییتر و گوگل پلاس و فیس بوک.

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
مطالب تو فیس بوک هم منتشر میشن.
RSS رو‌ غیر فعال کردم و گزارش دزدی محتوا هم فرستادم. (Scraping Report).
من تو قوانین سایت نوشتم که حق کپی فقط با لینک فالو به منبع هستش٬ حالا موندم که به سایت های Authority که مطالبمو کپی می کنن اخطار بدم یا نه. به نظرم به جای لینک دادن ترجیح میدن که مطلب رو حذف کنن. ولی اگه اخطار ندم لااقل اسم برند و سایت وجود دارد و خودش ترافیک رو‌ بالا میبره و سایت رو به وبمستر های دیگه معرفی می کنه

farzande-khoda

Registered User
لایک‌ها
23
عرض ادب دوست عزیز
همین مشکل برای من پیش آمد گزارش دادم و پست من به صورت جالب و لذت بخشی از سایت دزد در گوگل نابود شد
جالبه صاحاب سایت دزد عضو همین انجمن هست خودش خبر نداره ولی حدود 79 پست وب سایتش از گوگل محو شده
ولی خوب انسان حوصله نداره هر روز سرچ کنه ببینه کی دزدیده در کل راه حل شما اینه :
1 گزارش به گوگل
2 روزانه بین 2 تا 5 پست بزارید که = ایندکس سایت شما سریع میشه جایگاه رو تو صفحه که گرفتید کسی هم دزدی کنه برای شما خوب میشه

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
والا پست قبلیم بعد از گزارش الان جایگاهش تو صفحات نتیجه درست شد.
حالا دوباره یه پست دیگرو کپی کردن٬ دوباره گزارش فرستادم ولی هنوز اوکی نشده.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,464
@farzande-khoda
@MG007
شما در قسمت "شرح و اثبات درباره موضوع و دلایل کپی بودن مطالب" مثلاً چی می نویسید؟

من تو قوانین سایت نوشتم که حق کپی فقط با لینک فالو به منبع هستش
به نظرم ایو حذفش کن. وقتی کسی رعایت نمی کنه، چه کاریه!؟ بنویس کپی مطالب به هر شکل ممکن حتی با ذکر منبع، مجاز نیست تا هیچ توجیه اخلاقی برای کپی کاران وجود نداشته باشه.

به نظر من گوگل بسیار بیشتر از اونچه ادعا می کنه، ضعف داره. 4تا سایت اسپم ساده رو نمیتونه تشخیص بده، بعد میاد برای ما شاخ و شونه می کشه که قالبت با موبایل سازگار نیست و یا تبلیغات زیادی بالای صفحه داری. اگه راست میگه بره اول اون سایتهای اسپمی (که کلی براش گزارش هم رد شده) و به راحتی قابل تشخیصه رو از نتایج حذف کنه بعد بیاد برای بقیه سایتها خط و نشون بکشه.

MG007

Registered User
لایک‌ها
39
@farzande-khoda
@MG007
شما در قسمت "شرح و اثبات درباره موضوع و دلایل کپی بودن مطالب" مثلاً چی می نویسید؟

به نظرم ایو حذفش کن. وقتی کسی رعایت نمی کنه، چه کاریه!؟ بنویس کپی مطالب به هر شکل ممکن حتی با ذکر منبع، مجاز نیست تا هیچ توجیه اخلاقی برای کپی کاران وجود نداشته باشه.

به نظر من گوگل بسیار بیشتر از اونچه ادعا می کنه، ضعف داره. 4تا سایت اسپم ساده رو نمیتونه تشخیص بده، بعد میاد برای ما شاخ و شونه می کشه که قالبت با موبایل سازگار نیست و یا تبلیغات زیادی بالای صفحه داری. اگه راست میگه بره اول اون سایتهای اسپمی (که کلی براش گزارش هم رد شده) و به راحتی قابل تشخیصه رو از نتایج حذف کنه بعد بیاد برای بقیه سایتها خط و نشون بکشه.
سلام من این گزارش دزدی رو فرستادم.
اینکه من فعلا به کپی گیر نمیدم به خاطر اینه که میخوام سایت کمی مشهور تر شه مگرنه برخورد می کردم.
بعضی سایتها رو آدم میمونه چجوری بالا اومدن، سایتهایی که همه مطالبشون کپی هستش اما بین 200 تای ایران هستن. مطمئنا گوگل ضعف داره.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
بالا