برگزیده های پرشین تولز

کسر کارمزد از حساب مشتریان بانک ملی!

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
منم امروز فردا میرم حسابمو انتقال میدم یه بانک دیگه

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
بعدش گفت همین خود نگهداری وجوه و پول افراد در بانک خودش کارمزد و هزینه داره که در کشورهای دیگه میگیرن ولی در ایران بانکها از گرفتش صرف نظر میکنن
حتی برای برداشت پول از دستگاه خود پرداز درصدی کارمزد و هزینه میدهند که بزودی در ایران اجرایی میشه
پی نوشت : بزوی در ایران اجرایی میشه

چرا هروقت بحث گرفتن پول و کارمزد باشه در یه همچنین مواردی سریع از کشور های خارجی الگو برداری میشه
اما حرف خدمت رسانی و درست انجام دادن عمل که باشه از کشوری الگو برداری نمی کنن؟
در کدوم کشور دنیا بجز ایران ماشینی رو تولید میکنن و برای شهروندان خودش به قیمت 20 میلیون می فروشه و به کشور های دیگه مثل عراق با قیمت 4 میلیون میشه همین ماشین رو که از ایران صادر شده بهش میشه خرید؟
کلا تو دزدی از مردم خوب زرنگن

parsa_teen

Registered User
لایک‌ها
151
شما مطمئن باشید کشورهای دیگه اگه کارمزد کم میکنن به مشتریان خدماتی میدن که واقعن ارزش داره و مزایا و خدماتشون از این بانک ها بیشتره

iL0ve23

Registered User
لایک‌ها
40
http://bmi.ir/Fa/ShowNews.aspx?nwsId=13007

پاسخ روابط عمومی بانک ملی ایران در خصوص کسر آبونمان ارسال پیامک به مشتریان
جمعه 8 خرداد 1394
با توجه به کسر مبلغ 50000 ریال تحت عنوان آبونمان ساپتا از حساب برخی از مشتریان دریافت کننده سرویس پیامکی بانک ملی ایران در چند روز اخیر، جهت آگاهی مشتریان و تنویر افکار عمومی درخصوص جزئیات و نحوه کسر مبلغ یادشده مواردی به شرح ذیل اعلام می گردد:
مبلغ مزبور از حساب مشتریانی کسر گردیده است که بر اساس اطلاع رسانی قبلی که طی چندین نوبت از طریق رسانه های ارتباطی مختلف اعم از ارسال پیامک – سایت بانک و جراید کثیرالانتشار صورت گرفته بود ، در بازه زمانی تعریف شده انصراف خود را از دریافت این سرویس اعلام ننموده و تمایل به دریافت پیامک برای تمامی عملیات بانکی خود را کما فی السابق داشته اند .
بانک ملی ایران در سال 1393 مبلغ 24 میلیارد تومان هزینه ارسال پیامک به اپراتورها پرداخت نموده و این مبلغ برای سال 1394 حدود 50 میلیارد تومان برآورد گردیده است که بدلیل هزینه بالای این خدمت جهت برقرار ماندن آن و برخورداری مشتریان بانک از این سرویس، تصمیم گرفته شد مشابه تعدادی از بانکها ، این سرویس در دو سطح عمومی و ویژه دسته بندی و سرویس عمومی بصورت رایگان به مشتریان ارائه گردیده و برای سرویس ویژه که شامل ارسال پیامک برای تمامی عملیات بانکی مشتریان می باشد، آبونمان سالانه به مبلغ 100000 ریال در دو نوبت ( هر نوبت 50000 ریال) اخذ گردد.
بر همین اساس از ابتدای سال جاری الزام پرداخت آبونمان سالانه برای دریافت خدمت ویژه ساپتا، طی چندین نوبت اطلاع رسانی گردیده و بازه زمانی مشخصی جهت اعلام انصراف از دریافت خدمت و عدم کسر آبونمان سالانه برای مشتریان در نظر گرفته شد که در دوره یاده شده 49600 نفر از مشتریان خدمت انصراف خود را اعلام نمودند و خدمات ویژه ارسال پیامک برای آنها غیر فعال گردیده و از این پس فقط عملیات برداشت با مبالغ با اهمیت برای آنها ارسال می گردد.
شایان ذکر است با توجه به امکان عدم اطلاع برخی از مشتریان از تغییر نحوه ارائه این خدمت ، مشتریانی که تا پایان خرداد ماه سال جاری اقدام به انصراف از خدمت مزبور نمایند مبلغ آبونمان کسر شده (50000 ریال ) به حساب آنان برگشت داده خواهدشد.
بدیهی است این اقدام درجهت ایجاد امکان برای بانک ملی جهت توسعه فعالیتهای بانکداری الکترونیکی و موبایل بانک برای مشتریان عزیزمی باشد.
امروز رفتم بانک و اعتراض کردم گفتن می تونید با ارسال عدد 1 به شماره پیامکی: 100064140 پیامک رو غیر فعال کنید و مبلغ به حساب شما برگشت می خوره. ضمنا گفتن با غیر فعال کردن این طرح دیگه هیچ اس ام اسی و برای هیچ مبلغی برای شما ارسال نمیشه در حالی که شما با توجه به اون چیزی که در سایت بانک ملی ذکر شده فرمودید: "از این پس فقط عملیات برداشت با مبالغ با اهمیت برای آنها ارسال می گردد." ولی مسئول مربوطه گفتن که به این صورت نیست.
پ.ن: بعد از صحبت کردن با فرد دیگری در بانک ایشون گفتن که برای برداشت های با مبلغ مشخصی همچنان برای شما پیامک ارسال میشه و کلا قطع نشده.

Last edited:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815

ح3ام

Registered User
لایک‌ها
24
بنده روزی که رفتم فعالش کنم توی فرم درخواستش نوشته بود که امکان داره هزینه داشته باشی و احتمال زیاد تا چند وقت دیگه کل بانک ها اعمال میکنن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,815
بنده روزی که رفتم فعالش کنم توی فرم درخواستش نوشته بود که امکان داره هزینه داشته باشی و احتمال زیاد تا چند وقت دیگه کل بانک ها اعمال میکنن
در این مورد شک نکنید، بزرگترین بانک جهان اسلام پیشرو و بقیه بانکها پیرو هستند
6q6w5bxq3jzxmbytqhwi.jpg

DRSaeid

Registered User
لایک‌ها
44
این بانک ملی اینترنت بانک درست حسابی که نداره! برای کارت به کارت باید بری یه جا ، برای کارت به کارت بانک غیر ملی بری یه جا دیگه برای پرداخت قبض بری یه جای، برای موجودی گرفتن بری یه جای دیگه و ....
توی شعبه هم کارمندای بی ادب و بی شخصیت که انگار دارن با کارمندشون حرف میزنن. حسابم که میخوای باز کنن قرض الحسنه باز میکنن که سود نداشته باشه ...
حالا هم که 10000 تومن برای اس ام اس میگیرن که هیچ بانکی جز رسالت ندیدم بگیره.
من چون حساب حقوقم توی بانک ملی هست مجبورم این کارت رو داشته باشم. اما امروز ساعت 12 که حقوقم رو میریزن ساعت 12:30 کل حسابم رو خالی میکنم تو حساب بانک پاسارگادم. اصلا و ابدا با این بانک کار نمیکنم.
درخواستم دادم هزینه اس ام اس رو برگردونن به حسابم ساپتا هم غیر فعال کنن برام ...
یعنی شخمی ترین بانک ملی و سپه ه !

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
نامردا از حساب منم کم کردند

بانک ملي
آبونمان ساپتا:50,000-
حساب:101
مانده:122,987,555,573,929
0307-23:54
پ ن ؛ 26 میلیارد ناقابل برداشتند

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
دیروز بانک ملی بودم کل جوکهای مربوطه رو براشون خوندم کلی کنف شده بودن،بعد میگفتن که مخابرات پول پیامکهارو تا قرون آخر میگیره بهشون گفتم وقتی یک ماه چندین میلیونم تو حساب جاری میمونه و سودش میره تو جیب مبارکتون چرا چیزی نمگین ؟دیگه قفل کردنو چیزی نگفتن آخر هم گفتن بانک سر 5000 تومن آبرومونو برد

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دیروز بانک ملی بودم کل جوکهای مربوطه رو براشون خوندم کلی کنف شده بودن،بعد میگفتن که مخابرات پول پیامکهارو تا قرون آخر میگیره بهشون گفتم وقتی یک ماه چندین میلیونم تو حساب جاری میمونه و سودش میره تو جیب مبارکتون چرا چیزی نمگین ؟دیگه قفل کردنو چیزی نگفتن آخر هم گفتن بانک سر 5000 تومن آبرومونو برد
من که کلن حساب رو جابجا کردم به پاسارگاد
بهشون هم گفتم واسه اینکه بانک ملی این کارو کرده آوردم پاسارگاد، شما از این قرطی بازیا در نیارین :)

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
از حساب من کسر نشده ! علتش چیه؟

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
بانکها چون وضعیت جالبی ندارن این سالها، واسه همین دارن زور میزنن کارمزد خدمات رو بالا ببرن. اگه همه با هم هماهنگ بشن دیگه ملت کاری نمیتونن بکنن.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
تو یه تاپیک گفتم بانکهای ایران بعضی هاشون سودهای نجومی می برند اما بعضی ورشکست هستند و به زور نگه داشته شدند همه گفتند حرف مفته بانکهای ایران خیلی هم وضعشون خوبه یکی از نشانه های ورشکستگی همین بانک ملی گدایی 5تومن از مردمه .تمام مسئولین و مدیران تبلیغات و سیستم مشتری مداری بانک می دونستند با این کار یک جو منفی براشون درست میشه اما وقتی بانک داره ورشکست میشه دیگه براش جو منفی مهم نیست شده با گدایی باید خودش را نگه داره .کافیه یه پوکه بیوفته تو ایران این خط این نشون اولین بانکی که ورشکستی را اعلام می کنه همین ملی خواهد بود

4rash

Registered User
لایک‌ها
229
قانون اجازه داده از این به برای همه خدمات پول بگیرن .
در عوضش بچه خوبی باشن و سراغ دلالی و شرکت داری و ... نرن .

اینا هم دارن استفاده میکنن
نشانه ورشکستگی دیگه چه صیغه ایه

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
قانون اجازه داده از این به برای همه خدمات پول بگیرن .
در عوضش بچه خوبی باشن و سراغ دلالی و شرکت داری و ... نرن .

اینا هم دارن استفاده میکنن
نشانه ورشکستگی دیگه چه صیغه ایه
صیغه موقته که در آینده به صیغه دائم تغییر پیدا می کنه
وقتی وام های میلیاردی دادند اما کسی پس نیاورده وقتی خوردند و دزدیدند کسی نتونسته هنوز برگردونه .وقتی موسسات دارند روزشمار 22درصد سود میدهند بانک ملی سالی 20درصد به صورت سپرده شده نتیجه این میشه که بانک الان با ورشکستگی صیغه موقت خونده اما در آینده اگر تقی به توقی بخوره صیغه دائم را براش می خونند بعد مردم میرند جلوی بانک به تجمع و رقص و پای کوبی به خاطر جاری شدن صیغه و این ازدواج میمون

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
چند روز پیش رفتم بانک ملی یه واریز باید میکردم
دیدم پشت درش یه اطلاعیه زدن خلاصه اش این بود:
که چون خیلی ها نمیدونستن اگه اونایی که کم شده عدد 1 رو به یه شماره ای که نوشته بود بفرستن 5 تومن برگشت میشه
فکر کنمم تا آخر خرداد بود مهلتش اونایی که کم شده بفرستن اگه نمیخان پیامک

بالا