برگزیده های پرشین تولز

فراري از سربازي | معاف از سربازي | آش خور . كدام يك؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
خب من میخوام مثلا تاریخ اعزامم بیفته تیر ماه حالا یا امسال یا سال دیگه
باید چیکار کنم که شانس بالاتری داشته باشم برای این زمان؟

امسال که دیگه هیچی، دیره.
خب آخر سال ببین اوضاع چطوره، مثلا برج 12 میتونی بفرستی نهایتا اگه بیوفتی اردیبهشت میری درخواست میدی یه دوره عقب بندازن.

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
امسال که دیگه هیچی، دیره.
خب آخر سال ببین اوضاع چطوره، مثلا برج 12 میتونی بفرستی نهایتا اگه بیوفتی اردیبهشت میری درخواست میدی یه دوره عقب بندازن.
دیره؟
خب بخوام شهریور 94 تاریخ اعزام بخورم چی؟
حقیقتش میخوام برنامه ریزی کنم که انصراف از تحصیل بدم و سریع دفترچه رو ارسال کنم
و حتما برای تیر یا شهریور باید تاریخ اعزامم بخوره

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
دیره؟
خب بخوام شهریور 94 تاریخ اعزام بخورم چی؟
حقیقتش میخوام برنامه ریزی کنم که انصراف از تحصیل بدم و سریع دفترچه رو ارسال کنم
و حتما برای تیر یا شهریور باید تاریخ اعزامم بخوره

آره دیگه الان برای تیرماه دیره، الان اردیبهشتیم، اگه میخوای شهریور اعزام بشی باید هر چی زودتر بفرستی دفترچه رو، بفرست و چند روز بعدش برو پلیس +10 تاریخ اعزامتو بهت میگن. میتونی درخواست بدی یه دوره زودتر یا دیرتر بری.

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
جون عزیزتون فرار نکنین . یا نرین یا میرین فرار نکنین . اگه فرار کنین اینا دست از سرتون بر نمیدارن . تا عمر دارین استرسش باهاتونه . جدیدا با فراریا مثل قاتل رفتار می کنن و اینو دیدم که میگم .

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان جریان خرید خدمت چی شد؟کسی تونسته بخره؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
یعنی میشه خدا 6/15 هم بیاد .
از سال 92 سربازم الان سال 94 هست :دی
خداییش 21 خیلیه

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
سربازی دوران خیلی شیرین و خاطره آفرینی هست. مخصوصا" اگه هم خدمتی های با مرام و با معرفتی هم گیرت بیفته. ایشالله همه سرباز های ایرانزمین سلامت و خوش باشند

این دوره هرچند خاطره انگیز هست
اما اگه توی یگان پیاده و اون طرف ایران داخل یه پادگان در پیت خدمت می کردید به این دوره نمی گفتید شیرین!

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
دوستان کسی حساب کرده تو 21 ماه خدمت شهر دور باشه چقدر از جیب خرج می کنه ؟(بجز حقوقی که میدن)

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
دوستان کسی حساب کرده تو 21 ماه خدمت شهر دور باشه چقدر از جیب خرج می کنه ؟(بجز حقوقی که میدن)

به خیلی چیزا بستگی داره، اگه جایی باشی که بتونی با غذایی که میدن بسازی و زیاد اهل گردش و بیرون رفتن نباشی، فقط نیاز به کرایه هست که اونم باز بستگی داره چند وقت یکبار بخواید برید خونه.

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
بسته به خودت و شخصیتت اگه نخوری ...ینی ، مریض نشی و از خیلی چیزا بزنی، ماهی 30 تا60 هزار تومن خرجت میشه به جز کرایه ماشین

البته اگه تهران هستی و بعد هم تهران بیفتی حداقل 3برابر خرجت بیشتر میشه (تازه با رعایت شرایط بالا!)

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
بنظر من سربازی رو زودتر بری و تموم کنی خیلی بهتر هستش !!!
چون یک دردسر هست که تا آخر عمر زندگیت تو ایران باهات هست و مدام استرس پایان خدمت رو داری ...
مگر اینکه خیلی پولدار و تامین باشی یا کارت جوری باشه که برات سربازی مهم نباشه !!!
البته الان برای راه اندازی کسب و کار و بعضی امتیازها باید پایان خدمت داشته باشی و بهت پاسپورت نمیدن و ظاهرا نمیشه گواهینامه رانندگی بگیری ....
البته ثبت سند و ازدواج مشکلی نیست ولی در کل برای استخدام ها زیاد به این قضیه حساس هستن و کلا تا آخر زندگی ات یه مشکلی سربازی باهات هست ;)
صد در صد هم قبول دارم سربازی سخت و دشواری های خودش رو داره یا کلا خیلی زورکی و غیر منطقی عه , میلیون ها پسر رفتن تا الان ما هم روش :p:D

sepehri302

Registered User
لایک‌ها
943
14 ماه مونده هنوز واییییییییییییییییییییییی خدا اعصاب آدم داغون میشه تو این خدمت اونایی که میگن خدمت خوبه کو کجاش خوبه؟؟؟؟؟؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سربازی نرفته باشی پایان خدمت نداشته باشی یه موتور cg 125 هم نمیتونی به اسم خودت بخری چه برسه چیزا دیگه

prn

Registered User
لایک‌ها
2,757
تکذیب میکنم .من 125 گرفتم :دی
نه اقا الان خونم هم سند میزنن بدون کارت .

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
14 ماه مونده هنوز واییییییییییییییییییییییی خدا اعصاب آدم داغون میشه تو این خدمت اونایی که میگن خدمت خوبه کو کجاش خوبه؟؟؟؟؟؟

باید بیخیال باشی تا زود بگذره

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
من کمتر از یک ماه دورره ی کاردانی رو تموم کردم بخوام برم سربازی در اولین مرحله ی باید دقیقا چیکار کنم؟کجا برم؟دفترچه رو از کجا بگیرم؟

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
سربازی نرفته باشی پایان خدمت نداشته باشی یه موتور cg 125 هم نمیتونی به اسم خودت بخری چه برسه چیزا دیگه
چرا اطلاعات غلط میدی ماشین موتور همه چی میتونی به نام بزنی

بالا