برگزیده های پرشین تولز

خریدار سمند سورن یا پارس با 17 میلیون پیش و اقساط ماهی 800

asokhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان اگه جایی یا کسی رو سراغ دارید که با 17 میلیون پیش و ماهی 800 تومان قسط یکی از خودروهای سورن یا پارس رو بتونم بخرم لطفا راهنمایی کنید.
چیکار کنیم با این سن و سال داره عمرمون تموم میشه هنوز نتونستیم اونجوری که باید از زندگی لذت ببریم خیلی از جوونهای ایرانی مثل من هستند اینم سهم ایرانی بودن!!

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
جاست فور پارس سال

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
دوست عزیز از موسساتی که وام میدن وام بگیرید و سپس ماشین بخرید. خیلی ارزون تر براتون میوفته و راحت تره. مثل مهر اقتصاد و یا رسالت . البته تاجایی که میدونم رسالت یه مقدار پور رو نگه میداره و بعد روش وام میده. ولی سودش خیلی خیلی کمه

asokhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز از موسساتی که وام میدن وام بگیرید و سپس ماشین بخرید. خیلی ارزون تر براتون میوفته و راحت تره. مثل مهر اقتصاد و یا رسالت . البته تاجایی که میدونم رسالت یه مقدار پور رو نگه میداره و بعد روش وام میده. ولی سودش خیلی خیلی کمه

والله الان دو ماهه دارم پولم رو تو مهر نگه میدارم ولی اگه بخوام یه وام درست و حسابی بگیرم باید حدال 6 ماه پولم رو نگه دارم.
اگه جای خاصی سراغ دارین بگین از اونجا بگیرم

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
والله الان دو ماهه دارم پولم رو تو مهر نگه میدارم ولی اگه بخوام یه وام درست و حسابی بگیرم باید حدال 6 ماه پولم رو نگه دارم.
اگه جای خاصی سراغ دارین بگین از اونجا بگیرم

دوست عزیز به همون مهر بگین. من بدون سپرده گذاری وام گرفتم. البته اجاره نامه مغازه بردم ولی اذیت نکردن

asokhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوست عزیز به همون مهر بگین. من بدون سپرده گذاری وام گرفتم. البته اجاره نامه مغازه بردم ولی اذیت نکردن

مهراقتصاد رو میفرمایید یا قرض الحسنه مهر؟
من مهر اقتصاد رفتم گفتند الان نداربم بدون سپرده یعنی دارن ولی به همه نمیدن شهر شما کجاست الان هم میدن؟

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
مهراقتصاد رو میفرمایید یا قرض الحسنه مهر؟
من مهر اقتصاد رفتم گفتند الان نداربم بدون سپرده یعنی دارن ولی به همه نمیدن شهر شما کجاست الان هم میدن؟
من مهر اقتصاد رو میگم. تهران هستم و از تهران وام گرفتم. 20 تومن گرفتم و 2 میلیون هم بلوکه نگه داشتن و 25 قسط هر قسط ماهی یک میلیون پرداخت میکنم که تا مهر 95 آخرین قسط هست

Reza_Mohammad

Registered User
لایک‌ها
769
داداش الان بیشتر نمایندگی ها پیش فروش میکنند 1ماهه تحویل میدند !! قیمت ماشین هم مخصوصا پارس پایین اومده تا جایی که 2گانه سوز داشبورد جدید رو 36.300 خریداری کردیم !!!موتور tu5 هم 37.500

بالا