برگزیده های پرشین تولز

مصرف همزمان آکوتان ، فیناستراید ، ماینوکسیدیل ، نوتری کپ ، راهنمایی کنید

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
سلام . خسته نباشید

دوستان من به دکتر اصیلیان ( اصفهان معروف هست ) مراجعه کردم و برای چرب بودن پوستم آکوتان رو داده هفته ای یدونه و یه صابون شست و شو معمولی
و اما مشکل اصلی که ریزش موی ارثی هست ( پدر ، جفت پدربزرگ ها ، عمو ها ، دایی و ... ) همه ریخته :D منم موهام خدایی برعکس همه شلوغ بود یه بار هم گلت کردم بعد اون شروع کرد کمی ریختن و بعد زیاد شد ( هنوز جلوی موهام و ... هست ) ولی تراکم موها کم شده که برای همین دکتر روزانه یک عدد فیناستراید و نوتری کپ رو نوشته و صبح و شب ماینوکسیدیل

حالا این فیناستراید رو من از اول خودم بهش حساس بودم از بس عوارض داره و میخوام قطعش کنم .
الان به خاطر مصرف آکوتان دیگه پوستم چرب نیست ولی خب من با پوست چرب اصلا جوش نداشتم الان روی صورتم شروع کرده جوش در بیاد و این که کنار لب ها و زیر لب ها کلی دونه دونه ریز قرمز شده و می سوزه که نمیدونم از عوارض آکوتان هست ، فیناستراید هست یا ... در مورد این مسئله ممنون میشم راهنمایی کنید

برای باشگاه هم الان یکسری دارو می خوام بگیرم نمیدونم مصرفش با اینا خطر داره نداره . مث آمینو ، ال کارتنین و ...

ممنون

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
حاجی ول کن اسکریپت رو چند میدی ؟

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
نخور اینارو کلی عوارض داره
یکی از دوستام دو سال فینپشیا هندی خورد الان میگه دیگه التم راست نمیشه
اصلا ارزشش رو نداره برادر
منم همون فیناستراید رو دارم بیخیالش میشم . کم کم دارم کمش می کنم . فیناستراید همون ایرانی فینپشیا هستش .

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
ترجیحا اجازه بدید دوره درمان با آکوتان به پایان برسه بعد اون دو داروی دیگه رو شروع کنید. از عوراض آکوتان تشدید ریزش هست.
با قطع فیناستراید ریزش ارثی برخواهد گشت. شما خورده هزینه هارو جمع کن ، بذار با آرامش بریزه بعد میلیونی پس انداز کن اقدام به کاشت کن.
ولی اگر قصد داری مصرف کنید ، به شدت پیشنهاد میشه از نسخه غربی به نام پروپشیا + روگین استفاده کنید. عوارض کمتری داره ولی همچنان عوارض به قوت خودش باقیه

در مورد ما بقی داروها با پزشک معالجتون تماس بگیرید و خیلی راحت ازش بپرسید که تداخل داره یا خیر

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
ترجیحا اجازه بدید دوره درمان با آکوتان به پایان برسه بعد اون دو داروی دیگه رو شروع کنید. از عوراض آکوتان تشدید ریزش هست.
با قطع فیناستراید ریزش ارثی برخواهد گشت. شما خورده هزینه هارو جمع کن ، بذار با آرامش بریزه بعد میلیونی پس انداز کن اقدام به کاشت کن.
ولی اگر قصد داری مصرف کنید ، به شدت پیشنهاد میشه از نسخه غربی به نام پروپشیا + روگین استفاده کنید. عوارض کمتری داره ولی همچنان عوارض به قوت خودش باقیه

در مورد ما بقی داروها با پزشک معالجتون تماس بگیرید و خیلی راحت ازش بپرسید که تداخل داره یا خیر
اکوتان هفته ای یدونه داده بود ، که از هفته بعد نمی خوردم چون عوارضشو توی بدنم دیدم . و به جاش همون بر میگردم مثل قبل شستن پوست با ژل شست و شو یا صابون که خیلی بهتره
فیناستراید که کلا یک هفته خورده بودم اون رو هم قطع کردم . انشاالله برای ماه بعد میرم پی آر پی

ممنون

بالا