برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظر میرسه این فصل قرار نیست خرید تازه ای داشته باشیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
به نظر میرسه این فصل قرار نیست خرید تازه ای داشته باشیم
غیر از اشنیدرلین که اون هم احتمال رفتنش به آرسنال بیشتر هستش با این مدیریتی که ما داریم...
راموس هم که خرید مسخره ای هستش، فقط حماقت مدیر و مربی تیم رو نشون میده...
تنها چیزی که میتونم بگم این هستش که این تیم این فصل هم هیچی نمیشه، به گرفتن سهمیه هم امیدی نیست...

dehkadeharam

Registered User
لایک‌ها
29
مواظب این دزد کلاهبردارباشید ،
رجوع به امضام

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
فن خال به دخیا پیغام داده که از دوشنبه که تمرینات تیم شروع میشه تو تمرینات باید حاضر باشه :general711:

این فصلم می مونه،احتمالا فصل بعد عیالش هر جا تصمیم گرفت میره!!!
خوب الان دیگه مشخص شد که تمرینات تیم از دوشنبه شروع میشه و تقریبا هیچ خریدی نداشتیم!...
حداقل یه چند اسکرین ببینیم شاید یه لبخندی زدیم...
1.JPG
2.JPG

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
مورگان اشنیدرلین
این چرا خبر پیوستنش داره تکذیب میشه ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
مورگان اشنیدرلین
این چرا خبر پیوستنش داره تکذیب میشه ؟

تکذیب نشده، تایید هم نشده...
مشکل اینه که مدیر اگه عرضه داشت تا الان باید قال قضیه رو میکند، ولی هیچی منتظر هستن که ببینن آرسنال پیشنهاد بالاتری میخواد بده؟؟؟ که تقدیمشون کنن...
جمله بندی رو درست کنم، در حقیقت منتظر هستن که یه تیمی بیاد پیشنهاد بالاتر بده و یا یه اتفاقی بیوفته که بهونه داشتن باشن برای نخریدنش...

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
تکذیب نشده، تایید هم نشده...
مشکل اینه که مدیر اگه عرضه داشت تا الان باید قال قضیه رو میکند، ولی هیچی منتظر هستن که ببینن آرسنال پیشنهاد بالاتری میخواد بده؟؟؟ که تقدیمشون کنن...
اگه مورگان رو نگیرن باز میشه قضیه پل پوگبا ببین کی گفتم
حماقت محض

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
شایعات یهو قوت می گیره یهو هم بدون نتیجه می خوابه فعلا همه سرکاریم انگار قرار نیست خریدی داشته باشیم
منچستری ها دیشب 3 گل از 6 گل آرژانتین رو زدن
یک گل از روخو
2 گل + یک پاس گل از دی ماریا که نشون میده هنوزم بازیکن باکیفیت و موثریه که فن خال بلد نیست ازش بازی بگیره!

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب شایعات(نه اخبار) ادامه داره و طبق شایعات، منچستری که امیدی به جذب راموس نداره، افتاده دنبال De Vrij (هنوز نمیدونم چطور اسمش رو تلفظ کنم!!!!)
انگار که برگشتیم سر خونه اول با فن خنگخال، لجبازی، و رفیق بازی و آخرش هم خرید بازیکنهای هلندی...
آخرین شایعه هم مربوط میشه به Sergej Milinkovic-Savic که بازیکن زیر 21 ساله صرب هستش، ظاهرا نه شواینی و نه اشنیدرلین، به جاشون داریم یه فوق ستاره میخریم که زیدان جلوش لنگ میندازه!!!!! همین الان میگن که پرز رفته در خونشون دخیل بسته و لاپورتا جذبش رو یکی از تبلیغات انتخاباتش کرده...
به این شایعات جوردی کلاسی رو هم اضافه کنید... خنده دار ببخشید گریه آور هستش...

Last edited:

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
به نظرم این حرفا همش از روی کینه ای هست که از رئیس داره وگرنه بازیکنی که باشگاه رو دوست نداشته باشه با تمام وجودش واسش بازی نمیکنه
مهمتر از همه اینا روی کین یه ایرلندی کله خره:دی
کلا روی کین خودرای و بسیار کینه‌نوز بوده و هست. اونچه که براش بیش از هر چیزی مهم بوده، خودش و قواعد خودش بوده. هنر اعجاب‎آور سر الکس این بود که این خصوصیات رو با موقعیت روی کین در تیم و در نتیجه منافع باشگاه همسو کرده بود. نتیجه‌اش هم این می‌شد که روی کین با نمایشی حداکثری (که ارضا کنندهء روحیهء خودشیفته‌اش بود) بالاترین بازده رو برای تیم داشت.

این خصیصهء روی کین رو نباید با تعصب یا "جانفشانی برای تیم" اشتباه گرفت. کین اگر تعصب داشت، در آستانهء جام جهانی تو تیم ملی جنجال بپا نمی‌کرد و تیم رو ترک نمی‌کرد. چنین بازیکنی که **** مقتدر تیم ملی هم بود، (لااقل بین بخش مهمی از طرفداران) هیچ محبوبیتی نداره.

من بازی‌اش و نقش‌اش در تیم رو خیلی دوست داشتم. اقتدار و اطمینانی که در زمین داشت موجب ثبات تیم میشد. اما خودش رو دوستش نداشتم. هر چی فکر می‌کنم که فرگوسن چه مربی عجیب و نابغه‌ای بود، بیشتر متعجب میشم.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
تا حالا کجا بودی عموجون. تاپیک کل کل نیست
حسین جان شما که خودت نوشتی تاپیک کل‌کل نیست. پس چی شد زدی به جاده خاکی. مهمان ما حرف منطقی زد. لااقل من اینطور فکر می‌کنم.
البته سلیقه است، من خودم ترجیح می‌دهم که نوشته‌های مستدل و موشکافی‌های نکته‌سنجانه‌ات را بخوانم. کل‌کل در شان تو نیست.

Old Ali

کاربر افتخاری موسیقی
لایک‌ها
3,530
هر کسی یه نظری داره! بازیکن هر جا بتونه 90 دقیقه بازیکنه و پول خوبی بگیره میره! حالا تصمیمها 100 درصد مالی نیست درست! ولی بخش عمده اش مادیه!
نظر منطقی و مستدل شما به "تریج" قبای من که بر نخورد. مطمئنا دوستان دیگرم هم همین‌طور.

در دنیای امروز، جای تعصب و "عرق" و مفاهیمی این چنینی، مدتهاست رنگ باخته. متاسفانه این حقیقته. نهایتا بازیکن جایی میره که "در مجموع" بیشترین نفع رو ببره.
مثلا من فکر می‌کنم اگر پیتر چک ده سال جوان‌تر بود و همزمان از دو تیم ما و شما پیشنهاد دریافت می‌کرد، حدس من اینه که منچستر رو انتخاب می‌کرد. چون سال‌های زیادی را در پیش رو داشت و به دنبال موفقیت، افتخار و همچنین پول بود.
احساسم میگه که هم امروز هم اگر منچستر شهری به این اندازه کسالت‌بار و مرده نبود، پیتر چک، حتما منچستر یونایتد رو به تیم شما ترجیح می‌داد. اما شرایط سنی فعلی و مدت کوتاه باقی مانده از دوران بازیگریش، موجب شد که اون خونه و زندگیش رو تو لندن نگه داره و البته به تیمی صاحب اعتبار و با شخصیت مثل آرسنال بره. مبارکتون باشه. هر چند اصولا موضوع پیشنهاد به چک هیچوقت از حد شایعه بالاتر هم نرفت.
تو رو خدا تا ما در دوران رکود به سر می‌بریم شما یک کاری بکنید. نگذارید اون مردک مورینیو به جام‌های بعدی برسه و این افتخار دروغینی که با موقعیت شناسی عجیبش نصیبش شده، ادامه‌دار بشه.

شما مهمان ما هستید و از طرف خودم همیشه خوشآمد میگم به دوستانی که از تیم‌های رقیب بیایند و نظرات منطقی و محترمانه‌شان را طرح کنند. حرف های شما را به حساب کل‌کل نگذاشتم. چرا؟ اگر حرفم را کل‌کل تعبیر نکنید باید بگویم تا پنج سال آینده هیچ تیمی در جزیره نمی‌تواند به خواب هم ببیند که با منچستر کل‌کل کند. اگر در این پنج سال ما حتی یک سهمیه اروپا را هم بدست نیاوردیم، آنوقت شاید تیم‌های دیگر بتوانند به خودشان چنین اجازه‌ای بدهند.

گفتم که کل‌کل نبود ;)

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
دوستان نظرتون در مورد حرف های جناب کرگر چیه کسی که از وسطای فصل داد میزد رئال بیا دخیا رو بخر دیگه .الان در موردراموس داره در فشانی میکنه که حتما منچستر بیاد بخره و بهترین هست و ..... برو بابا خدا روزیتو جای دیگه بدد مردک احمق
او به Kicca گفت:

اگر منچستر یونایتد موفق به خرید راموس شود، آنها صاحب یکی از بهترین مدافعان اروپا و یک لیدر خواهند شد. او اگر به اینجا بیاید باید مراقب داورانی باشد که مطمئنم از کارنامه انضباطی او آگاهی دارند.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بخش Transfer Live گل رو اگه چک کرده باشید، خیلی جالب هستش و هر جور شایعاتی که تو دنیای فوتبال پخش میشه رو میتونید بخونید، نکته جالب عکس العمل طرفداراها هستش که چند روزی هستش دارن به وودوارد تیکه میندازن، چه طرفدارای تیم و چه طرفدارای تیمهای دیگه...خواهش هاشون هم جالب هستش که دیگه دارن به وودوارد میتوپن دیگه...
Capture.JPG
برای خوشحالی لوزرها هم باید گفت که کلاین امروز قراردادش قراره رسمی اعلام بشه، و بنتکه هم قرار هستش که در تست پزشکیشون شرکت کنه...
میگن که اورتون هم به دنبال جایگزین برای کولمن هستش...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
بخش Transfer Live گل رو اگه چک کرده باشید، خیلی جالب هستش و هر جور شایعاتی که تو دنیای فوتبال پخش میشه رو میتونید بخونید، نکته جالب عکس العمل طرفداراها هستش که چند روزی هستش دارن به وودوارد تیکه میندازن، چه طرفدارای تیم و چه طرفدارای تیمهای دیگه...خواهش هاشون هم جالب هستش که دیگه دارن به وودوارد میتوپن دیگه...
مشاهده پیوست 826499
برای خوشحالی لوزرها هم باید گفت که کلاین امروز قراردادش قراره رسمی اعلام بشه، و بنتکه هم قرار هستش که در تست پزشکیشون شرکت کنه...
میگن که اورتون هم به دنبال جایگزین برای کولمن هستش...
لایک!
یعنی اینکه لیورپول تا الان 6 تا خرید داشته که دوتاشون حداقل تو شایعات به ما لینک شده بودن و ما تو این تعطیلات هیییییچ کاری نکردیم زجر آوره!
دیگگه حالم به هم میخوره هر روز یه سری جدید لینک میشن، قدیمیا هم هرکدوم یه مدت هستن بعدم از تب و تاب میفتن!
من یونایتد فقط شده بهونه پر کردن ستونای روزنامه ها!
وقتی هیچ چی مشخص نیست همه برا خودشون داستان سرایی میکنن!
پَثِتیک :|

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
باشگاه سلتیک موفق شد سیدی یانکو مدافع راست 19 ساله تیم منچستر یونایتد را به خدمت گیرد.

سیدی یانکو مدافع راست سوئیسی تیم منچستر یونایتد که به صورت قرضی در تیم بولتون عضویت داشت، به صورت رسمی به تیم سلتیک پیوست.

بعد این کار باید ی تبریک اساسی ب تیم مدیریتی باشگاه گفت ک نتونستن ی جون 19 ساله رو قرضی ب تیمای دیگه بدن ،،
باید حفظ ش میکردن چون قیمت بالای نداشت

بالا