برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران چلسی

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
تری چقدر زحمت کشید و گل زیبایی به ثمر رسوند
از اونور کیهیل انگار نه انگار جرارد بغلش هست ویه گل مدرسه ای زد
درسته قهرمان شدیم ولی واقعا این کیهیل گاهی اشتباهاتی میکنه
ولی دیروز میبردیم خیلی بهتر بود

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
یکی از بنرایی که این یکی دو ساله که مورینیو برگشته چندباری به چشمم خورده اینه، واقعا شعار قشنگیه:

x08q02uyiyyp084dekk.jpg
بلاخره بعد از اینهمه ابراز عشق و علاقه ای که مورینیو توی رسانه ها نسبت به چلسی میکنه، یه "One of us" کمترین چیزیه که میتونیم واسه دلگرمیش بگیم، واقعا هم یکی از ماست.

پلاکارد های خطر سر خوردن هم خیلی جالب و خنده دار بودن! من که تا به حال ندیده بودم!
xlqzololb4ieo56mqtqpj.jpg

ولی فوتبال سطح اول یعنی این، همون تماشاگرا موقع بیرون رفتنش تشویقش کردن، این یعنی هرچی هست واسه تو زمینه، خارج زمین فرد قابل احترام احترامش حفظ میشه:

x1bwrnq9ni2h0xrxjpsk.jpg

xq5vi6ibmr24jpxo3e.jpg

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
هازارد از طرف اتحادیه نویسندگان (FWA) هم به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد.
هر موفقیتی که هازارد بدست میاره یاد این جمله تاریخی فرگوسن میفتم: "کاگاوا از هازارد بهتره و من برای کاگاوا نصف قیمت هازارد پول دادم و هازارد ارزش 40 میلیون یورو رو نداره."

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
هازارد از طرف اتحادیه نویسندگان (FWA) هم به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد.
هر موفقیتی که هازارد بدست میاره یاد این جمله تاریخی فرگوسن میفتم: "کاگاوا از هازارد بهتره و من برای کاگاوا نصف قیمت هازارد پول دادم و هازارد ارزش 40 میلیون یورو رو نداره."

لینکِ این مصاحبه تاریخی فرگوسن رو می تونی بدی ؟ :D

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
^ راستش بالغ بر یک هفته ست که نمیتونم از f1lter عبور کنم. این گفته کامل تو یه سایت بود ولی الان هر چی سایت میخوام برم مسدودن.
این تو همون 2012 که گفته بود هازارد ارزش 34 میلیون پوند رو نداره:
اینم بنقل از برایان رابسون که گفت فرگوسن اون زمان کاگاوا رو بهتر از هازارد میدونست:
================
در مورد این گفته فرگوسن پیجها ساخته شده (این پیجُ قبلا رفته بودم الان گوگلش کردم اگه اشتباه نذاشته باشم):
کد:
https://www.facebook.com/Atfskibth

Last edited:

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
البته خود رابسون یک سال بعد از اینکه ما هازارد رو خریدیم اقرار کرد که منچستر اشتباه بزرگی رو کرده و هازارد و مورینیو با هم میشن بزرگ ترین تهدید توی لیگ، که همین اتفاق هم افتاد!

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
واسه فصل بعد به احتمال زیاد روبن لوفتوس چیک، که محصول آکادمی خودمونم هست رو میخوایم بیاریم جزو پازیکن های اصلی، بازی قبل هم توی زمین بود و اگه اشتباه نکنم یه نیمه بازیکرد، بازیش هم خوب بود، بد نبود
بامفورد هم از راه دور خیلی داره ابراز علاقه میکنه نسبت به تیم! اونم احتمالش هست قرارداد قرضیش تموم بشه بیاد توی تیم، مثل اینکه مهاجم خوبی هم هست، فکر کنم تازگی هم یپنج ساله تمدید کردیم باهاش.
امیدوارم فصل جدید فصل خوبی بشه.

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
68ca4ff8-ecf9-48e0-883b-aff8dcb7301e-cb.Jpeg

چلسی به چک اوکی داد
باشگاهِ لندنی به دروازه‌بانِ 32 ساله‌اش اجازه رسمی داده تا با تیم‌هایِ دیگر مذاکره کند
آی‌اسپورت – پتر چک، دروازه‌بانِ بزرگِ چلسی که سال‌ها برایِ این تیم درخشیده است، گویا دیگر آینده‌ای در استمفورد بریج ندارد. چک که حضورش در لندن همراه با آغازِ دورانِ آبراموویچ و مورینیو بود، این فصل ذخیره‌یِ تیبو کورتوایِ جوان بوده و برایِ همین است که قصد دارد تابستان به تیمی دیگر منتقل شود.
ویکتور کولار، ایجنتِ چک در این باره می‌گوید: «پتر همچنان با چلسی قرارداد دارد، اما باشگاه به صورتِ رسمی به ما اجازه‌یِ مذاکره با تیم‌هایِ دیگر را داده است. پتر دوست دارد هر هفته بازی کند و برایِ همین است که ما به گزینه‌هایِ دیگر فکر می‌کنیم.»
معادلاتِ دروازه‌بان‌ها در لیگِ برتر ممکن است با انتقالِ احتمالیِ داوید دخئا به رئالِ مادرید شکلی دومینو وار پیدا کند. اگر این انتقال صورت بگیرد، که احتمالش خیلی زیاد است، ممکن است اوگو یوریس از تاتنهام به یونایتد برود و چک از چلسی به تاتنهام. البته آرسنال هم با توجه به وضعیتِ نه چندان مناسب اوسپینا و شژنی، می‌تواند مشتری‌ای جدی برایِ چک باشد.

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
عکس روز؛ تونل افتخار لیورپول برای چلسی

terry-chelsea-liverpool_3301653.jpg

طرفداری- بازیکنان لیورپول، در بازی امروز این دو تیم در ورزشگاه استمفوردبریج، به افتخار تیم چلسی که پیش از این قهرمانی اش را در لیگ مسجل کرده است، تونل افتخار تشکیل دادند و برای آن ها دست زدند.

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
مورینیو: اسکار سال آینده می تواند به اندازه هازارد تکامل یابد

5510af82-87ef-3981-9897-d8c65bb3ea9f.jpg

ژوزه مورینیو از اسکار حمایت کرده و مدعی شده است که این بازیکن نیز به مانند ادن هازارد فصل آینده می تواند مدعی دریافت جایزه PFA باشد.

طـرفداری- در حالیکه گفته می شد اسکار در تابستان از جمع آبی ها جدا خواهد شد، اما مورینیو معتقد است که این بازیکن از غیبت در کوپا آمریکا به دلیل مصدومیت سود خواهد کرد. این بازیکن 23 ساله در سه تابستان گذشته در جام جهانی، جام کنفدراسیون ها و المپیک بازی کرده است اما حالا یک تابستان کامل برای حضور در پیش فصل باشگاه خواهد داشت.
به گزارش Goal، مورینیو به خبرنگاران گفت:من حس می کنم که اسکار سال آینده می تواند به همان اندازه هازارد در این فصل، تکامل یابد. او در طول زندگی اش هیچوقت به خاطر تورنمنت ها پیش فصل نداشته است، اما حالا او پیش فصل خواهد داشت چرا که برای حضور در کوپا آمریکا مصدوم است.
همچنین انتظار فروش پتر چک در تابستان نیز می رفت، اما مورینیو مصمم است تا وی را حفظ کند:اولین چیزی که می خواهم حفظ بازیکنانم است. فصل گذشته مشتاق بودم تا جدایی برخی بازیکنان را ببینم و بودجه برای خرید بازیکنانی دیگر را فراهم کنم. امسال خیلی خوشحالم که حفظ این بازیکنان اساسی است.

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
انتقالی که در اینستاگرم تائید شد؛ ستاره جوان برزیلی راهی چلسی شد

ناتان آلن دسوزا بازیکن 19 ساله باشگاه اتلتیکو پارانائنزه پس از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی به چلسی پیوست.

طرفداری- هافبک تیم زیر 20 سال برزیل با قراردادی 4.5 میلیون پوندی به ترکیب آبی های لندن پیوست.
به گزارش دیلی میل، این بازیکن که مورد توجه منچسترسیتی نیز قرار داشت از ماه آوریل در حال مذاکره با باشگاه چلسی بود. اگرچه همچنان باشگاه چلسی این انتقال را تائید نکرده است، ناتان با قرار دادن عکس هایی در حساب شخصی اینستاگرم خود این انتقال را تمام شده اعلام کرد.
ناتان در این خصوص نوشت: "رویایی به واقعیت بدل شد. اول از همه از خدا تشکر می کنم که مسیر من را روشن می کند. پدرم که همیشه به استعداد من باور داشته است و به مانند یک جنگجو به من کمک کرده است. خانواده و دوستانم نیز همیشه از من حمایت کرده اند. از باشگاه اتلتیکو هم تشکر می کنم که شش سال در ترکیب آن ها حضور داشتم. در پایان چلسی به خاطر ایمان به من تشکر می کنم. حالا به دنبال اهداف جدیدی هستم. ما آبی هستیم."

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
هیچ مدافعی در لیگ برتر باندازه تری گل نزده, 39 گل. تری تو کل بازیها تا اینجا 65 گل زده.
اگه تری تو 2تا بازی باقیمونده کامل بازی کنه تمام دقایق برای تیم قهرمان بازی کرده. آخرین بار گری پالیستر برای تیمش کامل بازی کرده بود و قهرمان شده بود که برمیگرده به 22 سال پیش.
رکورد تعداد روزهای صدرنشینی در یک فصل لیگ برتر رو که از یونایتد گرفتیم.
یه رکورد دیگه کمترین تعداد باخت یه تیم در کل بازیها در یک فصل هست که یونایتد با 5 شکست تو 1999-1998 ثبت کرده بود که اینم با توجه باینکه تا اینجا 3 شکست داشتیم و 2 بازی باقیمونده میتونیم بنام خودمون ثبت کنیم.
محروم نداریم. امشب طبق گفته مورینیو به چنتا از جوونا فرصت بازی داده میشه.

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
i

مورينيو: فکر ميکردم تري تموم شدست
دو سال پيش که رافا بنيتز سرمربي چلسي بود اعتقاد داشت که تري ديگه توانايي بازي کردن در سطح حرفه اي رو نداره و "نميتونه 2 بازي در يک هفته انجام بده"
امسال تري در تمام بازي هاي چلسي به طور کامل حضور داشت و تمام دقيقه هاي ممکن رو بازي کرد و تعريف و تمجيد سر مربي تيم چلسي رو نسبت به خودش بر انگيخت، بنابرين آن تئوري (که از طرف دانشمند بزرگ، رافا بنيتز ارائه شده بود!) امسال رسما رد شد.
خوزه مورينيو: من فکر ميکنم خود تري هم ميدونه، بدون من احتمالا امسال ديگه توي چلسي حضور نداشت، همچنين منم ميدونم اگه به خاطر اون نبود تيمي که دارم مديريت ميکنم قهرمان ليگ جزيره نمي شد.
اگه مربي ديگه اي جاي من بود احتمالا به تري بازي نميرسيد و بدون بازي کردن قرار دادي هم نصيب بازي کن نميشه، اين مسئله ديگه به باشگاه مربوط نيست، به مربي مربوطه، اگه مربي بازيکن رو نخواد و بازيکن هم نتونه بازيکنه، باشگاه در خروج رو به روي بازيکن باز ميکنه.
اگه بازيکن مهم نباشه، دير يا زود بلاخره بايد باشگاه رو ترک کنه. از وقتي که برگشتم چلسي، تري زير نظر من دو تا قرارداد امضا کرده و نگاه کنيد چطور از تمام وجود مايه ميذاره واسه تيم. اون اين فصل فوق العاده بود، تک تک دقيقه ها رو بازي کرد، اين کار ساده اي نيست..
آيا اين فصل از عمل کرد جان شگفت زده شدم؟ بله، اما فقط به اين دليل که فکر ميکردم دوران تري ديگه تموم شده. قبل اينکه من بيام دو سال بود که دو يا سه بازي پشت سر هم انجام نداده بود، اصلا جان گزينه اي براي مربيا به حساب نميومد، مصدوم شده بود و مربي ها بازيکناي ديگه رو بهش ترجيه ميدادن.
وقتي از چلسي دور بودم، با خودم فکر ميکردم يه جاي کار مشکل داره، تري ديگه نميتونه به اون سطحي که داشت برگرده. وقتي برگشتم به چلسي، جان يک سال از قراردادش مونده بود، ميخواستم احترام اون يکسال قراردادش رو حفظ کنم و گذاشتم بازي کنه تا ببينم اوضاعش چطوره.
ما با هم صحبت کرديم، اون با طبيعت من آشنايي داره: "با وجود اينکه من بهش خيلي مديونم، اما چيزي که لياقتش رو نداشته باشه بهش نخواهم داد." خود تري ميدونست اين شيوه مديريت منه، خودش ميدونست و آماده هر اتفاقي بود.
جان بهم گفت که بهم ثابت ميکنه که لياقت بازي کردن توي تيم رو داره، خيلي ساده. همونطور هم که ديدين، عالي کار کرد و حالا ميشه بعد از مدتها تري واقعي رو ديد.

منبع

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
خوب بازم کاستا برگشت واگه اون درگیری رو شروع نمیکرد اینجور لاغل نمیباختیم
از فابرگاس بعید بود اون حرکت
چه بازی بود درسته قهرمان شدیم اما نباید بزاریم تحقیر بشم اونم به دست وست برومویچ
بازی قبلم سوتی کیهیل نبود 3امتیازش برای مابود
اینم بگم کاستا واقعا نمیشه دراز مدت روش حساب کرد 3تا بازی خوبه 6تاش نه اخه یکم اعصابت کنترل کن
مهاجم نوک هم باید به فکرش باشیم حتما

iSalar

Registered User
لایک‌ها
3,302
بلاتر استعفا داد!!! o_O

بالا