برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بعد اون داستان هایی که پیش اومد 100% قول قهرمانی این فصل رو به تراکتور دادن
به هرحال یک بار باید این تیمشون قهرمان شه یکبار اون تیمشون قهرمان شه نوبتی
استقلال پرسپولیس نابود شدن که اون دو تا تیم قهرمان بشن

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
به دلیل اینکه تراکتور کنترات دست برادران س.پ.ا.هه... هر جای این مملکت که قوی و منظمه کاراش و پول توش هست دلیلش همینه! :general701:
خب پس اسمشو عوض کنن، بذارن باشگاه فرهنگی ورزشی نظامی عقیدتی سیاسی **** عاشورای تبریز!!!!
والّا......

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
دوست عزیزمون جاسمخان کرار لطف فرمودن و 300 میلیون به باشگاه تخفیف دادن
اگر به توافق نرسیم با جاسم کرار، باشگاه 800 میلیون باید بده
اما اگر به توافق برسیم باید یک میلیارد و پونصدد میلیون به جاسم خان مرحمت کنیم نصفشم اول باید بدیم
البته مبلغ قبلی جاسم خان یک و هشتصد بوده که سیصد تخفیف دادن
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را
بنظرم باشگاه با کرار قرارداد ببنده سنگینتره لااقل بدهکار نمیشه!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اگر به توافق نرسیم با جاسم کرار، باشگاه 800 میلیون باید بده
احسان جان فکر کنم این یه تیکه رو اشتباه گفتی!
اگه به توافق نرسیم کرار باید 200 هزار دلار به باشگاه بده که میشه تقریبا 600 و خورده ای میلیون که تو بعضی سایتا گفتن 800 میلیون!(البته فکر کنم مالیاتشم حساب کردن:p)

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
احسان جان فکر کنم این یه تیکه رو اشتباه گفتی!
اگه به توافق نرسیم کرار باید 200 هزار دلار به باشگاه بده که میشه تقریبا 600 و خورده ای میلیون که تو بعضی سایتا گفتن 800 میلیون!(البته فکر کنم مالیاتشم حساب کردن:p)
نه مجید جان...بعضی از سایتها به قیمت دلار امروز که 3307 تومن هست حساب کردن، که میشه اون 660 میلیونی که شما میگی
اما تا باشگاه بخواد پول کرار رو بده با توجه به اینکه توافقات 5+1 نتیجه اش معلوم نیست و معمولا باشگاه بعد از حکم فیفا پول بازیکن رو میده میشه 5-6 ماه دیگه که مطمئن باش نرخ دلار تو اون موقع به 3600-3700 میرسه که میشه چیزی حدود 800 میلیون!!!
پس 800 میلیون درسته!!! :D
(اون مالیات و ...هم که همیشه به عهده باشگاه بوده!!)

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
نه مجید جان...بعضی از سایتها به قیمت دلار امروز که 3307 تومن هست حساب کردن، که میشه اون 660 میلیونی که شما میگی
اما تا باشگاه بخواد پول کرار رو بده با توجه به اینکه توافقات 5+1 نتیجه اش معلوم نیست و معمولا باشگاه بعد از حکم فیفا پول بازیکن رو میده میشه 5-6 ماه دیگه که مطمئن باش نرخ دلار تو اون موقع به 3600-3700 میرسه که میشه چیزی حدود 800 میلیون!!!
پس 800 میلیون درسته!!! :D
(اون مالیات و ...هم که همیشه به عهده باشگاه بوده!!)
والا سایت ها هم مثل شما حرف از هشتصد میلیون زدن اما پرداخت از سوی کرار به استقلال!
اگه اگه اگه قرارداد دو ساله و قطعی باشه یعنی سال دوم مشروط نباشه :
وقتی ایشون قدم نحسشون رو تو ایران نذارن حتی اگه گور مبارکشون رو گم کنن سمت فیفا چون ایشون قرارداد داشته باید به باشگاه جریمه بده اونم جریمه فسخ یا صدور رضایتنامه ، چون باشگاه مبلغی زیادی از قرارداد پارسالشو داده و از اون طرف هم تا چند روز دیگه اگه ایشون بازی دربیاره باشگاه نامه میزنه به کمیته انضباطی و توی مرجع قضایی فوتبالی جریمه میشه و اگه موقع شکایتِ کرار رونوشتی از اون حکم به فیفا ارسال بشه بازم حال کرار گرفته میشه و پرداخت پولی از سمت باشگاه در کار نیست
در مورد مالیات مزاح بود!
خدا وکیلی نگاه کن بازیکن گرفتن ما رو! طرف فقط کم مونده بیاد بخوابونه تو گوش رئیس فدراسیونمون!
یعقوب کریمی وقتی توی نفت تاپ بود پستش همین جای کرار بود اگه اینا با یعقوب تمدید کردند باید بذارنش همینجا و این کرار گوساله رو هم ردش کنن بره. اگه از الان بخوان اینجوری بهش امتیاز بدن دیگه سر هر تمرین باید منتظر تهدیدها و بازی های ایشون مبنی بر گرفتن پول تو جیبی و هزارتا بامبول دیگه هم باشیم

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
مظلومی در تماس تلفنی به هاشم بیک زاده چه گفته بود؟

15-7-2-185846n00152709-b.jpg

ورزش > لیگ برتر - هاشم بیک زاده مدافع چپ استقلال در فصل جدید در تیمی غیر از استقلال توپ می زند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این بازیکن که خیلی زود از سوی مظلومی در لیست مازاد استقلال قرار گرفت، در آخرین واکنش خود به این اتفاق می گوید: «در چند روز اخیر کمی ناراحت بودم و اگر حرفی زدم که باعث ناراحتی کسی شد عذر می خواهم. من یک بازیکن حرفه ای هستم و اگر ناراحت شدم دلیل داشت.» او ادامه می دهد: «آقای مظلومی به شخصه با من صحبت کرد و گفت تو را می خواهم. حتی مسولان استقلال هم چند بار گفتند مظلومی تو را می خواهد اما به ناگهان و پس از مذاکره خوبی که با من داشتند، این تصمیم شوکه ام کرد.» بیک زاده ادامه می دهد: «من اصلا به کسی ایراد نمی گیرم. به هر حال سرمربی حرف اول و آخر را می زند. من اگر ناراحت شدم فقط به خاطر همان دلیلی بود که گفتم. وگرنه آقای مظلومی امیدوار است هر بازیکنی را که دوست دارد بخواهد. فقط برای استقلال آرزوی موفقیت می کنیم و امیدوارم این فصل با موفقیت خود دل هواداران را شاد کند.»
بیک زاده در پایان می گوید: «می دانم فصل گذشته نتوانستم آنگونه که هواداران می خواهند بازی کنم. دوست داشتم در فصل جدید و در آرامش همه چیز را جبران کنم ولی نشد. امیدوارم یک روز دوباره در خدمت هواداران خوب استقلال باشم.»

@behrang_sh آره درسته..راستش ما تو این چند ساله همش عادت به پول دادن باشگاه کردیم!! شما فکر میکنی به توافق نرسیم کرار به باشگاه پول میده؟ اونم 800 میلیون؟
مگه میشه؟
مگه داریم؟

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
باور کنید کرار آخرین برگ برنده استقلال هست که ممکن بتونه ما رو جزو سه تیم اول کنه
بشینید بازیکن های سپاهان و تراکتور رو دقیق بررسی کنید ببینید فقط نیمکت ذخیره های این تیم ها اندازه بازیکن های اصلی پرسپولیس استقلال براشون هزینه شده
من فکر کنم زیر 800 میلیون بازیکن ندارن این دو تیم

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
باور کنید کرار آخرین برگ برنده استقلال هست که ممکن بتونه ما رو جزو سه تیم اول کنه
وقتی یک بازی خوبه بعدش در هفته 2-3 روز میخواد بره عراق برای شکار و ...... بعدش یه روز سر پول قاطی میکنه و نمیاد دوباره یه بازی میاد اخراج میشه - یه بازی میاد دعوا میکنه محرومش میکنن (حالا به هر دلیلی!) یه مدت مصدوم میشه و این داستان همچنان ادامه دارد.........
همچین بازیکنی بیشتر داره به تیم ضرر میرسونه تا نفع!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
وقتی یک بازی خوبه بعدش در هفته 2-3 روز میخواد بره عراق برای شکار و ...... بعدش یه روز سر پول قاطی میکنه و نمیاد دوباره یه بازی میاد اخراج میشه - یه بازی میاد دعوا میکنه محرومش میکنن (حالا به هر دلیلی!) یه مدت مصدوم میشه و این داستان همچنان ادامه دارد.........
همچین بازیکنی بیشتر داره به تیم ضرر میرسونه تا نفع!
حرف شما قبول اما کسی نیست جایگزین اش بشه !!! من نمیدونم چرا بازیکن هایی که پست بازی ساز دارن و بهترین بودن اینقدر اخلاق بدی دارن از کرار و جباری استقلال تا کریمی و صادقیان پرسپولیس ... کلا تندمزاج هستن
برعکس اروپا که همیشه باهوش ترین و آروم ترین فرد هر تیم همین بازی سازاشون هستن از ژآوی در بارسلونا تا مودریچ و کروس در رئال

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
مجید جان منم کاملا موافقم، یادمه زمانی که کرار میخواست بیاد استقلال همه می گفتیم قلعه نوعی به بازیکن رو نمیده و از پسش بر میاد، حسابی مدیریتش میکنه
دیدیم که قلعه نوعی هم از پسش بر نیومد، این بشر دو پا کاملا راهش رو یاد گرفته و ما ایرانی ها رو سرکار گذاشته، پول خوب میگیره بازیشم خوبه
ولی دیگه وارد شده به دو سه تا خطا سه هفته مرخصی میگیره میره رو نیمکت یه میره عراق قربونی میکشه شایدم میره به جنگ داعش
تو کل 30 بازی فصل قبل 14 تا بازی کرده برامون..ولی هر وقت خواستیمش غایب بود...قبل دربی خودش رو محروم کرد
اون که قلعه نوعی بود امسال گمونم جاسم کرار مظلومی بدبخت رو قورت بده!!!
آقا بفرستیمش بره نخواستیم..عطاشو به لقاش بخشیدیم......چرا کادر فنی به جای کرار ، یه پلی میکر خارجی خوب نیارن که مثل مگویان تو تیم منتخب اروپا هم قرار بگیره
یکم زحمت داره و ریسک ولی به صدتای این جاسم دودر میارزه!!
الان تیم همسایه رفته دو سه تا این سواچ و کواچ و ایویچ و میویچ و هویج و...ردیف کرده داره قرارداد میبنده، اون یک و هشتصد رو بدن یه سواچ کواچ خوب بیارن در پست هافبک بازیساز!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
شما فکر میکنی به توافق نرسیم کرار به باشگاه پول میده؟ اونم 800 میلیون؟
مگه میشه؟
مگه داریم؟
اگه پرداخت نکنه و بخواد بره تیم دیگه زمانی که ITC این آقا برای تیم جدیدش صادر نشه اونوقته که هم میشه هم داریم!:)

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
اگه پرداخت نکنه و بخواد بره تیم دیگه زمانی که ITC این آقا برای تیم جدیدش صادر نشه اونوقته که هم میشه هم داریم!:)
امروز داشتم تو این سایت 90 که یه مطلبی زده بود در مورد اینکه چطور شد استقلال به دسته سه رفت رو میخوندم...حدودا میدونستم ولیخیلی دقیق شرح داده بود که واقعا چطور شد
دیدم واقعا همیشه قوانین بر علیه استقلال بوده! الان اگر اون قانون پابرجا بود بعضی تیما الان باید در لیگ محلات بازی میکردن
دیگه بگیر و برو تا سر لیستی که دیر فرستادیم جام ملتها و...همیشه یا قوانین بر علیه ماست یا خودمون بر علیه خودمون
تو این قضیه کرار هم کمیته انضباطی در یک حرکت جهادی انقلابی 4-5 جلسه محرومش کرد!!!
مطمئنم سر این قضیه تیم جدیدش هم یه جورمیشه که به ضرر ما میشه!!!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
حرف شما قبول اما کسی نیست جایگزین اش بشه !!! من نمیدونم چرا بازیکن هایی که پست بازی ساز دارن و بهترین بودن اینقدر اخلاق بدی دارن از کرار و جباری استقلال تا کریمی و صادقیان پرسپولیس ... کلا تندمزاج هستن
برعکس اروپا که همیشه باهوش ترین و آروم ترین فرد هر تیم همین بازی سازاشون هستن از ژآوی در بارسلونا تا مودریچ و کروس در رئال
اینجا ایرانه و همه چیمون به هم میاد!
اگه بازی های آخر ذوب آهن رو که پخش میشد مشاهده میکردید متوجه میشدید که زمان حمله بالای 70 درصد کار حمله رو رجب زاده (مهاجم نوک!) طرح ریزی میکنه و حتی قاسم حدادی فر که هافبک دفاعیشونه بهش کمک زیادی میکرد ، این اتفاق دقیقا توی نفت با پایه ریزی غلامرضا رضایی و امیری انجام میشد. پس اگه ما میتونستیم یه تغییر تاکتیک بدیم و یکی از هافبک های دفاعیمون رو که بیشتر میل به جلو داره (امید ابراهیمی) یه خط (نه یک پست!) ببریم جلو این نقیصه هافبک طراح تا حدودی برطرف میشد چون کناره هامون هم این فصل بد نیستن. این مشکل با برنامه ریزی و پیاده کردن تاکتیک های مختلف قابل حله اما تو ایران کسی دنبال زحمت تمرین تاکتیکی و پیشرفت نیست و همه آماده خور تشریف دارن

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
امروز داشتم تو این سایت 90 که یه مطلبی زده بود در مورد اینکه چطور شد استقلال به دسته سه رفت رو میخوندم...حدودا میدونستم ولیخیلی دقیق شرح داده بود که واقعا چطور شد
دیدم واقعا همیشه قوانین بر علیه استقلال بوده! الان اگر اون قانون پابرجا بود بعضی تیما الان باید در لیگ محلات بازی میکردن
دیگه بگیر و برو تا سر لیستی که دیر فرستادیم جام ملتها و...همیشه یا قوانین بر علیه ماست یا خودمون بر علیه خودمون
تو این قضیه کرار هم کمیته انضباطی در یک حرکت جهادی انقلابی 4-5 جلسه محرومش کرد!!!
مطمئنم سر این قضیه تیم جدیدش هم یه جورمیشه که به ضرر ما میشه!!!
در مورد اون اتفاقاتی که گفتید اصلا جای بحث نیست! چون انقدر از این بدترها تو ایران افتاده که آدم بخواد مکتوبش کنه میشه اندازه شاهنامه!
ولی این یک مورد انقدر شفافه که نمیتونن کوتاه بیان! ضمنا فدراسیونی ها هم دل خوشی از این کرار ندارن! ( سر قضیه فوتبال ایران مسخرست :))

saeed hh

Registered User
لایک‌ها
8,439
موضوع بودن کرار یا نبودن کرار نیستش ما 4 تیم پولدار داریم و دوتیم فوق پولداره (سپاهان - تراکتور) که هر چهار تاشون از لحاظ فنی ( مربی ) و چه از لحاظ بازیکن از ما قوی ترن و دوتیم فوق پولدار که همون سپاهان و تراکتور هستن چه از لحاظ امکانات و پول و بازیکن از ما سرترن تو بیرون از زمین و مافیا و رشوه کمیته انظباتی و داوری این حرفا اصلا ما حریفشون نیستیم !!

اون دو تیم پولدار دیگه هم دو تا سرمربی عالی به اسم گل محمدی و منصوریان دارن که مربی ما از لحاظ فنی حریفشون نیستش پس انقدر این کرار گوساله رو بزرگش نکنید ما باید بچسبیم به جام حذفی !!
تا زه این چهارتا تیم چیزی به اسم حاشیه دور و اطرافشون نیستم از اولین بازی که ما تو لیگ ببازیم انواع حاشیه شکوندن کمر تیم شروع میشه اولیشم بازیکن میاد میگه 10 درصد قرار دادمو گرفتم
و واقعا خواهش میکنم اگه مظلومی بنده خدا حریف این چهار تیم نشد نیاین بهش فحش و خوار مادر بدید و ای شروع کنید قلعه نویی باید برگرده مشکل باشگاه ما هستش که ضعیفه و زورش نمیرسه نه مظلومی و بازیکن بدبخت ما زورمون نمیرسه !!!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
موضوع بودن کرار یا نبودن کرار نیستش ما 4 تیم پولدار داریم و دوتیم فوق پولداره (سپاهان - تراکتور) که هر چهار تاشون از لحاظ فنی ( مربی ) و چه از لحاظ بازیکن از ما قوی ترن و دوتیم فوق پولدار که همون ساهان و تراکتور هستن چه از لحاظ امکانات و پول و بازیکن از ما سرترن تو بیرون از زمین و مافیا و رشوه کمیته انظباتی و داوری این حرفا اصلا ما حریفشون نیستیم !!

اون دو تیم پولدار دیگه هم دو تا سرمربی عالی به اسم گل محمدی و منصوریان دارن که مربی ما از لحاظ فنی حریفشون نیستش پس انقدر این کرار گوساله رو بزرگش نکنید ما باید بچسبیم به جام حذفی !!

و واقعا خواهش میکنم اگه مظلومی بنده خدا حریف این چهار تیم نشد نیاین بهش فحش و خوار مادر بدید و ای شروع کنید قلعه نویی باید برگرده مشکل باشگاه ما هستش که ضعیفه و زورش نمیرسه نه مظلومی و بازیکن بدبخت ما زورمون نمیرسه !!!
تراکتور فقط مفت خوره
سروش رفیعی امروز تو تمرین اتشون بوده

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
کلا خیلی لیگ مسخره ای شده دو تیم که متعلق به یک جا هستن برای قهرمانی و نایب قهرمانی تلاش میکنن
احتمالا جام حدفی و لیگ هم بین خودشون تقسیم کنن
نفت و ذوب هم اینقدر خوب هستن که رتبه سوم و چهارم رو پر کنن
تازه اگر هیچ تیمی دیگه ای پدیده نشه و تیم های دیگه در هون حد خودشون بمونن
کلا وقتی بررسی کنید میفهمید چقدر سیستماتیک استقلال و پرسپولیس رو دارن نابود میکنن
اول ضعیف شون کردن و بعد براشون حاشیه درست کردن که باید خصوصی بشن و در آخر بعد از چند بار ناکامی در لیگ کم کم هوادار عادت کرده به رتبه پنجم تا هشتمی این دو تیم و دیگه اعتراض های شدید نمیکنن

Last edited:

badomak

Registered User
لایک‌ها
1,491
به نظر من بزرگترین مشکل ماها اینه که نشستیم برا تیم حریف و اونا برای ما کرب میخونن
اگه باهم متحد میشدیم ک جلوی وزارت بست می نشستیم یه فکر درست برای تیمامون می کردند
واقعا چند ساله که فقط دارن از اسم تیمهای محبوبمون سو استفاده می کنند و هیچ اتفاقی نمیوفته

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
به نظر من بزرگترین مشکل ماها اینه که نشستیم برا تیم حریف و اونا برای ما کرب میخونن
اگه باهم متحد میشدیم ک جلوی وزارت بست می نشستیم یه فکر درست برای تیمامون می کردند
واقعا چند ساله که فقط دارن از اسم تیمهای محبوبمون سو استفاده می کنند و هیچ اتفاقی نمیوفته

خانه از پای بست خرابه! وزارت ورزش و فدراسیون کلا یه مشت.....! نمونه ش همین افشار زاده تنها راهش مالک خصوصی داشتن این دو باشگاس کاملا غیر دولتی! کاملا جدا! که نمیذارن و نخواهند گذاشت
همه چیز در این کشور امنیتیه!

Last edited:
بالا