برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به اندروید در این تاپیک.

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
خیر، هیچکدوم مشکلی ندارن فقط این گوشی همچین ایرادی میگیره

~تیک تاک تمام ساعتها، تاکتیک دقیق مرگ من است~
گویا باگ نرم افزاری هست ،یا ریست فاکتوری کنید یا آپدیت به ورژن جدید

helia999

Registered User
لایک‌ها
1,342

عسل مجید

Registered User
لایک‌ها
105
سلام گوشی سامسونگ ایس 2 من بعضی وقتها خود به خود خاموش میشه ، علتش چی می تونه باشه؟؟؟:general107: دوستان

barabox

Registered User
لایک‌ها
94
دوستان سلام
فکر کنم گوشی ویروسی شده
وای فای و دیتا خودبخود فعال میشه
مدل گوشی اکسپریا u هستش
از دوستان کسی میدونه چجوری درستش کنم ؟
باید فلش زد یا راه دیکه ای هم هست
آنتی ویروس زیاد نصب کردم و خبری نشد
تو برنامه های اجرایی هم چیزی نیست
گوشی آنروت هستش
ریست فکتوری هم کردم
کلا فقط مونده فلش زدن

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
سلام دوستان کسی نرم افزاری میشناسه که همه ی قیلم های رو با همه ی پسوند ها پخش کنه و زیر نویس رو هم بشناسه و بشه زمان زیر نویس رو تغییر داد؟
ممنون

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سلام دوستان کسی نرم افزاری میشناسه که همه ی قیلم های رو با همه ی پسوند ها پخش کنه و زیر نویس رو هم بشناسه و بشه زمان زیر نویس رو تغییر داد؟
ممنون
mx player

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
سلام داداش خیلی ممنون که کمک کردی
Mx Player رو دارم و خیلی هم عالیه ولی قابلیت تغییر زمان زیر نویس رو نداره
سلام
خواهش میکنم
چرا داره . وقتی زیرنویس رو باز میکنی تو برنامه .اونجا چند گزینه هست که زیرنویس رو هماهنگ میکنی (تایم رو عقب جلو میکنی)

milad_habibi_1372

Registered User
لایک‌ها
141
سلام
گوشیم اچ تی سی وان مکس هستش
به اندروید 5 اپدیتش کردم ولی انتن دهیش رفت
الان میخوام به اندروید 4.4 برگردم
برای دانگرید باید چیکار کنم دقیقا
ممنون میشم راهنماییم کنین

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
سلام
وقتی با گوشی تو هر بازی میرم ، وقتی گوشمو میبرم نزدیک گوشی انگار صدا سی پی یو میاد. این عملکرد طبیعی گوشیه؟ باید صدا بده یا نه؟

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
سلام
وقتی با گوشی تو هر بازی میرم ، وقتی گوشمو میبرم نزدیک گوشی انگار صدا سی پی یو میاد. این عملکرد طبیعی گوشیه؟ باید صدا بده یا نه؟
گوشی مثل کامپیوتر فن نداره که صدا بده

game.over

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام.میدونم جای سوالم اینجا نیست ولی نمیدونستم کجا بپرس.ببخشید.
من یه اکانت کلش دارم ک میخوام بدونم ارزشش چقدره.باید از کجا بفهمم؟کدوم تاپیک؟

1991reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
گوشی من هواوی g610 u20 هست در حال حاضر دو مشکل دارم که هر دو مربوط به اینترنت هست.اول اینکه تاحالا از طریق وای فای به اینستاگرام متصل نشده بودم ولی دو سه روزه از وای فای استفاده میکنم اما تصاویر اینستا برام قابل مشاهده نیست ومطمئن هستم که مشکل از گوشیه چون گوشی دیگه ای که دارم و تبلت با همون وای فای و همون ورژن اینستاگرام این مشکل را ندارند.مشکل دوم هم روشن شدن خود بخود جی پی اس زمانی که نت سیمکارت را فعال میکنم هست تمام برنامه ها را که احتمال میدادم مشکل از اونا باشه غیر فعال کردم ولی بازم روشن میشه خاموشش هم میکنم چند ثانیه بعد فعال میشه. گوشیم روت هست و چند وقت پیش ویروسی شده بود دوست که نرم افزار کاره دستی با استفاده از منو مخفی فرمتش کرد.خواهشا راهنمایی کنید

alireza.1000

Registered User
لایک‌ها
123
سلام
گوشی من هواوی g610 u20 هست در حال حاضر دو مشکل دارم که هر دو مربوط به اینترنت هست.اول اینکه تاحالا از طریق وای فای به اینستاگرام متصل نشده بودم ولی دو سه روزه از وای فای استفاده میکنم اما تصاویر اینستا برام قابل مشاهده نیست ومطمئن هستم که مشکل از گوشیه چون گوشی دیگه ای که دارم و تبلت با همون وای فای و همون ورژن اینستاگرام این مشکل را ندارند.مشکل دوم هم روشن شدن خود بخود جی پی اس زمانی که نت سیمکارت را فعال میکنم هست تمام برنامه ها را که احتمال میدادم مشکل از اونا باشه غیر فعال کردم ولی بازم روشن میشه خاموشش هم میکنم چند ثانیه بعد فعال میشه. گوشیم روت هست و چند وقت پیش ویروسی شده بود دوست که نرم افزار کاره دستی با استفاده از منو مخفی فرمتش کرد.خواهشا راهنمایی کنید
سلام،منم مشکل شما رو دارم،چندی پیش راحت با وای فای مبین نت از اینستگرام استفاده میکردم ولی الان دیگه لود نمیشه یا برای لود شدن باید قند شکن روشن کنم،امتحان کنید مشکل حل میشه،در مورد جی پی اس هم باید بگم مال من وای فایش مشکل داره،گوشیم روت هست ولی با انتی ویروس چک کردم نداشت،کسی راه حلی برای من داره ممنون میشم اطلاع بده

ehsanled

Registered User
لایک‌ها
85
سلام من note 4 c دارم الآن اندرویدش 5.0.1 هست مشکل آنتن دهی داره دوستان خواهشا یک رام خوب معرفی کنید که مشکل آنتن نداشته باشه

sajjad.captain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان هرکس درمورد روت گوشی ميدونه بگه میخام گوشی مو روت کنم نميشه
زد اولترا 6833 با برنامه های کینگو روت کینگ روت ای روت وی روت تاول روت وکلی برنامه های ديگه هم با کامپیوتر هم با گوشی نميشه کسی ميدونه چکار منم؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان

من گوشیم اینه
http://www.digikala.com/Product/DKP...IM/گوشی-موبایل-اسمارت-کورال-S5201-دو-سیم-کارت

چندین بازی hd دانلود کردم و بازی کردم مشکلی نداشتم مثل DEAD TRIGGER 1.9.0 و The Conduit و .......

اما امروز بازی LEGO ® City My City 1.0.0 دانلود کردم هم دیتا obb رو
http://www.apktops.ir/android-lego-city-my-city-1-0-0.html/

وقتی بازی نصب کردم و دیتا ریختم تو فایل obb و بازی اجرا کردم بازی اجرا شد و بالا اومد منو اول بازی اومد و دکمه ادامه بازی اومد وقتی روش زدم بعد از بازی میپره بیرون

میدونید چرا؟

اگر این یکی بازی هم دانلود کنم ممکنه دوباره همین مشکل پیش بیاد ؟
http://www.apktops.ir/android-lego-batman-beyond-gotham.html/

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,704
سلام
کسی از دوستان در مورد درست کردن اپلیکیشن برای سایت اطلاعی داره ؟ میخواستم بدونم امکانش هست برای یک سایت اپلیکیشن درست کنیم ولی بر پایه آدرس دامین اون سایت نباشه ؟

javad javad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
گوشی بنده سامسونگ گلگسی اس 4 مدل GT I9500 هست ریکاوری CWMرو نصب کردم یه کاستوم رام خوب با اموزش برام بیزحمت بزارین.
باتشکر

javad javad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام خدمت همه بچه های گل پی تی .اول از هم پوزش به دلیل اینکه چند وقتی درگیر اساس کشی بودم و نتونستم فعالیت زیادی داشته باشم اما تا جایی که توان داشتم مخصوصا پخ ها رو جواب دادم.به فکرم رسید که تاپیک مخصوص هر قسمت رو بزنم تا هم مشکلات دوستان برطرف شه و هم خدای نکرده تاپیکی از چشم نیفته و شرمنده نشیم.تا جایی که توان داشته باشم و از عهده حقیر بر بیاد انجام وظیفه می کنم.
البته دوستان هم یاری کنن و نظرات خودشون رو مطرح کنن تا به هم کمکی کرده باشیم
بسم ا...

بالا