برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
سوال دومم درمورد اینترنت بانکش هست
سوال) ایا میشه از بقیه بانک های عضو شتاب با اینترنت بانک دی به بانک دی پول ریخت
از کارمند بانک پرسیدم گفت بله میشه گفتم مطئنی گفت بله برو ببین
بنظرتون راست گفته؟
درحال حاضر نمیتونم تست کنم خودم

971

Registered User
لایک‌ها
318
سوال دومم درمورد اینترنت بانکش هست
سوال) ایا میشه از بقیه بانک های عضو شتاب با اینترنت بانک دی به بانک دی پول ریخت
از کارمند بانک پرسیدم گفت بله میشه گفتم مطئنی گفت بله برو ببین
بنظرتون راست گفته؟
درحال حاضر نمیتونم تست کنم خودم
این امکان را موسسه ثامن و بانک مهر اقتصاد دارند، احتمالا راست گفته است، اگر این امکان نباشد میتوانید از طریق اینترنت بانک کارتتان با استفاده از حواله پایا بدون کارمزد به حسابتان در بانک دی پول واریز کنید.

armin15000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
میگم پولی که با سود 24 درصد تو حساب کوثر هست الان سود اون تغییر کرده؟

karshenasi

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
37
من یه ماه پیش یه حساب قوامین با کف 2 میلیون باز کردم اون موقع نرخ سود 22 بود. الان که سود شده 20 درصد سود حساب منم 20 درصد شده یا تا آخر قرارداد که فکر کنم یک ساله همون 22 میده؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
من یه ماه پیش یه حساب قوامین با کف 2 میلیون باز کردم اون موقع نرخ سود 22 بود. الان که سود شده 20 درصد سود حساب منم 20 درصد شده یا تا آخر قرارداد که فکر کنم یک ساله همون 22 میده؟
همون 22 هست تا پایان قرار داد

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
این امکان را موسسه ثامن و بانک مهر اقتصاد دارند، احتمالا راست گفته است، اگر این امکان نباشد میتوانید از طریق اینترنت بانک کارتتان با استفاده از حواله پایا بدون کارمزد به حسابتان در بانک دی پول واریز کنید.
یعنی واقعا میشه مثلا از صادرات و ملی به حساب بانک دی اینترنتی پول ریخت؟
یعنی بانکهای دیگه به اینترنت بانک دی اجازه ورود به سیستمشون رو میدند؟
درمورد کارتم که فعال نشده نظرت چیه؟ باید حتما برای بار اول میزدم خود پرداز بانک یا خود بخود 24ساعته فعال میشه؟ اخه خودش گفت فعاله
خود پرداز خودشون دردست تعمیر بود توی بانکهای دیگه زدم رمزو زدم وارد شد ولی تا خواستم پول بگیرم خطا داد بار اخرم کارتمو بلعیدمجب.ور شدم برم شعبه بگیرمش

h.m.taheri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
نه سود کوثر تغییر نکرده

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
من امروز رفتم بانک دی و حساب 20درصدی کف 1میلیون بازکردم
الان یک مشکلی دارم مگه کارت همون موقع فعال نمیشه؟ فقط رمز پلمپ شده بهم داد
من تو خود پردازخود بانک نزدم جون درحال سرویس بود باید برم بزنم تافعال بشه؟
neeh3jBaFs4UBGJUtu6MZ8JEwkBZH2zW6E6XPxYm
نه باید۲۴ساعت بشه تا فعال بشه
منم همین حسابو دارم تا پایان قرارداد ۲۲ درصده

971

Registered User
لایک‌ها
318
درمورد کارتم که فعال نشده نظرت چیه؟ باید حتما برای بار اول میزدم خود پرداز بانک یا خود بخود 24ساعته فعال میشه؟ اخه خودش گفت فعاله
خود پرداز خودشون دردست تعمیر بود توی بانکهای دیگه زدم رمزو زدم وارد شد ولی تا خواستم پول بگیرم خطا داد بار اخرم کارتمو بلعیدمجب.ور شدم برم شعبه بگیرمش
سیستم ثامن مانند خرید اینترنتی است، از طریق درگاه بانک صادرات اطلاعات کارت را وارد میکنید و بعد از پرداخت پول به حسابتان واریز میشود:
https://epay.ebsamen.com/payments/help/deposit
ولی نمیدانم دی هم سیستم مشابهی دارد یا نه.
در مورد کارت، دی را نمیدانم ولی در بعضی از بانکها بعد از 24 ساعت میتوانیم از کارت برداشت کنیم، شما یا فردا به بانک زنگ بزنید یا بعد از 24 ساعت دوباره امتحان کنید.(فکر نمیکنم لازم باشد که بار اول از کارتتان در دستگاه بانک دی استفاده کنید.)

chama

Registered User
لایک‌ها
241
سلام
میگم پولی که با سود 24 درصد تو حساب کوثر هست الان سود اون تغییر کرده؟
موسسه کوثر دو راه برای حساب های 24 درصدی داشت.
اول این که مثل بقیه بانک ها سود را کم کنه.
دوم این که حساب را یک طرفه کنه و سود هم چنان همون باشه که این راه را انتخاب کرد.
اگر تاریخ افتتاح قبل از 16 اردیبهشت باشه 22 درصد هست تا سررسید و بعد از سررسید با نرخ 20 درصد تمدید میشه.
شما از صادرات و ملی اینترنت بانک داشته باشید می توانید اینترنتی به هر بانک عضو شتاب پول واریز کنید!
اگر انتقال پایا(کمتر از 15میل) و ساتنا(بیش از 15 میل) انجام بدید کارمزد نداره و اگر کارت به کارت کنید کارمزد انتقال شتابی دارد.
فعالسازی توسط شعبه انجام میشه و زمانی که کارت را به شما میدن کارت فعال هست.
شعبی که صدور آنی کارت دارند کارت بعد از صدور آنی فعال هست،اونایی که صدور آنی ندارند هم کارت که تحویل میشه فعال هست.
من از هر بانک یا موسسه که کارت گرفتم وقتی از شعبه خارج شدم اولین کارم این بوده که به atm همون شعبه بروم و رمز کارت را تعویض و رمز دوم بگیرم که همه کارت ها فعال بودن.

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
الان بد شامسی من اینه بانک دی فقط یک شعبه شهرمون هست و اونم خیلی دوره ازم
عجب شانسی داریما میخواستم رمز عوض کنم درحال سرویس دستگاه بودند
بعد دوستانی که اینترنت بانک دی دارند میشه راهنمایی کنند چطوری از بانک ملی و صادرات باید پول انتقال بدم به دی
بانک صادرات که بدترین بانک درخدمات اینترنتیه یک بار پرسیدم گفت باید دستگاه رمز یاب بخری ملی بازیکم انعطافش بیشتره
ببنید میشه ؟

TQdMmwxRZmQ4y3sU9B86dd8XYqUZU8eFPhj3DGJu

Last edited:

971

Registered User
لایک‌ها
318
بعد دوستانی که اینترنت بانک دی دارند میشه راهنمایی کنند چطوری از بانک ملی و صادرات باید پول انتقال بدم به دی
بانک صادرات که بدترین بانک درخدمات اینترنتیه یک بار پرسیدم گفت باید دستگاه رمز یاب بخری ملی بازیکم انعطافش بیشتره
ببنید میشه ؟

فکر میکنم از طریق قسمت "کارت به سپرده" بتوانید انتقال بدهید.

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
شما مطمئنی عزیز؟
یعنی فردا نرم بانک؟صبرکنم24ساعت؟
عجیبه خودش گفت فعاله
من خودم دی حساب داشتم.گفتن بعد از ۲۴ساعت امروز یه تست بکن الگه فعال نبود برو شعبه برای اولین بار هم لازم نیست که کارت رو بزاری داخل دستگاه ATM همون بانک

971

Registered User
لایک‌ها
318
با توجه به فایل راهنمای اینترنت بانک دی متاسفانه این امکان فقط برای کارتهای بانک دی وجود دارد:
http://bank-day.ir/uploads/Day_Internet_Bank.pdf
چند راه برای انتقال وجه به بانک دی به نظرم می رسد:
1- از طریق یک خودپرداز کارت به کارت کنید که کارمزدش 500 تومان است.
2- به شعبه بانک ملی یا صادرات بروید و شماره شبای بانک دی را بدهید تا از طریق سیستم پایا بدون کارمزد مبلغ به حسابتان در بانک دی واریز شود.
3- اگر بانک ملی و صادرات هم دور و یا شلوغ بودند، میتوانید مبلغ کارتهایتان را در شعبه یک بانک ثالث (ترجیها گردشگری یا آینده) به حسابتان واریز کنید و سپس یا از طریق شعبه یا از طریق اینترنت بانک، مبلغ را با پایا به بانک دی منتقل کنید.

Last edited:

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
قوامین قبلا حساب یکساله 25 درصد داشت.یعنی 22+3 الان که سودا شده 20 درصد آیا حساب یکساله 20+3 درصد داره ؟یا عین بانک های دولتی و...فقط 20 درصد میده؟

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
یعنی قوامین حساب 22%کوتاه مدتش هنوز هم22%میده هم قابیلیت واریز و برداشت داره؟پس چرا کوثر 22%اش را مسدود کرده؟
ثامن حسابهای قدیمی کوتاه مدتش(3 سال پیش) الان چند درصده؟

chama

Registered User
لایک‌ها
241
ببنید میشه ؟

برای اینترنت ملی هم به رمزیاب نیاز هست،اما ملی رمزیاب ussd داره که قیمتش کمتر و عمر بیشتری داره 16500تومان هست و روی سیمکارت شما فعال میشه و مشکل باطری و مفقودی دستگاه به کلی برطرف میشه حتی اگر سیمکارت شما مفقود بشود و یک سیم کارت با همان شماره بخرید رمزیاب هم چنان باقیست!
در مورد خدمات بانکی بخش مخصوص خودش سوال بپرسید :
http://forum.persiantools.com/threads/بحث-و-گفتگو-پیرامون-خدمات-بانکی.149971/page-82
کارت به سپرده اگر بانک مبدا و مقصد و دستگاه atm یا اینترنت بانک همه از یک بانک باشند کارمزد ندارد (فقط بانک ملت 250 ریال کارمز دارد) و اگر مبدا و مقصد یکی نباشد همان کارمزد شتاب را دارد.
با توجه به فایل راهنمای اینترنت بانک دی متاسفانه این امکان فقط برای کارتهای بانک دی وجود دارد:
2- به شعبه بانک ملی یا صادرات بروید و شماره شبای بانک دی را بدهید تا از طریق سیستم پایا بدون کارمزد مبلغ به حسابتان در بانک دی واریز شود.
3- اگر بانک ملی و صادرات هم دور و یا شلوغ بودند، میتوانید مبلغ کارتهایتان را در شعبه یک بانک ثالث (ترجیها گردشگری یا آینده) به حسابتان واریز کنید و سپس یا از طریق شعبه یا از طریق اینترنت بانک، مبلغ را با پایا به بانک دی منتقل کنید.
در مورد راه اول تا یک میل کارمزدش 500 هست.
ولی یک راه بهتر هم برای بانک صادرات و ملی وجود دارد و آن همراه بانک هست!
رمزیاب نمیخواهد و پایا را پشتیبانی می کند و کارمزد آن فقط هزینه sms که از همراه شما ارسال می شود هست.
برای فعالسازی و دریافت رمز همراه بانک ملی 1000تومان هزینه تمبر می گیرد.
قوامین قبلا حساب یکساله 25 درصد داشت.یعنی 22+3 الان که سودا شده 20 درصد آیا حساب یکساله 20+3 درصد داره ؟یا عین بانک های دولتی و...فقط 20 درصد میده؟
تا سررسید تغییری ندارد و بعد از سررسید به شعبه مراجعه کنید.
یعنی قوامین حساب 22%کوتاه مدتش هنوز هم22%میده هم قابیلیت واریز و برداشت داره؟پس چرا کوثر 22%اش را مسدود کرده؟
بله تاسررسید 22 پرداخت می کند.
حساب کوثر کف نداشت و روزشمار عادی حساب میشد ولی قوامین چون کف دومیل دارد روزشمار عادی نیست.

Last edited:

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
تا سررسید تغییری ندارد و بعد از سررسید به شعبه مراجعه کنید.

ممنون.منظورم برای افتتاح حساب های جدید بود.یعنی قبلا 25 درصد افتتاح میکرد الان 20؟یعنی 5 درصد کم کرده سودا رو؟یا باز حسابی افتتاح میکنن که یه روز بعد از واریز سود 2-3 درصد بیشتر بریزن؟

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
ممنونم
میخواستم اینترنتی بریزم ولی گویا راهی نیست

بالا