برگزیده های پرشین تولز

GTA V اختصاصی PCبازها

جمشید بسمل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
یکی جواب بده دیگه دو روزه درگیرشم نمیشه

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
PS4

"C:\Users\x\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles "generic id

حاجی توی پی سی من این فولدر رو که بلود کردم رو ندارم اصلا :|
فقط یه فولدر داخل پروفایل هست به اسم DFE3B7FD

آقا لانج نمیشه بازیم. ترو خدا کمک کنین
رو لانچ که میزنم اول این میاد:
مشاهده پیوست 803374
بعد که offline mode رو میزنم این ارور میاد
مشاهده پیوست 803375

چیکارش کنم؟

برای من همین اولی که می یاد دیگه چیزی نمی زنم و باز می زارمش بعد بازی رو اجرا می کنم :دی

DG_SHOP

Registered User
لایک‌ها
22
باگ خاصی در مورد pC گزارش نشده و من هم چیز مهمی ندیدم، حتی امتیاز های نسخه ی pC هم فرق چندانی با نسخه های کنسولی نداشت.
باید ببینین چه فاکتورهایی براتون مهمه، گرافیک نسخه ی pC در صورت داشتن سیستم مناسب، با نسخه ی کنسولی غیر قابل قیاس هست.
تو بحث حالت اول شخص هم که مزایای کنترل با موس رو باید خودتون تجربه کنین تا متوجه بشین. به عنوان مثال تو سرور های حرفه ای بازی های سبک FPS، اسنایپر ها با استفاده از موس های حرفه ای، تسلط فوق العاده ای دارن. مثلا بعضی وقتا تو کیل کم دیدم طرف میره پشت دیوار، به محض اینکه صدای پا میشنوه پرش میزنه و تو همون یک ثانیه که رو هواست دوربین میگیره و هدف میگیره و هدشات میکنه، فکر نمی کنم کسی با یک آنالوگ استیک همچین تسلطی داشته باشه.
گرافیک که مهمه حیف سیستم بالایی میخواد ، ولی با دسته بازی کردن برای کسی که عادت کرده خیلی بهتره
درسته حرفه شما با موس میشه خیلی بهتر هدف گیری کرد ، ولی وقتی با دسته بازی میکنید کمی ایمینگ سخت تر میشه و مهارت بیشتری میخواد
با آنالوگ استیک اگه تسلط باشه میشه همچین کارایی کرد البته باید زیاد بازی کرد!

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
الان دانلودها نسخه reloaded را گذاشته تا ور نداشته برین دان کنید ، 60 گیگ است . من تست کردم بدون ارور میره داخل بازی . کامل کرک شده .
اون هایی هم که نمیتونند دان کنند پخ بدن .

vahidreza64

Registered User
لایک‌ها
173
به عنوان یه گیمر نسبتا حرفه ای یکی از بهترین بازی های عمرم رو دارم با این نسخه تجربه میکنم . مخصوصا سوییچ کردن های زیا در حین ماموریت ها هم بسیار عالی هستش .

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
قلاب Just Cause روی GTA V به لطف مادی که JulioNIB ساخته:

gta_5_grappling_hook_2-600x337.jpg

مثل اینکه میشه به هر چیزی به تعداد نامحدود وصل شد، مثل هلیکوپتر بیچاره توی تصویر، حتی قابلیت زنجیر کردن به هم رو هم دارین.
لینک دانلود ماد: http://gtaxscripting.blogspot.com.au/2015/05/gta-v-just-cause-2-grappling-hook-mod.html
VG247

rog66

Registered User
لایک‌ها
98
سلام
intel E8600
و
8gbرم
و
5450 جواب میده؟:general507:

safa123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کمک...
لنز سی dvd rom لبتابم ضعیف تصمیم گرفتم که 62 گیگ رو از dvd ها رو هارد لبتاب کپی کنم بعد اکسترک کنم...
من موقع اکسترک کردن بازی به این مشکل بر خوردم که یه سری از پارت ها ناقص بودن من با win rar ریپیر کردم و دوباره اکسترک کردم و بدون ارور تموم شد شد....
Capture.JPG
بعد اینکه خواستم بازی اکسترک شده رو نصب کنم به این ارور موقه نصب بر میخورم!!!
aaaa.JPG
ssss.JPG
در ضمن فایل قبلی اکسترک 62 گیگ بود اما بعد اکسترک شد 59 گیگ!!!
به نظرتون چی کار کنم؟؟؟

فایل های ضمیمه

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    121.7 KB · نمایش ها: 2
  • aaaa.JPG
    aaaa.JPG
    49.4 KB · نمایش ها: 2

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
واقعا مسخره بود
بعد san andreas سری gta اصلا با حال نبود

razor#1

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
رو این سیستم گرافیک تا اخر پایین میاد؟
ram 4gb ddr3
gpu 5450hd 1gb
cpu intel celeron g1610

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
یه بابایی به اسم Martin Bergman داره روی یه مادی کار میکنه به اسم Toddyhancer، که گرافیک بازی رو فوق العاده به دنیای واقعی نزدیک میکنه:

fevw4mhr4rywgm6rlfzb.jpg

بقیه ی تصاویر رو از اینجا میتوننین مشاهده کنین: http://www.vg247.com/2015/08/25/gta-5-mod-makes-game-look-near-photorealistic/

Last edited:

Herumor

Registered User
لایک‌ها
32
ی سوال !
من این بازیو میخوام نصب کنم اصلا ازم نمیپرسه که مسیر نصب کجا باشه و خودش توی درایوی که ویندوزم هست نصب می کنه و چون فقط اون درایو 15 گیگ خالی داره ... :general208:
چه کنم؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
ی سوال !
من این بازیو میخوام نصب کنم اصلا ازم نمیپرسه که مسیر نصب کجا باشه و خودش توی درایوی که ویندوزم هست نصب می کنه و چون فقط اون درایو 15 گیگ خالی داره ... :general208:
چه کنم؟
اون دو مدل نصبی که من تجربه کردم اصل بازی رو فقط باید اکسترکت کنی، فقط میمونه سوشیال کلاب.
سوشیال کلاب هم که حجمی نداره.

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
یه سوال
من مرحله اولم .اونجایی که میری تو یه خونه یه خانواده هستن که نباید متوجه تو بشن .از پشت زدم باغبونه رو ناکار کردم .بعد از پشت بوم پریدم تو خونه .تو خونه که رفتم میگه باید دوباه ماشین رو حمل کنی با علامت ابی تو نقشه نشون داده .ولی هر کاری میکنم هیچ راهی برای خروج از خونه نیست
کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
یه سوال
من مرحله اولم .اونجایی که میری تو یه خونه یه خانواده هستن که نباید متوجه تو بشن .از پشت زدم باغبونه رو ناکار کردم .بعد از پشت بوم پریدم تو خونه .تو خونه که رفتم میگه باید دوباه ماشین رو حمل کنی با علامت ابی تو نقشه نشون داده .ولی هر کاری میکنم هیچ راهی برای خروج از خونه نیست
کسی میدونه باید چیکار کنم ؟
ماشین تو پارکینگ همون خونست، طبقه ی پایین یه دره که به سمت پارکینگ باز میشه، یه ماشین شاسی بلند زردرنگ هست.

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
ماشین تو پارکینگ همون خونست، طبقه ی پایین یه دره که به سمت پارکینگ باز میشه، یه ماشین شاسی بلند زردرنگ هست.
داداش دمت گرم اینو رد کردم
حالا یه جا دیگه گیر کردم :confused:
اونجایی که میخوان برن سرقت جواهر فروشی یه لباس قرمز هم میپوشن .باید اون کپسول های گاز رو بذاری روی هواکش .
اولی رو پیدا کردم ولی دومی یه جاییه که دورش سیم خار دار کشیده هیچ جوره بالا نمیره .
چیکار کنم ؟
البته از زیر فکر کنم بشه سینه خیر رفت .که من نمیدونم چطوره سینه خیز میره این لامصب
البته رمز هلیکوپتر هم زدم ولی میژن فیلد شد .

Khashayarakbari999

Registered User
لایک‌ها
132
داداش دمت گرم اینو رد کردم
حالا یه جا دیگه گیر کردم :confused:
اونجایی که میخوان برن سرقت جواهر فروشی یه لباس قرمز هم میپوشن .باید اون کپسول های گاز رو بذاری روی هواکش .
اولی رو پیدا کردم ولی دومی یه جاییه که دورش سیم خار دار کشیده هیچ جوره بالا نمیره .
چیکار کنم ؟
البته از زیر فکر کنم بشه سینه خیر رفت .که من نمیدونم چطوره سینه خیز میره این لامصب
البته رمز هلیکوپتر هم زدم ولی میژن فیلد شد .
اون کاری نداره باید تو پشت بوم جواهر فروشی بری یه جای بالا وایسی (تو نقشه فک کنم نشون داده کجا) بعد کپسول گاز رو بندازی تو اون محوطه ای که دورش سیم خارداره بعدش یه فیلم نشون میده بعد از اون ماسک ها رو میزنید و ادامه ماجرا...
من GTA V رو تموم کردم هر جایی گیر کردید بگید راهنمایی کنم...

بالا