برگزیده های پرشین تولز

خریدار موبایل برند هوآوی مثل Y511 ، Y320 ، Y300 و امثال آن

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام
خریدار یک موبایل هستم فقط از برند هوآوی مثل Y511 یا Y320 یا Y300 و یا مدل های دیگر هوآوی مطابق انتظارات زیر :
1- فقط هوآوی میخوام و لاغیر ، پس از برندهای دیگر پیشنهاد ندید .
2- سایز صفحه حداقل 4 اینچ باشه و اگر 4.5 باشه چه بهتر و 16 ملیون رنگ و حداقل اندروید 4.1 رسمی داشته باشه .
3- تعداد هسته های سی پی یو و رم اهمیت چندانی نداره ، دو هسته ای با رم 512 و حافظه داخلی 4 گیگ کفایت میکنه
4- نهایت ارزش گوشی پیشنهادی شما بیشتر از 200 تومان نباشه .
5- گوشی پیشنهادی شما تمیز باشه و کامالا سالم و خط و خش های احتمالی در حد معقول و حدالمقدور لوازم جانبی هم داشته باشه .

دوستان توجه کنید :
من یک عدد گوشی میخوام که چند تا برنامه نصب کنم روش مثل همه ! نه اهل گیم بازی کردن هستم و نه بنچمارک گوشی واسم اهمیتی داره !
موارد بالا را داشته باشه کاملا مناسب بنده هست ، فقط از برند هوآوی میخوام چون با قیمت پائینتر نسبت به برندهای دیگر تمام نیاز من را برطرف میکنه و من آدمی نیستم که پول بیخود بالای گوشی بدم !
تمام استفاده ی من این هست که هر روز پیامک های تبلیغاتی ایرانسل را حذف کنم !!! تبلیغ اینترنت 3G و تبلیغ پیشواز فلانی !
این را گفتم که بدونید استفاده ی من در چه حدی هست ! بنابراین برای چیزی که استفاده ای واسم نداره پول نمیدم .
تا الان هم نه وایبر داشتم و نه واتس آپ و نه لاین ! شاید بعدا ! هنوزم میگم روم یاهو یادش بخیر خیلی بهتر از این ها بود !

شرایط خرید :
1- به صورت نقدی و حداکثر ارزش گوشی پیشنهادی شما 200 تومان و هر چه کمتر بهتر
2- تعویض با نوکیا 6220 امضام و پرداخت مبلغ سر به شما
3- تعویض با هارد دوترابایت وسترن امضام + دوترابایت دیتا به انتخاب شما و دریافت مابقی ارزش هارد از شما
4- لطفا اگر زحمت کشیدید و پیشنهادی دادید حتما قیمت را هم ذکر کنید چون بنده قیمت نمیدم.

Last edited:

nowak

Registered User
لایک‌ها
466
سلام
یه هوآوی g330d هست
سفید - 4 اینچ - دوسیم - 2هسته - رم 512 سفید با گارد و برچسب
آندروید رسمی 4.0.4 داره ،‌امکان ارتقا به آندروید 4.2 و 4.4 کاستوم را دارد ولی سیم دومش از کار میافته
فقط یه مشکلی داره اونم این که wifi خرابه (مشکلش سخت افزاری هست ظاهرا ، نتونستن درستش کنن)
اگر بکارتون میاد پخ بدید تا عکس هاش رو بفرستم

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام
یه هوآوی g330d هست
سفید - 4 اینچ - دوسیم - 2هسته - رم 512 سفید با گارد و برچسب
آندروید رسمی 4.0.4 داره ،‌امکان ارتقا به آندروید 4.2 و 4.4 کاستوم را دارد ولی سیم دومش از کار میافته
فقط یه مشکلی داره اونم این که wifi خرابه (مشکلش سخت افزاری هست ظاهرا ، نتونستن درستش کنن)
اگر بکارتون میاد پخ بدید تا عکس هاش رو بفرستم
سلام
دوست گرامی ، من در پست اول چی نوشتم ؟
اندروید 4.1 رسمی داشته باشه و گوشی صد درصد سالم باشه .
---------------
باز یک دوست دیگر گوشی 300 تومنی در پخ پیشنهاد میده
لطفا 5 تا خط اول را بخونید ، لطفا !

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
داداش y300تمیزدارم
ببیا وایبر فردا عکساشو بفرستم 09362923900
سلام
داداش من اگه وایبر داشتم که دنبال گوشی نبودم ! در عمرم ندیدم وایبر چه شکلی هست .
شما قیمت را واسم بفرست ، مهمتر از همه چیز قیمت هست اول تا برسیم به روئیت کردنش .
ممنونم از توجه شما به این تاپیک

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
همچنان در انتظار پیشنهاد
-------------------------------------
تا 250 هم حاظر هستم هزینه کنم در صورتی که ارزش داشته باشه مثل هوآوی Y550

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
در انتظار یک پیشنهاد مناسب ، همچنان خریدارم

wolf 00

Registered User
لایک‌ها
49
یه عدد Y300 دارم کمی خش داره و دکمه پاور خیلی سفت میخوره. (گوشی رو تنظیم کردم تا با نگهداشتن دکمه ولوم صفحه روشن شه)
وسائل کاملا تکمیل هستش. آندروید 4.1 داره و با کاستوم رام تا 4.4 هم بسیار روون اجرا میکنه.(اگه خواستید ریخته میشه)
با قیمت 170 فک می کنم خیلی مناسب کار شما هستش.

Last edited:

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
یه عدد Y300 دارم کمی خش داره و دکمه پاور خیلی سفت میخوره. (گوشی رو تنظیم کردم تا با نگهداشتن دکمه ولوم روشن شه)
وسائل کاملا تکمیل هستش. آندروید 4.1 داره و با کاستوم رام تا 4.4 هم بسیار روون اجرا میکنه.(اگه خواستید ریخته میشه)
با قیمت 170 فک می کنم خیلی مناسب کار شما هستش.
سلام ، ممنونم از پیشنهادت عزیز
من یک گوشی میخوام صد درصد سالم و بدون حتی یک عیب جزئی

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
دوستانی که پیشنهاد میدن لطفا قیمت را درج کنند و یا اینکه به صورت خصوصی ارسال کنند .
بعضی از دوستان گمان میکنند این تاپیک برای آمارگیری ایجاد شده ! پیشنهاد که میدید قیمت را هم بفرمائید !
پنج خط اول تاپیک را هم بخونید ! ممنونم

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
سلام عزیز
گوشی هواویY330-u11
فنی کاملا سالم
مشکی وتمیز(خط وخش نداره.جز یه موردپایین گوشی اگر خواستین عکس میفرستم)
اندروید4.2.2
مشخصات کاملhttp://m.gsmarena.com/huawei_ascend_y330-6493.php
اگر خواستین قیمت میدم خصوصی
قیمت این دوستمون با آکبند فرق زیادی نداشت .
همچنان منتظر پیشنهاد هستم ...

data4u

Registered User
لایک‌ها
658

M.iphone

Registered User
لایک‌ها
833
بنده از اول تاپیک را خوندم ظاهرا شما یه مقدار مشکل پسند هستید بااین حساب گوشی نو بگیرید بهتره میتونید وای 530 بگیرید 260 یا وای 550 بگیرید 303 اینجوری بهتره اینجا هم قیمت هستش
http://tajtehran.com/?PageType=9&rate=10000

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
بنده از اول تاپیک را خوندم ظاهرا شما یه مقدار مشکل پسند هستید بااین حساب گوشی نو بگیرید بهتره میتونید وای 530 بگیرید 260 یا وای 550 بگیرید 303 اینجوری بهتره اینجا هم قیمت هستش
http://tajtehran.com/?PageType=9&rate=10000
اتفاقا مشکل پسند نیستم ، مشکل پسند باشم که با گوشی 200 تومنی راضی نمیشم !
من همه چیز را اولین پست نوشتم ، مثلا اندروید 4.1 رسمی میشه مشکل پسندی ؟ یا سالم بودن گوشی میشه مشکل پسندی ؟
پست اول نوشتم گوشی سالم میخوام بدون عیب ، دوست عزیزی میاد گوشی مشکل دار پیشنهاد میکنه !
نوشتم بیشتر 200 گوشی نمیخوام ، دوست دیگری میاد گوشی 300 تومنی پیشنهاد میده !
یا دوست دیگری میاد Y330 را به من 180 پیشنهاد میده ! در حالی که آکبندش 195 هست !
یا مثلا چرا باید من Y300 را 200 بخرم ؟! در حالی که Y511 در همین فروم 180 و 170 خرید و فروش شده ؟
یا چرا باید برای Y300 من 200 بدم در حالی که هیچ برتری ای نسبت به Y320 که 140 فروخته شده نداره ؟
-----------------------------
مشکل تاپیک من نیست ، مشکل این هست که 90 درصد دوستان بخر و بفروش هستند ، از یک نفر دیگه میخرند و بعد به من یا دیگری میفروشند.
مشکل دار میخرند و میفروشند ، مفت میخرند و بعد نزدیک به آک به من نوعی میفروشند !
این داستان در قسمت فروش سخت افزار هم حاکم هست ، مشتری کم و اغلب فروشنده ها صاحب مغازه هستند .
بنابراین موقع فروختن باید به این دوستان مفت بفروشید ولی موقع خریدن گرون بخرید !
بنده خودم داخل این فروم هارد دوترابایت میخواستم ، هر کسی پیشنهاد میداد 10 تومن از آکبند کم میکرد و میفروخت ! خودم هم چند تا هارد فروختم داخل این فروم با ضرر ! چرا ؟ چون موقع خریدن باید از بخر و بفروش ها بخرم و موقع فروختن باید به بخر و بفروش هایی که دنبال جنس مفتی هستند بدم !
فرض کنید من مشکل پسندم ! چرا اینهمه گوشی داخل این فروم فروش نمیره ؟! چون قیمت ها یا منصفانه نیست و یا اینکه بعضی از دوستان دنبال جنس مفتی میگردن !
گوشی سالم باشه و با قیمت منصفانه مشکل پسندی نیست ، اگر قرار به آکبند خریدن باشه فلکه احمد آباد اصفهان هست !
ولی دوست ندارم ازین دوستان گوشی بگیرم ، از بانه میارن 150 اینجا میفروشن 200 تومن ، تازه اگر شانس بیاری بهت نندازن .
دوست نزدیکی داشتم در سقز که برای همین دوستان فلکه احمد آباد اصفهان و بازار طالقانی سفارش گوشی میگرفت ، گوشی ای که اینجا 1 تومن میفروشند را 800 در بانه میخرید و با اتوبوس میفرستاد ، چرا باید پول بدم به این دوستان ؟
گوشی نوکیا معمولی 40 تومنی ، باتری خراب میگذارند روش و میفروشند ! چرا باید برم ازین فروشنده ها جنس بگیرم ؟!
با احترام به همه ، تا جایی که بتونم پول به مغازه دار نمیدم ، این پول را بدم به یک آدم عادی مثل خودم خیلی بهتر هست .

data4u

Registered User
لایک‌ها
658
در انتظار پیشنهاد مناسب ...

M.iphone

Registered User
لایک‌ها
833
داداش تمام حرفهای شما صحیح هستش کلا خرید وفروش دیگه تو این سایت مثل قبل نیست من خودم خیلی وقته که اگه گوشی بخواهم بفروشم تو سایت دیوار میفروشم بخواهم بخرم هم همینطور هفته پیش یدونه زد 2 مدل 4جی از دیوار خریدم 900 در حد اک وچند روز کارکرده اینجا اگه زیر 1 میلیون پیدا کنی جایزه داری اینجا گوشی کارکرده راحاضر نیستن با 10 درصد زیر قیمت اک بفروشن اگه دقت کنی هم تاپیکهایی هستن که هفته ها و ماه ها هستن همینجوری اپ میشن از بس که قیمتشون بالاست ولی خوب هنوز هم امیدوارن تا فروش برن الانم y300 سالم نهایت قیمتش 150 هستش چونکه بقول شما اگه بخواهی 200 پول بدی 60 میزاری روش یدونه وای 530 اک میگیری که همه جوره سرتره

بالا