برگزیده های پرشین تولز

مشکل امضا

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
سلام دوستان
امضای من بعد از اینکه ادمین بازارچه دامنه حذفش کرد خیلی کوچیک شده میخواستم ببینم برای شما هم همینجوریه؟
بزرگترین سایز هم انتخاب کنم همینقدر رو نشون میده چه متن چه عکس...
دقت کنید امضاهای قبل هیچ تغییری نکرده.
یکی که امضاش براش مهم نیست لطف کنه یه چک کنه ببینم فقط امضای من اینطوریه یا تغییر کلی اعمال شده.
ممنون

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
فکر کنم باید تعداد نوشته هاتون بالای 100تا بشه
باید گزینه امضا زیرمنوی یوزرتون بالا سمت چپ بیاد.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
کسی نبود یه زحمت کوچیک به خودش بده؟

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
فکر نکنم بشه کاری کرد. بعد از یک حدی دیگه امضا بزرگ نمی شه. البته می تونی Bold کنی.
شاید امضای قبلی شما چون قدیمی بوده بر اساس قوانین قدیمی پی.تی بوده که می شه هر سایزی درست کرد و الان که پاک شده و می خواید دوباره بزارید ؛ باید قوانین جدید سایز رو رعایت کنید.

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
هر چیزی که میخواین داخل امضاتون بنویسین داخل یک فایل txt بنویسید و از اونجا کپی کنید داخل امضا !
داخل امضا میتونین تغییراتی انجام بدین ( رنگ / اضافه کردن لینک و .... ) اصلا دست به اندازه فونت نزنید و نهایتا می تونید bold کنید .

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
مشکل به این شکل حل میشه. مهم نیست که زبان سیستم شما فارسی باشه یا انگلیسی یعنی نوت پد فارسی رو ذخیره کنه یا نه داخل نت پد محتوای امضا رو بزار دوباره از اونجا بدون نیاز به ذخیره کردن, متن رو کپی من در قسمت امضا اونجا هیچ تغیری نده بجز لینک کردن. اونجا فقط لینک کن و فونت و اندازه رو تغیر نده

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
هر چیزی که میخواین داخل امضاتون بنویسین داخل یک فایل txt بنویسید و از اونجا کپی کنید داخل امضا !
داخل امضا میتونین تغییراتی انجام بدین ( رنگ / اضافه کردن لینک و .... ) اصلا دست به اندازه فونت نزنید و نهایتا می تونید bold کنید .

مشکل به این شکل حل میشه. مهم نیست که زبان سیستم شما فارسی باشه یا انگلیسی یعنی نوت پد فارسی رو ذخیره کنه یا نه داخل نت پد محتوای امضا رو بزار دوباره از اونجا بدون نیاز به ذخیره کردن, متن رو کپی من در قسمت امضا اونجا هیچ تغیری نده بجز لینک کردن. اونجا فقط لینک کن و فونت و اندازه رو تغیر نده
دقیقاً همین کارها رو کردم امضا نهایت همینقدری میشه که تو امضام هست.
پ.ن: امضاهای قدیمی تغییری نکرده، یک نفر حاضر نشد بخاطر ما تست کنه! :||||||||||

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
فقط همین یه راه هست مگرنه به ادمین هم بگی بهت جواب میده که برسی شد مشکلی نداره! من هم همین مشکل رو داشتم با نت پد درستش کردم.

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
بالاخره مشکل برطرف شد مرسی از دوستان.
دلیلش این بود سیمبولهایی که توی امضام استفاده میکردم اگه از سایز 3 بزرگتر میشد متن رو کوچیک میکرد برا همین با چند بار کات و پیست بالاخره با همین سایز3 اوکی شد.
یعنی الآن اینجوری بود قبلاً که هر کار میکردم نمیشد مشکل از کدنویسی انجمن بود، مثل اینکه رفعش کردند.
البته باز محدودیت جدید امضا هم هست باید عکس لینکدار هم تست کنم.

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
امضای منم خیلی کوچیکه
هرکاری میکنم فونتش تغییر نمیکنه

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
آقا واس منم همین جوریه چی کار کردی درست شد ؟
سایز امضای شما کوچیک نیست، اگه میخواید بزرگتر جلوه کنه مثل بنده نوشته کوتاه با سایز بزرگ به صورت عکس png با عرض 650 بذارید.

Last edited:

alipour11

Registered User
لایک‌ها
37
با سلام

من منوی امضاء رو ندارم . لطف میکنین اگه قوانین خاص یا تعداد خاص ارسال برای فعال شدن این قسمت هست برای من هم توضیح بدین ؟

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
با سلام

من منوی امضاء رو ندارم . لطف میکنین اگه قوانین خاص یا تعداد خاص ارسال برای فعال شدن این قسمت هست برای من هم توضیح بدین ؟
سلام شما باید بالای 100 تا نوشته داشته باشی و فعال باشی تا بتونی امضا بزنی

بالا