برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه بزرگ لوازم یدکی خودرو پرشین یدک

mahdieliya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سال نو مبارک
قیمت اجناس زیر رو اصلی شرکتی میخواستم
کاپوت جلو ۴۰۵
گلگیر جلو راست وچپ
سینی فن
پمپ روغن هیدرولیک
پالونی راست
سپر جلو
چراغهای جلو کامل
جلوپنجره
ابرویی
خیلی متشکرم

drpc

Registered User
لایک‌ها
274
سلام.ببخشید میخواستم بپرسم کیت کامل تسمه تایم تندر ۹۰ هم دارید؟چه برندهایی دارید و چند؟
در ضمن احیانا قطعات دیگری هم ماننده شمع و ...برای تندر ۹۰ دارید؟؟؟

patroll.md

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
موتور چراغ ،رانا هست خدمتتون ؟؟؟

programmer-69

Registered User
لایک‌ها
99
سلام.ببخشید میخواستم بپرسم کیت کامل تسمه تایم تندر ۹۰ هم دارید؟چه برندهایی دارید و چند؟
در ضمن احیانا قطعات دیگری هم ماننده شمع و ...برای تندر ۹۰ دارید؟؟؟
بله موجوده شرکتی و متفرقه هم موجوده

همه لوازم کلی تندر 90 موجود می باشد ....

mohsen2112

Registered User
لایک‌ها
10
من شنیدم برای پارس اگه دیسک و صفحه کلاچ زانتایی بزارم قدرت و شتابش خیلی بیشتر میشه درسته یا حرفه الکی زدن؟
اگه درسته قیمتش چنده ؟
تغییر دیگه ای میشه توی پارس داد که قدرت و شتابش بیشتر بشه؟

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
سلام.....
شما کمپرسور کولر 206 تیپ3 موجود دارید؟؟؟تیپ های مختلف متفاوته کمپرسورش؟؟؟من دنباله ی جنسه خوب و باکیفیت میگردم....اگر موجود ندارید حدوده قیمتشو میشه بفرمایید چقدره؟؟؟
ممنون

programmer-69

Registered User
لایک‌ها
99
سلام.....
شما کمپرسور کولر 206 تیپ3 موجود دارید؟؟؟تیپ های مختلف متفاوته کمپرسورش؟؟؟من دنباله ی جنسه خوب و باکیفیت میگردم....اگر موجود ندارید حدوده قیمتشو میشه بفرمایید چقدره؟؟؟
ممنون
کمپرسور کولر موجوده
یه شماره تماس بفرمایید تماس بگیرم باهاتون برای توضیحات کامل

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
کمپرسور کولر موجوده
یه شماره تماس بفرمایید تماس بگیرم باهاتون برای توضیحات کامل

دوست عزیز 3 بار تماس گرفتم و با امروز 5روزه که قراره شما خبر بدید یا مثلا کسی زنگ بزنه بهم واسه کمپرسور......مشکل چیه؟؟ی قیمت دادن این همه معطل شدن داره؟؟؟هر دفعه هم گفتید زنگ میزنن زنگ میزنن اون شب هم گقتید میگم الان زنگ بزنه که نزد....من به هوای اینکه شما در بازار هستید و مدلای مختلف رو موجود دارید میخوام ازتون خرید کنم....امیدوارم این بار دیگه جواب بدید....اگرم موجود نیست که بفرمایید من دنباله جای دیگه بگردم...
ماشینم 206 تیپ3 مدله 85هست واسش کمپرسور کولره اصلی میخوام......

programmer-69

Registered User
لایک‌ها
99
دوست عزیز 3 بار تماس گرفتم و با امروز 5روزه که قراره شما خبر بدید یا مثلا کسی زنگ بزنه بهم واسه کمپرسور......مشکل چیه؟؟ی قیمت دادن این همه معطل شدن داره؟؟؟هر دفعه هم گفتید زنگ میزنن زنگ میزنن اون شب هم گقتید میگم الان زنگ بزنه که نزد....من به هوای اینکه شما در بازار هستید و مدلای مختلف رو موجود دارید میخوام ازتون خرید کنم....امیدوارم این بار دیگه جواب بدید....اگرم موجود نیست که بفرمایید من دنباله جای دیگه بگردم...
ماشینم 206 تیپ3 مدله 85هست واسش کمپرسور کولره اصلی میخوام......
شرمنده من فکر کردم همکارم تماس گرفتن حتما فردا برخورد می کنم باهاشون ...
بنده درگیر امتحانات دانشگاهیم هستم شرمنده فردا حتما خودم شخصا قیمت میگیرم و تماس می گیرم اعلام می کنم ...

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
امروزم گذشتو الان دیگه توی جمعه هستیم ولی بازم هیچ تماسی نداشتم!!!!!!!!!میخواستم بازم تماس بگیرم که دیدم الکیه و تاثیری نداره....این همه بدقولی واقعا تاحالا ندیده بودم....اونم فقط واسه توضیح و دادن قیمت!!!!!!خیلی عجیب بود برام....بعده حدوده 1هفته هنوزم قراره باهام تماس بگیرن....امیدوارم با دیگران اینجوری رفتار نشه و خوش قولی یکی از مهم ترین موارد توی اعتباره ی فروشندس....

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
دوسته عزیز جدا از موضوعه کمپرسور ی قطعه واسه ماشین لازم دارم که چون دیر به دیر خراب میشه خیلی کمه...من حداقل 100تا مغازه و نمایندگی رو رفتم ولی هیچ کدوم نداشتن....چیزه خاصی هم نیست خرطومی هواکش 206 تیپ3 همونی که از جعبه ی فیلتر هوا رفته تو موتور و روش ی سوراخ داره واسه لوله ی بخار روغن.....همه میگفتن باید بری بازار ولی متاسفانه من هیچ جوره فرصت نمیکنم برم بازار میخواستم ببینم شما موجود دارید؟؟؟خوده لوله ی بخاره بنزین هم موجود دارید؟؟کاملشو؟؟حالا لوله ی بخار نبود مشکلی نیست ولی لوله خرطومی رو در صورتی که خودتون موجود نداشته باشید میتونید زحمت بکشید تهیه کنید از همکاراتون؟؟؟؟واقعا هرجا گشتم نبود که نبود....ایشالا موجود داشته باشید که اینو با کمپرسور ی دفعه واسم بفرستید....ممنون میشم زودتر خبرشو بهم بدید....

programmer-69

Registered User
لایک‌ها
99
دوسته عزیز جدا از موضوعه کمپرسور ی قطعه واسه ماشین لازم دارم که چون دیر به دیر خراب میشه خیلی کمه...من حداقل 100تا مغازه و نمایندگی رو رفتم ولی هیچ کدوم نداشتن....چیزه خاصی هم نیست خرطومی هواکش 206 تیپ3 همونی که از جعبه ی فیلتر هوا رفته تو موتور و روش ی سوراخ داره واسه لوله ی بخار روغن.....همه میگفتن باید بری بازار ولی متاسفانه من هیچ جوره فرصت نمیکنم برم بازار میخواستم ببینم شما موجود دارید؟؟؟خوده لوله ی بخاره بنزین هم موجود دارید؟؟کاملشو؟؟حالا لوله ی بخار نبود مشکلی نیست ولی لوله خرطومی رو در صورتی که خودتون موجود نداشته باشید میتونید زحمت بکشید تهیه کنید از همکاراتون؟؟؟؟واقعا هرجا گشتم نبود که نبود....ایشالا موجود داشته باشید که اینو با کمپرسور ی دفعه واسم بفرستید....ممنون میشم زودتر خبرشو بهم بدید....
زنگ زدم خدمتتون ولی جواب ندادید ...

alfex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
128
با سلام.داشبورد کامل سمند se رنگ مشکی موجوده>؟

alfex

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
128
قیمت رو لطف میکنید؟و اینکه من کل داشبورد و قطعات داخلیشو قطعات در رو میخوام مشکی رنگ!قیمتاشون رو محبت کنید و اینکه کجای تهران هستید برای خرید حضوری!

بالا