برگزیده های پرشین تولز

واگذاری حیوانات خانگی ( قبل از ارسال پست ، موارد پست اول مطالعه و رعایت شود )

a_magic2007

Registered User
لایک‌ها
12
سلام...
من شرایط کامل نگهداری از یک سگ آپارتمانی رو دارم.
آمادگیمو اعلام میکنم.
با آرزوی موفقیت
تلفن:09148888028

xbehnamx

Registered User
لایک‌ها
17
این لاک پشت منه، کسی میتونه سن اونو دقیق بگه؟؟؟
واگذار که عمراااااااااااااااااااااااااا
ولی اگه کسی بتونه خرجشو بده میفروشمش.( 1 م تومن)
این لاک پشت، سبزیجات، علف، کاهو، مرغ پخته شده، نون بربری، گوشت و هرچی که بشه خورد رو میخوره، اگه باهاش خوب باشید فرار نمیکنه وگرنه تند تند راه میره، خیلی سریع هست.
دو طرف لاکش به هم وصله و نشان دهنده سن خیلی بالاشه، خیلی خوب غذا میخوره، بعضی وقت ها هم آفتاب میگیره.

mehdi0098935

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان یه ایکس باکس 360 الایت 120گیگ دارم .. میخوام با یه جوجه کاسکو یا شاه طوطی نر رام تعویض کنم

salar123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت تمام دوستان
من اخیرا کارهای مهاجرتم درست شده و 1 گربه پرشین سوپر فلت 2 عدد هاسکی(مشکی چشم ابی و قهوهای چشم ابی) نر و ماده که خواهر و برادر نیستن فوق العاده با هوش (دست میده-میشینه-میپرهو خودشو به مردن میزنه)خیلی با نمک
میخام وا گذار کنم ولی حتما میخام طرف مثل بچش نگه داری کنه ازشون و قبلشم مصاحبه میکنم به علاوه دستشویی-تخت خواب و یه عالمه وسایل بازی گربه و برای سگ ها هم غذا تا چند ماه رو خریدم خلاصه با تمامی وسایل واکسن خورده شناسنامه و....
لطفا فقط فقط تماس بگیرید چون وقت نمیکنم زیاد سر بزنم به اینجا خودمم میفرستم فقط تروخدا درست نگه داری کنید
عکس سگ هارو دارم میگذارم ولی رو موبایلم عکس از گربه ندارم
سالار هاشمیان:09131181801
ممنونIMG_2011.JPG IMG_2011.JPG

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
من اخیرا کارهای مهاجرتم درست شده و 1 گربه پرشین سوپر فلت 2 عدد هاسکی(مشکی چشم ابی و قهوهای چشم ابی) نر و ماده که خواهر و برادر نیستن فوق العاده با هوش (دست میده-میشینه-میپرهو خودشو به مردن میزنه)خیلی با نمک
میخام وا گذار کنم ولی حتما میخام طرف مثل بچش نگه داری کنه ازشون و قبلشم مصاحبه میکنم به علاوه دستشویی-تخت خواب و یه عالمه وسایل بازی گربه و برای سگ ها هم غذا تا چند ماه رو خریدم خلاصه با تمامی وسایل واکسن خورده شناسنامه و....
لطفا فقط فقط تماس بگیرید چون وقت نمیکنم زیاد سر بزنم به اینجا خودمم میفرستم فقط تروخدا درست نگه داری کنید
ممنونمشاهده پیوست 822587 مشاهده پیوست 822587

دوست عزیز شما خیلی مواظب باش در واگذاری چون بسیار دیده شده که از شما میگیرن و بعد از یه مدت میبرن میفروشن

به شخصی واگذار کن که انسان مطمئنی باشه

در این زمینه فکر کنم میتونی با انجمن حمایت از حیوانات تماس و کمک بگیری

salar123456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونمشاهده پیوست 822587 مشاهده پیوست 822587

فایل های ضمیمه

• image.jpg
    image.jpg
    121.5 KB · نمایش ها: 50

Mari63tatto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان وقتی یه نفر میتونه به مغازه دار و مصرف کننده حیوونشو بفروشه پس مرض که نداره واگذار کنه. ولی حداقلش اینه که اینجا میتونه با همون قیمت که قراره به مغازه دار بده به مصرف کننده اهلش بده. در واقع هم از اینده حیوونش مطمعنه هم ضرر نکرده.
جسارتا بنده با هرگونه واگذاری بدون هزینه مخالفم. بشدت هم مخالفم، به دلایل زیر:
1- شخصی که حیوون بهش واگذار میشه چون هزینه ای واسش پرداخت نکرده، گاهی ارزش واقعی اون حیوون یادش میره
2- گاهی در اعمال واگذاری مشاهده شده یه بچه مچه نو جوون بدون هماهنگی خانواده سرپرستی حیوون رو قبول کرده ولی بعدش با مشکل خورده. و یک فاجعه برای حیوون زبون بسته. من شخصا دو بار این مورد رو با چشم دیدم. طرف هم پیش خودش میگه من که اصلا پولی براش ندادم پس ... لق حیوون بدبخت
توجه: مسلما استثنائاتی در این زمینه وجود دارن. پس به کسی بر نخوره. (من خودم شخصا کسی رو میشناسم به طوری از سگ نگهداری میکنه که بعضی از ادما از بچشون اونطور نگهداری نمیکنن.)

کلا بگم: کسی که حاضره برا دلش پولی برا حیوون بده مسلما ارزش واقعی اون حیوون رو هم میدونه و به بهترین نحو ازش نگهداری میکنه. کسی که قراره 400 برا یه سگ بده، حتما قبلش با خونه هماهنگ میکنه، شرایطش رو فراهم میکنه، در مورد شرایط نگهداریش مطالعه میکنه و بعد هم به امون خدا ولش نمیکنه
والسلام
موافقم

Farzad_Tehrani

Registered User
لایک‌ها
16
من کارای مهاجرتم به استرالیا درست شد و وقتی فهمیدم نمیتونم سگمو همرام ببرم به دلیل قوانین خیلی سختی که استرالیا داره کلا مهاجرتو بی خیال شدم.
هر چند که مدتی بعد فهمیدم با صرف 6-7 ماه زمان و هزینه ای بین 30 الی 40 میلیون تومان از طریق کشور ثالث امکان بردن سگم وجود داره و در حال حاضر ماشینم رو فروختم و دارم بابت اینکار هزینه میکنم.
برای همین اصلا برای من یکی قابل درک نیست که کسی بخواد حیوون خونگیشو واگذار کنه یا بفروشه...

kiazad

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
843
من کارای مهاجرتم به استرالیا درست شد و وقتی فهمیدم نمیتونم سگمو همرام ببرم به دلیل قوانین خیلی سختی که استرالیا داره کلا مهاجرتو بی خیال شدم.
هر چند که مدتی بعد فهمیدم با صرف 6-7 ماه زمان و هزینه ای بین 30 الی 40 میلیون تومان از طریق کشور ثالث امکان بردن سگم وجود داره و در حال حاضر ماشینم رو فروختم و دارم بابت اینکار هزینه میکنم.
برای همین اصلا برای من یکی قابل درک نیست که کسی بخواد حیوون خونگیشو واگذار کنه یا بفروشه...
:eek::general208::):general307::D:general404::general304:

sara_sh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام من امادگی نگهداری از یک توله سگ اپارتمانی رو دارم باتمام وجودم ازش نگه داری می کنم و از هیچ چیزی در راحتی اون کم نمی زارم اگه کسی در اصفهان خواست واگزار کنه می تونه روی ما حساب کنه شماره من ۰۹۱۳۹۱۰۶۶۰۵

amir kia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
باسلام
دوستان از شما خواهشمندم که در واگذاری حیوانات خود دقت فرمایید
چون بعضی ها واقعا اهمیتی نمی دهند و برای کارهای مختلف استفاده می کنند کارهایی که جز آسیب رسوندن به حیوان چیز دیگری رو به همراه نداره
برای مثال چند وقت پیش متنی رو خوندم که یک نفر اینگونه شرح داده بود:
حتما اگه گربه اهدا میکنید خودتون برید آدرس محل رو ببنید که طرف دوستدار حیوانات باشه . یه خانمی از من و یه دوستم گربه گرفت آدرشو نداد فقط گفت محله نارمک، بعد دوروز تماسهای مکرر و پیام که میخاستم لوازم گربه رو بدم ادرس خونه رو نداد، بالاخره با تندی جواب داد که گربه رو اهدا کردی گمش کردم و یا به دوستم گفت خون گربه رو لازم داشتم و...،مواظب این کلاهبردارا باشید.اگه با تلفنش اگه زنگ زد4....0919005
مواظب باشید
درضمن دوستان قصد توهین به هیچ کسی رو ندارم ولی متن های بالا رو نگاه دارید همه درخواست نگهداری از سگ و گربه نژاد اصیل رو دادن!!!!!!!!واقعا چرا به نظرتون اون بچه گربه یا توله سگی که زیر نظر بهترین دامپزشک ها متولد نشده چه گناهی کرده اون چه گناهی کرده که مادر و پدرش نژاد های اصیل گرون قیمیت نیستن!!!!!!!لطفا اهمیت بدهید از سگ های خیابانی نیز حمایت کنید(منظورم این نیست الان برید تو کوچتون سگ بگیریداااااااااااo_Oمنظورم اینه که بهشون حداقل در روز 3 وعده غذا بدین یعنی اونجایی که می دونین میان غذارو بگذارید خودشون می خوردن!!!!!!!!!!!اگه می دونین هار نیستن می تونین از نزدیک بهشون غذا بدید(برای احتیاط گفتم از دور غذا بدید)ته مونده ی غذاتون اونارو سیر می کنه
یا اگر یک سگ و یا...... دیدید که آسیب دیده و یا بچس و ضعیفه یا خودتون ازش نگهداری کنید و یا آگهی بدید برای واگذاری رایگانش(دقت کنیدا) من خودم از 3 تا سگ خیابانی نگهداری می کنم و بازهم اگر ببینم سعی می کنم ازشون نگهداری کنم!
پ ن: دوستان نرید سگای سالم رو از تو خیابون بگیرید و ازشون نگهداری کنید برای اونا فقط غذا بگذارید.........(اونایی که شرایط بالا رو دارن رو میگم بیاریدشون خونه);)
موفق باشید
امیدوارم همیشه حامی حیوانات باشید:p
مرسی....
ade_2015-08-12_005940.png

Last edited:

mz99

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
بنده تمایل دارم یک سگ نهایتا یک سالو نیمه و کمتر با نژآد های ژرمن،هواهوا و پامیران نگهداری کنم به بهترین شکل ممکنه.هم در خانه ویلایی و هم در خانه یکی از بستگان(به دلیل اینکه توانایی نگهداری سگهای مجزا را نداریم تصمیم گرفتیم برای بهتر رسیدن به حیوان دو نفری یک سگ را برای نگهداری انتخاب کنیم.دوستانی که تمایل دارن سگشون رو با نژاد های بالا واگذار کنن بنده در خدمتم.09361848174 پیامک بدید ممنون

mohammad93

Registered User
لایک‌ها
5
سلام دوستان
من اصفهان زندگی میکنم
قبلا گربه و همستر داشتم که همستر ها متاسفانه به دلیل کهولت سن مردن و گربه را هم الان دو سالی هست که به خاطر علاقه شدید بچه خواهرم مجبور شدم به ایشون بدم
به جز سگ که شرایط نگه داریشو ندارم حاظر به نگه داری از هر پرنده و حیوان خانگی شما هستم.
اگه همستر یا از دسته حیوانات قابل نگه داری در قفس باشه از نظر تعداد مشکلی نیست ولی توانایی نگه داری از یک گربه رو دارم
نژاد و رنگ و سن و سال هم مهم نیست
ممنونم

sh.hdn74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.من دنبال یک سگ نژاد شیتزو واسه آپارتمان هستم.حداکثر یک ماه و نیم.قیمت هم بالا نباشه اگه بود لطفا به این آدرس پیام بدین.
تلگرام telegram.me/shdn74
ممنون

sajjadsaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
پرنده هایی با بال شکسته جوجه پرندگان که انگشتشون شکسته یا پاشون
پر ریزی دارن و ...
با کلاغ احساس راحتی نمیکنم
بقیه پرنزه ها رو در خدمتم
پیام بزارید

Alexia.Dunham

Registered User
لایک‌ها
55
من توانایی نگهداری از سگ رو دارم
اگر کسی اطلاعی داره که چجوری میتونم سگی و واگذاری یا خرید با مبلغی کم تهیه کنم بگه (شیرینی هم محفوظ;))
من شیراز هستم و اگر ارسالی هم باشه مشکلی نیست

leily_17

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
82
محله ما پر سگ های بی سرپرسته خخخ:):D:D

امیر.ع

Registered User
لایک‌ها
244
مقداری قرقاول واگذاری قبول میکنیم اطلاع دهید
مدت محدود

xbehnamx

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان، لاک پشت خوشگل من از خواب زمستونی بیدار شد، عکس پروفایلموو ببینید همینه!!! زیر خاک خوابیده بود:general106:

leily_17

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
82
من هم دو تا از این لاکیها دارم تو حیاط خونه بهار بیرون میان اما هنوز خوابن خخخ:D:)

بالا