برگزیده های پرشین تولز

اعزامی های فرماندهی هوایی شهید خضرایی بیان اینجا

zbhamed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
یه خاطره بگم از اردوگاه که رفتیم
اون آقای حسن وند.....به بچه های یاسینی میگفتند تو خاک خیز برند و هرکدوم از بچه ها که میخواست بلند شه با پوتین که پاش بود میزذ به کمر بچه ها
ولی ما که دوران بودیم بیشتر شبیه پیک نیک بود برامون اردوگاه!!!!
یادش بخیررررررر ;) این صحنه رو هیچوقت یادم نمیره :D

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
و جالب ترین قسمت اینجاس بدونید سرهنگ تمامشم باشه یکی ازین حرکاتو مثل لگد زدن رو انجام بده به بازرسی گزارش کنید پوستشونو میکنن

hhrrbb

Registered User
لایک‌ها
39
سلام بچه ها امروز سرهنگ فیروزی تو کلاس ما تایید کردند که میان دوره از دوشنبه 11 تا دو شنبه 18 هست.

benhoor1370

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام به همه
بابا شما شانس اوردید زمستون نخورده بهتون که از سرما پوست دستتون بترکه
واقعا برا ما سخت بود تو حیاط میشستیم برا کلاس یخ میزدیم اسایشگاه هم که نگو بخار شبا در میومد از دهنمون

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام به همه
بابا شما شانس اوردید زمستون نخورده بهتون که از سرما پوست دستتون بترکه
واقعا برا ما سخت بود تو حیاط میشستیم برا کلاس یخ میزدیم اسایشگاه هم که نگو بخار شبا در میومد از دهنمون
زمستون که بهتره!باز سرما راه مقابله داره،ولی گرما چی...

hellhammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام
بنده اعزام 4/1 هستم و به احتمال زیاد خضرایی(پدر نظامی) با فوق لیسانس حتما لشگری میوفتم یا گروهان دیگه هم احتمالش هست؟
2- بعد از پایان آموزشی حتما در شهر خودمان(شهر محل خدمت پدرم) خواهم بود ؟(چه مدارکی لازم هست)
3- آیا در این چند دوره فوق لیسانسها کد خورده اند؟ امکانش هست رشته ای چون مدیریت که مرتبط با ارتش نیست فوق لیسانس هم کد بخورد؟ در دوره کد هم باید مو هارا با ماشین بزنیم؟
4- من مریضی خاص دارم ولی معاف از رزم ندارم ولی مدارک را به تایید بهداری پایگاه محل خدمت پدرم رسانده ام و مهر ارتش را دارا میباشد
امکانش هست برای عدم انجام تیراندازی(مشکل من در سیستم شنوایی میباشد) این مدارک به کار بیایند؟
5- برای آخر هفته ها حتما باید مدرکی دال بر فامیل داشتن در تهران ارائه داد یا برای همه امکان خروج محیا میباشد و مثلا میشود این زمان را در هتل گذراند؟
من اگر مقداری وسایل شخصی مانند موبایل و... داشته باشم و بخواهم آخر هفته ها استفاده کنم کجا باید آن را به امانت بگذارم؟ اگر پادگان امانات ندارد ترمینال یا هتل قبول میکنند کل هفته وسائل را نگه دارند و آخر هفنه تحویل بدهند؟
ممنون میشوم سروران گرامی بنده را رهنمایی بفرمایند

Last edited:

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام
بنده اعزام 4/1 هستم و به احتمال زیاد خضرایی(پدر نظامی) با فوق لیسانس حتما لشگری میوفتم یا گروهان دیگه هم احتمالش هست؟
2- بعد از پایان آموزشی حتما در شهر خودمان(شهر محل خدمت پدرم) خواهم بود ؟(چه مدارکی لازم هست)
3- آیا در این چند دوره فوق لیسانسها کد خورده اند؟ امکانش هست رشته ای چون مدیریت که مرتبط با ارتش نیست فوق لیسانس هم کد بخورد؟ در دوره کد هم باید مو هارا با ماشین بزنیم؟
4- من مریضی خاص دارم ولی معاف از رزم ندارم ولی مدارک را به تایید بهداری پایگاه محل خدمت پدرم رسانده ام و مهر ارتش را دارا میباشد
امکانش هست برای عدم انجام تیراندازی(مشکل من در سیستم شنوایی میباشد) این مدارک به کار بیایند؟
5- برای آخر هفته ها حتما باید مدرکی دال بر فامیل داشتن در تهران ارائه داد یا برای همه امکان خروج محیا میباشد و مثلا میشود این زمان را در هتل گذراند؟
من اگر مقداری وسایل شخصی مانند موبایل و... داشته باشم و بخواهم آخر هفته ها استفاده کنم کجا باید آن را به امانت بگذارم؟ اگر پادگان امانات ندارد ترمینال یا هتل قبول میکنند کل هفته وسائل را نگه دارند و آخر هفنه تحویل بدهند؟
برای اینکه ذهنتون رو مشغول نکنم،تا هفته ی بعد صبرکنید،مطمعن شدید خضرایی افتادید بیایید درخدمتیم!
چوندمورد بوده خضرایی افتادن ولی بعدش عوض شده جاشون

sajjadtabriz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان کسی از دوره کدیهای اعزامی 12/1 خبر داره (همونایی که دوره کدشون از ماه اردیبهشت شروع میشه)؟
ممنون میشم اطلاعاتی از اونا بهم بدید ؟ تقسیمشون ؟ بچه های تبریز تو رسته های مختلف چند نفرن؟ دژبان تقسیم شده یا نه؟ اداری؟ آتش نشانی؟ ش م ه ؟ تعمیر خط؟ و...
هر اطلاعاتی که میتونید بهم بدید
من اعزامی 93/10/1 بودم بعد دوره کد اداری خوردم و الان تو تبریزم و دژبانم!!!!!!!!! خودمم بچه تبریزم
خیلی بهم لطف میکنید اگه جواب بدین

arman1986

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام
1- دوست من اگه فوق لیسانس باشی احتمال افتادن تو لشگری زیاده ... البته این دوره ما به خاطر اینکه فوق لیسانس زیاد بود یک سریا افتادن دوران
۲- اگه پدر نظامی هستی آره میفتی شهری که میخوای خودشون ازت سوال میکنن... مدرکم خودشون میگن تو چند هفته ی اول میدی بهشون
۳- نه فوقا کد نمیخورن
۴- تیر اندازی که باید بکنی البته اگه مشکل خاصی داری به جانشین میگی اون خودش جات میاد تیر میندازه!
۵- نه اونا میپرسن هر کی نمیخواد مرخصی بگیره اولش میگه ... آخر هفته که به همه میدن روز برگم به همه میدن چه تهرانی چه شهرستانی
وسایلتم میتونی به سو‍پر سر پادگان بدی موبایلو ۱۰۰۰ تومان هفته ای میگیره نگه میداره
حالا افتادی خضرایی گروهان لشگری یک پیغام شخصی بهم بده بگم کجا بری پیش کی بری که بهترین آموزشی و راحتترین شونو داشته باشی

hellhammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برای اینکه ذهنتون رو مشغول نکنم،تا هفته ی بعد صبرکنید،مطمعن شدید خضرایی افتادید بیایید درخدمتیم!
چوندمورد بوده خضرایی افتادن ولی بعدش عوض شده جاشون
دوست عزیز بنده از طرف پایگاه نامه ام رد شده و شخصی که مسئول بوده تایید کردند که تایید شده از تهران
1- دوست من اگه فوق لیسانس باشی احتمال افتادن تو لشگری زیاده ... البته این دوره ما به خاطر اینکه فوق لیسانس زیاد بود یک سریا افتادن دوران
۲- اگه پدر نظامی هستی آره میفتی شهری که میخوای خودشون ازت سوال میکنن... مدرکم خودشون میگن تو چند هفته ی اول میدی بهشون
۳- نه فوقا کد نمیخورن
۴- تیر اندازی که باید بکنی البته اگه مشکل خاصی داری به جانشین میگی اون خودش جات میاد تیر میندازه!
۵- نه اونا میپرسن هر کی نمیخواد مرخصی بگیره اولش میگه ... آخر هفته که به همه میدن روز برگم به همه میدن چه تهرانی چه شهرستانی
وسایلتم میتونی به سو‍پر سر پادگان بدی موبایلو ۱۰۰۰ تومان هفته ای میگیره نگه میداره
حالا افتادی خضرایی گروهان لشگری یک پیغام شخصی بهم بده بگم کجا بری پیش کی بری که بهترین آموزشی و راحتترین شونو داشته باشی
مرسی از شما دوست عزیز حتما باز دوباره مزاحم میشوم

hellhammer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یک سوال پیش میآید دوست عزیز این سوپری که میفرمایید شنبه صبح زود یا جمعه بعد از ظهر تشریف دارند تا گوشی را در هنگام برگشت دوباره به پادگان تحولش بدهیم؟ در غیر اینصورت که به کار نمیآید این روش

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
۳- نه فوقا کد نمیخورن

سلام
ببخشید من خضرایی افتادم و امریه دارم و لیسانسم
1. کدوم گردان احتمالش زیاده که بیوفتم ؟
2. من معاف از رزمم به خاطر زانو, رژه و نگهبانی به معاف از رزم ها هم میدن ؟چون شنیدم ارتش (حداقل 01) به این چیزا اهمیت نمیده ولی تو **** و نیرو انتظامی رعایت میکنن یعنی پسر عمه ام که 01 ارتش افتاده میگه اینجا به معاف از رزمیا اهمیت نمیدن و باید رژه برن
3. خضرایی مثل 01 روز برگ مرخصی میده یا فقط روزای خاص حق مرخصی داریم ؟ (تهرانی هستم)
4. اگه ارتش به این بدی هست که فامیل ما میگه دقیقا چرا به خضرایی میگن هتل ؟

Last edited:

lastday

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان ، من امروز تماس گرفتم اپراتور **** وظیفه ، کد ملی رو دادم ، محل خدمت گفت افتاذی نیروهوایی خضرایی ، ممکنه برکه سفیدم بیاد عوض بشه؟ من لیسانس هستم ،برج ۴ اعزامم
در مورد بعد از اموزشی ، معمولا کجا میفتن؟ احتمال تهران موندن هست یاا واسه تهران باید اشنا جور بشه

ma-r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها امتحان مربوط به رزم مقدماتی و آشنایی با اسلحه بصورت تستی هستش یا تشریحی؟و لازمه که بخونیم؟

arman1986

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
ببخشید من خضرایی افتادم و امریه دارم و لیسانسم
1. کدوم گردان احتمالش زیاده که بیوفتم ؟
2. من معاف از رزمم به خاطر زانو, رژه و نگهبانی به معاف از رزم ها هم میدن ؟چون شنیدم ارتش (حداقل 01) به این چیزا اهمیت نمیده ولی تو **** و نیرو انتظامی رعایت میکنن یعنی پسر عمه ام که 01 ارتش افتاده میگه اینجا به معاف از رزمیا اهمیت نمیدن و باید رژه برن
3. خضرایی مثل 01 روز برگ مرخصی میده یا فقط روزای خاص حق مرخصی داریم ؟ (تهرانی هستم)
4. اگه ارتش به این بدی هست که فامیل ما میگه دقیقا چرا به خضرایی میگن هتل ؟
1- دوست من غیر لشگری بقیه ی گروهانا میتونی بیفتی یعنی یا یاسینی یا قوامی یا دوران میفتی
۲- معاف از رزم براشون مهم نیست ولی اگه مشکلی داری بهشون میگی اونا هم میگن صف آخر وایسا زیاد بهت سخت نمیگیرن
۳-اگه متاهلی دوشنبه ها میزارن بری اگه نه در کل اینطوریه غیر هفته ی اول هر گروهان روزی ۴۰ نفر میفرستن مرخصی که دوره ای یا با نامه و این حرفا مرخصی میدن ولی روزبرگ به اون صورت نیست
۴-خضرایی بد نیست خوب آموزشی که آسون نیست ولی حداقل خضرایی اینه که بی احترامی نمیکنن به آدم

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
1-
دوست من غیر لشگری بقیه ی گروهانا میتونی بیفتی یعنی یا یاسینی یا قوامی یا دوران میفتی
۲- معاف از رزم براشون مهم نیست ولی اگه مشکلی داری بهشون میگی اونا هم میگن صف آخر وایسا زیاد بهت سخت نمیگیرن
۳-اگه متاهلی دوشنبه ها میزارن بری اگه نه در کل اینطوریه غیر هفته ی اول هر گروهان روزی ۴۰ نفر میفرستن مرخصی که دوره ای یا با نامه و این حرفا مرخصی میدن ولی روزبرگ به اون صورت نیست
۴-خضرایی بد نیست خوب آموزشی که آسون نیست ولی حداقل خضرایی اینه که بی احترامی نمیکنن به آدم

کلا هر گروهان چند نفر هستن ؟ میخوام ببینم احتمال اینکه مرخصی بیوفته بهمون چقدره
معاف از رزم به درد نمیخوره یعنی ؟ حالا ما که واقعا زانو درد داریم باید رژه بریم ؟ یه قانونی رو **** میزاره ولی خودشونم رعایت نمیکنن. بیکار بودم رفتم دنبال معافیت

neo2bux021

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گروهان فقط اردستانی تیپ حضرت امیر اسلامشهر

ali-gh71

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من اعزامی 4/1 هستم می خواستم بپرسم اگه احتمالا به ماهم همون اول مرخصی یه هفته ای بدن، با توجه به اینکه شهرستان ما فاصلش با تهران خیلی زیاده ممکنه ماها بتونیم اون یه هفته رو پادگان بمونیم؟؟

m2012m

Registered User
لایک‌ها
113
سلام دوستان
من اعزامی 4/1 هستم می خواستم بپرسم اگه احتمالا به ماهم همون اول مرخصی یه هفته ای بدن، با توجه به اینکه شهرستان ما فاصلش با تهران خیلی زیاده ممکنه ماها بتونیم اون یه هفته رو پادگان بمونیم؟؟
سلام
فکر نمیکنم اجازه بدن!
چون شما وقتی میرید اسایشگاه ها اماده نیستند و وقتی از مرخصی برمیگردید به شما پتو و ملحفه میدن که بندازید رو تختتون و ازاون شب هست که میتونید از مرخصی هاتون استفاده نکنید و بمونید
باز اگر کسه دیگه اطلاعی داره راهنمایی کنه دوستمون رو

بالا