برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
نمیدونم برا کدوم استان سوال نکردم

dollar1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,641
نمیدونم برا کدوم استان سوال نکردم
اگه خراسانه که دروغه نمیدونم کی جو درسته میکنه میزان که اونطوری شد مردم دیگه ترسو شدن الان فردا شایعه کنی بانک ملی ورشکست داره میشه کل مردم میریزن بانک ملی !

kingil4

Registered User
لایک‌ها
335
موسسه ثامن الحجج 5 ساله به شرط برداشت بدون خسارت بعد از یکسال تا 28 درصد میده. از جاهایی مثل آرمان خیلی معتبرتره. املاک بسیار زیادی داره و پشتش گرمه به جاهای معتبر.
http://www.akhbarbank.com/vdcdfn0s.yt0o56a22y.html

Subzero0

Registered User
لایک‌ها
413
موسسه ثامن الحجج 5 ساله به شرط برداشت بدون خسارت بعد از یکسال تا 28 درصد میده. از جاهایی مثل آرمان خیلی معتبرتره. املاک بسیار زیادی داره و پشتش گرمه به جاهای معتبر.

داداش الان این حساب باز میشه ؟
حداقل موجودی داره ؟
حساب بلند مدت هست دیگه ؟

• Like
Reactions: L+X

rahshab

Registered User
لایک‌ها
141
دوست عزيز اين ٥. ٦ تا موسسه ارمان نور ثامن و ثامن الحجج همشون قوي هستن و به اين راحتي نميشه حذفشون كرد تو اينا احتمالا نور و ارمان تا چند ماه ديگه مجوز ميگيرن و پشت سر اونها بقيه هم ميگيرند فقط برداشت پول با مبالغ بالا ممكن به راحتي بانك نباشه مثلا شما بري بگي ٢٠٠ تومن بده شايد موجودي نداشته باشن و چند روزي طول بكشه
وگرنه از نظر خدمات شتابي و اينتر نت بانك همشون تعطيلند يعني وقتي يه جا به شتاب وصل نباشه هزاري هم اينترنت بانكشون قشنگ باشه به درد نميخوره و شما نياز به مراجعه حضوري داري

amirbarca

Registered User
لایک‌ها
97
شما کی پرسیدید؟چقدر باید سپرده باشه؟قبل از یکسال چقدر کم میکنه؟

• Like

armit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42
  • Like

aaasssssddd

Registered User
لایک‌ها
73
گردشگری اگر اشتباه نکنم روزشمار 24 درصد هر 3 ماه واریز ! کارت +.... داره (صندوقیه احتملا) کفش یادم نیست
دوستان این درصد روز شمار ها بالا به نظرتون پایدار میمونه مدت طولانی ؟ یا مثل سپند اقتصاد نوین و.... سرش میاد ؟

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
دوستان این خبر امروز که گفته بانک قوامین ورشکست شده درسته؟

توی ایران که میگن بانک مسکن و ....هم ورشکسته اند اونجوری حساب کنیم که فردا یکی شایعه میکنه بانک مرکزی هم ورشکست شده کلا ملت میریزن پولاشونو بگیرن.ولی توی کشور ما چیزی بنام ورشکستگی بانک ها مفهومی نداره همون جوری که دزدی بانک ها مفهومی نداره چون اولا کسی نمیتونه ثابت کنه!! دوما حتی یک بانک مستقل نداریم همشون فقط اسما خصوصی اند و بالاخره به یک شکلی به دولت شهرداری نهاد ها و ارکان نظامی و...وابسته اند.در ارتباط با قوامین اگه توی گوگل سرچ کنید امسال فکر کنم از لحاظ دارایی ها بین بانک ها چهارم شد که رشد بسیار بالایی داشته و سوای اون مگه نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی ورشکست هم میشن؟من خودم روزی نیست که جریمه نشم و به طریقی حساب قوامین رو پر نکنم !!

ali-a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
توی ایران که میگن بانک مسکن و ....هم ورشکسته اند اونجوری حساب کنیم که فردا یکی شایعه میکنه بانک مرکزی هم ورشکست شده کلا ملت میریزن پولاشونو بگیرن.ولی توی کشور ما چیزی بنام ورشکستگی بانک ها مفهومی نداره همون جوری که دزدی بانک ها مفهومی نداره چون اولا کسی نمیتونه ثابت کنه!! دوما حتی یک بانک مستقل نداریم همشون فقط اسما خصوصی اند و بالاخره به یک شکلی به دولت شهرداری نهاد ها و ارکان نظامی و...وابسته اند.در ارتباط با قوامین اگه توی گوگل سرچ کنید امسال فکر کنم از لحاظ دارایی ها بین بانک ها چهارم شد که رشد بسیار بالایی داشته و سوای اون مگه نیروی انتظامی و راهنمایی رانندگی ورشکست هم میشن؟من خودم روزی نیست که جریمه نشم و به طریقی حساب قوامین رو پر نکنم !!

شایعات چند روز اخیر در خصوص انحلال بانک قوامین صبح امروز موجب ازدحام تعداد بی شماری از سپرده گذاران این بانک خصوصی و تشکیل صف های طولانی در مقابل شعب این بانک در شهرهای خراسان شمالی شد.

به دنبال اتفاقات رخ داده در خصوص برخی از موسسات مالی و انحلال موسسه میزان صبح امروز شمار زیادی از سپرده گذاران بانک قوامین با مراجعه به شعب این بانک در بجنورد و برخی از شهرستان های خراسان شمالی خواستار وصول سپرده های خود شدند.

شواهد عینی از محل شعبه مرکزی و یکی دیگر از شعب این بانک در شهر بجنورد حاکی از این است که آرامش کامل در داخل شعب برقرار و جمعی از سپرده گذاران که متقاضی دریافت سپرده خود هستند با گرفتن نوبت، در صف انتظار نشسته اند.

رئیس شعبه مرکزی بانک قوامین در بجنورد، ضمن تکذیب شدید انحلال این بانک، از سپرده گذاران خواست که به این شایعات اهمیتی ندهند.

محمد نوری، ساعتی قبل در حالیکه ساعت رسمی کار بانک ها به اتمام رسیده بود در جمع سپرده گذارانی که برای دریافت سپرده خود در نوبت انتظار نشسته بودند گفت: این بانک زیر نظر بانک مرکزی است و برای پرداخت سپرده های مردم هیچ مشکلی ندارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، وی افزود: متاسفانه شایعات دو روز اخیر که از یکی از شهرستانهای خراسان شمالی آغاز شده موجب شده است که برخی از سپرده گذاران، برای دریافت سپرده های خود احساس نگرانی کنند.

وی تصریح کرد: سپرده افرادی که امروز برای دریافت مطالبات خود مراجعه و در نوبت نشسته اند نیز طبق روال عادی پرداخت می شود.

محمدرضا رحیمی یکی از سپرده گذاران این بانک نیز گفت: در پی شایعات مطرح پیرامون انحلال بانک قوامین به این شعبه مراجعه کردم تا مطمئن شوم.

وی همچنین خطاب به مشتریان حاضر در شعبه گفت: به نظرمن نباید به این شایعات توجه کرد بلکه باید تصمیم بگیریم و با اعتماد کامل به فعالیت های قانونی این بانک که در چارچوب بانک مرکزی صورت می گیرد، همگی محل شعبه را ترک کنیم.

حسن عابدی یکی دیگر از سپرده گذاران نیز گفت: من مبلغ سه میلیون تومان از سپرده های خود را دریافت کرده ام اما مابقی سپرده ام در حسابم موجود است و قصد برداشتن آن را ندارم.

خانمی دیگری از مشتریان این بانک نیز گفت: من نه به خاطر این شایعات بلکه به خاطری نیازی که به سپرده ام دارم امروز به بانک مراجعه کرده ام.

سپرده گذار دیگری هم گفت: شایعات دو روز اخیر موجب شده تا امروز برای گرفتن سپرده ام به بانک مراجعه کنم چرا که نمی خواهم سپرده ناچیزی که دارم به سرنوشت موسسه میزان دچار شود.

مردم به شایعات توجه نکنند

مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی هم، با بیان این که شایعات چند روز اخیر مبنی بر انحلال بانک قوامین کاملا کذب است، می افزاید: برخی از شهروندان شیروانی در روزهای اخیر با شنیدن این شایعات اقدام به برداشت پول های خود از این بانک کرده اند اما واقعیت آن است که این بانک طبق روال عادی مشغول فعالیت بوده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

محمدرضا موفق اظهار می کند: قوامین، بانک خصوصی است و در دسته موسسات مالی و اعتباری جای ندارد و تحت پوشش و نظارت بانک مرکزی فعالیت دارد و لذا مردم نباید به این شایعات توجه کنند.

به گفته وی ۵۱ درصد از سهام بانک قوامین از طریق سازمان بورس به اشخاص حقیقی واگذار شده و اکنون تحت پوشش بانک مرکزی قرار گرفته است.

مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی با بیان اینکه بانک های خصوصی در کشور مشکل خاصی ندارند، از مردم خواست تا نگران سپرده های خود در این بانک نباشند.

خراسان شمالی با دارا بودن هشت شهرستان و جمعیتی بالغ بر ۹۱۱ هزار نفر دارای ۱۲ شعبه بانک قوامین است.

ali-a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
البته اوضاع مالی بانکهای خصوصی و موسسات اعتباری علی الخصوص با سابقه کم، با توجه به رکود شدید اقتصادی وخیم است و چنین شایعه ای می تواند آنها را تا مرز ورشکستگی کامل پیش ببرد. اگر اقتصاد کشورهای دیگر در زمان رکود را مطالعه کنید می بینید که ورشکستگی بانکها در شرایط رکود چیز عجیبی نیست و اگر شروع شود به صورت دومینو سلسله وار تعداد زیادی از بانکها را فراخواهد گرفت.

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
البته اوضاع مالی بانکهای خصوصی و موسسات اعتباری علی الخصوص با سابقه کم، با توجه به رکود شدید اقتصادی وخیم است و چنین شایعه ای می تواند آنها را تا مرز ورشکستگی کامل پیش ببرد. اگر اقتصاد کشورهای دیگر در زمان رکود را مطالعه کنید می بینید که ورشکستگی بانکها در شرایط رکود چیز عجیبی نیست و اگر شروع شود به صورت دومینو سلسله وار تعداد زیادی از بانکها را فراخواهد گرفت.

اتفاقا کاملا بر عکسه.سیستم بانکداری ما شاید شکست خورده باشه اما بانک ها ماشالا...اینقدر این چند ساله از دلالی و خرید مسکن و دادن وام ها با بهره سنگین و جذب سپرده و از علاقه مردم به سرمایه گذاری در بانک بجای تولید و....پول جمع کردن که براحتی ورشکسته نمیشن.گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری کشور، در فهرست 500 شرکت پرفروش ایرانی 22 نماینده دارد.همین قوامین از لحاظ میزان دارایی در رده هفتمه....ضمنا اینجا یک کشور آزاد اروپایی با قوانین مشخص بانکی نیست که حتی 1 یورو بدون حساب جابحا نمیشه.اینجا وقتی خود بانک مرکزی میتونه شبانه از حساب بانک ها پول خارج کنه میتونه بی سرو صدا جلوی هر ورشکستگی رو هم بگیره.پس اون دومینو سراغ بانک های ما که هر کدوم به جایی وصلن نمیاد.حتی اگه بانکی خصوصی مثلا متعلق به نیروی انتظامی در آستانه ورشکستگی باشه اینقدر راه های تزریق پول بلدن که جلوشو بگیرن نیازی هم نیست شفاف سازی بکنن.خلاصه همونوطوری که 3000 هزار 3000 هزار بردن و کسی ورشکست نشد همونطورم بلدن از ناکجا حساباشونو پر کنن و جلوی ورشکستگی بانکی رو بگیرن.اقتصاد ما دولتیه و با کشورهای دیگه خیلی فرق داره ما مشتری های این 20 بانک الان هممون مشتری یک بانک با شرایط و حتی سود های برابر هستیم فقط اسماشون فرق داره.

elmm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر سود واقعی میخوای باید تو شرکت ها سرمایه گذاری کنی که هم چند نفر با پولت کار کنن و هم سود بیشتر گیر بیاری
سرمایه گذاری تو مسکن سودش بیشتره حتی اگر شهرستان باشه البته اخبار مسکن هم چیزهای جالب رو نمیگه
اخبار مسکن و قیمت املاک

ahriman59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
299
اگر سود واقعی میخوای باید تو شرکت ها سرمایه گذاری کنی که هم چند نفر با پولت کار کنن و هم سود بیشتر گیر بیاری
سرمایه گذاری تو مسکن سودش بیشتره حتی اگر شهرستان باشه البته اخبار مسکن هم چیزهای جالب رو نمیگه
اخبار مسکن و قیمت املاک

آخه وقتی راجع به موسسات توی دل آدم رو خالی میکنند دیگه شرکت حتی معتبرترینشون جای خود داره...من که یه بار یه شرکت کوچکی بعد چند سال پولمو خورد یه لیوان آب هم روش.باز موسسات حتی غیر غیر غیر مجاز ترینشونم دست آخر مثه همین میزان شاید ملت پولشونو از یه بانک دیگه بتونن بگیرن.

elmm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آخه وقتی راجع به موسسات توی دل آدم رو خالی میکنند دیگه شرکت حتی معتبرترینشون جای خود داره...من که یه بار یه شرکت کوچکی بعد چند سال پولمو خورد یه لیوان آب هم روش.باز موسسات حتی غیر غیر غیر مجاز ترینشونم دست آخر مثه همین میزان شاید ملت پولشونو از یه بانک دیگه بتونن بگیرن.

حرف شما بسیار درست و منطقیه ولی شما میتونی تضمین های لازم رو از اون شرکت بگیری , میتونم یک گروهی رو به شما معرفی کنم سالهاست که باهاشون کار میکنم ولی این گروه تضمینی بابت پول نمیدن , اگر از ریسک میترسی (که بدون پشتوانه ریسک نکنی بهتره ) بری سپرده بانک بزاری بهتره

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
دوستان جریان این قوامین چیه؟توی خبرگزاری مهر با وجودی که فرماندار و...گفته بودن شایعه است و منحل نمیشه ولی همه کسانی که نظر داده بودن گفته بودن اینم عین میزان اول میگید شایعه بعدش پولمونو میخورید میریم سریع پولامون رو بکشیم بیرون.ممکنه یک بانک که مجوز داره عضو شتابه و...یکباره منحل بشه یا مردم هجوم ببرن واسه پولاشون ورشکست بشه فقط با شایعه ؟

pooya87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
335
مشکلی داشت بگین
جدول سودهای بانکی (موسسه تو این نیست ) ( تصحیح اول )
من روزشمار چهار تا رو چک کردم
قوامین: 20٪ کف 2 : درست
اقتصاد نوین: ....... : اشتباه نوشته شده، بالای 10٪ نداره
مسکن: 20٪ کف 10 : درست
دی: 20٪ کف 1 : درست

فکر کنم دی از همه بهتر باشه (تو بانکها) به خاطر درصد 20٪ و کف کم 1 میل
نظر دیگران چیه؟

شیب منفی

Registered User
لایک‌ها
239
امروز از جلوی کوثر رد میشدم راجع ب سودا سوال کردم
گفت یه ۱۹.۵ درصد داریم دفترچه ای شتابم نیست
من برا حساب کلید طلایی رفته بودم گفت تا شهریور سودشو میدیم بعد تموم الانم قابلیت واریز نداره

گل بگیرن کوثرو وقتی مردم پولشونو کشیدن بیرون بحالشون جا میاد
تا بفهمن موسسه حق ناز کردن نداره چون به هرحال موسسه است

vpngator

Registered User
لایک‌ها
117
امروز از جلوی کوثر رد میشدم راجع ب سودا سوال کردم
گفت یه ۱۹.۵ درصد داریم دفترچه ای شتابم نیست
من برا حساب کلید طلایی رفته بودم گفت تا شهریور سودشو میدیم بعد تموم الانم قابلیت واریز نداره

گل بگیرن کوثرو وقتی مردم پولشونو کشیدن بیرون بحالشون جا میاد
تا بفهمن موسسه حق ناز کردن نداره چون به هرحال موسسه است
شاید قبل از اینکه مردم بخوان چنین کاری کنن اونا پولو بکشن بالا و الفرار رو دیار اجنبی ها

ای کاش مردم هوشیار باشن

واقعا این سود 2 دصد ماهانه چه لذتی داره که این همه طرفدار داره

بابا جون پولو بزنین به کسب و کار جدید 4 نفر برن سرکار و چندین برابر سود بره تو جیب مبارکتون

ماهی 2 درصد واقعا خنده داره ....

بالا