برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به iOS در این تاپیک

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
متاسفانه با 4 تا کامپیوتر مختلف و 3 تا کابل مختلف امتحان کردم حل نشد
با توجه به راهنمایی ساپورت اپل ..این ارور معمولا به دو دلیل رخ میده ..مشکل کابل USB و مشکل کانکت نشدن به سرور های اپل
پیشنهاد میکنم اگه مشکلتون هنوز رفع نشده یک بار با نرم افزار دور زننده تحریم :) تست کنید.
حتمال بسیار زیاد سخت افزاری هست
روشهای غیر فعال کردن ویروس یاب و ... تست شده و چواب نمیده.البته این هم مثل چند روز رها کردن گوشی منطق علمی نداره.
دوست عزیز لطفا با دلیل کاربران رو راهنمایی کنید.
enx0o9krqszjy6ffj1s8.png

بله متاسفانه باید جلبریک باشید تا از دنیای اپل لذت ببرید :general307:
اما نگران نباشید رویداد بزرگ اپل WWDC 2015 از 18 خردادماه آغاز میشه که مطمعنن با معرفی iOS9 همراه میشه و یک روز بعد از این رویداد معمولن نسخه 8.4 طبق روال همه ساله در دسترس عموم قرار میگیره پس تا 19 خرداد صبر کنین
دوست عزیز این رویداد برگذار شده و یک روزش باقی مونده . 8 ژانویه تا 12 . :)

new sadra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اولا بی نهایت ممنون از پاسخ کاملتون. ایفون انلاک که خارج از کشور موجوده میتونم بیارم با جعبه به هر تعداد مشکلی نیس. به همون قیمتهایی که گفتین مثلا ایفون6 باقیمت 199دلار حدود 650هزار درمیاد که اگر تو ایران انلاک کنیم با همون روش قانونی فوق فوقش 500 هزار پرداخت میکنیم که جمعا میشه 1,200,000 خب تفاوت قیمتش با قیمت ایفون انلاکی که ایران میفروشن خیلی زیاده نیست؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
اولا بی نهایت ممنون از پاسخ کاملتون. ایفون انلاک که خارج از کشور موجوده میتونم بیارم با جعبه به هر تعداد مشکلی نیس. به همون قیمتهایی که گفتین مثلا ایفون6 باقیمت 199دلار حدود 650هزار درمیاد که اگر تو ایران انلاک کنیم با همون روش قانونی فوق فوقش 500 هزار پرداخت میکنیم که جمعا میشه 1,200,000 خب تفاوت قیمتش با قیمت ایفون انلاکی که ایران میفروشن خیلی زیاده نیست؟
اگه هزینه آنلاکش همین قدر باشه آره میصرفه ولی فک نکنم بتونین کلی و با جعبه بیارید احتمالن گمرگ گیر بده

new sadra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
آیفون ها به دو صورت فروخته میشن :
1.با قرارداد (Contract) با اپراتور ها (مانند At&T و یا T-mobile) ---> که این ها به اصطلاح لاک هستند .(یعنی با سیم کارت و شبکه اون شرکت فقط سازگاری دارند. )
2.بدون قرارداد (Contract Free / Without Contract) ----> این ها همون آنلاک فکتوری هستند که سیم کارت های 2جی، 3جی و 4جی تمام اپراتور ها سازگاری دارند.
داخل سایت اپل دو مدل آنلاک وجود داره ..یکی با سیم تیم موبایل و بدون سیم کارت
اگر منظورتون پارت نامبر ها باشه :
آیفون
Germany:N/A Japan:J/A Spain:Y/A Ireland /UK:B United States:LL/A Australia:X/A Canada:C/A Hong Kong:ZP/A Italy:p/A New Zealand:X/A Singapore:ZA/A Sweden:KS/A South Africa:SO Turkey:TU Thailand:TH Taiwan:TA Slovakia:SL Russia:RS Romania:RO Philippines:pP Poland:pL Belgium Luxembourg France:NF Hungary:MG Argentina:LE Czech Republic:CZ United Arab Emirates:AE Egypt /Saudi Arabia /United Arab Emirates:AB Mexico:E Estonia:EE Greece:GR India:HN Finland/Sweden:KS Malaysia:MY/a Austria, Liechtenstein, Switzerland:FD United Kingdom:B/A
که توی بازار ایران معمولا LL/A و ZP/A و AE به فروش میره.
پارت نامبر چیست ؟ پارت نامبر مشخص میکند که گوشی شما برای وارد شدن به بازار کدام کشور است . پارت نامبر ها تفاوت عمده ای به غیر از نوع سوکت شارژر ها ندارند . ولی تا چندین وقت پیش پارت نامبر امارات فیس تایم نداشت. هیچ کدومشون با هم تفاوتی دیگه ندارند. (کیفیت و...)

*درمورد آنلاک کردن هم اگه آنلاک به صورت قانونی انجام بشه (پرداخت مبلغی به اپراتور مربوط) هیچ مشکلی ندارد. روش های دیگه زیاد توصیه نمیشه.

**چگونه میخواین آیفون لاک تهیه کنید ؟!
***در مورد هزینه کلی فکر نکنم زیاد فرقی بکنه. (اگه آنلاک به صورت قانونی باشه)

****یه سوالی که شاید براتون پیش اومده ... چرا آیفون های لاک ارزون تر هستند ؟
همونطور که در بالا گفتم اون آیفون ها تحت قرارداد با اپراتوری هستند و میبینیم که با قیمت های 199و299و399 (دلار ،برای آیفون 6) به فروش میرن! خب داستان چی هست ؟
گوشی هایی که لاک هستن ..تحت قراداد با اپراتوری هستن که باید از پلن های سرویس هایش یکی رو انتخاب کنند. یعنی شما به مرور زمان دارین اندازه قیمت آیفون آنلاک پول پرداخت می کنین ولی با شرایط اقساطی ( البته گرون تر هم در میاد براتون در آخر )
اولا بی نهایت ممنون از پاسخ کاملتون. ایفون انلاک که خارج از کشور موجوده میتونم بیارم با جعبه به هر تعداد مشکلی نیس. به همون قیمتهایی که گفتین مثلا ایفون6 باقیمت 199دلار حدود 650هزار درمیاد که اگر تو ایران انلاک کنیم با همون روش قانونی فوق فوقش 500 هزار پرداخت میکنیم که جمعا میشه 1,200,000 خب تفاوت قیمتش با قیمت ایفون انلاکی که ایران میفروشنخیلی زیاده نیست؟

new sadra

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اگه هزینه آنلاکش همین قدر باشه آره میصرفه ولی فک نکنم بتونین کلی و با جعبه بیارید احتمالن گمرگ گیر بده
نه مشکلی نیس اوردنش. برای انلاک کردنش یه سایت iphoneunlocker.ir هست که اونجا میشه انلاک کرد فکر کنم معتبر باشه

Deactivated

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
76
اولا بی نهایت ممنون از پاسخ کاملتون. ایفون انلاک که خارج از کشور موجوده میتونم بیارم با جعبه به هر تعداد مشکلی نیس. به همون قیمتهایی که گفتین مثلا ایفون6 باقیمت 199دلار حدود 650هزار درمیاد که اگر تو ایران انلاک کنیم با همون روش قانونی فوق فوقش 500 هزار پرداخت میکنیم که جمعا میشه 1,200,000 خب تفاوت قیمتش با قیمت ایفون انلاکی که ایران میفروشنخیلی زیاده نیست؟
خواهش می کنم دوست عزیز
اون طور که من می دونم برای خرید آیفون لاک باید یه قراردادی با اون اپراتور بست و با دادن شماره ویزا یا مسترکارت .... یک هزینه ای ماهانه پرداخت کنید. (البته بعضی از دوستان می گفتن که مراجعه می کنن به اپراتور و میگن آیفونمون دزدیده شده! و اونا اون IMEI رو بلاک می کنن.
روشتون چیه ؟ به ما هم بگین :)

asadasad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت همه بچه های گل پی تی .اول از هم پوزش به دلیل اینکه چند وقتی درگیر اساس کشی بودم و نتونستم فعالیت زیادی داشته باشم اما تا جایی که توان داشتم مخصوصا پخ ها رو جواب دادم.به فکرم رسید که تاپیک مخصوص هر قسمت رو بزنم تا هم مشکلات دوستان برطرف شه و هم خدای نکرده تاپیکی از چشم نیفته و شرمنده نشیم.تا جایی که توان داشته باشم و از عهده حقیر بر بیاد انجام وظیفه می کنم.
البته دوستان هم یاری کنن و نظرات خودشون رو مطرح کنن تا به هم کمکی کرده باشیم
بسم ا...
سلام به همه دوستان عزیز. من به تازگی با یک آیفون 6 مشغول کشتی گرفتن هستم. ورژن 8.3 اصلی هستش. مشکلم در حال حاضر دسترسی به یک فایل html داخل گوشیه که نمی دونم چه جوری باید ببینمش و روش کلیک کنم تا باز بشه. در واقع دنبال یک فایل منیجر برای ios 8.3 می گردم.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام به همه دوستان عزیز. من به تازگی با یک آیفون 6 مشغول کشتی گرفتن هستم. ورژن 8.3 اصلی هستش. مشکلم در حال حاضر دسترسی به یک فایل html داخل گوشیه که نمی دونم چه جوری باید ببینمش و روش کلیک کنم تا باز بشه. در واقع دنبال یک فایل منیجر برای ios 8.3 می گردم.
درود گرامی
فعلن شما نمیتونین فایل رو ببینید، مگر اینکه اون فایل رو روی یه سایت آپلود کنید و بعدش با Safari ادرس رو باز کنین و نگاه کنین
اما اگه صبر کنین تا واسه 8.3 هم جلبریک بیاد اونوقت میتونین جلبریک کنین و فایل منیجیر iFile رو نصب کنین

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
سلام آیفونی که آنلاک نشده باشه و وارد ایران شده باشه چه فرقی میکنه با آنلاک شده ؟ مشکل ساز خواهد شد ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام آیفونی که آنلاک نشده باشه و وارد ایران شده باشه چه فرقی میکنه با آنلاک شده ؟ مشکل ساز خواهد شد ؟
اگر Active شده باشه تا زمانی که دوباره نیاز به اکتیو شدن نداشته باشه خیر مشکلی نخواهد داشت اما این رو هم مدنظر داشته باشید که گوشی لاک سیم کارت مخصوص خودش رو میشناسه و نمیتونین با ایرانسل تماس و SMS داشته باشید.
فرقش هم فقط در SMS, Call شدنه که مورد گوشی لاک این ها رو نداره و بعد از هر ریستور نیاز به Active شدن با سیم کارت مربوطه رو داره

پ.ن: من گوشی لاک نداشتم و این مطالب بالا هم میتونه درست نباشه ولی میدونم که لاک رو میشه آنلاک کرد.

HALO

Registered User
لایک‌ها
293
دوستان یه سوال دارم
آیفون 4S 8 گیگ تمیز و سالم ولی بدون جعبه با فاکتور فروشگاه و مهر چقدر می ارزه؟500 ارزش داره برش دارم؟
و اینکه اگر بیارزه بین این P6 هوآوی کدومو بگیرم؟این گوشی رو حداقل 2 سال میخوام دستم باشه و تا 2 سال میخوام تمام برنامه و بازیهایی که میاد جدید روش اجرا بشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

UnlovelyWriter

Registered User
لایک‌ها
135
دوستان یه سوال دارم
آیفون 4S 8 گیگ تمیز و سالم ولی بدون جعبه با فاکتور فروشگاه و مهر چقدر می ارزه؟500 ارزش داره برش دارم؟
و اینکه اگر بیارزه بین این P6 هوآوی کدومو بگیرم؟این گوشی رو حداقل 2 سال میخوام دستم باشه و تا 2 سال میخوام تمام برنامه و بازیهایی که میاد جدید روش اجرا بشه
ممنون میشم راهنمایی کنید
بستگی به سلیقه و میزان دانشت از هر سیستم عامل داره عزیز.

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
دوستان آیفون لاکی که اکتیو نشده میشه با گیوی اکتیو کرد؟یا فقط با سیم کارت اپراتور اکتیو میشه؟
4 اس ورژن 8.3 لاک bell کانادا دارم موقع اکتیو شدن سیم کارت بل میخواد

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
دوستان عزیز می خوام یک apple tv سری آخرش رو بگیرم
1- آیا مدل جدید تری در راه هست به این زودی ها که ارزش صبر کردن برای خرید رو داشته باشه ؟

2- آیا مورد خاصی رو باید در هنگام خرید چک کنم ؟

3- از کجا بفهمم آکبند هست ؟ ( فقط سبفون داشته باشه کافیه ؟ )

3- تمام مدل های توی بازار یکی هست دیگه تفاوتی که ندارن ؟

4- بهترین و مناسب ترین قیمت رو در کجا میتونم توی تهران پیدا کنم ؟

5- و اینکه از کجا میشه از روی جعبه نسل دوم و سوم رو تشخیص داد ؟ ( به وضوح نوشته نسل سوم ؟ )

ممنون از دوستانی که کمک میکنن

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دوستان آیفون لاکی که اکتیو نشده میشه با گیوی اکتیو کرد؟یا فقط با سیم کارت اپراتور اکتیو میشه؟
4 اس ورژن 8.3 لاک bell کانادا دارم موقع اکتیو شدن سیم کارت بل میخواد
همون موقعی که بصورت لاک گرفته شده یه سیم کارت bell هم همراش بوده اون رو ندارید
دوستان عزیز می خوام یک apple tv سری آخرش رو بگیرم
1- آیا مدل جدید تری در راه هست به این زودی ها که ارزش صبر کردن برای خرید رو داشته باشه ؟

2- آیا مورد خاصی رو باید در هنگام خرید چک کنم ؟

3- از کجا بفهمم آکبند هست ؟ ( فقط سبفون داشته باشه کافیه ؟ )

3- تمام مدل های توی بازار یکی هست دیگه تفاوتی که ندارن ؟

4- بهترین و مناسب ترین قیمت رو در کجا میتونم توی تهران پیدا کنم ؟

5- و اینکه از کجا میشه از روی جعبه نسل دوم و سوم رو تشخیص داد ؟ ( به وضوح نوشته نسل سوم ؟ )

ممنون از دوستانی که کمک میکنن
درود گرامی
@88830946 جناب مشیری فک کنم بهترین جواب رو بهتون بدن.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
مودم من لینکسیس مدل wag120w هست که سرعت 150 داره و 300 نیست

بنظرتون در بازی ها و دیدن فیلم کندی و تاخیر خواهم داشت یا آپل تی وی نسل سوم ؟

البته فاصله ام تا مودم دو متر الی 3 متر هست

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
همون موقعی که بصورت لاک گرفته شده یه سیم کارت bell هم همراش بوده اون رو ندارید
@88830946
نه متاسفانه سیمکارت اپراتور همراهش نبوده.
تحقیق کردم گیوی میتونه آیفون اکتیو کنه.فقط نمیدونم مدل R-Sim 9 Pro میتونه اکتیوش کنه یا نه.

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
نه متاسفانه سیمکارت اپراتور همراهش نبوده.
تحقیق کردم گیوی میتونه آیفون اکتیو کنه.فقط نمیدونم مدل R-Sim 9 Pro میتونه اکتیوش کنه یا نه.
R-sim 8 که میتونست این 9 احتمالن باید بهتر و قویتر از 8 باشه.

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
R-sim 8 که میتونست این 9 احتمالن باید بهتر و قویتر از 8 باشه.
ممنون
آخه این آیفون 4 اس به ios 8.3 آپدیت شده ورژن 7 بود که حتما اکتیو و انلاک میشد.
ببینید این R-Sim 9 Pro فقط با 5/6/7 کار میکنه:
http://www.r-sim9.com/selfie-stick-...s5-4s-ios7-unlock-and-activation-gsmcdma.html
ولی این یکی تا 8.3 کار میکنه:
http://www.geveystore.com/products/r-sim-9-pro-iphone-5-5c-and-5s-ios-7-0-3
الان من دومی باید گیر بیارم!

بالا