برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

russia.overlord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام
دوستانی که تهرانن ، سرعت دانلودشون از سرور داخلی و دیتاسنتر های آسیاتک در تایم رایگان ، چقدره؟ و آیا محدودیت سرعت رو همچنان دارند یا اینکه برطرف شده؟!!

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
یک عدد پین سرویس شهاب , 100روزه با حجم(4 + 96) گیگ دارم که با قیمت خوبی میفروشم.هر کی خواست پ.خ بده.
چند میفروشی ؟ جریان 4 + 96 چیه ؟
یعنی 4 گیگ معمولی و 96 گیگ پیک تایم ؟

morbal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستانی که کانتر گلوبال یا دوتا 2 بازی میکنن لتنسی چقدره؟ سرویستون چیه؟

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
الان کوچک کنیم به آسیاتک از مخابرات یا نه؟

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
سلام
دوستانی که تهرانن ، سرعت دانلودشون از سرور داخلی و دیتاسنتر های آسیاتک در تایم رایگان ، چقدره؟ و آیا محدودیت سرعت رو همچنان دارند یا اینکه برطرف شده؟!!

محدودیت سرعت سرور آسیاتک در ساعات رایگان برداشته نشده و با بی‌شرمی تمام دروغ گفتن
من ۱۰ مگابیت دارم و در ساعات رایگان سرعتم روی ۲۵۰ کیلوبایت محدود میشه حتی سرورهای خودشون که به دروغ گفتن محدودیت رو ورداشتیم
وضعیت شما چطور هست؟

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستانی که اسیاتک دارن نظرتون درباره این لینک چیه؟
http://www.asiatech.ir/ارایه-خدمات-درون-شبکه-ای-به-کاربران-آسیاتک-همزمان-با-روز-جهانی-ارتباطات
منظورم در ساعات رایگان شبانه هست.دوستانی که 10 مگ دارن لطفا جواب بدن سرعتشون از سایت میهن دانلود چه قدر هست؟
یعنی این محدودیت سرعتی که گفتن برمیدارن برای سایت هایی که در دیتاسنتر آسیاتک میزبانی میشن در ساعات رایگان هم بدون محدودیت هست؟ یا مثل قبل سرعت چه خارجی چه داخلی 1 چهارم هست ؟
با تشکر

دروغ گفتن و مردم رو فریب دادن
در ساعات رایگان هیچ محدودیتی رو ورنداشتن
من ۱۰ مگ دارم

russia.overlord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
محدودیت سرعت سرور آسیاتک در ساعات رایگان برداشته نشده و با بی‌شرمی تمام دروغ گفتن
من ۱۰ مگابیت دارم و در ساعات رایگان سرعتم روی ۲۵۰ کیلوبایت محدود میشه حتی سرورهای خودشون که به دروغ گفتن محدودیت رو ورداشتیم
وضعیت شما چطور هست؟
والا من از آسیاتک ندارم ؛ منتها قصد گرفتن داشتم و زنگ که بهشون زدم ، گفتن سرعت شما در تایم رایگان از دیتاسنتر های ما بالا خواهد بود و غیره ؛ واسه همین واسم سوال شد!!

bardiav

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
والا من از آسیاتک ندارم ؛ منتها قصد گرفتن داشتم و زنگ که بهشون زدم ، گفتن سرعت شما در تایم رایگان از دیتاسنتر های ما بالا خواهد بود و غیره ؛ واسه همین واسم سوال شد!!
دروغ میگن من از بقیه هم پرسیدم سرعت دانلود از دیتا سنترشون هنوز تو تایم رایگان محدود هست من ۱۰ مگ دارم رو ۲ مگ محدود هست

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
منم زنگ زدم پشتیبانیش همینو گفتن ولی باز هم نتونستم قبول کنم گفتم از چن نفر بپرسم ببینم راست میگن یا دروغ که ظاهرا دروغ گفتن

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
سلام علیکم . لطفا افرادی که حالیشونه جوابمو بدن.
بنده چندوقت پیش نت مخابراتمو که خیلی توپ بود به دلیل nat: moderate که داره ترک کردم به پارس انلاین .خداشکر اینم همه چیش توپه nat هم open هست برای گیم خوبه.
ولی بدبختانه بنده یه تلویزیون اینترنت خور دارم و یه تلویزیون دیگه هم دوتا دانگل کرومکست و امازون فایر وصله که عین جاروبرقی نتو میخوره . فیلم میبینم اینا.
سرعت نت پایینتر از یک بدردم نمیخوره و اینکه پینگ هم خیلی برام مهمه .تقریبا همه شاخص ها برام مهمه.
پارس انلاین مشکلش فقط گرون بودنشه ولی کیفیت توپه همه چیش عالیه .
اسیاتک دیدم تعرفه و سرعت هایی که میده خیلی مناسبه. مثلا 10 مگ ماهی 40 گیگ میده 99 تومن برام خوبه . دوستانی که اسیاتک دارن تو کرج مرکز مخابراتی شهید فهمیده یه راهنمایی کنن منو . ممنون
.
به قول یکی از دوستان مردم تو دنیا خونه هاشون رو دریا و جنگله مثل ما ایرانیا نیستن که همه چیمون رو هواست. خیلی راه داره به ما برسن.
اینم مملکته که فساد از همه جاش میباره چه شرکتا و چه دولت همه یه جاشون میلنگه
تبلیغ شاندیز میکنن روزی پنج ساعت بعدش پولا بالا میکشن صداش درنمیاد.
و از اون این اون . خخخ دیونه شدم . بعد میگن چرا فرار میکنی خارج
میگن ازادی داریم . نمیدونن معنی درست ازادی چیه فکر کردن ازادی اینه که تو خیابون راه بری راحت
وارد جزئیات بشن میبینن ازادی نداریم .
خستمون کردن .

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
سلام چه مارک از مودم های ای دی اس خوبه برای آسیاتک؟

ADZPOP

Registered User
لایک‌ها
316
سرعت هاش خوبه؟ تا نسبت به مخابرات؟

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
سرعت هاش خوبه؟ تا نسبت به مخابرات؟
بستگی داره به منطقه ای که سرویس میگیرید ، اگه نظرات رو هم ببینید بعضی ها راضی هستن بعضی ها ناراضی
بهترین روش اینه که قبل از خرید حتما توی منطقه خودتون از کافی نت یا هر جای دیگه اینترنتشو تست کنید یا بپرسید از کسانی که تو منطقه مخابراتیتون داشتن !
و اگر خوب بود خرید کنید

Msd_1374

Registered User
لایک‌ها
308
مرکز ما محدودیت برداشته شده اما از ماه رمضان سرعتا خیلی افت کرده

بالا