برگزیده های پرشین تولز

سوال در مورد کاکتوس

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,544
کسی اسم این نوع کاکتوس رو می دونه و روش نگهداریش رو؟
k-jpg.810353

اگه ساقه اش کنده شده باشه می شه تو خاک گذاشت تا رشد کنه؟ اگه تو معرض بارون بوده باشه چطور؟

فایل های ضمیمه

• k.jpg
    k.jpg
    44.6 KB · نمایش ها: 29

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
بعععله . من یه دونه کوچیک از این ها داشتم اون یه دونه بزرگ شد صد تا بچه از بغلش زد بیرون صد تا شد هزارتا جاش تو گلدون نمیشد! پشت آفتاب پنجره خوب بود ولی یه بار گذاشتمش روی حیاط آفتاب خورد بهش کلا از بین رفت! خیلی دلم سوخت. برخلاف اونچه که فکر میکنید حتی کاکتوس هم در نور خورشید دوام نمیاره ! چند سال پیش من اون یه دونه کاکتوس رو خریدم 1000 ریال ! این رو چند خریدی؟ راستی مواضب خارها باش که خیلی عذاب آور هستند :)

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,544
بعععله . من یه دونه کوچیک از این ها داشتم اون یه دونه بزرگ شد صد تا بچه از بغلش زد بیرون صد تا شد هزارتا جاش تو گلدون نمیشد! پشت آفتاب پنجره خوب بود ولی یه بار گذاشتمش روی حیاط آفتاب خورد بهش کلا از بین رفت! خیلی دلم سوخت. برخلاف اونچه که فکر میکنید حتی کاکتوس هم در نور خورشید دوام نمیاره ! چند سال پیش من اون یه دونه کاکتوس رو خریدم 1000 ریال ! این رو چند خریدی؟ راستی مواضب خارها باش که خیلی عذاب آور هستند :)
چیکار کنم زیاد غنچه نده؟
اینو تو حیاطمون پیدا کردم یه مدتی بود گذاشته بودن بیرون تو حیاط من اوردمش اتاق خودم یه دستی به سر و روش کشیدم:D

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
چیکار کنم زیاد غنچه نده؟
اینو تو حیاطمون پیدا کردم یه مدتی بود گذاشته بودن بیرون تو حیاط من اوردمش اتاق خودم یه دستی به سر و روش کشیدم:D
مستقیم زیر آفتاب نباشه. هیچ راهی نیست که جلوی تکثیرش رو گرفت! باید هر یک دونه رو داخل یک گلدون جدد بزارید. بعد اون یک دونه هم که خودش چندین کاکتوس دیگه میشه! خلاصه این یه دونه کاکتوس خودش به اندازه یه گلخونه تکثیر میشه! نیاز به کود هم اصلا نداره و آب هم دو هفته ای یک بار آب میخاد

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
از لامپ به کاکتوس رو آوردی ؟
به قول شاعر م-ل ما خار داشت ؟‌:D

بالا