برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

ali215215

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان حرف ایشونو تا چه حد تایید میکنید؟
از ایشان باید چطوری وقت گرفت،کلا تو خاتم مشهد ،اول باید مستقیما از ایشان وقت گرفت و یا اینکه برای ویزیت اولیه باید رفت نوبت صبح وقت گرفت ،تا رزیدنت های صبح مریض را به ایشان ارجاع دهند
این به این خاطر است که نه اینترنتی و نه تلفنی نمی شود از ایشان نوبت گرفت برای شیف بعد از ظهر
من 4 بار تست کردم
در اینترنتی نوبت ایشان غیر فعال است ، و در تلفنی هم همش پاسخ می دهد که نوبت ها پایان یافته،ولی در اینترنت در مشخصات نوبت برای ایشان مثلا برای تلفنی حداقل 12 نفر ذکر شده است که جای خالی دارد و در تلفن پاسخ می دذهد نوبتی وجود ندارد
با تشکر ،لطفا پاسخ را ارسال فرمایید

Arman_159

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام اقای یاسینی
خداقوت
من هم بیمه ارتش دارم،هم بیمه تکمیلی مشهدم هستم، از طرفی بیممون وقتش اخر مرداد تموم میشه،بخاطر همین میخاستمب هرچه سریعتر عمل کنم.بیمارستان خاتم الانبیا مشهد ظاهرا خیلی دیر وقت میده، ولی کلینیک دکتر صداقت خیلی زود، بخاطر همین تصمیم گرفتم برم کلینیک دکتر صداقت، هرچند فکر کنم برام،خیلی گرونتر در بیاد.
سوال من اینه
1. بطور همزمان میشه از بیمه ارتش و معلم استفاده کرد؟ میگن اول بیمه ارتشو استفارتشواده میکنی،بعدصورتحساب میگیری،میری بیمه تکمیلی.
2. کلا هم هزینه برام مهمه هم کیفیت کار،شما گفتین دکتر صداقت و زارعی خوبن تو مشهد، ولی زارعی خیلی دیر نوبت میده، دکتر صداقتم فقط تو کلینیکش عمل میکنه، حالا با این تفاسیر به نظرتو ن کار درستی میکنم،میرم کلینیک دکتر صداقت؟چون مطمءنم قیمتاش خیلی بالاتر از خاتم النبیا هست
سلام اقای دکتر زارعی اگه الان اقدام کنیم برای کی نوبت عمل میدند؟

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
جناب یاسینی عزیز
من امروز که ۲ جولای بود دکتر کورش رو در انستیتو باکنر دیدم. ایشون گفت علت این که دکتر چسکس درخواست معاینه برای کانتکت لنز رو برای شما کرده اینه که ایشون شاید ترسیده عمل آی او ال رو روی تو انجام بده چون قبلا عمل شدی. گفت با دکتر استاین که توی انستیتو باکنر هست هماهنگ می کنه شاید اون این عمل رو انجام بده. و اینکه دکتر کورش یه کار خوبی که کرد یه کانتکت لنز رو روی من امتحان کرد که تازه با وجودی که پاورش کم بود و شمارش مناسب چشمم نبود ولی خیلی خیلی بهتر از عینک باهاش می دیدم. آخه من تا حالا لنز اصلا امتحان نکرده بودم. و همین من رو مصمم تر هم کرد چون دکتر کورش گفت اگه این لنز شماره چشمت بود خیلی خیلی بهتر هم می دیدی. و ضمن اینکه گفت آی او ال از این هم بهتره چون من امروز خط لنز رو می دیدم ولی آی او ال این مشکل رو نداره. گفت اگه دکتر استاین هم قبول نکنه باز جای دیگه معرفیم می کنه. حالا باید وایستم تا انستیتو باکنر باهام تماس بگیره. این رو هم بگم که دکتر کورش گفت هیچ مشکلی برای گذاشتن آی او ال ندارم فقط بعضی دکترها اگه مریض مثل من بعد از چندین سال بخواد لنز بذاره این کار رو نمی کنن. حالا نظر شما چی هست؟

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام اقای یاسینی
خداقوت
من هم بیمه ارتش دارم،هم بیمه تکمیلی مشهدم هستم، از طرفی بیممون وقتش اخر مرداد تموم میشه،بخاطر همین میخاستمب هرچه سریعتر عمل کنم.بیمارستان خاتم الانبیا مشهد ظاهرا خیلی دیر وقت میده، ولی کلینیک دکتر صداقت خیلی زود، بخاطر همین تصمیم گرفتم برم کلینیک دکتر صداقت، هرچند فکر کنم برام،خیلی گرونتر در بیاد.
سوال من اینه
1. بطور همزمان میشه از بیمه ارتش و معلم استفاده کرد؟ میگن اول بیمه ارتشو استفارتشواده میکنی،بعدصورتحساب میگیری،میری بیمه تکمیلی.
2. کلا هم هزینه برام مهمه هم کیفیت کار،شما گفتین دکتر صداقت و زارعی خوبن تو مشهد، ولی زارعی خیلی دیر نوبت میده، دکتر صداقتم فقط تو کلینیکش عمل میکنه، حالا با این تفاسیر به نظرتو ن کار درستی میکنم،میرم کلینیک دکتر صداقت؟چون مطمءنم قیمتاش خیلی بالاتر از خاتم النبیا هست

بله از هر دو میتونید استفاده کنید. اصلا بیمه تکمیلی یعنی همین.
فکر میکنم کلینیک توس رو میگید. خیلی دقت کنید که هر دو دکتر بیپارستان بنت الهدی هم میرن. بنت الهدی فکر میکنم دولتی باشه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بله آقای یاسینی، مطمین هستم. چون شاید بعد عمل حداقل 10 بار رو برا ویزیت رفتم (چند ماه یک بار و آخرین بار اردیبهشت، دید هر دو چشم من با عینک قبل عمل 8/10 بوده در ضمن). ویزیت های بعد عمل رو هم با دکتر کاظم امان‌زاده رفتم. ایشون میگه نامنظمی پیدا کرده و با لنز سخت هم تست کردند پارسال و حداکثر دید چشم چپ من با لنز سخت هم 6/10 بود که روی پروندم هم نوشت. میخواستن عمل Wave-Front انجام بدن که اون هم برای من دیگه با ضخامت باقی مونده ممکن نیست :| و فقط ایشون روزی یه قطره بیریموگان ساعت 4 عصر رو رو واسه کوچیک شدن مردمکم توی شب تجویز کرده که اوضاع رو برام توی شب و همین طور این هاله دیدن تو روز تو محیط های با نور کم رو بهتر میکنه. اگر نیازی هست جای دیگه معاینه بشم، باید چی رو بپرسم؟ در مورد دید چشم هام مطمین هستم.... ممنون

بله بهتر6 یک دکتر دیگه هم شما خارج از نور ببینه. فرقی نداره شاید بهتر باشه برید پیش یکی از دکتر های ونک و یا رازی.
مثلا دکتر نادری ونک و یا رخصت در رازی.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام جناب آقای یاسینی
من امروز رفتم موسسه نو آوران تو پونک
عکس رنگی انداختن و گفتن که میتونم عمل prk انجام بدم.و برای پنج شنبه 25 تیر ماه تو کلینیک مرکزی شهر واقع در میدان ونک نرسیده به میرداماد خیابان والی نژاد وقت عمل دارم زیر نظر دکتر شهرام سازنده.
جناب یاسینی آیا شما دکتر سازنده رو میشناسید؟
آیا کلینیک مرکزی شهر مجهز هست؟
دکتر سازنده دکتر خوبیه؟
عکس های رنگی رو هم ضمیمه میکنم که اگر امکانش هست توضیح مختصر بفرمایید
در ضمن شماره چشم راست و چپ بنده رو به اینصورت تشخیص دادن که تو عکس ها فرستادم براتون
باز هم تشکر صمیمانه بابت زحمات و راهنمایی های خوبتونمشاهده پیوست 825707

بله دکتر سارنده رو میشناسم. وارشون خیلی خوبه. در بیمارستان نیروی انتظامی هم عمل میکنند.
مرکزی هم کلینیک بسیار خوبیه. رئیسش دکتر مسیح هاشمی از پزشکان بسیار خوب تهرانه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام اقای یاسینی
چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
داداشم مشکل قوزقرنیه داره ک چشم چپش شدیدتر از چشم راستشه
بیمه درمانی داداشم نیروهای مسلح هستش
هزینه عمل خیلی براش مهمه
میشه راهنمایی کنید بگید کدوم بیمارستانا توی تهران یا تبریز با بیمه نیروهای مسلح این عمل رو انجام میدن ؟و هزینه اش چقد میشه؟ و اینکه بعد عمل امکان بهبود قرنیه هست؟میشه جلوی ضعیف شدنش رو گرفت؟بیمارستان چمران تهران یا فارابی این عمل رو انجام میدن؟چه جوری میتونم از هزینه عمل توی بیمارستانای طرف قرارداد نیروای مسلح اطلاع پیدا کنم؟
ممنون میشم جوابم رو بدین

سلام دوست عزیز.
بله در تهران میتونید برید بیمارستان خانواده و یا بینارستان چمران.
در تبریز هم خو بیمارستان ارتش خوبه ولی من فکر میکنم چمران از همه مجهز تره.
ضمنا در تهران بقیه الله هم میتونید برید که در اون دکتر نادری از جراحان بسیار موفق پیوند قرنیه و قوز قرنیه است.
در این بیمارستانها هزینه تقریبا رایگان میشه.
متاسفانه درمان قوز قرنیه طولانی بوده و عموما در وضعیت فعلی حفظ میشه. ولی مگران نباشید با صلاحدید دکتر شاید بشه از کراس استفاده کرده.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ی سوال دیگه بیمارستان خاتم الانبیا مشهد چطوره؟ایا طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح هست؟
بیما ستان بسیار خوب ولی اموزشیه. بله بینارستانهای دولتی بیمه نیروهای مسلح رو قبول میکنن ولی قبل از رفتن رنگ بزنبد و سوال کنید

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام اقای دکتر زارعی اگه الان اقدام کنیم برای کی نوبت عمل میدند؟
خیلی دیر ولی فکر میکنم در بنت الهدی اگر هنوز هم باشند سریعتر وقت میدن.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
جناب یاسینی عزیز
من امروز که ۲ جولای بود دکتر کورش رو در انستیتو باکنر دیدم. ایشون گفت علت این که دکتر چسکس درخواست معاینه برای کانتکت لنز رو برای شما کرده اینه که ایشون شاید ترسیده عمل آی او ال رو روی تو انجام بده چون قبلا عمل شدی. گفت با دکتر استاین که توی انستیتو باکنر هست هماهنگ می کنه شاید اون این عمل رو انجام بده. و اینکه دکتر کورش یه کار خوبی که کرد یه کانتکت لنز رو روی من امتحان کرد که تازه با وجودی که پاورش کم بود و شمارش مناسب چشمم نبود ولی خیلی خیلی بهتر از عینک باهاش می دیدم. آخه من تا حالا لنز اصلا امتحان نکرده بودم. و همین من رو مصمم تر هم کرد چون دکتر کورش گفت اگه این لنز شماره چشمت بود خیلی خیلی بهتر هم می دیدی. و ضمن اینکه گفت آی او ال از این هم بهتره چون من امروز خط لنز رو می دیدم ولی آی او ال این مشکل رو نداره. گفت اگه دکتر استاین هم قبول نکنه باز جای دیگه معرفیم می کنه. حالا باید وایستم تا انستیتو باکنر باهام تماس بگیره. این رو هم بگم که دکتر کورش گفت هیچ مشکلی برای گذاشتن آی او ال ندارم فقط بعضی دکترها اگه مریض مثل من بعد از چندین سال بخواد لنز بذاره این کار رو نمی کنن. حالا نظر شما چی هست؟
دقیقا همینطوره. قبلا گفتم که شما نباید مشکلی با iol داشته باشید. معلومه که دکتر علاقه نداشته بزاره.
انشا الله که خبر های خوشی دریافت کنید.

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ا
یاسینییممناسینی sini, post: 11218971, member: 164154"]تقریبا درسته. در مراکز اموزشی این رزیدنتها هستند که عمل میکنند.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk[/QUOTE]
اقای یاسینی
تقریبا درسته. در مراکز اموزشی این رزیدنتها هستند که عمل میکنند.

ممنون، پس دورشو خط میکشیم دیگه! حتی اگه زیر نظر مستقیم دکتر باشه

Arman_159

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تقریبا درسته. در مراکز اموزشی این رزیدنتها هستند که عمل میکنند.

خب اگه اینطوره من اگه بخوام با دکتر زارعی عمل کنم فقط در ظاهر با دکتر زارعی عمل کردم ولی در واقع رزیدنتها منو عمل کردند.اینطوری که دل ادم رضا نمیده به این عمل.
اما اگه خود دکتر عمل کنند خیلی خوب میشه.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ا
یاسینییممناسینی sini, post: 11218971, member: 164154"]تقریبا درسته. در مراکز اموزشی این رزیدنتها هستند که عمل میکنند.

اقای یاسینی

ممنون، پس دورشو خط میکشیم دیگه! حتی اگه زیر نظر مستقیم دکتر باشه[/QUOTE]

خب اگه اینطوره من اگه بخوام با دکتر زارعی عمل کنم فقط در ظاهر با دکتر زارعی عمل کردم ولی در واقع رزیدنتها منو عمل کردند.اینطوری که دل ادم رضا نمیده به این عمل.
اما اگه خود دکتر عمل کنند خیلی خوب میشه.

هر دو جواب رو با هم میدم.

ببینید دوستان. ما بیمارستانهای دولتی داریم و بیمارستانهای اموزشی.
در بیمارستانهای اموزشی عمل توسط رزیدنتها انجام میشه تا با عمل اشنا بشن.
ولی در بیمارستانهای دولتی اینطور نیست. ایاتید در اونجا خودشون عمل میکنند.
مثلا در تهران فارابی و لبافی هر دو مرکز اموزشی هستند و بیمارستان صدر به افرین یک بیمارستان دولتی.
اگر در لبافی عمل کنید و یا در صدر قیمت هر دو بکسان میشه ولی در یکی دزیدنتها عنل میکنند و در دیگری خود اساتید.

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ولی جالبه میگین خاتم النبیا اموزشیه

Mehdib1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بله دکتر سارنده رو میشناسم. وارشون خیلی خوبه. در بیمارستان نیروی انتظامی هم عمل میکنند.

خیلی ممنون و تشکر بابت زحماتتون

Mehdib1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

خیلی ممنون و تشکر بابت زحماتتون

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200
دقیقا همینطوره. قبلا گفتم که شما نباید مشکلی با iol داشته باشید. معلومه که دکتر علاقه نداشته بزاره.

خب آخه چرا علاقه نداشته؟ خود دکتر چسکس به من گفت که دکتر قبلی خیلی عالی تو بچگی عملم کرده و هیچ مشکلی نداره. ولی دکتر کورش گفت چون یک بار چشمت باز شده اینه که هر دکتری این کار رو نمی کنه. خب وقتی کپسول چشمم و کلا همه چیزش از نظر فیزیکی (البته به غیر از لنز طبیعیش!!)سالمه که دیگه نباید نگرانی باشه. ضمن اینکه دکتر کورش گفت الان دیگه چشم من شکل گرفته و دیگه بینایی یا اندازش تغییر نخواهد کرد. پس این یعنی اینکه اگه دکتری منو عملم کنه داره ریسک مزاعف می پذیره درسته؟

poorya0014

Registered User
لایک‌ها
200

خب آخه چرا علاقه نداشته؟ خود دکتر چسکس به من گفت که دکتر قبلی خیلی عالی تو بچگی عملم کرده و هیچ مشکلی نداره. ولی دکتر کورش گفت چون یک بار چشمت باز شده اینه که هر دکتری این کار رو نمی کنه. خب وقتی کپسول چشمم و کلا همه چیزش از نظر فیزیکی (البته به غیر از لنز طبیعیش!!)سالمه که دیگه نباید نگرانی باشه. ضمن اینکه دکتر کورش گفت الان دیگه چشم من شکل گرفته و دیگه بینایی یا اندازش تغییر نخواهد کرد. پس این یعنی اینکه اگه دکتری منو عملم کنه داره ریسک مزاعف می پذیره درسته؟

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ولی جالبه میگین خاتم النبیا اموزشیه

جالبیش کجاست؟

بيمارستان تخصصي چشم پزشکي خاتم الانبياء(ص) يک مرکز آموزشي و درماني است که به آموزش دانشجويان پزشکي در سطوح استاژر، انترن ، آسيستان ، فلو شيب و ارائه خدمات درماني در کلينيکهاي تخصصي در نوبت صبح و عصر و اورژانس در طي 24 ساعته اقدام مي نمايد . در سال 1382 پس از تکميل ساختمان اوليه با زير بناي حدود 5000متر مربع توسط موسسه خيريه خاتم الانبياء(ص) ، اين بيمارستان طي تفاهم نامه اي بين دانشگاه علوم پزشکي مشهد و موسسه فوق به مديريت حاج آقاي هاتفي در اختيار دانشگاه علوم پزشکي مشهد قرار گرفت که اين دانشگاه پس از استقرار کليه اعضاي هيئت علمي گروه چشم پزشکي و تامين کادر درماني و اداري و تجهيز نمودن بيمارستان اقدام به راه اندازي آن نمود . و اين بيمارستان تنها مرکز تخصصي چشم پزشکي در شرق کشور گرديد و با توجه به ارائه خدمات با کيفيت بالا و هزينه هاي پائين برابر تعرفه هاي وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکي و از طرفي حمايت مالي از بيماران نيازمند موجب گرديد که با استقبال چشمگير بيماران در سرتا سر استان خراسان و ساير استانها مواجه گردد . اين استقبال بي نظير سبب شد مسئول محترم موسسه خيريه خاتم الانبياء(ص) ساخت و ساز فاز دوم بيمارستان را در سال 1384 با زير بناي حدود 8500 متر مربع شروع نمايد که مرحله اول آن حدود 2000 هزار مترمربع پس از تکميل درسال 1386 دراختيار درمانگاههاي تخصصي قرار گرفت و 6500 متر مربع ديگر آن در حال تکميل شدن مي باشد . اميد است با اتمام اين مرحله شاهد افزايش بخشهاي بستري ، افزايش اتاقهاي عمل و درمانگاههاي تخصصي و بهبود خدمت رساني به بيماران عزيز اين خطّه باشيم .

http://www.mums.ac.ir/khatam/fa/mainpage

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

خوب عمل اب مروارید و جایگذاری لنز برای کسی که مدتها قبل لنزش رو خارج کردن سختر از قرار دادن یک عدد لنز فیکیکه ضمن اینکه به قول دکتر کوروش کمی ریسکش بالاتره. ولی من همچنان فکر میکنم که دکترتون علاقه نداره که لنز داخل چشمی براتون بزاره. کاش می تونسید قبل از رفتن تو ایران با یک دکتر مشورت کنید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930

خوب عمل اب مروارید و جایگذاری لنز برای کسی که مدتها قبل لنزش رو خارج کردن سختر از قرار دادن یک عدد لنز فیکیکه ضمن اینکه به قول دکتر کوروش کمی ریسکش بالاتره. ولی من همچنان فکر میکنم که دکترتون علاقه نداره که لنز داخل چشمی براتون بزاره. کاش می تونسید قبل از رفتن تو ایران با یک دکتر مشورت کنید.

بالا