برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ های عمومی مربوط به ویندوز فون...

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
مشاهده پیوست 826911
دوستان من گوشیم بعد از اینکه اپدیت رو گرفت ریست شد وبعد ریست میره رو چرخ دنده ها بعد دوباره ریست میشه
خواستم ریکاوری تول دانگریدش کنم که این طوری شد
ممنون میشم کمک کنید .
چند تا حالت داره
یا کابل یو اس بیت خرابه
یا اون یو اس بی ای که توی کامپیوترته خرابه
یا نرم افزار ویندوزفون ۸ رو نصب نکردی
اون چرخ دنده ها هم نزدیک به ۱ ساعت میکشه تا بره

mrx316

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چند تا حالت داره
یا کابل یو اس بیت خرابه
یا اون یو اس بی ای که توی کامپیوترته خرابه
یا نرم افزار ویندوزفون ۸ رو نصب نکردی
اون چرخ دنده ها هم نزدیک به ۱ ساعت میکشه تا بره
ممنون از جوابتون .
نه به چرخ دنده ها که میرسه 10 ثانیه بعد ریست میشه
کابل و پورت هم با وسایل دیگه تست کردم سالمن

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
مشاهده پیوست 826911
دوستان من گوشیم بعد از اینکه اپدیت رو گرفت ریست شد وبعد ریست میره رو چرخ دنده ها بعد دوباره ریست میشه
خواستم ریکاوری تول دانگریدش کنم که این طوری شد
ممنون میشم کمک کنید .

از کابل خود گوشی استفاده کنید .
کابل رو به پورت usb دیگه ای متصل کنید .
گوشی و کامپوتر رو یکبار restart و مجددا امتحان کنید .

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
دوستا استور ویندوز فیلتر یا تحریم شده؟
@Ev0t @h_kh_1367
??
نه مشکلی برای استور پیش نیومده
اما من تا دیروز که میزدم رو دانلود مینوشت Microsoft acount is not available right now try again later بعد من گوشیمو خاموش روشن میکردم و وای فای حذف میکردم و دوباره بهش کانکت میشدم تا میتونستم برنامه رو دانلود کنم برای هر برنامه این کار رو میکردم دیگه داشت کم کم میرفت رو مخم
اما همین الان تست کردم بدون مشکل شروع کرد به دانلود کردن

irajsheida

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
با سلام وخسته نباشید
من لومیا 620 دارم.این پیش نمایش ویندوز 10 موبایل که اومد من نصبش کردم بعدش بدلائلی برگردوندمش به همون 8.1.حالا سوالم اینه که آیا دوباره میتونم برش گردونم به همون ویندوز 10 یا نه ممنون میشم اگه جواب بدین.قربان شما

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
با سلام وخسته نباشید
من لومیا 620 دارم.این پیش نمایش ویندوز 10 موبایل که اومد من نصبش کردم بعدش بدلائلی برگردوندمش به همون 8.1.حالا سوالم اینه که آیا دوباره میتونم برش گردونم به همون ویندوز 10 یا نه ممنون میشم اگه جواب بدین.قربان شما

سلام - ممنون
بله هم میتونید مجددا نسخه های پیش نمایش فنی ویندوز 10 موبایل رو دریافت کنید . (از طریق windows insider)
هم میتونید نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل رو دریافت کنید (البته بعد از انتشار)

irajsheida

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام - ممنون
بله هم میتونید مجددا نسخه های پیش نمایش فنی ویندوز 10 موبایل رو دریافت کنید . (از طریق windows insider)
هم میتونید نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل رو دریافت کنید (البته بعد از انتشار)
ممنون از پاسختون.من چندین بار از طریق ویندوز اینسایدر برای پیش نمایش اقدام کردم ولی متاسفانه نتیجه نداد.آیا مشکل دیگه ای هست یا مشکل از وای فای من هستش؟بازهم ممنونم

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
ممنون از پاسختون.من چندین بار از طریق ویندوز اینسایدر برای پیش نمایش اقدام کردم ولی متاسفانه نتیجه نداد.آیا مشکل دیگه ای هست یا مشکل از وای فای من هستش؟بازهم ممنونم

در ساعات مختلف شبانه روز امتحان کنید .
الان بیلد 10166 هم برای اینسایدر های گروه fast و هم برای اینسایدر های گروه slow در دسترس هست و می تونید دریافت کنید .

irajsheida

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
در ساعات مختلف شبانه روز امتحان کنید .
الان بیلد 10166 هم برای اینسایدر های گروه fast و هم برای اینسایدر های گروه slow در دسترس هست و می تونید دریافت کنید .
با سلام وخسته نباشید.من طبق گفته های شما انجام دادم ولی نشد.که در آخر مجبور شدم تنظیمات کارخانه انجام بدم وبعد از طریق ویندوز اینسایدر اقدام کردم که بلا فاصله رفت و به ویندوز 10 موبایل آپدیت شد.الانم که خدمتتون هستم با بیلد 10166 دارم کار میکنم.بازهم تشکر میکنم ازتون بابت راهنماییهاتون.

irajsheida

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
wp_ss_20150809_0001.png سلام.من پیش نمایش ویندوز 10 موبایل بیلد 10166 رو نصب کردم یکی دو روز بعدش دیدم GLANCE از EXTRAS محو شده !!!!
چرا باید اینطور بشه.البته مثل اینکه ازونجا خیلی چیزام محوشده که بارزترینش گلنس بوده.اسکرین شا ت میزارم ببینید.ممنون میشم راهنماییم کنید

h_kh_1367

Registered User
لایک‌ها
82
سلام.من پیش نمایش ویندوز 10 موبایل بیلد 10166 رو نصب کردم یکی دو روز بعدش دیدم GLANCE از EXTRAS محو شده !!!!
چرا باید اینطور بشه.البته مثل اینکه ازونجا خیلی چیزام محوشده که بارزترینش گلنس بوده.اسکرین شا ت میزارم ببینید.ممنون میشم راهنماییم کنید

نرم افزار sysapp pusher رو نصب کن ، یبار چک آپدیت کن نشد از طریقش مجددا نصب کن .

Mori_a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام دوستان خسته نباشید
بنده یه دستگاه htc 8X دارم ولی یه مشکل جدی داره
مشکل مربوط به بخش آنتن دهی هستش به این شکل که در یه محدوده شهری فقط سیم کارت ایرانسل رو ساپورت میکنه و در همون منطقه اگه سیم کارت همراه اول رو بزارم آنتن نداره
و دقیقا در نقطه مقابل تو یه نقطه دیگه شهری سیم کارت همراه اول انتن میده و ایرانسل کار نمیکنه
کسی از دوستان تا حالا با این مشکل روبرو شده یا میدونه که این مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
سلام دوستان خسته نباشید
بنده یه دستگاه htc 8X دارم ولی یه مشکل جدی داره
مشکل مربوط به بخش آنتن دهی هستش به این شکل که در یه محدوده شهری فقط سیم کارت ایرانسل رو ساپورت میکنه و در همون منطقه اگه سیم کارت همراه اول رو بزارم آنتن نداره
و دقیقا در نقطه مقابل تو یه نقطه دیگه شهری سیم کارت همراه اول انتن میده و ایرانسل کار نمیکنه
کسی از دوستان تا حالا با این مشکل روبرو شده یا میدونه که این مشکل از کجا میتونه باشه ؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
فکر نمیکنم مشکل از گوشی یا حداقل نرم افزاری باشه
شما توی cellular + SIM گزینه SIM settigs رو انتخاب کنید اونجا هم Highest connection speed رو روی 2G ست کنید و در محل مورد نظر تست کنید
ولی بازم فکر میکنم اشکال از شبکه است

Mori_a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فکر نمیکنم مشکل از گوشی یا حداقل نرم افزاری باشه
شما توی cellular + SIM گزینه SIM settigs رو انتخاب کنید اونجا هم Highest connection speed رو روی 2G ست کنید و در محل مورد نظر تست کنید
ولی بازم فکر میکنم اشکال از شبکه است
دوست عزیز خیلی ممنون از پاسختون ولی این کار رو هم کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد
واقعا خسته شدم
تعمیر کارها هم که هر کدوم یه حرفی میزنن کی میگه فلش کنی خوب میشه
یکی میگه باید سخت افزار انتن تعویض بشه
حتی به خرابی برد هم اشاره شده
دیگه نمیدونم چیکار کنم

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
دوست عزیز خیلی ممنون از پاسختون ولی این کار رو هم کردم ولی نتیجه ای حاصل نشد
واقعا خسته شدم
تعمیر کارها هم که هر کدوم یه حرفی میزنن کی میگه فلش کنی خوب میشه
یکی میگه باید سخت افزار انتن تعویض بشه
حتی به خرابی برد هم اشاره شده
دیگه نمیدونم چیکار کنم
اگر خیلی حساسید با نرم افزار Windows Device Recovery Tool گوشیتون رو فلش کنید
http://www.microsoft.com/en-xm/mobile/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA142987
http://www.windowsphone.com/en-us/how-to/wp8/phones-and-hardware/recover-my-phone

Mori_a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست عزیز با تشکر مجدد این کار هم تغییری ایجاد نکرد و بازم همون مشکل پابرجا هستش
به نمایندگی تعمیرات اچ تی سی هم مراجعه کردم که گفتن چون ویندوزفون هست و قطعاتش کمه تعمیرش رو قبول نمیکنیم :(

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
دوست عزیز با تشکر مجدد این کار هم تغییری ایجاد نکرد و بازم همون مشکل پابرجا هستش
به نمایندگی تعمیرات اچ تی سی هم مراجعه کردم که گفتن چون ویندوزفون هست و قطعاتش کمه تعمیرش رو قبول نمیکنیم :(
خوب اگر با این کار اوکی نشده مشکل به هیج عنوان نرافزاری نیست
شما چند تست از رادیو و GPS و WiFi و بلوتوث و NFC پوشیتون بگیرید ببینید به مشکل برنمیخورید؟
مثلا WiFi باند b/g جداگانه تست کنید n هم جداگانه از برنامه شیر استفاده کنید
فرکانس های مختلف رادیو رو هم تست کنید ببینید نسبت به گوشی های دیگه در دریافت سیگنال های رادیویی ضعف نداره
اگر مشکل مشابه ای توی بخش RF (Radio frequency داشتید احتمالا از چیپ پردازشی گوشیتون هست

بالا