برگزیده های پرشین تولز

نیاز به اسکریپت فروش فایل , کارت , اکانت , محصول , ibsng , داری؟؟؟

amiropc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام داداش
مي خواستم بدونم قالب بنده كي اماده ميشه
پيام خصوصي جواب نداديد
واتساپ هم جواب نداديد
من عجله دارم ماشاالله شما هم كه انگار نه انگار :/

Vooker.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
چیزی برای بنده ارسال نشده است
دوست عزیز لطفا شرایط فروش رو به طور صحیح در فروم قید نمایید تا دیگران را دچار دردسر ننمایید!

عزیز براتون نصب میشه بعد نصب می تونید فایل بردارید ولی تنظیمات اولیه با خودمون هست اگه هم خودتون نصب کنید به مشکل بخورید من باید از اول نصب کنم

mahyar2020

کاربر فعال درآمد اینترنتی<br>فروشنده معتبر [<a tit
کاربر فعال
لایک‌ها
1
عزیز براتون نصب میشه بعد نصب می تونید فایل بردارید ولی تنظیمات اولیه با خودمون هست اگه هم خودتون نصب کنید به مشکل بخورید من باید از اول نصب کنم
باشه عزیز هاست رو فرستادم لطفا زحمتشو بکش

arthur97

Registered User
لایک‌ها
375
واقعا عالیه.
خسته نباشید
اگر بتونید بصورت پلاگین برای سایر CMS ها هم آماده کنید خیلی خوبه.

Vooker.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ممنون از نظر شما
اگه وقت آزاد فراهم شه حتما گرینه خوبی خواهد بود

با تشکر

bazikhoor

Registered User
لایک‌ها
171
سلام
اسکریپ وطنی هست؟ یا نال شده و ترجمه شده خارجیه؟ چون کل سرمایه داخل سایت هست وجود کوچکترین باگی جبران ناپذیره
چه ماژولهایی داره و پشتیبانیش به چه صورته؟

Vooker.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام
اسکریپ وطنی هست؟ یا نال شده و ترجمه شده خارجیه؟ چون کل سرمایه داخل سایت هست وجود کوچکترین باگی جبران ناپذیره
چه ماژولهایی داره و پشتیبانیش به چه صورته؟

اسکریپت کاملا بر پایه PHP و بصورت سیستم اختصاصی طراحی شده توسط تیم خودمون

بیشتر از 2 سال این اسکریپت انتشار شده و تا اکنون هیچ گونه مشکل ذکر شده را نداشته پشتیبانی با خود بنده است و اسکریپت کاملا تایید شده می باشد توسط بهترین کارشناسان امنیت سایت

سوال دیگه بود من در خدمت تون هستم

siavashsay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا عالی بود - بنده خرید کردم و کاملا تایید میشه !
واقعا ارزش و قیمت این اسکریپت بیشتر از 75 تومن هست !
تبریک میگم بهتون

majid gh

Registered User
لایک‌ها
53
اسکریپت خوبی هست اما استارتر عزیز ایشالله این مشکل پلاگین پی لاین کی حل میشه ؟ چون میخوام دیگه کارمو شروع کنم و منتظر شما هستم

Vooker.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
اسکریپت خوبی هست اما استارتر عزیز ایشالله این مشکل پلاگین پی لاین کی حل میشه ؟ چون میخوام دیگه کارمو شروع کنم و منتظر شما هستم

سلام در یاهو پیام بدید براتون اوکی کنم

موفق باشید

majid gh

Registered User
لایک‌ها
53
با سلام
متاسفانه در یاهو نتونستم جوابمو بگیرم.آیا اطلاعات کارت ها در این سیستم رمز نگاری و کد (جهت امنیت اطلاعات) میشه یا خیر ؟

Vooker.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام
متاسفانه در یاهو نتونستم جوابمو بگیرم.آیا اطلاعات کارت ها در این سیستم رمز نگاری و کد (جهت امنیت اطلاعات) میشه یا خیر ؟

بله دوست عزیز
حتی پسورد ادمین هم کد شده است

majid gh

Registered User
لایک‌ها
53
با سلام
بنده ملاک اصلیم برای خرید امنیت اطلاعات ثبت شده بود که الان میبینم در این زمینه بر روی این اسکریپت هیچ کاری انجام نشده
جدول اطلاعات کارت در این اسکریپت رو ضمیمه کردم ممنون میشم توضیح بدید کجاش کد شده ؟!!
امیدوارم نگرانی بنده رو درک کنید

فایل های ضمیمه

• CardStore.png
    CardStore.png
    17.6 KB · نمایش ها: 18

Vooker.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
با سلام
بنده ملاک اصلیم برای خرید امنیت اطلاعات ثبت شده بود که الان میبینم در این زمینه بر روی این اسکریپت هیچ کاری انجام نشده
جدول اطلاعات کارت در این اسکریپت رو ضمیمه کردم ممنون میشم توضیح بدید کجاش کد شده ؟!!
امیدوارم نگرانی بنده رو درک کنید

دریاهو پیام بدید کامل براتون توضیح بدم

majid gh

Registered User
لایک‌ها
53
ممنون میشم در همینجا توضیح بدید که سایر کسانی که میخوان خرید کنن هم در جریان باشند
باتشکر

Vooker.org

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
دوست عزیز الان اسکریپت با base64 هم داریم که کارت ها کاملا کد شده ولی کد شدن به اینصورت هر برنامه نویسی میتونه باز کنه . الان اسکریپت ما 2 ساله انتشار داده شده و هیچ کس مشکل هک نداشته
اگه شما واقعا ترس از هک شدن دارید باید براتون رمزگذاری انجام بشه که در حال حاظر امکانش برای ما وجود نداره اما اگر هم این رمزگذاری انجام بشه در صورتی که کسی بتونه به هاست شما نفوذ کنه به راحتی میتونه اطلاعات اصلی رو بخونه

بنده اسکریپت تایید کرده ام یعنی هر گونه هک از طرف سیستم باشه بنده مقصر هستم ولی از دامین های دیگه دسترسی پیدا کنن به هاست تون اونو دیگه هیچ کسی نمی تونه تایید کنه

حالا هر جور راحت هستید اگه واقعا فکر می کنید به مشکل میخورید من میتونم هزینه تون برگشت بدم و اسکریپت پاک کنم

موفق و سربلند باشید

Last edited:

majid gh

Registered User
لایک‌ها
53
با سلام
ممنون میشم قسمتی که میگید base64 شده رو عکسشو بزارید که کجاش کد شده امیدوارم عکسی که گذاشتمو دیده باشید
نکته بعدی اینکه base64 خیلی ساده دیکد میشه.بنده هر لایسنسی که میخوام بزارم حدود 60 تومن قیمتشه و اگر 100 تا درج کنم و روزگاری کسی به دیتابیس دسترسی داشته باشه بیچاره میشم
من اگر همین مشکلی که هست رفع بشه مشکل دیگه ای ندارم چون خریدم بر اساس توضیحات درج شده شما بود که تاکید بر این بخش امنیت داشت
در مورد سفارشی سازی هم اگر کد شدن اطلاعات بر اساس همون base64 باشه که ارزشی نداره اما اگر متد اختصاصی استفاده بشه مایلم هزینشو پرداخت کنم و شما هم رایگان این بخش رو برای دیگران آپدیت کنید
با تشکر از شما

love over

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
227
سلام
لطفا بخش تیکت هم اضافه کنید اگه اضافه بشه بنده هم خریدارم

بالا